بدون شرح !!من فقط اينارو باور مي كنم نه شما رو

raminbabak

اخراجی موقت

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودشون الان خبر دارن چه بلایی سرمون اومده
واسه نجانت مملکت رفتن ولی حالا چی...

شاهده

عضو جدید
شهید امیر حاج امینی

بیسم چی لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)

گوشه ای از سخن احسان رجبی (عکاس) در مورد عکسی که پس از شهادت شهید حاج امینی گرفت :

بعد رفتم سراغ امیر حاج امینی. او هم راحت آرمیده بود. گویی مدت هاست كه در خواب است. چهره درشتی از او گرفتم و بعد تمام قد .

هیچ وقت فكر نمی كردم كه عكسی كه می گیرم به این اندازه مشهور شود. خوشحالم از این كه این عكس آرامش خاطری است برای همه خانواده های شهدا. آنها كه عكس و تصویری از شهادت فرزندانشان ندارند و نمی دانند چه حالی داشته وقی به شهادت رسیده است. وقتی خانواده های شهدا آرامش و زیبایی شهید حاج امینی را می بینند قطعاً تسلی پیدا می كند.

گفته می شود تا كنون هشتصد هزار نسخه از این عكس چاپ شده است اما من نمی دانم، الان مادر این شهید كجاست؟ شنیده ام از تهران كوچ كرده است. پدر شهید، فوت كرده و مادرش در یكی از روستاهای ساوه به سر می برد. نمی دانم آیا كسی به مادر او سر می زند یا نه؟
دوست دارم یك روز با دوربین سراغ این مادر بروم، مادری كه فرزندش، با آرامشی ملكوتی، آنچنان زیبا به شهادت رسیده و با تصویرش خیلی ها اگر خودمانی بخواهم بگویم؛ صفا می كنند.

منبع : تبیان

گوشه ای از وصیت نامه شهید حاج امینی

از شما خواش می کنم و می خواهم همیشه چند موضوع را در مد نظر داشته باشید:

هرگز دروغ نگویید

زود قضاوت نکنید
گذشت و ایثار داشته باشید
خوشرو و خوش برخورد باشید
صبور و مقام باشید و اینکه جبهه ها را پر نگه دارید.

منبع : راسخون

شاهده

عضو جدید
هوالشهید

خیلی خوبه که باورشون کنیم!
خوبه که اعتقادتشون رو باور کنیم!

کاش به غیر از اسمشون و عکسشون به باورهاشون هم باور داشتیم!
دارم چی میگم!؟ حرف خاصی نیست جز اینکه :
آنها رفتند روی مین تا دین بماند!

حالا ما چقدر دینی که اونها براش جونشون رو دادن رو حفظ کردیم؟
چند درصد به وصیت نامه هاشون عمل کردیم؟
بله! وصیت نامه هاشون...

نامه نیست که بخونیم و بذاریم کنار ....... نه !
وصیت نامه است یعنی که بهش عمل کنیم...!

چند تا از وصیت نامه هاشون رو میذارم تا ببینیم چقدر و چند درصد باورهای اونها رو باور و به وصیت هاشون عمل کردیم!!!

التماس دعا

آخرین ویرایش:

شاهده

عضو جدید
=======> و من اینها رو باور دارم < =======

شهید حميد بيانلو مطلق (ارتباط با اهل بیت)

شكر خدا را كه آفريدگار من است . شكر خدا را كه اسلام دين من و حضرت محمد (ص ) ، كه درود خدا بر او و آل‌اش باد، پيغمبر من است و حضرت علي (ع ) امام من و حسن و حسين وعلي و محمد و جعفر و موسي و علي و محمد و علي و حسن و فرزند شايسته او حضرت مهدي (عج ) كه درود خدا بر ايشان باد پيشوايان و آقايان منند . با دوستان ايشان دوست و با دشمنان ايشان دشمن باشيد .

شهيد ابوالفضل كلهر ( نماز )
به گفته قران نماز- اين شيوه الهي- را به پا داريد كه بدانيد نماز كارخانه انسان سازي است. اين نماز و قرآن است كه عشق به خدا و شهادت را نزديكتر مي كند.

