<*<*< تاپيك مربوط به آزمون دكتري مكانيك >*>*>

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایمان جان ، شما هم خسته نباشید....همگی خسته نباشید..مخصوصا انایی که خیلی زحمت کشیدن.

من که فقط ترمو خونده بودم رفته بودم سر جلسه...استعدادم همین دیروز!

زبان هم که تعطیل! 90 درصد لغات زبان برام جدید بود..اینا چی بودن!....فک کنم باید رو زبانم کار کنم!

ولی ترمو به نظرم اسون بود....من ترمو 11 تا زدم حالا نمیدونم شاید جایی سوتی دادم...سوال آخر ترمو که گفته بود Cp رو بدست بیاریم چند میشه؟ یا این سوال خیلی خیلی آسون بوده که منو به شک انداخته یا کلا یه نکته داره من نمیدونم!

دینامیک چطور بود بچه ها؟

مقاومت و دینامیک سخت بود؟

تجسمی اره سخت بود...

هر باکس رو چند تا زدین؟

کی نتایج اعلام میشه؟

باتشکر

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ایمان جان استعداد چند تا زدی؟
منم ترمو زیاد زدم منتها یه چندتاشو شک دارم کاش غلط نباشن. زبانم نرسیدم زیاد روش وقت بذارم یه چندتا گرامر زدم.استعداد جز تجمسی بقیش خوب بود فکر کنم 14 15 تا زدم البته به تحلیلی نرسیدم. نتایج هفته اول اردیبهشت میاد

capra1

عضو جدید
درود
من فقط دینامیک و مقاومت خونده بودم. گویا اینطور که دوستان میگن ترمو راحت بوده که من نخوندم. :cry: من دینامیک اتفاقا خیلی هم دوست دارم و هم سوالا رو بلد بودم اما استرس باعث میشد جوابا رو نیارم و دوباره حل کنم و جواب بیارم که باعث شد خیلی وقت کم بیارم.( اگه من تو محاسباتم از اول زندگیم تنبلی نمیکردم همیشه تو کنکورا ....هیچی دیگه بهتر بودم.)
تجسمی سخت بود.بقیه رو هم من زیاد حوصله محاسبات ندارم.
چشم امید من به استعداد درخشانه که اون رو هم با این امتیاز70 که گذاشتن باید یه عالمه رزومه ارائه کنم، یکی نیست بگه آخه استادا خودشون نمیتونن70 بیارن چه برسه به ما که تازه فارغ التحصیل شدیم.
انشاالله که همگی موفق بشیم.
برا منم دعا کنید خواهشا

capra1

عضو جدید
دوستان هروقت راجع به حد نصاب دانشگاهها اطلاع پیدا کردید لطفا در این صفحه اطلاع بدید.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود
من فقط دینامیک و مقاومت خونده بودم. گویا اینطور که دوستان میگن ترمو راحت بوده که من نخوندم. :cry: من دینامیک اتفاقا خیلی هم دوست دارم و هم سوالا رو بلد بودم اما استرس باعث میشد جوابا رو نیارم و دوباره حل کنم و جواب بیارم که باعث شد خیلی وقت کم بیارم.( اگه من تو محاسباتم از اول زندگیم تنبلی نمیکردم همیشه تو کنکورا ....هیچی دیگه بهتر بودم.)
تجسمی سخت بود.بقیه رو هم من زیاد حوصله محاسبات ندارم.
چشم امید من به استعداد درخشانه که اون رو هم با این امتیاز70 که گذاشتن باید یه عالمه رزومه ارائه کنم، یکی نیست بگه آخه استادا خودشون نمیتونن70 بیارن چه برسه به ما که تازه فارغ التحصیل شدیم.
انشاالله که همگی موفق بشیم.
برا منم دعا کنید خواهشا

ضرر کردی واقعا

من ترمو دو سه دور دوباره محاسبه کردم. و دور دوم فهمیدم یه تست رو اشتباه حل کردم و دوباره درستش کردم....شانس آوردم

بیشتر هم از آنتروپی داده بودن...

الان من پیش خودم میگم کاش مقاوت و دینامیک هم خونده بودم چون حداقل یکی دو تا تست از ان درس ها رو هم میزدم و الان درصد تخصصیم بالا بود...

به نظر من هر کی امسال خوب خونده بود راحت میتونست درصدای بالایی رو کسب کنه....

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
کسی سوالات امسال و پیدا کرد اینجا بذاره ممنون

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درباره محتویات کارنامه اولیه ممنون میشم مختصر توضیح بدین. فقط درصد باکس ها رو تو کارنامه میزنن؟یا درصد دروس به صورت جداگانه؟ ظاهرا رتبه نمیزارن...

capra1

عضو جدید
ضرر کردی واقعا

من ترمو دو سه دور دوباره محاسبه کردم. و دور دوم فهمیدم یه تست رو اشتباه حل کردم و دوباره درستش کردم....شانس آوردم

بیشتر هم از آنتروپی داده بودن...

الان من پیش خودم میگم کاش مقاوت و دینامیک هم خونده بودم چون حداقل یکی دو تا تست از ان درس ها رو هم میزدم و الان درصد تخصصیم بالا بود...

به نظر من هر کی امسال خوب خونده بود راحت میتونست درصدای بالایی رو کسب کنه....

داغ دلمو تازه نکن دوست عزیز:cry::cry::cry::wallbash::wallbash:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انیشتن کجاست؟؟

قبل کنکور که همش پست میداد...فک کنم کنکور رو عالی داده به خاطر همین این تاپیک رو فراموش کرده:D

86110823

عضو جدید
سلام دوستان
منم امتحان دادم ولی سخت بود زبانش سخت بود استعداد بجز سوالات تحلیلی بقیش آسون بود ترمو خوب بود دینامیک افتضاح بود مقاومت هم خاک به گورشون سوالاش آسون بود ولی عددی و وقت گیر به هر حال امتحان دادیم ایشالله قبول شیم نشدیم هم قسمت بوده آبان قبول شیم .
تو پرانتز یادم رفت بگم با اجازتون تو جلسه آزمون من واسم یادشون رفته بود از سنجش سوالات تخصصی و پاسخ برگ بفرسند 8 دقیقه بعد از شروع آزمون من شروع کردم و با دفترچه یه نفر دیگه که غایب بود امتحان دادم ولی بازم توکل به خدا اینطور که شنیدم خیلی ها مجاز میشن جهت اطلاع هم بگم نمره آزمون بعد از دعوت به مصاحبه مجاز شده ها برای آزمون تخصصی دوم داخل دانشگاهی و مصاحبه اصلا لحاظ نمیشه دیشب توکلی گفت .
به امید موفقیت هممون:)

انیشتن

عضو جدید
سلام من کاری برام پیش اومده درگیرم انشالله هممون قبول شیم.امیدوارم دیگه پیداتون نشه تو این تاپیک

86110823

عضو جدید
سلام من کاری برام پیش اومده درگیرم انشالله هممون قبول شیم.امیدوارم دیگه پیداتون نشه تو این تاپیک

سلام دیگه پیدامون نشه که بده ما دوست داریم همدیگه رو اینشالله تو دوره پست دکتری هم راهنمایی کنیم.
فقط یه سوال منظورت از اون جمله پایینی چیه که مادرت گفته به دیوار تکیه کن ولی به مردها نه؟"""""":eek:(من الان تازه دیدم)

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام به دکتر های آینده
ازمون چطور بود؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام به دکتر های آینده
ازمون چطور بود؟
سلام. بد نبود. البته برای من که ساخت و تولیدی بودم دینامیک نخونده بودم. ولی ترموو مقاومت خوب بود. استعداد هم به نظرم فقط تجسمی سخت بود. زبان هم زیاد فرصت نکردم روش وقت بذارم.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
به گزارش خانه دکتری، ابراهیم خدایی صبح جمعه در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۵دکتری در جمع خبرنگاران گفت: طبق گزارش های رسیده این آزمون سر موقع و با دقت کامل شروع شده و تعداد ۱۵۸ هزار داوطلب در ۵۴ شهرستان در این آزمون شرکت کرده اند.

وی افزود: ۴۳ درصد داوطلبان این آزمون را زنان تشکیل می دهند.

رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: نتایج اولیه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۵ هفته اول اردیبهشت اعلام می شود و تا ۱۰ اردیبهشت دفترچه ظرفیت های این آزمون در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

خدایی عنوان کرد:دانشگاه ها نیز از ۱۸ اردیبهشت تا ۳۰ تیرماه مهلت دارند فرایند مرحله دوم این آزمون را که شامل مصاحبه، یا امتحان تخصصی و یا بررسی مدارک است را انجام دهند و نتایج را در مرداد ماه به سازمان سنجش اعلام کنند.

رئیس سازمان سنجس اضافه کرد: نتایج نهایی این آزمون توسط سازمان سنجش تایید و اعلام خواهد شد.

خدایی گفت: کارنامه داوطلبان این آزمون در اختیار آنها قرار داده می شود و دانشگاه ها پس از اعلام حد نصاب نمرات رشته ها مراحل پذیرش را انجام می دهند.
منبع:http://phdhome.ir/

انیشتن

عضو جدید
بچه ها بایس بشینیم الان تخصصی بخونیم؟من خیلی درگیرم وقت ندارم لطفا بگید چکارکنیم بخونیم تخصصی یانه؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
به اطلاع داوطلبان عزیز آزمون دکتری سال 1395 می رساند برای مشاهده دفترچه سوالات و کلید آزمون از ساعت 20 امشب به همین سایت مراجعه نمایند
http://sanjesh.org/

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اطلاع داوطلبان عزیز آزمون دکتری سال 1395 می رساند برای مشاهده دفترچه سوالات و کلید آزمون از ساعت 20 امشب به همین سایت مراجعه نمایند
http://sanjesh.org/

سلام...

