بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام..مرسی مهندس.نبریک میگم اولین ارجاع نظارت..ایشالا شروع حرفه ای خوبی واست باشه

تبریک میگم...کلا پایه 3همینه...سمت شمام کار هست البته اگه این سه شهر (اردبیل تبریز ارومیه)باشید.;)

سلام عزیزم تبریک میگم هوووووووووووووووووورااا شدی رفت:gol::gol::gol:
ممنونم دوستان ایشالا شما همیشه شاد و موفق باشید:w27:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار تجمعیو توضیح داده بودیا، آهان یادم اومد، برا پایان نامه که استاد راهنما نداشتند بعضی واحدا، به واحدای نزدیکشون تجمیع میشدن آره ؟ :D

اره دقیقا..اینجوری خیلی پیشرفت میکنه اون واحد...بعد اسمش میشه واحد تجمیع دانشگاه ازاد اصفهان و واحد تجمیع دانشگاه ازاد یزد که فعلا این دوتا انجام شده...
فقط یه نکته:
واسه ماها که اگه قبول بشیم کنکور امسال , ورودی 93محسوب میشیم...همینطور که تو این مصوبه اومده ورودی های 93 و ما قبل با همون عنوان دانشگاهی که پذیرفته شده اند مدرکشون صادر میشه..حالا فرض کن یکی واحد علوم تحقیقات اصفهان قبول بشه و مدرکش هم با اون اسم صادر میشه...با این وجود ما از سال دیگه دانشگاهی به نام علوم تحقیقات اصفهان وجود نداره...اینجا تکلیف چی میشه...یه جورایی منحل شده...خب ایبن از اعتبار مدرک میاره پایین..حالا شاید تو ایران حل شده باشه ولی خارج رفتیم چی بگیم به اونا...فک کن یه جا بخوان یه استعلام بگیرن از دانشگاه فارغ التحصیلی باید از کجا استعلام بگیرن؟!
به هر حال فکر کنم واسه اینم راه حل هایی وجود داره...چون بی تدبیر که کار نمیکنن...البته بعید هم نیست...پس باید منتظر اینده باشیم که چه خوابی واسمون دیدند

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اره دقیقا..اینجوری خیلی پیشرفت میکنه اون واحد...بعد اسمش میشه واحد تجمیع دانشگاه ازاد اصفهان و واحد تجمیع دانشگاه ازاد یزد که فعلا این دوتا انجام شده...
فقط یه نکته:
واسه ماها که اگه قبول بشیم کنکور امسال , ورودی 93محسوب میشیم...همینطور که تو این مصوبه اومده ورودی های 93 و ما قبل با همون عنوان دانشگاهی که پذیرفته شده اند مدرکشون صادر میشه..حالا فرض کن یکی واحد علوم تحقیقات اصفهان قبول بشه و مدرکش هم با اون اسم صادر میشه...با این وجود ما از سال دیگه دانشگاهی به نام علوم تحقیقات اصفهان وجود نداره...اینجا تکلیف چی میشه...یه جورایی منحل شده...خب ایبن از اعتبار مدرک میاره پایین..حالا شاید تو ایران حل شده باشه ولی خارج رفتیم چی بگیم به اونا...فک کن یه جا بخوان یه استعلام بگیرن از دانشگاه فارغ التحصیلی باید از کجا استعلام بگیرن؟!
به هر حال فکر کنم واسه اینم راه حل هایی وجود داره...چون بی تدبیر که کار نمیکنن...البته بعید هم نیست...پس باید منتظر اینده باشیم که چه خوابی واسمون دیدند

بی تدبیر؟!!! :D :surprised: مگه اصلا دانشگاه آزاد میدونه تدبیر چیه؟
فکر کنم همچین واژه ای اصلا براشون تعریف نشده باشه

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی بابا یکی نیست بگه چرا نتایج ارشد رو اعلام نمیکنن.....
اه اه اه.....میخوان جونمون رو بگیرن بعدش بگن قبول نشدی:w37::w45::w28::w29:

Thearchi

عضو جدید
سلام بچه ها چه خبرا؟ :gol:
چند وقتی که نبودم منو کلا یادتون رفته بودا...
بعد از آزاد انقد حالم گرفته شد که دیگه دل و دماغ اینجا اومدنو نداشتم ... :w22:
معلوم هست جوابش کی میاد؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها چه خبرا؟ :gol:
چند وقتی که نبودم منو کلا یادتون رفته بودا...
بعد از آزاد انقد حالم گرفته شد که دیگه دل و دماغ اینجا اومدنو نداشتم ... :w22:
معلوم هست جوابش کی میاد؟
سلام.امروز با مرکز ازمون تماس گرفتم.گفتن از نیمه شهریور به بعد...واسه تکمیل ظرفیت هم پرسیدم گفتن که مشخص نیست امسال داشته باشیم یا نه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی هم که علوم تحقیقات اصفهان یکی از اولویت هاشون بوده..اگه این انتخاب رو قبول بشن باید بگم که این دانشگاه در کل دیگه نیست..!!یعنی دیگه اسمشو نمیشنوین و نصف رشته ها به دانشگاه خوراسگان و نصف رشته ها به دانشگاه نجف اباد منتقل شد...
پس دوستانی که کارشناسی ارشد مهندسی معماری دانشگاه علوم تحقیقات اصفهان قبول میشن این رشته به دانشگاه نجف اباد منتقل شد...دانشگاه نجف اباد دانشگاه جامع با رتبه علمی بالا در سطح کشور هست...دکترای معماری رو هم داره...

amir71arch

عضو جدید
اونایی هم که علوم تحقیقات اصفهان یکی از اولویت هاشون بوده..اگه این انتخاب رو قبول بشن باید بگم که این دانشگاه در کل دیگه نیست..!!یعنی دیگه اسمشو نمیشنوین و نصف رشته ها به دانشگاه خوراسگان و نصف رشته ها به دانشگاه نجف اباد منتقل شد...
پس دوستانی که کارشناسی ارشد مهندسی معماری دانشگاه علوم تحقیقات اصفهان قبول میشن این رشته به دانشگاه نجف اباد منتقل شد...دانشگاه نجف اباد دانشگاه جامع با رتبه علمی بالا در سطح کشور هست...دکترای معماری رو هم داره...

من اولویت هامو تبریز و علوم تحقیقات تبریز زدم. این دو واحد هم الان با هم تجمیع شدن. اطلاع ندارین که کلاس هاشون چه جوری تشکیل میشه؟ کلاسای معماری تو کدوم واحد تشکیل میشه؟چون ساختموناشون جدا از همن!!

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.امروز با مرکز ازمون تماس گرفتم.گفتن از نیمه شهریور به بعد...واسه تکمیل ظرفیت هم پرسیدم گفتن که مشخص نیست امسال داشته باشیم یا نه

سلام من به امید تکمیل ظرفیت بودم پس کلا ناامید شدم :cry:

Thearchi

عضو جدید
یه درصد فکر کن آزاد تکمیل ظرفیت نذاره ... بهت قول میدم میگیره تا خرخره!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اولویت هامو تبریز و علوم تحقیقات تبریز زدم. این دو واحد هم الان با هم تجمیع شدن. اطلاع ندارین که کلاس هاشون چه جوری تشکیل میشه؟ کلاسای معماری تو کدوم واحد تشکیل میشه؟چون ساختموناشون جدا از همن!!
ظاهرا تبریز هم تجمیع شده...حالا شما هر کدوم رو قبول بشی مدرکت به همون اسم صادر میشه...واسه تشکیل کلاسا و غیره هم اطلاع رسانی میکنن...البته برخی دانشگاهها مشخص شده....من فقط موندم تکلیف ارزش مدرک اون علوم تحقیقات هایی که منحل میشه چیه!

قبول شدن بار اول یکم مشکله..چون بچه هایی که با امادگی کنکور سراسری اینو هم کنکور دادن, وقبول میشن..که البته ثبت نام هم نمیکنن...پس قاعدتا میره واسه تکمیل ظرفیت
امیدوارم هر چی مصلحته پیش بیاد...
سال 91 که اسکیس و کنکور با هم بود بچه ها دل خوشی نداشتند..هم از نمره اسکیس شوک زده بودن هم از نمره برخی درسا مثل تاریخ..که طرف مطمئن بود 50 درصد رو زده بعددیده منفی خورده !حالا امیدوارم شانس ما از این اتفاقا نیفته
یه درصد فکر کن آزاد تکمیل ظرفیت نذاره ... بهت قول میدم میگیره تا خرخره!
باور کن ازشون بعید نیست..یهو دیدی نگرفتن...البته تکمیل بهمن یه جورایی قطعیه..چون واسه بهمن کنکوری برگزار نمیکنن و ظرفیت رو از این طریق میگیرن

