بپنجمین داور جشنواره فیلم فجر هم انصراف داد، حسن عباسی ماند و جشنواره اش!

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفتاب: دبیر جشنواره فیلم فجر پنج‌شنبه شب با حضور در برنامه‌ای در شبکه خبر اعلام کرد که شهریار بحرانی نیز درخواست کرده که از داوری بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر کناره‌گیری کند.

به گزارش پارس‌توریسم، مسعود شاهی در این برنامه عنوان کرد که بحرانی به دلیل بیماری و کسالت از مسئولان جشنواره خواسته تا عذر او را بپذیرند و آقای بحرانی از داوری بخش بین‌الملل نیز کنار رفته است.

پوران درخشنده، ناصر صفاریان، اسدالله نیک‌نژاد، انسیه شاه‌حسینی از دیگر سینماگرانی بودند که از داوری جشنواره فیلم فجر انصراف داده‌اند و شهریار بحرانی داور پنجمی است که از داوری جشنواره انصراف می‌دهد.

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسن عباسی تحلیلگر سینمایی بسیار ماهر و کار بلدی است، انتخابش برای جشنواره فجر بسیار هوشمندانه بود.

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسن عبّاسی (۱۳۴۵ ازنا) رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال (اندیشکده یقین) است.
وی در نطق‌های خود به بسط نوعی تئوری دفاعی با نام «دفاع نامتقارن» مشهور است که بر مبنای شهادت‌طلبی در مسیر رضایت الله است.[۵][۶] مهم‌ترین دوره‌های مطالعاتی که به تدریس وی در حوزهٔ طرح‌ریزی استراتژیک، و دکترینال برگزار شده‌است عبارتند از:
  • غرب‌شناسی فلسفی، فرهنگی و استراتژیک در طی سال‌های ۱۳۸۰ و ۱۳۸۱
  • کلاس‌های دکترینال جامع طی سالهای ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۳
  • کلبه کرامت از سال ۱۳۸۵ تا کنون.
عباسی اعتقاد دارد که «گفتگوی تمدن‌ها» در نظر آمریکا بی معنی است و آنها در همان سالی که سال گفتگو تمدن‌ها نامیده شد نظریهٔ "برخورد تمدن ها" را مطرح و از آن دفاع کردند.وی در مورد آمریکا معتقد است که آمریکا برای رسیدن به اهداف خود در منطقه ناگزیر به مقابله با ایران است و این یعنی «آمریکا دشمن ایران و اسلام است و دشمن اسلام، شیطان است». وی در مورد انگلیس نیز چنین گفته است: «نابودی ما در انگلیس برنامه است و نابودی انگلیس هم برا ما برنامه است». وی حتی در مورد تمدن غرب این جمله را بیان کرد که:
نابودی تمدن آنگلوساکسون در آینده به دست خود
رسانه‌های آمریکا نیز متقابلا سخنان عباسی را دلیل محکمی بر تایید و ادامه سیاست‌های جرج بوش و نیاز مقابله و دفع خطر ایران دانسته‌اند

وی در ۱۶ خرداد ۱۳۸۸ در پی سخنرانی در دانشکدهٔ فنی دانشگاه تهران با عنوان ۲۰ سال خامنه‌ایسم و جمهوری دهم و مصاحبه با روزنامه وطن امروز در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۸۸ با عنوان چرا می‌خواهند احمدی نژاد نباشد و سخنرانی در تالار سید الشهدا تهران با عنوان مهندسی افکار عمومی[۱۱] بنا به شکایت دفتر اکبر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی بازداشت شد

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]* در وال استریت ژورنال از ایشون به عنوان پروفسور علوم استراتژیک یاد شده (که باز به دلیل ***** شدن از لینک غیر مستقیم استفاده کرده ام.)[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]* در مقاله ای یکی از دیپلمات های اروپایی ازایشان به عنوان مغز استراتژیک Big Strategic Brain نام برده است.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT=arial, helvetica, sans-serif]* آقای مایکل لدین یکی از استراتژیست های معروف غرب از ایشان به عنوان دانشمند مشهور علوم سیاسی نام می برد.
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT=arial, helvetica, sans-serif]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT=arial, helvetica, sans-serif]*
و در یک ژورنال دیگر از ایشان به عنوان استراتژیست ارشد ایران نام برده شده است.

