<*<*< تاپيك مربوط به آزمون دكتري مكانيك >*>*>

من استادم فرستاده پابلیش نشده یعدی چی؟الان به استادم بگم چی ؟ دقیق بگین بیزحمت

شما تو هر ژورنالی که مقاله ای رو submit میکنی، اون زورنال یک صفحه رو به مقاله شما اختصاص میده.
بهتون کد مقاله میده و وضعیت مقاله رو مینویسه.

باید به استادتون بگین، از پروفایل مقاله تون تو سایت الزویر عکس بگیره بهت بده.
مثلا این برای یکی از مقاله های من هست که تو یک ژورنالی تو الزویر سابمیت کرده بودم.

(جای اسم گیتی نانا اسم شما یا استادت باید باشه)

هم کد داره و هم مشخصات نویسنده و هم وضعیت status مقاله رو اون آخر نشون میده.

پیوست ها

• article.jpg
    article.jpg
    31 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ali-gold

کاربر فعال
دوستان دکترا کسی میتونه مفهوم متن در تاپیک زیر رو بهم بگه...قسمت قرمز رنگش برام مهمتره(خواهشا دعوام نکنین...با تشکر)
واقعا ممنون میشم.
مجبور شدم اینجا پست بزارم....

تاپیک..........................

گیتی نانا

عضو جدید
شما تو هر ژورنالی که مقاله ای رو submit میکنی، اون زورنال یک صفحه رو به مقاله شما اختصاص میده.
بهتون کد مقاله میده و وضعیت مقاله رو مینویسه.

باید به استادتون بگین، از پروفایل مقاله تون تو سایت الزویر عکس بگیره بهت بده.
مثلا این برای یکی از مقاله های من هست که تو یک ژورنالی تو الزویر سابمیت کرده بودم.

(جای اسم گیتی نانا اسم شما یا استادت باید باشه)

هم کد داره و هم مشخصات نویسنده و هم وضعیت status مقاله رو اون آخر نشون میده.

دستت درد نکنه نانا
خداخیرت بده فرداشب لیلت الرغایب هس دعامیکنم ایشالاه یک جای خوب قبول شی مصاحبه هیچی ازت نپرسن.خیلی گلی

آخرین ویرایش:

hamin319

عضو جدید
فهرست اسامی معرفی شدگان به منظور بررسی سوابق علمی پژوهشی و مصاحبه تخصصی با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در اوایل نیمه دوم اردیبهشت ماه حداکثر در ۵ کد رشته محل اعلام خواهد شد.دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بررسی سوابق علمی پژوهشی و مصاحبه تخصصی داوطلبان از روز شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز می شود که روند آن طی اطلاعیه ای به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته خواهد رسید.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه افزود: پس از بررسی سوابق علمی پژوهشی و مصاحبه تخصصی دانشگاه ها گزینش نهایی انجام می گیرد و در نهایت فهرست پذیرفته شدگان در نیمه اول شهریورماه اعلام می شود.

فهرست اسامی معرفی شدگان به منظور بررسی سوابق علمی پژوهشی و مصاحبه تخصصی با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در اوایل نیمه دوم اردیبهشت ماه حداکثر در ۵ کد رشته محل اعلام خواهد شد.دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بررسی سوابق علمی پژوهشی و مصاحبه تخصصی داوطلبان از روز شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز می شود که روند آن طی اطلاعیه ای به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته خواهد رسید.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه افزود: پس از بررسی سوابق علمی پژوهشی و مصاحبه تخصصی دانشگاه ها گزینش نهایی انجام می گیرد و در نهایت فهرست پذیرفته شدگان در نیمه اول شهریورماه اعلام می شود.

بیستم که میشه شنبه هفته بعد، چرا اینقدر زود !!!!!!!!!!!!
حداقل باید یک ماه وقت باشه برای جور کردن رزومه و اومدن اکسپت مقالات و...