darkwater

عضو جدید
رضا جان اون وقت این واحدهایی که تجمیع شدن تو ظرفیت پذیرش هم تاثیر داره ؟ یعنی کم تر میشه ظرفیت ها یا فرقی نداره؟؟

hastiii

عضو جدید

سلام
چرا اینا هرکدوم یه حرف میزنن ؟ تو سایت روابط عمومی مرکز آزمون زده جوابها هفته اول و دوم میاد واسه دکتری و ارشد
این لینکش http://www.pubr-azmoon.com/419_ثبت_...ثبت_نام_در_رشته‌های_بدون_آزمون_محدودیتی_ندارد
خطهای اخر نوشته

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان اون وقت این واحدهایی که تجمیع شدن تو ظرفیت پذیرش هم تاثیر داره ؟ یعنی کم تر میشه ظرفیت ها یا فرقی نداره؟؟
اگه تاثیری داشته باشه (که خودشون گفته داره)واسه سال دیگه هست...ظرفیت ها بیشتر میشه!در اصل رشته های زیادی اضافه میشه و شده
الان خیلی از دانشگاهها تجمیع شدند واگه کسی قبول بشه امسال تو این واحد ها درس میخونه ولی مدرکش همونجایی که قبول شده صادر میشه...
البته یه احتمال هم میدم که واسه تکمیل ظرفیت واحد های جدید رو تو دفترچه بزنن ...
سلام
چرا اینا هرکدوم یه حرف میزنن ؟ تو سایت روابط عمومی مرکز آزمون زده جوابها هفته اول و دوم میاد واسه دکتری و ارشد
این لینکش http://www.pubr-azmoon.com/419_ثبت_...ثبت_نام_در_رشته‌های_بدون_آزمون_محدودیتی_ندارد
خطهای اخر نوشته

من بعد از درج این خبر با مرکز تماس گرفتم که گفتن نیمه شهریور به بعد اعلام میکنیم..سابقه نشون داده همون نیمه ها هست
اگه هفته بعد اعلام کنن که عالیه!

hastiii

عضو جدید
من بعد از درج این خبر با مرکز تماس گرفتم که گفتن نیمه شهریور به بعد اعلام میکنیم..سابقه نشون داده همون نیمه ها هست
اگه هفته بعد اعلام کنن که عالیه![/QUOTE]
manam omidvaram hafte ayande bashe mordam az esteres , kalafeam har rooz

مهديه مقدم

عضو جدید

کلا منو همدرد خودت بدون پانته آ، خوب بچه ها قراره کجاها رو بخونیم برا آزمون 94؟!!!راستی بچه ها کسی واحد اسکو اینجا تو انتخابش بود:w08:ینی نبینم انتخاب کرده باشین من کلا امیدم به اونجا بود که برم برا تکمیل ظرفیت!امروزو خوشحال بودم پاک حالم گرفته شد:cry:
هستی و هلو کجان؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
کلا منو همدرد خودت بدون پانته آ، خوب بچه ها قراره کجاها رو بخونیم برا آزمون 94؟!!!راستی بچه ها کسی واحد اسکو اینجا تو انتخابش بود:w08:ینی نبینم انتخاب کرده باشین من کلا امیدم به اونجا بود که برم برا تکمیل ظرفیت!امروزو خوشحال بودم پاک حالم گرفته شد:cry:
هستی و هلو کجان؟؟؟
هلو مسافرته...کار خوبی واقعا کرد رفت سفر....این چند روز آخر واقعا حال آدمو میگیره.....

مهديه مقدم

عضو جدید
هلو مسافرته...کار خوبی واقعا کرد رفت سفر....این چند روز آخر واقعا حال آدمو میگیره.....
چه خوب خوش به حالش:smile:من که پاک کلافه ام از یه طرف نظام با این اعلام نتایج طراحیش 31 شهریور آخه قراره چی کار کنن مثلا؟؟؟کسی ندونه فک میکنه دونه دونه شیت ها رو بررسی میکنن:w25:از یه طرف این آزاد که انقد کشش میده من اصلا حس خوبی ندارم نسبت به نتایج احساس میکنم یه جوریه:razz:...