[FONT=times new roman, times, serif]An Unremarkable Declaration of War

در هر حال با همه این تفاسیر شنیدن حرف های ایشان تنها راهی است که بتوانیم خوب در مورد آنها تعقل کنیم. من اعتقاد دارم که ایشون از کسانیه که در زمان خودش خوب شناخته نمی شه.
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

hemmat27

عضو جدید
پست های من کو؟!!!
تازه یه پست دیگه آماده کرده بودم بدم!!!
اخطار واسه چی آخه!

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست های من کو؟!!!
تازه یه پست دیگه آماده کرده بودم بدم!!!
اخطار واسه چی آخه!
واسه اینکه از یک انسان متعهد و حزب اللهی حمایت کردی;)
نوش جونت، منم دو دقیقه پیش یکیشو گرفتم.

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
file:///C:/Users/RAMTIN/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-5.png http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png شما مرتكب يك تخلف در باشگاه مهندسان ایران شده ايد.

Dear R@mtin.eng,

You have received an infraction at باشگاه مهندسان ایران.

Reason: نقض قوانين سايت
-------
شما در باشگاه مهندسان مرتکب تخلف شده اید.
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=3173148

All the best,
باشگاه مهندسان ایران

یکی دیگه درباره ز.نای ذهنی و س.ک پنهان حرف میزنه اخطارش رو به ما میدن.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
واسه اینکه از یک انسان متعهد و حزب اللهی حمایت کردی;)
نوش جونت، منم دو دقیقه پیش یکیشو گرفتم.

من فکر نمی کنم خیلی حرف های این آقا نشانی از تعهد و حزب اللهی بودن بده
من که یه برنامه دیروز امروز فردا دیدم اومده بود انقدر حرف های چرت و پرت زد واقعا تاسف خوردم به حال خودم و مملکت
اگه به این آقا باشه میگه کلا دانشگاه ها رو تعطیل کنین به جاش مکتب خونه راه بندازین
منابع درسیتون هم بشه کتاب های مذهبی و دیگه نهایتا کتاب های ابوعلی سینا و امثالهم
تازه با این تفکرات قراره چین رو توی ورزش بگیریم، تو خاورمیانه اول بشیم، به لحاظ اقتصادی هم بشیم جزء 10 شاخ دنیا

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیران محترم جان هر کی که دوست دارید حذف پست و تاپیکهاتون رو قبل از 9 صبح انجام ندید
بذارید ما چهارتا جمله دوستان رو بخونیم مستفیض بشیم
هر روز عصر اینجا رو می سپاریم به شما میریم فردا صبح میاییم می بینیم کن فیکون شده
ما تازه داشتیم با این برادر همت رفیق شفیق میشدیم.... اگه گذاشتید:w00:

این مال مدیران محترم :w08::neutral:

این هم مال برادر همت :victory::gol:

آخرین ویرایش:

hemmat27

عضو جدید
مدیران محترم جان هر کی که دوست دارید حذف پست و تاپیکهاتون رو قبل از 9 صبح انجام ندید
بذارید ما چهارتا جمله دوستان رو بخونیم مستفیض بشیم
هر روز عصر اینجا رو می سپاریم به شما میریم فردا صبح میاییم می بینیم کن فیکون شده
ما تازه داشتیم با این برادر همت رفیق شفیق میشدیم.... اگه گذاشتید:w00:

این مال مدیران محترم :w08::neutral:

این هم مال برادر همت :victory::gol:

نوکرتم داداش!
اما جواب دندان شکنی آماده کرده بودم که بدم !
البته همش جدل و کل کل بود بهتر که پاک شد!
خودت چطوری؟!