شهید سعيد ميرچي ( انقلاب اسلامی )
ـ تمام تحولات و منقلب شدن قلوب، بعد از انقلاب شروع شده است. مي‌دانيد چرا؟ چون انسان ذاتاً ميل شديد به مذهب دارد و مردم با تمام وجود فرياد زدند: استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي، كه تمام اين شعار ارزشش به كلمه آخر است. اگر استقلال به شيوه اسلام مي‌خواهيم و اگر آزادي مي‌خواهيم، بايد آن طور كه اسلام مي‌پسندد باشد. اگر جمهوري مي‌خواهيم بايد فقط اسلامي باشد نه يك كلمه زياد و نه يك كلمه كم.

شهید حميدرضا نظام ( حجاب )
خواهرم، حجاب نشانگر زيبايي روح و انديشه توست. خواهرم، حجاب تضمين‌كنندة سلامت و پارسايي جامعه است. جامعه رابه ويراني مكش. خواهرم، حجاب مجوز ورود تو به بهشت است و آيا واقعاً‌ بهشت نمي‌خواهي؟‌ خواهرم، «غنچة نهفته در برگ را نچينند،‌از بي‌حجابي است اگر عمر گل كم است؛ نهفته باش و هميشه گل باش».

شهید محمد علي فنايي ( رويارويی شهيد با منافقين، ضد انقلاب و كفر جهانی)
حمد و ستايش خداوند متعال را، خداوندي كه به انسانها نيرو مي‌دهد تا انسانهاي آزاده برخيزند و در دستي سلاح و در دست ديگر قرآن بگيرند و عليه ظلم و ستم پيش روند. زيرا مبارزه براي حق و عليه باطل هميشه كار انسانهايي بوده است كه، در طول تاريخ، اعتقاد به خداوند داشته‌اند. مبارزه‌اي كه انسان در آن قدم مي‌نهد اگر براساس توحيد و ولايت فقيه باشد، هرگز با شكست مواجه نمي‌شود؛ و اين مبارزة ما عليه باطل ان‌شاءالله تا پيروزي ادامه خواهد يافت. مستضعفين، در نهايت حاكمان روي زمين خواهند بود، زيرا اين وعده‌اي الهي است. عده‌اي در جبهه‌هاي جنگ عليه صدام امريكايي مي‌جنگند، و عده‌اي هم در پشت جبهه‌ها با منافقين و ايادي استكبار جهاني مبارزه مي‌كنند – منافقين كوردلي كه با حركات خود در بعضي از شهرها به نفع امريكا و شوروي و فرانسه فعاليت مي‌كنند. طفداران حق هميشه تا آخرين لحظات زندگي با ظلم مي‌جنگند. هر حركتي اگر بجز اسلام و ولايت فقيه ايدئولوژي ديگري داشته باشد، مطمئناً‌ در روند خود با شكست مواجه خواهد شد و به بن‌بست خواهد رسيد.

شهيد حسين برهاني ( ولایت فقیه و امام )
اي ملت بدانيد امروز مسئوليتتان بزرگ و بارتان سنگين است و بايد رسالتتان را كه پاسداري از خون شهيدان است انجام دهيد و تنها با اطاعت ازروحانيت متعهد و مسئول كه در راس آن ولايت فقيه مي باشد و امروز سمبل آن امام بزرگوار امت قادريد اين راه را ادامه دهيد.

كربلايي حسام

اخراجی موقت
هوالشهید

خیلی خوبه که باورشون کنیم!
خوبه که اعتقادتشون رو باور کنیم!

کاش به غیر از اسمشون و عکسشون به باورهاشون هم باور داشتیم!
دارم چی میگم!؟ حرف خاصی نیست جز اینکه :
آنها رفتند روی مین تا دین بماند!

حالا ما چقدر دینی که اونها براش جونشون رو دادن رو حفظ کردیم؟
چند درصد به وصیت نامه هاشون عمل کردیم؟
بله! وصیت نامه هاشون...

نامه نیست که بخونیم و بذاریم کنار ....... نه !
وصیت نامه است یعنی که بهش عمل کنیم...!

چند تا از وصیت نامه هاشون رو میذارم تا ببینیم چقدر و چند درصد باورهای اونها رو باور و به وصیت هاشون عمل کردیم!!!