arefeh

کاربر ممتاز
چه خوب خوش به حالش:smile:من که پاک کلافه ام از یه طرف نظام با این اعلام نتایج طراحیش 31 شهریور آخه قراره چی کار کنن مثلا؟؟؟کسی ندونه فک میکنه دونه دونه شیت ها رو بررسی میکنن:w25:از یه طرف این آزاد که انقد کشش میده من اصلا حس خوبی ندارم نسبت به نتایج احساس میکنم یه جوریه:razz:...
دقیییییییییییقا...منم هم احساس با تو هستم عزیزم:(

amir71arch

عضو جدید
نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۳ : معاون سنجش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج نهایی آزمون‌های کارشناسی ، کارشناسی ارشد آزاد و دکتری این دانشگاه تا پیش از ده شهریور از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد. دکتر سید مجتبی علوی فاضل، معاون سنجش و رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: ثبت‌ نام از پذیرفته‌شدگان در تمام مقاطع از ۱۵ شهریور آغاز خواهد شد؛ این نام‌نویسی به مدت ده روز ادامه خواهد داشت.
[h=2]افزایش ظرفیت کارشناسی ارشد[/h] معاون سنجش دانشگاه آزاد در ادامه به ظرفیت پذیرش در دیگر مقاطع این دانشگاه اشاره کرد و گفت: ظرفیت پذیرش در رشته های کارشناسی ارشد امسال نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر است.
علوی فاضل افزود: این رقم نسبت به سال گذشته حدود ۲۰ هزار نفر افزایش داشته است.
معاون سنجش دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه حدود ۱۰ هزار نفر به ظرفیت پذیرش مقطع دکتری این دانشگاه اضافه شده است گفت: ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری امسال کمتر از ۲۰ هزار نفر است.
http://www.phdazmoon.net/اعلام-نتای...af%d8%a7%d9%87-%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af-93-94

hastiii

عضو جدید
نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۳ : معاون سنجش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج نهایی آزمون‌های کارشناسی ، کارشناسی ارشد آزاد و دکتری این دانشگاه تا پیش از ده شهریور از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد. دکتر سید مجتبی علوی فاضل، معاون سنجش و رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: ثبت‌ نام از پذیرفته‌شدگان در تمام مقاطع از ۱۵ شهریور آغاز خواهد شد؛ این نام‌نویسی به مدت ده روز ادامه خواهد داشت.
افزایش ظرفیت کارشناسی ارشد

معاون سنجش دانشگاه آزاد در ادامه به ظرفیت پذیرش در دیگر مقاطع این دانشگاه اشاره کرد و گفت: ظرفیت پذیرش در رشته های کارشناسی ارشد امسال نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر است.
علوی فاضل افزود: این رقم نسبت به سال گذشته حدود ۲۰ هزار نفر افزایش داشته است.
معاون سنجش دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه حدود ۱۰ هزار نفر به ظرفیت پذیرش مقطع دکتری این دانشگاه اضافه شده است گفت: ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری امسال کمتر از ۲۰ هزار نفر است.
http://www.phdazmoon.net/اعلام-نتای...af%d8%a7%d9%87-%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af-93-94

منم توی زیرنویس اخبار علمی و فرهنگی و هنری شبکه 4 دیدم ،
خدا بخیر کنه سراسری رو که کارم به آزاد نکشه انشالله بازم هرچی خودش صلاح میدونه .

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام روابط عمومی : 1393/06/01

نتایج نهایی حدودا هفته دوم شهریور اعلام میشود تاریخ دقیق اطلاع رسانی خواهد شد

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

.مهسا.

عضو جدید
سلام دوستان
كسي تراز دانشگاه هاي آزاد براي رشته معماري رو داره؟؟؟
كه واسه الويت بندي تكميل ظرفيت بدونيم چه دانشگاهي به ترازمون نزديكتره..؟؟

مهديه مقدم

عضو جدید

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی نتایچ تا قبل از دهم اعلام میشه...
دیشب خواب دیدم قبول نشدم که احتمالا بر حسب همه خوابهایی که میبینم وبه واقعیت تبدیل میشه قبول نشده بودم:cry:
من میرم واسه ارشد 94

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها هر کی فال خواست بیاد تاپیک همسایه تا حالشو بگیریم
سلام به همگی نتایچ تا قبل از دهم اعلام میشه...
دیشب خواب دیدم قبول نشدم که احتمالا بر حسب همه خوابهایی که میبینم وبه واقعیت تبدیل میشه قبول نشده بودم:cry:
من میرم واسه ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.