حالا خبر فاجعه باری که من شنیدم اینست که برای دانشگاه های تهران به شدت اولویت انتخاب رشته مهمه.

یعنی مثلا کسی رتبه اش 20 هم باه و انتخاب سومش علم و صنعت، بره اونجا بهش میگن انتخاب چندمته و با برخورد بد ردش میکنن !!!

eebrahimif

عضو جدید
[h=2]انتشار اسامی معرفی شدگان کنکور دکتری ۹۳ در روز دوشنبه[/h] مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتشار اسامی معرفی شدگان کنکور دکتری ۹۳ به منظور مرحله بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی را اعلام کرد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فهرست اسامی معرفی شدگان به منظور مرحله بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ در بعدازظهر روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه منتشر می شود.
وی افزود: اسامی معرفی شدگان در حداکثر ۵ کد رشته از سوی سازمان سنجش اعلام می شود.
توکلی اظهار داشت: بررسی سوابق این گروه از داوطلبان از ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز می شود و در نهایت نتایج نهایی در نیمه اول شهریورماه اعلام می شود.

حالا واقعا دوشنبه 15 اردیبهشت نتیجه مصاحبه رو میدن؟
تو سایت خود سنجش که هیچ خبری نیست !!!

شریف که مصاحبه شو انداخته وسط های خرداد.
کسی از زمان مصاحبه دانشگاه های تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر خبر داره؟

mhn10624

عضو جدید
حالا واقعا دوشنبه 15 اردیبهشت نتیجه مصاحبه رو میدن؟
تو سایت خود سنجش که هیچ خبری نیست !!!

شریف که مصاحبه شو انداخته وسط های خرداد.
کسی از زمان مصاحبه دانشگاه های تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر خبر داره؟

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار اسامی معرفی شدگان کنکور نیمه متمرکز دکتری سال ۹۳ برای بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی در بعداز ظهر امروز خبر داد و گفت: ۲۷ هزار و ۴۸۵ نفر در این مرحله معرفی شده اند. دکتر حسین توکلی افزود: اسامی ۲۷ هزار و ۴۸۵ نفر از داوطلبان کنکور نیمه متمرکز دکتری سال ۹۳ امروز بعداز ظهر منتشر می شود و افراد در یک یا حداکثر ۵ کدرشته محل معرفی شده اند که باید برای بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی به دانشگاه هایی که معرفی شده اند مراجعه کنند.
وی افزود: هزینه بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی از سوی دانشگاه ها اعلام می شود و داوطلبان باید با مراجعه به سایت هر دانشگاه از شرایط آن مطلع شوند.
توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش دوره دکتری سال ۹۳ تعداد ۱۲ هزار و ۱۸۸ نفر اعلام شده است

hamin319

عضو جدید
تهران / واحد مرکزی خبر / علمی و فرهنگی 1393/02/15
اسامی27هزار داوطلبی که در مرحله اول آزمون دکتری مجاز به انتخاب رشته شدند برای دعوت به مصاحبه تخصصی و بررسی سوابق علمی و پژوهشی ساعت20 امشب منتشر می شود.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر با اعلام این خبر گفت: این داوطلبان برای مشاهده اسامی به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی Sanjesh.org مشاهده کنند.
دکتر حسین توکلی افزود: این تعداد افراد از بین49هزار داوطلبی که در مرحله اول مجــــــاز به انتخاب رشته شدند بر اساس رتبه و ظرفیت دانشگاه ها انتخاب شده اند.
وی اضافه کرد: داوطلبان دعوت شده برای مصاحبه علمی و بررسی سوابق علمی و پژوهشی از شنبه20اردیبهشت می توانند به دانشگاه های مربوط مراجعه کنند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: احتمال دارد هر دانشگاهی تقویم مصاحبه های علمی اش متفاوت باشد بنابراین به داوطلبان توصیه می شود به پایگاه های اطلاع رسانی دانشگاه های پذیرفته شده مراجعه کنند.
دکتر توکلی افزود: فرصت مصاحبه علمی و بررسی سوابق علمی- پژوهشی از20اردیبهشت تا7تیر است.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امتیاز این مرحله70 درصد است؛ که از این70درصد،50 درصد مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی و20 درصد مربوط به مصاحبه تخصصی است.
وی افزود: البته نمره آزمون کتبی دکتری30درصد است.
دکتر توکلی اضافه کرد: هر داوطلب به 5 کد رشته محل برای مصاحبه و بررسی سوابق علمی معرفی شده است.

