بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

?Why

عضو جدید
آقا من ديناميك و استاتيك رو خيلي هلو مي زنم !
ولي رياضي و معادلات به فناست .
شما هم همين وضع رو دارين ؟

m_dabiri

عضو جدید
دوست عزیز در کمال ادب و احترام عرض میکنم من هم به شخصه هر وقت که وسط پستهای بچه ها پست شما رو میبینم یه ضد حال اساسی می خورم !
وسط بحث کنکور یهو رشته افکار آدم رو پاره میکنید با بحث اتوکد و کتیا و ...
من و بقیه دوستان ازتون ممنون میشیم که در این کارتون تجدید نظر کنید و این بحث رو در تاپیک مربوط به خودش ادامه بدین ...:smile:

میشه بگین برای چی ضد حال؟مگه سوال کردن هر چند به بحث مربوط نباشه چه اشکالی داره؟چه مشکلی برای سایرین ایجاد میکنه؟شما و بقیه افراد اگه از پست من خوشتون نمیاد چرا میخونیش؟خوب نخونینش. بحث منم دیگه تقریبا تموم شده

m_dabiri

عضو جدید
ساخت و تولید-از صنعت تقریبا رده خارجه-FLUENT از ترم4 -فلوئنت-ANSYS(انسیس)رو هم یاد بگیر;)

[FONT=&quot]اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست[/FONT]

هم فلوئنت هم انسیس رو ترم 4 یاد بگیرم؟یکی از دوستان در این تاپیک میگفت واسه انسیس اول باید درسشو بخونی. مگه انسیس واسه انتقال حرارت نیست؟من انتقال حرارتو ترم7 دارم نباید اون موقع یاد بگیرم؟قابل توجه دوستانی که با بحث من مخالفن باید بگم اگه چند تا جوابمو بگیرم دیگه در باره ی نرم افزار بحث نمیکنم

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهندسان عزیز
تایپیک قشنگتونو دیدم ،من 3 سال پیش فارغ التحصیل شدم و وارد بازار کار شدم ،خواهش می کنم راهنمایی کنید تاریخ ثبت نام چه وقته ، خود کنکور چه وقته،با روزی سه ساعت درس خوندن امیدی هست؟
ممنون از همتون

ea_mecs

عضو جدید
سلام مهندسان عزیز
تایپیک قشنگتونو دیدم ،من 3 سال پیش فارغ التحصیل شدم و وارد بازار کار شدم ،خواهش می کنم راهنمایی کنید تاریخ ثبت نام چه وقته ، خود کنکور چه وقته،با روزی سه ساعت درس خوندن امیدی هست؟
ممنون از همتون

دوست عزیز ، اولا که خوش اومدید . ثبت نام دقیقا زمانش یادم نیست ، اما فکر کنم آبان یا آذر باشه . خود کنکور هم اواخر بهمن ماه برگزار می شه ، حدود 28 ام . تا زمان کنکور هم در حدود 6 ما زمان دارین . البته میزان مطالعه به پایه علمی خودتون بر می گرده ، شما با روزی 3 ساعت شروع کنید ، اما اگه واقع بینانه نگاه کنیم ، 3 ساعت واقعا کمه . باید سعی کنید وقت بیشتری بزارید . حد اقل 6 -5 ساعت .

ea_mecs

عضو جدید
درخواست از دوستان

درخواست از دوستان

از تمام دوستان محترم و عزیز درخواست می شه که صرفا سوالات و مطالب مربوط به کنکور ارشد مکانیک رو در این تاپیک مطرح کنند . دوستانی که مباحث مربوط به نرم افزار و ... رو مطرح می کنند ، اگر در تاپیک های مربوط به نرم افزار های مهندسی مکانیک سوال خودشون رو بپرسن ، قطعا بهتر و سریعتر جواب خواهند گرفت . با تشکر از تمام عزیزان :gol:

rika2

عضو جدید
بچه های کنکوری ارشد سراسری 90 مکانیک لطفا بیاین تو!

آقا من ديناميك و استاتيك رو خيلي هلو مي زنم !
ولي رياضي و معادلات به فناست .
شما هم همين وضع رو دارين ؟

اولا گرايشتون چيه؟؟؟ بايد ببينيد ضريب درسهايي كه قوي هستيد چنده تو گرايش مورد علاقه شما!! و درسهايي كه ضعيف هستيد ضريبش چنده؟؟ (مثلا تو گرايش بيو مكانيك ضريب رياضي 4 هست)

ثانيا اگه ميخواي جاي خوب قبول شي بايد حداقل رياضيتو برسوني به حدود 30 تا 35 ( با توجه به اينكه ميگي ضعيفم!!) و همون استاتيك و ديناميكت رو توپ كني كه هم رياضيت رو جبران كنه و هم ترازت رو تو اين درسها بالا ببره !!!
موفق باشي دوست من:gol:

آخرین ویرایش:

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که کنکوری نبودم اما چون این تاپیکو از اول خوندم خیلی مشتاقم ببینم با درصدهایی که گفتین چه نتیجه ای میگیرید...امیدوارم همتون موفق بشید

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز ، اولا که خوش اومدید . ثبت نام دقیقا زمانش یادم نیست ، اما فکر کنم آبان یا آذر باشه . خود کنکور هم اواخر بهمن ماه برگزار می شه ، حدود 28 ام . تا زمان کنکور هم در حدود 6 ما زمان دارین . البته میزان مطالعه به پایه علمی خودتون بر می گرده ، شما با روزی 3 ساعت شروع کنید ، اما اگه واقع بینانه نگاه کنیم ، 3 ساعت واقعا کمه . باید سعی کنید وقت بیشتری بزارید . حد اقل 6 -5 ساعت .
گرایش من حرارت و سیالاته ،می تونم بپرسم از چه درسایی شروع کنم بهتره از تایپیک بچه های سال قبل یه سری منابع دیدم آیا منابعی دارید معرفی کنید
ممنون ارادتمند -mahdi

tanha60

عضو جدید
گلایه وخداحافظی

گلایه وخداحافظی

نمی دونم!!:w19:واقعا از این همه سوال وجوابای بی مورد وبی ربط خسته شدم!بعد از بالای 20 بار معرفی منابع هم چنان سر خونه ی اول هستیم
من که دیگه پیغامی تو این تایپیک نمیزارم.واقعا وقت تلف کردنه.یه سری به تایپیک 89 بزنید ببینید!واقعا متاسفم.نه برای شما.بلکه فقط وفقط برای خودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از امروز هم فقط پیام خصوصیمو چک میکنم وبس.
با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان.امیدوارم همیشه مثل الان صبور باشید.به امید دیدار :thumbsdown:;):smoke::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

amintabrizli

عضو جدید
دوستان در مورد سوالات نرم افزاری دوستمون خواهشا ناراحت نشین بالاخره اونم ورودیه و نیاز به راهنمایی داره و وظیفه ما سال بالاییا اینه که ایشون راهنمایی کنیم به هر حال چون اکثریت دوست ندارن ما هم این مسایل رو به زمان و مکان دیگه ای موکول می کنم;)
نظر بدین می خواین کنکورای ازمایشی رو چکار کنین؟
من فقط دو تا جامع سنجش شرکت میکنم
یه سوال دیگه اونم اینکه سنجش تو کنکور ازمایشیهاش سوال تخصصی ساخت و تولید داره؟;)

m_dabiri

عضو جدید
دوستان در مورد سوالات نرم افزاری دوستمون خواهشا ناراحت نشین بالاخره اونم ورودیه و نیاز به راهنمایی داره و وظیفه ما سال بالاییا اینه که ایشون راهنمایی کنیم به هر حال چون اکثریت دوست ندارن ما هم این مسایل رو به زمان و مکان دیگه ای موکول می کنم;)
نظر بدین می خواین کنکورای ازمایشی رو چکار کنین؟
من فقط دو تا جامع سنجش شرکت میکنم
یه سوال دیگه اونم اینکه سنجش تو کنکور ازمایشیهاش سوال تخصصی ساخت و تولید داره؟;)

دوست عزیز اگه نمیخوای جواب سوال صفحه ی قبلمو اینجا بدی میشه تو پروفایلم بذاری؟ متشکرم

pm1

عضو جدید
سلام. کسی راجع به مشاوره مجازی پارسه اطلاع داره؟ خوبه یا نه؟
با توجه به اینکه من تازه میخوام شروع کنم ، به نظرتون با برنامه های مشاوره پارسه جلو برم بهتره یا اینکه خودم برنامه ریزی کنم؟
ممنون.خواهشآ به یک جواب اکتفا نکنید.

m_dabiri

عضو جدید
به جز چند نفر از دوستان که جواب سوالامو دادن به بقیه دوستان که مانع پرسش من شدن میگم که به هدفتون رسیدین

killer_pant

عضو جدید
سلام دوستان
اخبار گفت نتایج اخر هفته میاد
13 تا 15 هم ثبت نام
من یه سوال مهم دارم
من هنوز کاراموزیم مونده و پروژم هم همین طور
اینا اگه بمونه واسه ثبت نام چی کار کنم؟
همون رو مدرک میخواند یا نه میشه بعدا هم اورد
کسی اطلاع داره؟

*Essi*

اخراجی موقت
من هنوز کاراموزیم مونده و پروژم هم همین طور
اینا اگه بمونه واسه ثبت نام چی کار کنم؟
همون رو مدرک میخواند یا نه میشه بعدا هم اورد
کسی اطلاع داره؟

تا 31 شهریور فرصت داری واسه پاس کردن همه دروس.
موقع ثبت نام باید نمرات تعداد واحد دروسی را اعلام کنی،که در ثبت نام پر کرده بودی.
یعنی معدل تا پایان شهریور 88.

rika2

عضو جدید

سلام. کسی راجع به مشاوره مجازی پارسه اطلاع داره؟ خوبه یا نه؟
با توجه به اینکه من تازه میخوام شروع کنم ، به نظرتون با برنامه های مشاوره پارسه جلو برم بهتره یا اینکه خودم برنامه ریزی کنم؟
ممنون.خواهشآ به یک جواب اکتفا نکنید.

