بیاتو نظرتو بگو برو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malmal_r

عضو جدید

:eek:

samad kaghazloo

عضو جدید
مرد بودن...!!؟؟??

مرد بودن...!!؟؟??

راستش الان واسم یه تناقضی به وجود اومد..مرد بودن از چه نظر؟؟ ظاهر یا رفتار..اگه ظاهر مد نظرتونه,به جای اون آقای فردین میتونستید هر آقای دیگری رو جاش قرار بدین ولی اگه از نظر رفتار و شخصیت مد نظرتونه,ما که نمیدونیم این آقای به اصطلاح خوشتیپ از نظر رفتاری دارای چه شخصیتیه تا بتونیم نظری رو راجبش بدیم

* Tina *

عضو جدید
مرد باید مررررررررررررررررررد باشه... مرد....همه مردانگی به همون هیبتشه نه به ابرو برداشتن و دماغ عمل کردن....این مریضیه.اختلال روحی روانی دارن این پسرایی که واسه جلب توجه و شایدم به نظر خودشون خوشگلی این کارا رو میکنن.

همه پسرا بدونین ما دخترا عاشق مردانگی یه مردیم ..... مردای مرد.....نه پسرایی که دوست دارن شکل مامانشون باشن!

* Tina *

عضو جدید
راستش الان واسم یه تناقضی به وجود اومد..مرد بودن از چه نظر؟؟ ظاهر یا رفتار..اگه ظاهر مد نظرتونه,به جای اون آقای فردین میتونستید هر آقای دیگری رو جاش قرار بدین ولی اگه از نظر رفتار و شخصیت مد نظرتونه,ما که نمیدونیم این آقای به اصطلاح خوشتیپ از نظر رفتاری دارای چه شخصیتیه تا بتونیم نظری رو راجبش بدیم

از کوزه همان برون تراود که دروست...
ظاهر آدم تابع باطن و عقایدشه...

s.zahra1371

عضو جدید
همشون اینطوری نیستن
تیپ زدن بد نیست شیک بودن بد نیست ولی وقتی یه مرد خودشو مثل زنا درست میکنه ببخشیدا ولی خیلی چندشه.....

* Tina *

عضو جدید
همشون اینطوری نیستن تیپ زدن بد نیست شیک بودن بد نیست ولی وقتی یه مرد خودشو مثل زنا درست میکنه ببخشیدا ولی خیلی چندشه.....

دقیقا منم حرفتو قبول دارم

زیبایی و تمیز بودن و خوش تیپی به نظر من اصلا در شبیه شدن به یه زن نیست.

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی نیمی از شخصیت آدما چه مرد چه زن از ظاهر و طرز لباس پوشیدن و مدل موهاش و ... مشخص میشه.

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم اون اقا سمت چپیه بهروز وثوقی هستش نه فردین.
بعدم بنظر من سمت راستیه دو جنسس.

samad kaghazloo

عضو جدید
ولی نیمی از شخصیت آدما چه مرد چه زن از ظاهر و طرز لباس پوشیدن و مدل موهاش و ... مشخص میشه.
اینو قبول دارم..اکثر اوقات که ما یه شخصی رو واسه اولین بار می بینیم با توجه به ظاهر و حتی کوچیکترین رفتارش,میتونیم پیش داوری های درستی رو انجام بدیم ولی منظور واقعی من از گفتن این حرفا این نبودش..می خواستم غیر مستقیم بگم که این استاتوس و عکس ها مطابقت چندانی با هم ندارن و از اونجایی که از شخصیت کسی که اینو گذاشته بود بی اطلاع بودم..خواستم طوری بگم که بهش بر نخوره,ولی به نظرم الان دیگه .....

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب بابام کافیه این عکسرو ببینه تا به استارتر بگه اخه چرا بهروزو مقایسه کردی با ایییییییییییییییییییییین:cool:

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااام دکتر خوبییییییییییییییی...حالی از ما نمی پرسی؟؟تاپیکت خوبه خداکنه تواز اونا نباشی...ممنون

mirror_life2006

عضو جدید

این که بهروز وسوقه اون یکیم مطمئنی مرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر شبیه زنه تا مرد.
لعنت خدا بر شیطون عابرویه همه مردارم بردش این سیب زمینی :cry:
یه چیزیم بگم دوسته عزیز جایه این تایپینگم تو تالار عکسه ها نمیدونم چرا خیلیا به این توجه نمیکنن.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولي خداييش سمت چپيه خوشگله به چشم برادري نميدون شايد هم خواهري والا چي بگم.