>>> بحث و گفتگو پیرامون کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 92 <<<

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ehsan756

عضو جدید
سلام خدمت دوستای گلم
بچه ها من جزوه الکترونیک مهندس کهن رو میخواستم بخرم رفتم تو سایت مهندس صائم ولی ظاهرا ایشون خارج از کشور هستن و تا 2 ماه دیگم نمیان
میخواستم ببینم شما راه دیگه ای واسه پیدا کردن این جزوه ندارین؟؟؟
یا یه کدوم از شما که این جزوه رو داره لطف کنه و واسه من پست کنه، من اصفهانم..
هزینشم تقدیم میکنم... :gol:

Muhammad1986

عضو جدید
مهندس جزوه اقای تقی زاده رو گرفتی؟ جزوه خوبی هست...
تستاشم بگیر بزن نیازی به کتاب های تخصصی گرامر نیست.
بعدشم سوالای گرامر کنکور رو حل کن
من همین کار رو می کنم:gol:

سلام

من این جزوه رو دانلود کردم ولی 23 صفحه س یعنی تقریبا 11 صفحه ی پشت و رو!!

واسه آزمون ارشد برق خیلی خیلی خلاصه س! به نظرم اصلا جوابگوی آزمون کارشناسی سراسری هم نیست!!چه برسه به کنکور ارشد!!

آخرین ویرایش:

یونس313

عضو جدید
سلام

واسه آزمون ارشد برق خیلی خیلی خلاصه س! به نظرم اصلا جوابگوی آزمون کارشناسی سراسری هم نیست!!چه برسه به کنکور ارشد!!

سلام
منم دانلود کرم از سایت خود استاد
جزوه خوبی هست . حتما که نباید 300 صفحه باشه .:w29::w24:
بهتر است بعد از مطالعه کل جزوه تست بزنیم بعد قضاوت کنیم که مفید هست یانه

انشاالله من از فردا درس زبان را با خواندن کتاب 504 شروع می کنم . سعی می کنم هر درس را هفت روزه تمام کنم .:w10:

سلام.شب بخیر
لطفاًیک کلاس مدار خوب معرفی کنید ؟
نظرتون نسبت به دکترکاروزرگر(نحوه تدریس و...)چیه؟اگه می دونید.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.شب بخیر
اگه سطح مدارت نسبتا بالاست و دوست داری کلاسی که میری سطحش بالا باشه کلاس مهندس کهن نصیر خوبه

saeidpashaei719

عضو جدید
سلام / من همین الان عضو شدم / لیسانس برق قدرت دارم و دوست دارم برای ارشد دولتی مردونه بخونم . چند تا سوال داشتم .
اینجا در مورد کتاب و منابع خیلی اختلاف نظر هست . کمی گیج شدم . من تا به الان فقط از یک نفر سوال کردم در مورد کتاب و اساتید چیز زیادی نمی دونم .
سوال اول = در مورد منابع فقط یک کتاب برای هر درس اگر معرفی کنید ممنون میشم . ( برای گرایش قدرت )
سوال دوم = اگر از اول خرداد شروع کنم زمان کافی دارم ؟ ( برای رتبه زیر 200 )
سوال سوم = به نظرتون نیاز هست ازمون ازمایشی ثبت نام کنم ؟ کدام موسسه ؟ کسی از هزینه هاش خبر داره ؟
سوال چهارم = سال گذشته از درس امار فقط دو تست اومد . به نظرتون ارزش داره بخونم ؟
سوال پنجم = برای درس زبان واقعا نمی دونم چه کار کنم / پایه قوی ندارم .
سوال ششم = به نظرتون از کی باید مجموعه ای تست زد ؟ سالی منظورم هست ؟
مرسی . ممنون

سلام و امیدوارم موفق باشی
جواب اول : من چون گرایشم الکترونیک هست کتابایی رو که میدونم میگم
1- ریاضی مهندسی : كريمي كامل و راحت گفته
2- معادلات : نميدونم (خودم از جزوه خلاصه دوره دانشجوييم ميخونم و راضيم)
3- آمار : پارسه خيلي زياد گفته ارزش خوندن نداره. خودم نمونه تستهاي سالهاي قبلو زدم
4- مدار : راهيان ارشد (تقوي) + پارسه (با یه کتاب حل نمیشه )
5- کنترل : راهيان ارشد (تقوي) + پردازش (خسرويان)
6- تجزيه : پارسه (صايب)
جواب دوم : ميتونيم! ( البته بستگی به خودتون هم داره )
جواب سوم : نیاز هست. آزمونهای پارسه شركت كننده حقيقيش 800 تا 1000 نفره و هزينش هم سرسام آوره. من خودم نصير يا سنجش رو ميدم
جواب چهارم : اگر وقت اضافه داشته باشم ميخونم
جواب پنجم : كمترين كاري كه بايد بكنيم حفظ كردن لغته (من نميدونم چرا دوستان انقدر روي گرامر پافشاري ميكنن!؟!؟؟)
جواب ششم : از دي ببعد خوبه