وی گفت: در نــیمه دوم تیر دانشگاه ها اسامی افرادی که حائز کسب امتیاز شده اند به سازمان سنجش آموزش کشور معرفی می کند و پس از جمع بندی امتیاز مصاحـــبه و سوابق علمی و پژوهشی با نمره کتبی اسامی نهایی منتشر خواهد شد.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: با اعلام ظرفیت جدید دانشگاه ها، ظرفیت نهایی پذیرش این آزمون12هزار و100نفر است.

سازمان سنجش امسال ترکوند تا هفت برابر ظرفیت دعوت کرد !!!

آخرین رتبه های دعوت شده به دکتری مکانیک جامدات :

دانشگاه تهران : 35
دانشگاه شریف : 47
دانشگاه علم و صنعت : 65
دانشگاه خواجه نصیر : 66

mhn10624

عضو جدید
سلام
مفهوم آخرین رتبه قبولی و رتبه ای که توی کارنامه زده چیه
مثلا من رتبه ام شده 75
برای دانشگاه علم و صنعت توی کارنامه نوشته .... رتبه 67 ... آخرین رتبه معرفی شده 58
یعنی چی؟
یا مثلا یه دانشگاه دیگه نوشته رتبه 14 ... آخرین رتبه قبولی 52 .... خوب من که رتبه ام 75 بوده چه جوری معرفی شدم به مصاحبه (تو این دومی نه علم و صنعت ) !!!

سلام
مفهوم آخرین رتبه قبولی و رتبه ای که توی کارنامه زده چیه
مثلا من رتبه ام شده 75
برای دانشگاه علم و صنعت توی کارنامه نوشته .... رتبه 67 ... آخرین رتبه معرفی شده 58
یعنی چی؟
یا مثلا یه دانشگاه دیگه نوشته رتبه 14 ... آخرین رتبه قبولی 52 .... خوب من که رتبه ام 75 بوده چه جوری معرفی شدم به مصاحبه (تو این دومی نه علم و صنعت ) !!!

منظور تعداد افرادی هست که قبل شما اون رشته رو انتخاب کردن و جز 5 جایی که دعوت به مصاحبه شدن هم هست.
و رتبه شما هم در هر رشته جایگاه شمارو در اون رشته نسبت به کسانی که اونجارو انتخاب کردن می باشه.

hzeygam

عضو جدید
با سلام
دوستان با شرایط زیر میشه امیدی به قبول شدن در دانشگاههای تهران داشت؟
لیسانس آزاد ، ارشد دانشگاه دولتی شهرستان و رتبه سومی، داشتن 3 مقاله isi و 5 مقاله تحت داوری.

"البته برای پذیرش بدون آزمون".

با سلام
دوستان با شرایط زیر میشه امیدی به قبول شدن در دانشگاههای تهران داشت؟
لیسانس آزاد ، ارشد دانشگاه دولتی شهرستان و رتبه سومی، داشتن 3 مقاله isi و 5 مقاله تحت داوری.

"البته برای پذیرش بدون آزمون".

اگه منظورت استعداد درخشان هست هر دانشگاهی اولویت رو با دانشجوهای خودش میذاره مخصوصا توی تهران.
اگر هم تو کنکور رتبه ات خوب شده، رزومه ات عالیه و بری مصاحبه قبولی.