التماس دعا

:gol::gol::gol:
عكس شهدا رو ديديم و عكسشون عمل كرديم
شهدا اعتقاداتشون اين بود:
خدا
اسلام
نماز
انقلاب
و
ولايت فقيه و اطاعت محض از ولايت فقيه

كربلايي حسام

اخراجی موقت
فکر میکنم منظور این شهید عزیز معنی درست ولایت فقیه بوده.

نامه‌ شهید آوینی به آیت‌الله خامنه‌ای
بسم‌الله الرحمن‌الرحیم

خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی، نائب امام عصر(عج) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای أیدكم‌الله تعالی بتأییداته ‌الخالصه.
سلام علیكم و رحمة‌الله و بركاته.

امتثال امر، فرصتی برای عرض ارادت در این مرقومه باقی نمی‌گذارد لذا حقیر مستقیماً با استمداد از فضل بی‌منتهای رب‌العالمین وارد در اصل مطلب می‌شوم بعد از عرض این مختصر كه:

ما با حضرتعالی به‌عنوان وصیّ امام امت(ره) و نایب امام زمان(عج) تجدید بیعت كرده‌ایم و تا بذل جان در راه اجرای فرامین شما ایستاده‌ایم؛ همان‌گونه كه پیش از این درباره‌ی امام امت(ره) بوده‌ایم و بسیارند هنوز جوانانی كه عشق به اسلام و شوق رضوان حق، آنان را در میدان انقلاب نگه داشته است؛ با همان شوری كه پیش از این داشته‌اند‌.‌ خدا شاهد است كه این سخن از سر كمال و صدق و از عمق قلوب همان جوانانی سرچشمه گرفته است كه در تمام این هشت سال بار جنگ را بر شانه‌های ستبر خویش كشیدند. ما به جهاد فی سبیل‌الله عشق می‌ورزیم و این امری است فراتر از یك انجام وظیفه‌ی‌ خشك و بی‌روح. این سخن یك فرد نیست؛‌ دست جماعتی عظیم است كه به‌سوی حضرت شما دراز شده تا عاشقانه بیعت كند.‌ بسیارند كسانی كه می‌دانند شمشیر زدن در ركاب شما برای پیروزی حق، از همان اجری در پیشگاه خدا برخوردار است كه شمشیر زدن در ركاب حضرت حجت(عج) و نه تنها آماده،‌ كه مشتاق بذل جان هستند. سرِ ما و فرمان شما.

كمترین مطیع شما

سید مرتضی آوینی

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامه‌ شهید آوینی به آیت‌الله خامنه‌ای
بسم‌الله الرحمن‌الرحیم

خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی، نائب امام عصر(عج) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای أیدكم‌الله تعالی بتأییداته ‌الخالصه.
سلام علیكم و رحمة‌الله و بركاته.

امتثال امر، فرصتی برای عرض ارادت در این مرقومه باقی نمی‌گذارد لذا حقیر مستقیماً با استمداد از فضل بی‌منتهای رب‌العالمین وارد در اصل مطلب می‌شوم بعد از عرض این مختصر كه:

ما با حضرتعالی به‌عنوان وصیّ امام امت(ره) و نایب امام زمان(عج) تجدید بیعت كرده‌ایم و تا بذل جان در راه اجرای فرامین شما ایستاده‌ایم؛ همان‌گونه كه پیش از این درباره‌ی امام امت(ره) بوده‌ایم و بسیارند هنوز جوانانی كه عشق به اسلام و شوق رضوان حق، آنان را در میدان انقلاب نگه داشته است؛ با همان شوری كه پیش از این داشته‌اند‌.‌ خدا شاهد است كه این سخن از سر كمال و صدق و از عمق قلوب همان جوانانی سرچشمه گرفته است كه در تمام این هشت سال بار جنگ را بر شانه‌های ستبر خویش كشیدند. ما به جهاد فی سبیل‌الله عشق می‌ورزیم و این امری است فراتر از یك انجام وظیفه‌ی‌ خشك و بی‌روح. این سخن یك فرد نیست؛‌ دست جماعتی عظیم است كه به‌سوی حضرت شما دراز شده تا عاشقانه بیعت كند.‌ بسیارند كسانی كه می‌دانند شمشیر زدن در ركاب شما برای پیروزی حق، از همان اجری در پیشگاه خدا برخوردار است كه شمشیر زدن در ركاب حضرت حجت(عج) و نه تنها آماده،‌ كه مشتاق بذل جان هستند. سرِ ما و فرمان شما.