سلام
بچه ها توی سایت نصیر واسه مشاوره در مورد گرامر زبان نوشته بود کتاب grammar in use رو باید بخونیم!
140 تا یونیت داره!!
تازه فک کنم 3 سطحم داره!
گرامر رو چی کنیم 5 تا تست ازش میاد!!
استاد تقوي هم همين كتابو پيشنهاد داده بود. بنظرم بايد بيشتر بررسيش كنيم چون من از چند نفر ديگه هم شنيدمش

سلام......
می خواستم بدونم بین استاد باغستانی و استاد اشرفیان برای درس مغناطیس کدوم روانتخاب کنم؟ و یا اصلا تفاوتی وجود داره ؟
در ضمن نظرتون درباره کلاسای بینش چیه !!!!! نسبت به نصیر؟
قطعا استاد اشرفيان خيلي تجربش بيشتره چون خودم يكبار سركلاسش لااقل الكترونيك پاس كردم خيلي خوب ميشناسمش. باغستاني هيچ وقت تجربه امثال اشرفيان رو نداره. اشرفيان لااقل 22 ساله كه مغناطيس كنكوري ميگه!!! ميدوني يعني چي؟!!!

سلام
من میخوام تابستون درس خوندن برا ارشد رو شروع کنم
بنظرتون اگه وقتم رو بزارم برا معادلات مدار و ماشین میتونم جمشون کنم
البته تا یه حد مورد قبولی مثلا هرکدوم سی تا پنجاه درصد نه خیلی زیاد
بنظرتون از پسش بر میام یا اصلا این درسها رو شما برا شروع پیشنهاد نمیکنید
دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ی برق قدرت هستم و میخوام همین قدرت رو ادامه بدم
پایه ام هم متوسطه رو به پایین هست.
اگه نظرتون مثبت هست چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید
ممنون
براي مدار بيشتر بايد وقت بذاري. لااقل 5 ماه خوبه بنظرم براي درصد 40. از كتاب راهيان يا پارسه فقط تست حل كن وقتي 700 مدل تست مدارش رو حل كني ديگه تقريبا همه مدل سوالي رو حفظ ميشه آدم

سلام.شب بخیر
كلاس دكتر جبه دار براي كنكور خوب نيست. سال پيش فيدبك بچه ها اصلا جالب نبود. يا كلاس تقوي رو برو يا كلاس كهن (البته من فقط جزوشون رو ديدم ولي بچه ها خيلي ازشون تعريف ميكنن) تازه اگه مشهد يا اصفهان يا شيراز باشي نميخواد تا تهران هم بياي چون ميدونم لااقل مهندس تقوي امسال كلاس پروازي براي اين شهرها داره

حالا سوال خودم: كسي از دوستان جزوه خوب براي مقدمه مهندسي پزشكي داره؟ يا لينك؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
جزوه اقای تقی زاده رو از کجا می تونیم گیر بیاریم

سلام

میشه شما جزوه آقای تقی زاده بزارید توی سایت همه استفاده کنن در ضمن این جزوه واسه گرامر کنکور ارشد برق کفایت میکنه!!؟
آخه من تعریف grammar in use رو توی تالار سایت های دیگه خیلی شنیدم!!

سلام

سلام
در سایت خودشان: http://www.armandanesh.com/ هست
برید عضو و دانلود کنید

امکان قرار دادن جزوه در اینجا نیست چون صاحب اثر برای عضویت خودشان شخصا تایید می کنند و باید به نظرشان احترام گذاشت

حالا شما این جزوه رو بخونید و تست بزنید ان شالله سطحتون بالاتر میره
خواندن کتاب های حجیم گرامر در صورتی مفیده که وقت کافی داشته باشید
:gol:

Muhammad1986

عضو جدید
سلام
منم دانلود کرم از سایت خود استاد
جزوه خوبی هست . حتما که نباید 300 صفحه باشه .:w29::w24:
بهتر است بعد از مطالعه کل جزوه تست بزنیم بعد قضاوت کنیم که مفید هست یانه

انشاالله من از فردا درس زبان را با خواندن کتاب 504 شروع می کنم . سعی می کنم هر درس را هفت روزه تمام کنم .:w10:

سلام
من الان باز یه نگاهی به جزوشون کردم خدایی خیلی خیلی خلاصه س بدرد دوره ی دبیرستان میخوره! نه دانشگاه.
خلاصه از ما گفتن بود.