به نظرم با يه مشاور خوب صحبت كني خيلي بهتره و بيشتر ميتونه كمكت كنه ، من هم مشاوره پارسه رو داشتم و هم مشاوره فردي ، به نظر من فردي بهتره.....

البته با برنامه پارسه جلو برو كه خوبه و تا كنكور مرور ميكني همه درسها رو

سپهررادمهر

عضو جدید
سلام
یه نفر که دقیق اطلاع داره خواهشا پاسخ بده:
این جزوه طراحی اجزا شریعت پناهی همون جزوه طراحی پارسه است؟
من دیروز از یه کتابفروشی که کتابهای دست دوم داره سوال کردم گفت نمیدونم نویسنده اش کیه ولی جزوه طراحی اجزا پارسه را اگه بخوای دارم.
حالا میخواستم از شما بپرسم همونه که مطمین شوم و بخرمش.

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمی دونم!!:w19:واقعا از این همه سوال وجوابای بی مورد وبی ربط خسته شدم!بعد از بالای 20 بار معرفی منابع هم چنان سر خونه ی اول هستیم
من که دیگه پیغامی تو این تایپیک نمیزارم.واقعا وقت تلف کردنه.یه سری به تایپیک 89 بزنید ببینید!واقعا متاسفم.نه برای شما.بلکه فقط وفقط برای خودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از امروز هم فقط پیام خصوصیمو چک میکنم وبس.
با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان.امیدوارم همیشه مثل الان صبور باشید.به امید دیدار :thumbsdown:;):smoke::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختون ،اما مهندس بزرگوار بیست بار گفته شده ، شما هم یک بار دیگه بگو، چه اشکالی داره اگه چیزی می دونی به بقیه هم بگی، فکر کن استاد شدی باید هر ترم بگی ، برو تو تایپیکهای فنی ببین چه جوری دارن به سوالات بدون چشم داشت جواب میدن ، اگه درستون تموم شد اومدی تو بازار کار سوال بپرسی به شما بگن به صد نفر قبل از شما گفتیم برو یاد بگیر چه حالی پیدا می کنی.
خواهشا بهتر صحبت و عمل کنید وموفق و موید باشید
ارادتمند شما

kingi

عضو جدید
سلام
من دیروز از یه کتابفروشی که کتابهای دست دوم داره سوال کردم گفت نمیدونم نویسنده اش کیه ولی جزوه طراحی اجزا پارسه را اگه بخوای دارم.
دوست عزیز دکتر شریعت پناهی هیچ کتاب یا جزوه تایپی نداره و فقط همون جزوه دستنویس کلاسشون هست که اون هم تو تاپیک های قبلی گفته شده که از کجا میتونید تهیه کنید

pm1

عضو جدید
سلام

نه عزیزم .کاملا فرق داره ،تا اونجا که من میدونم جزوه شریعت پناهی فقط دست نویسه.مولف پارسه یکی دیگست.

kingi

عضو جدید
منابع پیشنهادی ارشد

منابع پیشنهادی ارشد

سلام.با توجه به این بحثایی که پیش اومد تصمیم گرفتم که خودم استین بالا بزنم و یه فکری کنم.
من تقریبا تمامی منابعی که توی یک سال گذشته در تاپیک های مختلف گذاشته شده براتون میذارم.فقط ببخشید نتونستم خوب مرتبش کنم به دلیل وقت کم.
البته من عینا نظر اون افراد براتون گذاشتم و خودتون با خوندن این متن میتونید به یه جمع بندی برسید.
با آرزوی موفقیت برای تمام کسایی که با تمام وجود برای رسیدن به هدفشون تلاش میکنن.

پیوست ها

• a.doc
    54.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rattling_boy

عضو جدید
سلام درسته که معلوم نیست قبول میشیم یا نه اما حالا شانس ما هست که باید امسال 20 درصد گرون کنن؟؟؟ من ساخت و تولید نجف آباد
شما چطور ؟

سلام

من هم نجف آباد رو انتخاب کرده بودم. امیدوارم که همه ی رفقا بتونن قبول شن:love:

Risko

عضو جدید
سلام
دوست عزیز یکی از کاربر ها هست ( اسمشو یادم نیست اما توی همین تاپیک بگردی پیداش می کنی ) پست زده که هر کس این جزوه رو میخواد بهش Mail بزنید ...
شما هم بگرد پیدا کن Mail رو و درخواست بده تا براتون قیمت و شماره حسابش رو بده :surprised: !
به همین راحتی گیرتون میاد ... ;)

بالا