كمترین مطیع شما

سید مرتضی آوینی
اینجا دو حالت وجود داره یا هنوز معنی ولایت فقیه عوض نشده بوده یا شهید محترم فرصت نکرده تا متوجه اصل قضیه بشه.

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهيد همت:
در زمانه غيبت اطاعت محض از ولايت فقيه داشته باشيد

هر انسان غیر معصومی جایزالخطاست
اطاعت محض از یک انسان جایزالخطا به نظرم اشتباهه
اگه یه انسان خاص رو جایزالخطا ندونیم یقینا معصوم میدونیمش که به نظرم اینم اشتباهه

اگه نظرم دست نیست از لطفا اشتباه درم بیارین

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه انسان خاص رو جایزالخطا ندونیم یقینا معصوم میدونیمش که به نظرم اینم اشتباهه

پس میشه حالت سوم:D

شاهده

عضو جدید

هوالشهید

سال 1357 شبی که امام خمینی اعلام کردن مردم حکومت نظامی رو بشکنند آیت الله طالقانی سه بار به امام گفتند که این کار مردم رو به کشتن میده! صرف نظر کنید!! بار سوم امام خمینی به آیت الله طالقانی میگن اگر این حرف امام زمان باشه باز هم شما این حرف رو به من میزنید که نظرم رو عوض کنم!؟

اول یه نکته رو بگم که هیچ کس حتی ما جایزالخطا نیستیم بلکه ممکن الخطاییم! وقتی میگید جایز الخطا یعنی اینکه اجازه داریم خطا بکنیم اما وقتی میگیم ممکن الخطا یعنی ممکنه خطا بکنیم و ممکنه انقدر به جایگاه بالای در معرفت و شناخت خدا رسیده باشیم که خطایی ازمون سر نزنه ولی با این حال باز هم معصوم نیستیم!

و اما اینکه ما هیچ وقت و هیچ وقت یک انسان غیر معصوم رو معصوم نمی دونیم و میگیم ممکنه خطایی بکنه . ما به معصوم بودن امام زمانمون اعتقاد داریم! و مهمتر از اون اعتقاد داریم که امام زمان ما شیعیناش رو به حال خودمون هیچ وقت وا نمیگذاره پس عقل سلیم به ما میگه وقتی فردی که رهبر جامعه ماست و به اصطلاح در جایگاه ولایت فقیه قرار گرفته و ولی فقیه محسوب میشه اگر روزی این امکان تحقق پیدا کنه که بخواد خطایی کنه این ما هستیم که مورد آسیب واقع میشیم و باز هم اون عقل سلیم میگه امام زمانمون ما رو به حال خودمون رها نمیکنه و به هر شیوه ممکن ولی فقیه رو متوجه خواهد کرد که با اشتباه خودش به جامعه اسلامی و مسلمانان ضربه ای وارد نشود!

یا علی

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی تو آلمان هم بعد جنگ دوم جهانی از شهدایی که برای وطنشون جنگیدن بت درست کردن:w20:

phalagh

مدیر بازنشسته
بت؟
كسي بت درست نكرده. ولي مطمئن باش اونا هم براشون كشته هاي جنگشون محترمن.
در ثاني در نظر بگير كه شهداي ما واقعا مظلوم كشته شدند. تمام دنيا يه طرف ايرانيا هم يه طرف. پيشرفته ترين ابزار آلات جنگي در مقابل ما بودند.
تازه فكرشو بكن زمان شاه 1000 دستگاه تانك پيشرفته(اسمشو يادم رفته) به انگليس سفارش داده ميشه و پولش هم پرداخت ميشه اما بعد از انقلاب نه تنها تانكها رو به ايران نميدن بلكه اون تانكهايي رو كه به سفارش ايران درست شده بود به عراق ميفروشن. يعني سربازاي ايراني در مقابل تانكهايي جنگيدن كه به سفارش كشور خودمون ساخته شده بود. مظلوميت از اين بيشتر؟!!