در ضمن
چرا میخواید کل کتاب 504 رو بخونید؟؟ من خودم فقط فلش کارتش رو میخونم بچه های سال قبل هم بهم توصیه کردن فلش کارتش رو بخونم اینطوری به جای یک هفته یه درس میتونید هر هفته هفت درس رو بخونید!!

آخرین ویرایش:

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

البته واسه گرامر زبان یه کتاب دیگه ای هست به اسم practical grammar usage که اونم کتاب خوبیه و حتی بهتر از grammar in use !!

کتاب گرامر پوران پژوهش رو کسی خونده!!؟(عجب گیری دادیم به این گرامر زبان!!
:):biggrin:)

راستی کسی آمار کتاب کنترل خطی پوران پژوهش و الکترونیک راهیان ارشد رو درنیاورد!!؟

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
من الان باز یه نگاهی به جزوشون کردم خدایی خیلی خیلی خلاصه س بدرد دوره ی دبیرستان میخوره! نه دانشگاه.
خلاصه از ما گفتن بود.

در ضمن
چرا میخواید کل کتاب 504 رو بخونید؟؟ من خودم فقط فلش کارتش رو میخونم بچه های سال قبل هم بهم توصیه کردن فلش کارتش رو بخونم اینطوری به جای یک هفته یه درس میتونید هر هفته هفت درس رو بخونید!!

چند نکته در مورد نحوه خواندن گرامر و اصولا لزوم دانستن گرامر در درس زبان انگلیسی :
در درجه اول فهم گرامر برای درک مطلب بسیار مهم هست و برای درک مفهوم یک جمله دانستن گرامر کمک می کند
اگر دقت بکنید اقای تقی زاده هم امده و خلاصه نکات گرامری رو گفته و این کار رو به نحو احسنت انجام داده
برای افرادی که خواهان درک مطلب هستند این جزوه بصورت کامل کفایت می کنه
برای 5 سوال گرامر هم این جزوه کافی هست و مابقی مربوط میشه به تمرین کردن
ابتدا از میان سوالات کنکور

برای دوستانی که خواهان تمرین بیشتر هستند سه کتاب معرفی می کنم که بر حسب اولویت از نظر بنده هست : ( 2 کتاب اولی افست و کتاب سومی تالیف داخل هست)
1- کتاب

2- کتاب

3-کتاب

نکته اخر : انتقاد باید سالم باشه ، شما باید بگید بنا به فلان دلیل این جزوه ضعیفه تا نویسنده هم رفع ضعف بکنه نه این اصطلاحات که فلان جزوه در حد دبیرستان هست! این انتقاد نیست بلکه تخریب هست

موفق باشید

یونس313

عضو جدید
چند نکته در مورد نحوه خواندن گرامر و اصولا لزوم دانستن گرامر در درس زبان انگلیسی :
در درجه اول فهم گرامر برای درک مطلب بسیار مهم هست و برای درک مفهوم یک جمله دانستن گرامر کمک می کند
اگر دقت بکنید اقای تقی زاده هم امده و خلاصه نکات گرامری رو گفته و این کار رو به نحو احسنت انجام داده
برای افرادی که خواهان درک مطلب هستند این جزوه بصورت کامل کفایت می کنه
برای 5 سوال گرامر هم این جزوه کافی هست و مابقی مربوط میشه به تمرین کردن
ابتدا از میان سوالات کنکور

برای دوستانی که خواهان تمرین بیشتر هستند سه کتاب معرفی می کنم که بر حسب اولویت از نظر بنده هست : ( 2 کتاب اولی افست و کتاب سومی تالیف داخل هست)
1- کتاب

2- کتاب

3-کتاب

نکته اخر : انتقاد باید سالم باشه ، شما باید بگید بنا به فلان دلیل این جزوه ضعیفه تا نویسنده هم رفع ضعف بکنه نه این اصطلاحات که فلان جزوه در حد دبیرستان هست! این انتقاد نیست بلکه تخریب هست

موفق باشید
سلام کاملا موفقم
ایدین جان اگر امکان داره لینک کتاب اول را برای دانلود بگذار
بعد ببخشید شما برای گرامر در کل برنامه خوندنتون چطوریه

bargharshadexam

عضو جدید
سلام

البته واسه گرامر زبان یه کتاب دیگه ای هست به اسم practical grammar usage که اونم کتاب خوبیه و حتی بهتر از grammar in use !!

