بررسی آزمون طراحی -بهمن 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

رها

عضو جدید

yas..

عضو جدید
سلام حل پلان من:5تا پارکینگ در زیرزمین و کلیه انبارها و سرویس و اتاق تاسیسات طبق متراژی که خواسته بود حل شده.
در طبقه همکف 7 تا پارکینگ حل شد.قسمت شمال یک راه برای دسترسی به واحدهای بالا از طریق نورگیر در مواقع سانحه برای نجات افراد به عرض 2متر قرار دادم.
پلان طبقات با متراژهایی که خواسته بود حداقلشون در آمد.
ستون گذاری خیلی اذیت کرد دهانه ها 7/5 در 5 و 7/5 در 3/5 نمیدونم قبوله یا نه.آخه هر جور که قرار میدادی ایراد پیدا میکرد ناچار شدم دهانه ها را بزرگتر کردم.
ایرادات را لطف کنید بگین.

آخرین ویرایش:

mohamad ali345

عضو جدید
سلام به همه منهدسین و خسته نباشید
از کارم عکس گرفتم ممنون میشم دوستان بزرگوار نظر بدن

سحر خوشان

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه مهندسین ایشالا نتیجه زحماتمونو بگیریم
من 5تا
پارکینگ تو زیرزمین دراوردمو 7تا تو همکف.پلان طبقاتمم خیلی راحت دراوردم.کلا 12.5 خیلی زودو راحت به نتیجه رسیدم ولی رفتم سراغ ستونا کارمو خراب کردو وقتم رفت.اخرشم تو ستونام یه حرکتی زدم که فک کنم پارکامو خراب کرده باشه.ستون جای پارکارو بجای مثلا 5*5 یک متر کشیدم پایینتر.ینی یه متر اومد تو فضای 5*5 پشت ماشینا.غلطه بود کارم؟
دوتا هم ورودی ماشین گرفتم چون فقط 3متر تونستم تو حیاط جا بزارم.چون میخاستم توی همکف جا برام بمونه که 7تارو بچینم.خیلی داغون بود؟
:cry:

rezahabibi66

عضو جدید
سلام به همه دوستان
خسته نباشید
من که هنوز بدنم درد میکنه و خسته آزمونم

چند روز مونده به آزمون مرتب از دوستان تقاضای پلان در زمین شمالی کردم و هیچ کس قرار نداد (با توجه به حدسی که میزدم اگه قسمت 4 سایت پلان چند دوره اخیر رو بخان بدن مطمئنا زمین شمالی میشد) وآزمون تو زمین شمالی شد

من دوربین نبرده بودم ولی پوستی اولیه کارمو دارم میزارم تا دوستان نظر بدن

• Like
واکنش ها: nosh

hamedzjg

عضو جدید
ممنون میشم از همه دوستان که نظر خودشون اعلام کند

سلام
در کل خوب شده و امیدوار باشید حتمااااا

فقط چندتا ایراد که شاید متوجه نشدم کامل
رمپ زیرزمینو شیب ۱۰ درصد ابتدا و انتهاشو درنظر نگرفتید

در زیرزمین انباریهای کنار باکس باعث شده فضای گردش پشت ماشینها زیر ۵ متر بشه

در پلان طبقات واحد دو خوابه آشپزخونه نورغیرمستقیم داره..واحد ۹۵ متری نور غیر مستقیم قابل قبول نیست..

بقیه موارد خیلی خووووبه..امیدوارم قبول بشید..کلا کارتون خوب شده

mohamad ali345

عضو جدید
سلام
در کل خوب شده و امیدوار باشید حتمااااا

فقط چندتا ایراد که شاید متوجه نشدم کامل
رمپ زیرزمینو شیب ۱۰ درصد ابتدا و انتهاشو درنظر نگرفتید

در زیرزمین انباریهای کنار باکس باعث شده فضای گردش پشت ماشینها زیر ۵ متر بشه

در پلان طبقات واحد دو خوابه آشپزخونه نورغیرمستقیم داره..واحد ۹۵ متری نور غیر مستقیم قابل قبول نیست..

بقیه موارد خیلی خووووبه..امیدوارم قبول بشید..کلا کارتون خوب شده

ممنون از شما
بابت اشپزخونه واحد های 55 متری که هرکدوم کنار پاسیو هستن و واحد 99 متری که از روبرو نور گیری داره

yas..

عضو جدید
ممنون میشم از همه دوستان که نظر خودشون اعلام کند
در پلان زیر زمین انبارهایی که پشت فضای پارک قرار دادی فضای گردش ماشین را کم کرده
زیر رمپ همکف بهتر بود خاک پر میدادی
طراحی پلان طبقات نباید از باکس پله ورودی واحدها را میدادی
در پلان طبقات واحد 90 متری بهتر میتونست طراحی بشه اگر آشپزخانه را به جبهه جنوبی میچسبوندی بهتر میشد.
در کل خوبه انشالله که قبول میشین

مهندس ق.

عضو جدید
سلام و خسته نباشید...الان توی زیرزمین شما دسترسی به پله و آسانوری وجود نداره پارکینگتون مسدود شده...به نظرتون صحیحه؟؟QUOTE=mohamad ali345;8454156]مشاهده پیوست 256492پلان زیر زمین[/QUOTE]

آخرین ویرایش:

yas..

عضو جدید
دوستان پلانهای منم در صفحه 17 ببینید و خوشحال میشم نظر بدین

hamedzjg

عضو جدید
ممنون از شما
بابت اشپزخونه واحد های 55 متری که هرکدوم کنار پاسیو هستن و واحد 99 متری که از روبرو نور گیری داره

درسته واحدای ۵۵ متریو عالی حل کردین
ببینید از روبرو میشه غیرمستقیم.. باید به جداره بچسبه..

درمورد رمپ اشتباه متوجه شدم..الان دیدم ۱۰ درصدو درنظر گرفتید..درکل خوووبه کارتون

mohamad ali345

عضو جدید
در پلان زیر زمین انبارهایی که پشت فضای پارک قرار دادی فضای گردش ماشین را کم کرده
زیر رمپ همکف بهتر بود خاک پر میدادی
طراحی پلان طبقات نباید از باکس پله ورودی واحدها را میدادی
در پلان طبقات واحد 90 متری بهتر میتونست طراحی بشه اگر آشپزخانه را به جبهه جنوبی میچسبوندی بهتر میشد.
در کل خوبه انشالله که قبول میشین

ممنون از شما
واقعا شرایط سختی بود داخل کلاس ما نصف دوستان رفتن و واقعا روحیه من بشه شخصه خراب شد بازم ممنون از شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.