بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عارفه نگران نباش انشالا قبولی خودتو اذیت نکن واسه سال بعد میخای بخونی یا آزاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نه دیگه میرم برا آزاد...ارشد اینقدرم ارزش نداره...میخونم آزاد قبول شم میرم...نهایت مجدد برا سراسری ولی هنر و ساخت امتحان میدم...اون خیلی باخالتره....:D

--زهرا

عضو جدید
من ک کلا ناامیدم باورم نمیشه زحمت چند ماه خوندنم در عرض چند ساغت به هدر رفت یعنی من اگه مجاز شم فقط بایدبگم دم خدا گرم ---خیلی داغونم سوالات درک ومنظر خ سخت بود نمیدونم چرا هرکی طراح سواله فقط به فک اینه ک اطلاغات غیر قابل وصف رو طرح کنه -- بچه ها من خیلی ناراحتم

کژال جون

عضو جدید
آره عارفه جان. کرمان گنبد خانه نداره، میس درسته، فرق دو ایوان هم تو تزئینات اجرکاری و مقرنس بود، معبد غاری هند، شارلمانی نمی دونم، زیگورات اور از خشت خام،

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جوابای درک من چند تا سوال رو شک دارم ولی خوب زدم ولی خوب من اکثرا 90 درصد میتونم بگم جوابام درسته حالا چک کنید ولی من خودم اینجارو هیچی نخوندم چون کنکور گذشته و ما رفتیم واسه اسکیس
91-1
92-نزدم
93-4
94-2
95-4
96-1
97-4
98-4
992
100-3
101-1
102-3
103-1
104-3
105-4
106-3
107-2
108-1
109-4
110-4

mon-@-rchitect

عضو جدید
نه دیگه میرم برا آزاد...ارشد اینقدرم ارزش نداره...میخونم آزاد قبول شم میرم...نهایت مجدد برا سراسری ولی هنر و ساخت امتحان میدم...اون خیلی باخالتره....:D[/QU

انشالا موفق باشی عزیزم
راستی تاپیک اسکیسو کی راه میندازین؟
ببخشید من تشکر اصلا ندارم برا همین پست میذارم شرمنده

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خوشحالم که گلابچی از گردونه رقابت ها کنار رفت و خوشحالم واسه اونایی که سال بعد کنکور دارن چون دیگه این همه هزینه کتابای گلابچی نمیدن
منظر واقعا ناباورانه سخت بود البته من زیاد نخونده بودم منظر رو

orkide69

عضو جدید
من خوشحالم که گلابچی از گردونه رقابت ها کنار رفت و خوشحالم واسه اونایی که سال بعد کنکور دارن چون دیگه این همه هزینه کتابای گلابچی نمیدن

اره واقعا حیف وقتی که واسش گذاشتم ،جیف اون همه مطلب که راجع به باغ ایرانی و... خوندم همش از باغهای اروپایی سوال داده بود

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز

عه مگه گلابچی از گردونه ی رقابت رفت؟قضیه اش چیه؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اون نانو که یه دونه اومده بود جوابش چی شد؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره واقعا حیف وقتی که واسش گذاشتم ،جیف اون همه مطلب که راجع به باغ ایرانی و... خوندم همش از باغهای اروپایی سوال داده بود
دقیقا اون همه بخونی بری ببینی طراح لعنتی منظر همه سوالاش از منظر معاصر غربه این خودباختگی طراح قابل تحسینه در این حد من منظر کنکاش خورده بودم ولی خوب مهم نیست منظر هر سال چند تا درس همیشه سخته

--زهرا

عضو جدید

میدونی چرا ؟؟؟؟؟بخاطر اینکه اشتباه ما اینه ک با خوندن تستای سال قبل فک می کنیم ک میتونیم متوجه شیم چطوری سوال طرخ میشه درحالیکه ارشد فقط اطلاعات و زیاد خوندنه هر کتابی که میتونی بخونی ---- مطمن باش سال بعد ی جوری سوال میدن که میگی اینا ازکجا ومدن!!!( البته جهت دلداری خودم میگم واینکه من معتقدم زبان قلم سرنوشته پس
بچه ها من ک پریدم وقبولم :crying:

کژال جون

عضو جدید
بچه ها اقتصاد چوب روستا میشد انبارداری و بسته بندی؟؟؟:(
تو اقلیم معتدل مصالح کمتر مهمه؟؟
واسه بازوشها توووو همه اقلیم ها برا تنظیم جرارت دیگه؟؟

من: اولی و دومی مث تو ولی بعدی گرم و مرطوب واسه حرارت و رطوبت. کوران هوا می خواد دیگه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رفیق.............چی کردی؟؟؟گلاب چرا خارج شده از گردونه ؟؟؟نکنه ترورش کردن

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابای درک من چند تا سوال رو شک دارم ولی خوب زدم ولی خوب من اکثرا 90 درصد میتونم بگم جوابام درسته حالا چک کنید ولی من خودم اینجارو هیچی نخوندم چون کنکور گذشته و ما رفتیم واسه اسکیس
91-1
92-نزدم
93-4
94-2
95-4
96-1
97-4
98-4
992
100-3
101-1
102-3
103-1
104-3
105-4
106-3
107-2
108-1
109-4
110-4

این کلیدا مال کدوم دفترچه هستش؟

aytakin69

عضو جدید
کی حذف شد؟:surprised:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رفیق.............چی کردی؟؟؟گلاب چرا خارج شده از گردونه ؟؟؟نکنه ترورش کردن
سجاد جان معلوم نیست من تاریخ و درک رو مطمئنم خوب زدم ولی بقیه رو باید کلید بیاد چک نکردم فن هم سخت نبود واسه 50 زدن
زبان خوب واسه من سخت بود
منظر هم که دیگه دیدین من 10 تا زدم ولی نمیدونم درسته یا نه
در مورد گلابچی هم قشنگ معلوم بود که طراح یکی دیگس هیچ کدوم از کتابای گلابی نبود و ...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه چیزی بگم بخندین دو تا سوال منظر بود همه موارد داشت بدون اینکه رو سوالو بخونم هر دوتاشو زدم همه موارد :d
من هم دقیقا درستن من هم اینجوری زدم از دوستم پرسیدم گفت جفتش هم همه موارد بود خخخخخخخخخخخخخخخخخ

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سجاد جان معلوم نیست من تاریخ و درک رو مطمئنم خوب زدم ولی بقیه رو باید کلید بیاد چک نکردم فن هم سخت نبود واسه 50 زدن
زبان خوب واسه من سخت بود
منظر هم که دیگه دیدین من 10 تا زدم ولی نمیدونم درسته یا نه
در مورد گلابچی هم قشنگ معلوم بود که طراح یکی دیگس هیچ کدوم از کتابای گلابی نبود و ...
این که بده اتفاقا تنها درسی که وضعش معلوم بود همین فن بود که مطمئنی از چیزی که میخونی میاد............بعدش هر ساله دیگه از کتابای قدیمیش دیگه نمیاد ......امسال که خیلی از این یارو ساختمانهای بلند اومده بود

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه شانس بزرگی که اوردم درک رو که زدم اصن فراموش کردم منطری هم هس.درک رو هم رو سوالات ج داده بودم وقتی چک کردم دیدم وارد نکردم..........شانس آوردم خیلی................

shadmehr2020

عضو جدید
110 فک کنم بشه 3 چون جایگزاری پنجره در همه ی مناطق برای اسایش حرارتی مهمه و مهمترین دلیله اسایش حرارتی هم دما ست

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون سوال اقتصاد روستایی ک به چوب وابسته هستش درنگاه اول خیلی سخت بود ولی یه خورده دقت کردم دیدم چقدر اسونه . میشد حمل و نقل جاده . برای انتقال این چوبها به محلهای دیگه :)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این که بده اتفاقا تنها درسی که وضعش معلوم بود همین فن بود که مطمئنی از چیزی که میخونی میاد............بعدش هر ساله دیگه از کتابای قدیمیش دیگه نمیاد ......امسال که خیلی از این یارو ساختمانهای بلند اومده بود
سجاد این که 30 تا کتاب منبع باشه خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه مطمئنن اینجوری نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.