کتاب گرامر پوران پژوهش رو کسی خونده!!؟(عجب گیری دادیم به این گرامر زبان!!
:):biggrin:)

راستی کسی آمار کتاب کنترل خطی پوران پژوهش و الکترونیک راهیان ارشد رو درنیاورد!!؟

با سلام
کنترل پوران پژوهش هنوز توی بازار نیومده و فقط تو نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.(البته بازار انقلاب تهران منظورمه و از جاهای دیگه بیخبرم)
این کتاب نوشته آقای امین رضایی لیسانس مخابرات خواجه نصیر و رتبه 50 کنکور ارشد و ارشد کنترل دانشگاه تهران و هیئت علمی دانشگاه دولتی هستند.استاد بسیار مسلط در دروس کنترل خطی و ریاضیات مهندسی و درسهای کنترل پیشرفته و ... دارای مقالات متعدد در کنترل با استاد جبه دار
کتاب در 888 صفحه نوشته شده و دارای درسنامه بسیار قوی و نکات ریز کنکوری و تست های تمام سالهای برق مکانیک و .. می باشد. بعید است تا چند سال آتی کتابی جامع تر از این کتاب به بازار بیاد .تست های تالیفی بسیار جالبی دارد که از مباحث ترکیبی در کنترل طراحی شده است.بازم اگه توضیح اضافی لازم هست بگید تا بگم.موفق باشید

EECi

مدیر بازنشسته
سلام کاملا موفقم
ایدین جان اگر امکان داره لینک کتاب اول را برای دانلود بگذار
بعد ببخشید شما برای گرامر در کل برنامه خوندنتون چطوریه
در اینترنت بگردی می تونی پیداش کنی... چندان هم گرون نیست ، فکر کنم 7000 تومان باشه، کتاب خوبیه و خریدنش ارزش داره

جزوه اقای تقی زاده رو میخونم، بهترین جزوه برای گرامر زبان هست که تا بحال دیدم
خلاصه و مفید ، بعدش تست می زنم و درنهایت سوالای کنکور رو حل می کنم
یبارم سعی می کنم کتاب اولی رو مرور کنم
کتاب خانوم بتی اذر ، بهترین کتاب گرامری که تابحال دیدم...
این هم سایتش که می تونید اشکالات اساسی رو از خودش بپرسید!
البته من بخش توصیه های معلمین رو میزارم برید بخونید
http://azargrammar.com/teacherTalk/blog/

من شخصا با دیدن انسان هایی مثل خانم اذر ، به انسان بودنم افتخار می کنم
با این همه سواد و معروف بودن و این همه فروتنی....

یونس313

عضو جدید
سلام
در اینترنت بگردی می تونی پیداش کنی... چندان هم گرون نیست ، فکر کنم 7000 تومان باشه، کتاب خوبیه و خریدنش ارزش داره

جزوه اقای تقی زاده رو میخونم، بهترین جزوه برای گرامر زبان هست که تا بحال دیدم
خلاصه و مفید ، بعدش تست می زنم و درنهایت سوالای کنکور رو حل می کنم
یبارم سعی می کنم کتاب اولی رو مرور کنم
کتاب خانوم بتی اذر ، بهترین کتاب گرامری که تابحال دیدم...
این هم سایتش که می تونید اشکالات اساسی رو از خودش بپرسید!
البته من بخش توصیه های معلمین رو میزارم برید بخونید
http://azargrammar.com/teacherTalk/blog/

من شخصا با دیدن انسان هایی مثل خانم اذر ، به انسان بودنم افتخار می کنم
با این همه سواد و معروف بودن و این همه فروتنی....
سلام تشکر
اگر لطف کنی لینک زیر رو نگاه کن ببین خودش هست
http://search.4shared.com/q/CCAD/010/Betty Azar - Basic English Grammar

کتاب کنکوری خوب در زمینه گرامر تا حالا (که شامل تست و درس باشه ) اگر می شناسید معرفی کنید
آخرین ویرایش:

Muhammad1986

عضو جدید
با سلام
کنترل پوران پژوهش هنوز توی بازار نیومده و فقط تو نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.(البته بازار انقلاب تهران منظورمه و از جاهای دیگه بیخبرم)
این کتاب نوشته آقای امین رضایی لیسانس مخابرات خواجه نصیر و رتبه 50 کنکور ارشد و ارشد کنترل دانشگاه تهران و هیئت علمی دانشگاه دولتی هستند.استاد بسیار مسلط در دروس کنترل خطی و ریاضیات مهندسی و درسهای کنترل پیشرفته و ... دارای مقالات متعدد در کنترل با استاد جبه دار
کتاب در 888 صفحه نوشته شده و دارای درسنامه بسیار قوی و نکات ریز کنکوری و تست های تمام سالهای برق مکانیک و .. می باشد. بعید است تا چند سال آتی کتابی جامع تر از این کتاب به بازار بیاد .تست های تالیفی بسیار جالبی دارد که از مباحث ترکیبی در کنترل طراحی شده است.بازم اگه توضیح اضافی لازم هست بگید تا بگم.موفق باشید

سلام

چند فصله!؟ میشه از طریق ebay(خرید اینترنتی) بگیریم؟یعنی با خوندنش میشه از پس تست های کنترل براومد؟
لطفا بیشتر توضیح بدین

EECi

مدیر بازنشسته
سلام تشکر
اگر لطف کنی لینک زیر رو نگاه کن ببین خودش هست
http://search.4shared.com/q/CCAD/010/Betty Azar - Basic English Grammar

کتاب کنکوری خوب در زمینه گرامر تا حالا (که شامل تست و درس باشه ) اگر می شناسید معرفی کنید
کتاب های گرامر بتی اذر 3 جلد هست
[h=2]Beginning
Intermediate
Advanced[/h]کتابی که من معرفی کردم کتاب سومی یعنی Advanced هست. جلد ابی
کتاب گرامر کنکوری من ندیدم

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
ممنون
بقیه دوستان نظری ندارن
چیزه عجیبی پرسیدم
فقط یه نفر یه جواب مختصر داده
اگه بقیه دوستان نظری دارن دریغ نکنن

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
ممنون
سلام:gol:
تا اخر تابستون می تونید با کمی تلاش 4 تا درسو تموم کنید ، سعی کنید در هر کدام از دروس سوالات کنکور 84 به بعد رو در این مدت حل کنید
ریاضیات ، مدار ، ماشین و مغناطیس
اگر قصد خوندن مغناطیس رو ندارید بجاش یکی از دروس کنترل یا بررسی رو بخونید
کلا تا اخر مهر باید کل دروس رو تمام کنید ، در مدت 2 ماهه تا دی ماه باید تمام سوالات کنکور و سوالات تالیفی خوب برای همه دروس رو بخوانید و از دی ماه هم شروع کنید به جمع بندی طبق برنامه یکی از موسسات مثل تعاونی سنجش

در مورد منابع هم قبلا بحث شده ، به تاپیک موجود برید و مطالب رو مطالعه کنید
موفق باشید

یونس313

عضو جدید
بقیه دوستان نظری ندارن
چیزه عجیبی پرسیدم
فقط یه نفر یه جواب مختصر داده
اگه بقیه دوستان نظری دارن دریغ نکنن

سلام
به نطر من تمام درس ها را باهم پیش ببر . تابستان 3 ماه داره هر ماه سعی کن حداقل 30 درصد از هر درسی رو پیش ببری
یک ماه برای 30 درصد از درس خیلی زیاده
من خودم اینطور برنامه ریزی کردم که هر روز یا معدلات یا ریاضی مهندسی رو بخونم

موفق باشی

raha_motamedi

عضو جدید
من به بررسی روی کنکورهای چند سال اخیر انجام دادم و تونستم ترتیب اولویت اهمیت دروس قدرتو تو ارشد بدست بیارم
ترتیب اولویت به این صورته:
1)ریاضی
2)ماشین
3)کنترل
4)مدار
5)بررسی
6)زبان
7)مغناطیس
این نتیجه رو بر اساس تراز دروس ، یه بررسی آماری از کارنامه ها ، نرم افزار های تعیین رتبه ، وب و... بدست آوردم
گفتم بدونین بد نیست
البته اونایی که میدونستن منو ببخشن:)

با سلام خدمت دوست عزیز
من تشکر می کنم از دوست گرامی که زحمت کشیدن و به سوالات جواب دادن ولی من می خوام واستون تکمیلش کنم
اگه بخواهیم آزمون رو به صورت ایده آل بررسی کنیم به این نتیجه میرسیم که جامعه ی آماری زیاد مهم نیست (به شرطی که سوالات مثله ماهان و پارسه )