ممنون..کلید سوالات رو نتونستم دانلود کنم...ممنون میشم یکی همین جا بزاره...

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام...

ممنون..کلید سوالات رو نتونستم دانلود کنم...ممنون میشم یکی همین جا بزاره...

لینک کلید سوالات خرابه متاسفانه . سنجش هنوز متوجه این قضیه نشده و کلی آدم و معطل خودش کرده

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
لینک کلید درست شد.
من که خراب کردم. دوستان بیاید درصد هاتونو بگید.
ساخت و تولیدی نداریم اینجا؟

capra1

عضو جدید
لینک کلید درست شد.
من که خراب کردم. دوستان بیاید درصد هاتونو بگید.
ساخت و تولیدی نداریم اینجا؟
فکر نکنم از من بدتر زده باشی. منم ساختم. فقط دینامیک و مقاومت خونده بودم. ترمو نزدم و شماها میگید راحت بوده.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
فکر نکنم از من بدتر زده باشی. منم ساختم. فقط دینامیک و مقاومت خونده بودم. ترمو نزدم و شماها میگید راحت بوده.
خب منم دینامیک نخونده بودم ولی تو ترمو غلط زیاد زدم. درصدات چطور بود؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان راجع به تحوه پذیرش امسال باید باهم بحث کنیم. کلا همه چیز مبهمه مخصوصا برای ما ساختی ها. ظاهرا این کنکور فقط ملاک گذر از مرحله اول هست و اکثرا به مرحله دوم میرن تو اون مرحله دانشگاه های درجه 1 امتحان ورودی می گیرن برای مرحله بعدی و هرکس قبول نشه شانس خودشو برای دانشگاه های پایین تر امتحان می کنه. با این اوضاف جنبه پارتی بازی و آشنا بازی بیش از هرسال تو دانشگاه ها موج می زنه و گزینش بیشتر به سمت علایق و آشنایی هست تا سوابق. حداقلش اینه که ما که برای بار اول داریم تو این سیستم وارد می شیم به فنا میریم

capra1

عضو جدید
خب منم دینامیک نخونده بودم ولی تو ترمو غلط زیاد زدم. درصدات چطور بود؟

ببخشید شرمنده راستشو بگم، خجالت میکشم درصدامو بگم. اصلا مناسب نیست.اما هرچی از تخصصی زدم درسته ولی خوب کمه.
شما چی؟ عمومی رو چه طور زدید؟ من که استعداد کاشکی درک مطلب نمیزدم یه عالمه آورد پایین درصد رو!
اگر میخواهید درصداتون رو بگید لطفا.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ببخشید شرمنده راستشو بگم، خجالت میکشم درصدامو بگم. اصلا مناسب نیست.اما هرچی از تخصصی زدم درسته ولی خوب کمه.
شما چی؟ عمومی رو چه طور زدید؟ من که استعداد کاشکی درک مطلب نمیزدم یه عالمه آورد پایین درصد رو!
اگر میخواهید درصداتون رو بگید لطفا.
فکر نکنم خراب تر از من باشی
زبان 5 ( خجالت آوره) - استعداد 30 ( تاسف انگیره) تخصصی 25 ( شرم آوره)!!!!
فکر کنم الان همه روشون بشه درصداشونو بگن:biggrin:

Mohammad7225

عضو جدید
ببخشید من یه سوال برام پیش اومد، میگن این کنکور زیادم تاثیرگزار نیس و مهم ترش مصاحبه حضوری هست. میخوام بدونم خب پس چرا آزمون میگیرن؟؟ :surprised:
ایشالا موفق باشید و همتون دانشگاه مورد علاقتون قبول شین :)

sadeghjalilian

عضو جدید
ببخشید من یه سوال برام پیش اومد، میگن این کنکور زیادم تاثیرگزار نیس و مهم ترش مصاحبه حضوری هست. میخوام بدونم خب پس چرا آزمون میگیرن؟؟ :surprised:
ایشالا موفق باشید و همتون دانشگاه مورد علاقتون قبول شین :)
واسه این میگیرن که یکی با رشته مثلاجغرافیا یا مثلا مامایی:smoke:....نیاد بره مصاحبه دانشگاه شریف که باباش استاده اونجا .شرو کنه دکتری مکانیک خوندن اونجا.و بعدشم همون باباش استادش کنه..از بس اسمشو تو مقاله هاش بزنه و.....باور کن اگه شرط ازمونو بردارند این چیزا هم دیده میشه:cry:

بالا