آخرین ویرایش:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
بت؟
كسي بت درست نكرده. ولي مطمئن باش اونا هم براشون كشته هاي جنگشون محترمن.
در ثاني در نظر بگير كه شهداي ما واقعا مظلوم كشته شدند. تمام دنيا يه طرف ايرانيا هم يه طرف. پيشرفته ترين ابزار آلات جنگي در مقابل ما بودند.
تازه فكرشو بكن زمان شاه 1000 دستگاه تانك پيشرفته(اسمشو يادم رفته) به انگليس سفارش داده ميشه و پولش هم پرداخت ميشه اما بعد از انقلاب نه تنها تانكها رو به ايران نميدن بلكه اون تانكهايي رو كه به سفارش ايران درست شده بود به عراق ميفروشن. يعني سربازاي ايراني در مقابل تانكهايي جنگيدن كه به سفارش كشور خودمون ساخته شده بود. مظلوميت از اين بيشتر؟!!
خود کرده را تدبیر نیست

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهید امیر حاج امینی

بیسم چی لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)

گوشه ای از سخن احسان رجبی (عکاس) در مورد عکسی که پس از شهادت شهید حاج امینی گرفت :

بعد رفتم سراغ امیر حاج امینی. او هم راحت آرمیده بود. گویی مدت هاست كه در خواب است. چهره درشتی از او گرفتم و بعد تمام قد .

هیچ وقت فكر نمی كردم كه عكسی كه می گیرم به این اندازه مشهور شود. خوشحالم از این كه این عكس آرامش خاطری است برای همه خانواده های شهدا. آنها كه عكس و تصویری از شهادت فرزندانشان ندارند و نمی دانند چه حالی داشته وقی به شهادت رسیده است. وقتی خانواده های شهدا آرامش و زیبایی شهید حاج امینی را می بینند قطعاً تسلی پیدا می كند.

گفته می شود تا كنون هشتصد هزار نسخه از این عكس چاپ شده است اما من نمی دانم، الان مادر این شهید كجاست؟ شنیده ام از تهران كوچ كرده است. پدر شهید، فوت كرده و مادرش در یكی از روستاهای ساوه به سر می برد. نمی دانم آیا كسی به مادر او سر می زند یا نه؟
دوست دارم یك روز با دوربین سراغ این مادر بروم، مادری كه فرزندش، با آرامشی ملكوتی، آنچنان زیبا به شهادت رسیده و با تصویرش خیلی ها اگر خودمانی بخواهم بگویم؛ صفا می كنند.

منبع : تبیان

گوشه ای از وصیت نامه شهید حاج امینی

از شما خواش می کنم و می خواهم همیشه چند موضوع را در مد نظر داشته باشید:

هرگز دروغ نگویید

زود قضاوت نکنید
گذشت و ایثار داشته باشید
خوشرو و خوش برخورد باشید
صبور و مقام باشید و اینکه جبهه ها را پر نگه دارید.

منبع : راسخون

چه وصیت نامه ای!!! کاش بهش عمل کنیم. :gol:

• Like
واکنش ها: A&S

ساقي كوير

عضو جدید
کاش اون عزیزان الان زنده میشدنو میدیدن نتیجه فداکاریاشونو!:gol:
اين را بدانيد که فقط ولايت فقيه مي‌توان ايران و جهان را از گودال بزرگ منجلاب فساد و تباهي بيرون بکشد و به سوي جامعه اسلامي هدايت کند./ شهيد مجيد تاجيک

از شما مي‌خواهم که تا آخرين لحظه و نفس حامي اين انقلاب و ولايت فقيه باشيد و اگر کمبودي و نقطه ضعفي وجود دارد روي آن تکيه نکنيد و آن را بزرگ نکنيد، سعي کنيد ازمرحلة حرف خارج و به مرحلة عمل وارد شويد. / شهيد احمد بروجردي

ای امت دلاور و مسلمان، بدانید که تنها راهی که می‌تواند برایتان افتخار جاویدان بجای گذارد اطاعت مطلق شما از ولایت فقیه است. / شهید حسین پژمان

در زمان غيبت امام زمان (عج) چشم و گوشتان به ولي فقيه باشد تا ببينيد از آن كانون فرماندهي چه دستوري صادر مي‌شود/ سردار شهيد مهدي زين الدين

--------------------------------------
حرف زیاده ای کاش یه ذره ازاین حرفا تو گوششون می رفت یا یه کم رو این کلام های ناب فکر می کردند.
ای کااااااااااااااااااااااااااش