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

تنها کتاب کنکوری خوب در زمینه گرامر زبان که توی انتشاراتی ها دیدم که ویژه داوطلبان غیر زبان انگلیسی باشه گرامر پوران پژوهش استاد مهرداد امیری هستش که شامل درس و تسته
به نظرم که کتاب خوبیه من که میخوام از روی همین واسه گرامر زبان بخونم

خب خوشبختانه پرونده گرامر زبان هم بسته شد!:)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
کسی سوالات 91 دانشگاه آزاد و نداره؟

خودم پیدا کردم
از وبسایت مهندس کاظم پور http://www.bargharshad.ir/ میتونید رایگان دریافت کنید.متاسفانه برخی وبسایت ها این سوالات رو به صورت پولی آپ کرده بودند و از اونجایی که من به شدت با این نوع پول درآوردن مخالفم پیشنهاد میکنم هر کسی وبلاگ داره مشابه مهندس کاظم پور و البته با ذکر منبع سوالات رو رایگان در اختیار مهندسان قرار بده تا کسی مجبور نباشه با پرداخت وجه فایل رو دریافت کنه

djbehrouz

عضو جدید
سلام از سایت زیر می شه دانلود کنید
http://www.bargharshad.ir/

سوال ازاین راحتر دیگه نمیشد طرح کنن . اصلا کنکور ملی و ازاد قابل مقایسه نیستند :w18:

موفق باشید

خودم پیدا کردم
از وبسایت مهندس کاظم پور http://www.bargharshad.ir/ میتونید رایگان دریافت کنید.متاسفانه برخی وبسایت ها این سوالات رو به صورت پولی آپ کرده بودند و از اونجایی که من به شدت با این نوع پول درآوردن مخالفم پیشنهاد میکنم هر کسی وبلاگ داره مشابه مهندس کاظم پور و البته با ذکر منبع سوالات رو رایگان در اختیار مهندسان قرار بده تا کسی مجبور نباشه با پرداخت وجه فایل رو دریافت کنه

عجب سوالایی!:biggrin:
جدا چیزی نمی تونم بگم....

با سلام و احترام.در مورد سوالات ارشد آزاد لازم است چند نکته را اعلام کنم.

1-به دلیل درخواست های شما دوستان و دانشجویان عزیز و جلوگیری از تجارت بعضی از سایت ها و وبلاگ های مهندسی برق که به ظاهر برای کمک و راهنمایی دانشجویان و داوطلبان کنکور ایجاد شده اند و با هزینه های بالا این دفترچه ها را بفروش می رسانند ، بنده تصمیم گرفتم با هزینه شخصی دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه برق آزاد 91 را خریداری نموده و در اختیارتان ، بدون اجبار پرداخت هزینه ای قرار دهم!

2-متاسفانه دقایقی بعد از انتشار دفترچه توسط سایت بنده ، سایتی با دریافت این دفترچه آن را به مبلغ 4000 تومان برای فروش گذاشته است!

3-از دوستان و دانشجویان عزیز تقاضا می شود جهت حمایت مالی برای هرچه بیشتر ارائه خدماتی از این قبیل با من در ارتباط باشندکه موجب کمک به دانشجویانی که از نظر مالی مشکل دارند و قادر به پرداخت هزینه های این دفترچه ها نیستند و عدم سوء استفاده سایت ها و وبلاگ هایی که تجارت و کاسبی راه انداختند و به قشر دانشجو ظلم میکنند و هزینه های زیادی را دریافت میکنند ، می شود!
برای اولین قدم انجام شده خوشبختانه استقبال زیادی هم شد و انشاا... با یاری خداوند و لطف شما دوستان ادامه خواهد داشت.

4-سطح سوالات هم اصلا قابل قیاس با ارشد سراسری و حتی کنکور سال پیش ارشد آزاد هم نیست!

با تشکر-بهروز پورکاظم

وبسایت: http://www.bargharshad.ir

پست الکترونيک: djbehrouz007@yahoo.com

جهت دانلود سوالات به وبسایت بنده یا به تاپیک زیر مراجعه نمائید

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ته-های-شناور?p=5035585&viewfull=1#post5035585

آخرین ویرایش:

kobe24

عضو جدید
سلام دوستان
به غیر از درس مدار که میگن دکتر هدتنی طراح هست کسی از طراحان احتمالی بقیه درس ها خبری نداره؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا