تاریخ تولد منو تو تقویمت یادداشت کردی...یعنی ارزش به خاطر سپردن نداشت؟؟؟؟؟

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش امضای یکی از دوستان وتوضیحش واسم خیلی جالب بود..دوس داشتم نظر شمارو هم بدونم!!!
lars_manson2002تاریخ تولد منو تو تقویمت یادداشت کردی...یعنی ارزش به خاطر سپردن نداشت؟؟؟؟؟
توضیحشون هم این بود
(دو دسته هستن که تاریخ تولدها رو تو تقویمشون مینویسن

دسته اول اونایی هستن که واقعا عاشق هستن, واسه این مینویسن که میترسن یادشون بره
دسته دوم اونایی هستن دروغگوهای خیانتکار و فریبکاری که اینقد سرشون شلوغه که حافظشون یاری نمیکنه. این دسته همونایی هستن که مهریه شون هم زیاده!

اما سه دسته هستن که تاریخ تولد ها رو تو تقویم یادداشت نمیکنن

دسته اول اونایی که هیچ علاقه ای به تو ندارن, خب طبیعتا واسشون هم مهم نیست تو چه روزی بدنیا اومدی!
دسته دوم اونایی هستن که تنبل هستن! این دسته تاریخ تولدها رو تو موبایلشون علامت میزنن یا اگه خیلی تنبل باشن رو دیوار یا رو یخچال مینویسن.
دسته سوم معروف به مجانین هستن که فکر و ذکرشون عشقشون هست و خدا خدا میکنن که کی تاریخ تولد عشقشون میشه تا با یه کادوی خوشگل سورپرایزش کنن. احمق اونی هست که اینجور آدم رو از دست بده یا اونو به بازی بگیره.  )

شما تاریخ تولد کیا رو حفظ میکنین؟کیارو تو تقویم مینویسین؟اصلا تاریخ تولد دیگران براتون مهمه؟؟!!

(دسته سوم معروف به مجانین هستن که فکر و ذکرشون عشقشون هست و خدا خدا میکنن که کی تاریخ تولد عشقشون میشه تا با یه کادوی خوشگل سورپرایزش کنن.)
من خودم جزء این دسته ام!!!

آخرین ویرایش:

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که تاریخ تولد زندگیمو هیچ وقت فراموش نمیکنم ولی خب خیلی ها بجز عشقم هستن مث دوستام یا بستگان که خیلی هم دوسشون دارم واسه همین تاریخ تولد خیلی هاشونو یادداشت میکنم

???zendegi

عضو جدید
من سعی میکنم همیشه تو خاطرم باشه ولی آدمیه دیگه بعضی اوقات مشغله کاری باعث فراموشی میشه. من شخصأ بخاطر اطمینان بیشتر تو یاد آوری گوشیم میزنم.

omid_008

عضو جدید
مشغله ذهنی شدید و زیاد بودن اطرافیان باعث می شه توجه نکنم به این قضیه.ولی الان فیس بوک خودش یه هفته قبل اطلاع می ده .لازم نیست یادداشت کنم :)کارمم راحت تر شده

afn741

عضو جدید
روزهاي خاصي در زندگي انسان وجود دارند كه هرگز فراموش نميشه مثل روزي كه ازدواج كردي و روزي كه خدا با لطف و كرمش و با دادن يك بچه زندگي رو شيرين تر كرد .

تاريخهاي خاصي هم وجود داره كه جرات فراموش كردنش رو نداري و اگر هم زبانم لال فراموش كردي اگر هم گفته نشه با كنايه و صحبت و تهديد بهت ياد اوري ميشه مثل تولد خانوم خونه و سالگرد ازدواج .
البته من به لحاظ ‍‍ژنتيكي و اين كه به زندگيم علاقه دارم و به خاطر امنيت جانم و به خاطر عشق و علاقه به همسرم تاريخهاي تولد همسرم و سالگرد ازدواج رو هرگز فراموش نميكنم . هر چي باشه سالگرد ازدواج ياد اور بزركترين اشتباه مرد در زندگي است و فراموش ناپذير .
و تاريخ تولد دخترم هم ياد اور بزرگترين لطف خداوند .

samira.it

عضو جدید
من تاريخ تولد عشقم هميشه يادم ميمونه و يادداشت نميكنم ولي اون يادداشت ميكنه ميگه ميترسم يادم بره

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر كنم زندگي خيلي پيچيده تر و مهمتر از اين بچه بازي ها باشه

شايد منم قبلا جزو عشاق و مجانين بودم و از اين بچه بازي ميكردم

از ما كه گذشته ، اين قرطي بازي ها هم هيچ سودي نداره

بي خيال بابا

حالا دسته اول يا صدم

مهم اينه كه همه چيز و همه كس فراموش ميشه (البته توي اين دنيا)*

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر كنم زندگي خيلي پيچيده تر و مهمتر از اين بچه بازي ها باشه

شايد منم قبلا جزو عشاق و مجانين بودم و از اين بچه بازي ميكردم

از ما كه گذشته ، اين قرطي بازي ها هم هيچ سودي نداره

بي خيال بابا

حالا دسته اول يا صدم

مهم اينه كه همه چيز و همه كس فراموش ميشه (البته توي اين دنيا)*
..................................................................................................

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تولد همه یادمه
مخصوصا مامانم:heart:
عشق هم نداریم:(
ولی دسته سوم هستم

بالا