1mobin1

عضو جدید
سلام من قبول نشدم
:child:
البته انتظاری نباید میداشتم :sweatdrop:
رتبم 620 بوود، حتی پردیس هم دعوت نشدم... ایشالله سال بعد خوب میخونم :book::book::book:
قبول میشم :)

دوستان کسی برای مصاحبه به دانشگاه تهران دعوت شده؟
تو سایت سنجش گفته 20 اردیبهشت اما تو سایت خود دانشگاه تهران نه خبری هست و نه هیچ فُرمی قرار داره !!!

کسی میتونه پیگیری کنه و نتیجه رو اطلاع بده؟
خیلی ممنون.

a.n.a

عضو جدید
سلام بچه ها
برای فرم صلاحیت باید چکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معرف ها رو باید چطوری انتخاب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دوستان کسی برای مصاحبه به دانشگاه تهران دعوت شده؟
تو سایت سنجش گفته 20 اردیبهشت اما تو سایت خود دانشگاه تهران نه خبری هست و نه هیچ فُرمی قرار داره !!!

کسی میتونه پیگیری کنه و نتیجه رو اطلاع بده؟
خیلی ممنون.

سلام
بله همینطور که خودتون اشاره کردید سازمان سنجش 20 رو اعلام کرده ولی خود دانشگاه هنوز اعلام نکرده
از چند نفر که پرسیدم گفتن احتمالا زمانش تغییر کنه و سایت دانشگاه تهران وقت رو مشخص کنه
ولی پیگیر باشید

سلام بچه ها
برای فرم صلاحیت باید چکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معرف ها رو باید چطوری انتخاب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چیکار کردن نداره، خیلی معمولی پر کنید دیگه! :)
معرف هارو از دایی، خاله، همسایه یا حتی دوست مورد اعتماد هم انتخاب کنید کفایت میکنه.

a.n.a

عضو جدید
چیکار کردن نداره، خیلی معمولی پر کنید دیگه! :)
معرف هارو از دایی، خاله، همسایه یا حتی دوست مورد اعتماد هم انتخاب کنید کفایت میکنه.

مرسی
:biggrin:
منم میخواستم همینطوری پر کنم
یه نفر بهم گفت باید معرف هات استاد دانشگاه باشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم هنگ کردم
به حق چیزای نشنیده
بازم ممنون( حتما با خودت گفتی دانشجوی مملکت رو نگا چه سوالایی میپرسه!!!!!!!!!!!!)

سلام
بله همینطور که خودتون اشاره کردید سازمان سنجش 20 رو اعلام کرده ولی خود دانشگاه هنوز اعلام نکرده
از چند نفر که پرسیدم گفتن احتمالا زمانش تغییر کنه و سایت دانشگاه تهران وقت رو مشخص کنه
ولی پیگیر باشید

الان دانشگاه تهران در یک اطلاعیه جدید اعلام کرد و همون 20 اردیبهشت برای طراحی کاربردی !!!
بدبخت شدیم رفت. :cry:
در کنار پرداخت 75000 تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
الان دانشگاه تهران در یک اطلاعیه جدید اعلام کرد و همون 20 اردیبهشت برای طراحی کاربردی !!!
بدبخت شدیم رفت. :cry:
در کنار پرداخت 75000 تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چطور تو این فرصت کم میشه مدارک رو جمع کرد تازه مقالات و ... هم به کنار:surprised:
75000 خدایش زیاده بقیه ی اولویت ها هم اینطوری باشه که دیگه هیچی

mhn10624

عضو جدید
سلام. در مورد فرم های امتیازدهی مصاحبه کسی اطلاعی داره. من isi ندارم. چقدر موثر هست؟ چهارتا کنفرانس بین المللی دارم. اگر مهمه راهی هست بشه دو هفته ای اکسپت گرفت؟؟

بالا