بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

hamid_abbasi

عضو جدید
کتاب کنکور

کتاب کنکور

با سلام
دوستان عزیز اگه کسی کتابی رو که شامل سوالات آزمون کنکور ارشد مکانیک (ساخت و تولید) دانشگاه آزاد سالهای قبل رو می دونه معرفی کنه بسیار ممنون میشم

jamal212

عضو جدید
دوستان چارشنبه هفته دیگه امتحان داریم....
خدا به دادمون برسه....
مارو هم دعا کنید...

a_noferesti2010

عضو جدید
دوستان چارشنبه هفته دیگه امتحان داریم....
خدا به دادمون برسه....
مارو هم دعا کنید...
من مطمئن هستم که شما و دوستان در این تایپیک حتما قبول می شن فقط این روزهای آخر تا جایی که امکان داره تست بزنین !!!! که هرچه تست بزنید باز هم کم هست
من رو هم دعا کنید ؟؟؟

am2mk

عضو جدید
وقتی چشم امیدتان به خدا باشد هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد ، هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید.
مارو هم دعا کنید

4532mr

عضو
درخواست كليد كنكور ارشد هوافضا 88

درخواست كليد كنكور ارشد هوافضا 88

سلام اگه كسي كليد كنكور ارشد هوافضا پارسالو داره ممنون ميشم واسم بزارين

4532mr

عضو
سلام تو سايت سنجش رفتم ولي پيداش نكردم.
ممنون ميشم اگه لينكشو بذارين

mahan590280

عضو جدید
سلام fidel جان
منم كارشناسي مكانيك جامدات خوندم و حالا مي خوام ارشد ساخت و توليد امتحان بدهم . و شيراز رو زدم.
حالا چند سوال دارم:
1- دروس تخصصي ساخت و توليد رو چه جور خوندي( منظورم اينه كه چه كتابهايي رو خوندي و چقدر وقت گذاشتي)؟
2- هر ترم تقرييا چقدر پات ميفته؟
;);)

mahan590280

عضو جدید
دوستان كسي از تراز و درصد قبولي رشته ساخت و توليد شيراز اطلاعي داره؟

hasanpogc

عضو جدید
سلام fidel جان
منم كارشناسي مكانيك جامدات خوندم و حالا مي خوام ارشد ساخت و توليد امتحان بدهم . و شيراز رو زدم.
حالا چند سوال دارم:
1- دروس تخصصي ساخت و توليد رو چه جور خوندي( منظورم اينه كه چه كتابهايي رو خوندي و چقدر وقت گذاشتي)؟
2- هر ترم تقرييا چقدر پات ميفته؟
;);)

دوست عزيز سلام ميشه از شما بپرسم شما كه جامدات خوندي براي چي ساخت وتوليد رو براي ارشد انتخاب كردي طراحي كاربردي كه خيلي بهتره البته ترازش هم بيشتره :)
البته در مورد شهريه هم بايد بگم كه امسال به گفته خود اقاي جاسبي 20 درصد افزايش شهريه براي ورودي 89 داريم
پس شهريه پارسال رو خيلي ملاك قرار نده

آخرین ویرایش:

rattling_boy

عضو جدید
دوست عزيز سلام ميشه از شما بپرسم شما كه جامدات خوندي براي چي ساخت وتوليد رو براي ارشد انتخاب كردي طراحي كاربردي كه خيلي بهتره البته ترازش هم بيشتره :)
البته در مورد شهريه هم بايد بگم كه امسال به گفته خود اقاي جاسبي 20 درصد افزايش شهريه براي ورودي 89 داريم

اااااااااااااااای بابا خراب کاری نکن دیگه:razz:

خداییش به نظرت ساخت با طراحی قابل قیاسه؟!؟!:cool:;)

آقا جان دلش خواسته. بیا عزیزم بیا ما ساختی ها با آغوش باز ازت استقبال می کنیم:redface::gol:

am2mk

عضو جدید
سلام
یه سوال؟
تو تاییدیه معدل گفته باید معدل تا آخر تابستون باشه
من هنوز نمره کاراموزیم نیومده اگه همینجوری برم تاییدیه بگیرم با معدلی که الان دارم مشکلی پیش میاد؟
راستی نیم ساعتی هست که 24 بهمن شده خبری از کارت نیست فعلا

mahan590280

عضو جدید
سلام
آخه من كاردانيمو ياسوج (سراسري) بودم و كارشناسي هم اهواز و ديگه حال و حوصله رفتن به شهرهاي ديگه و تو اتوبوس نشستنو ندارم.
راستي تراز و درصدهاي شيراز رو كسي نداره؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شهريه پارسال رو خيلي ملاك قرار نده[/QUOTEمیدونی چیه دوست عزیز.چون درسای ساخت وتولید راحتره بخاطر همین بعضی از جامداتیا به سمت این گرایش میرن .احتمال قبول شدن تو ساخت بسیار بیشتره.اینو میتونید تو کارنامه ها ببینید(امیدوارم دوستای ساختی ناراحت نشن .ولی واقعیت همینه )

Ludwig

عضو جدید
سلام
یه سوال؟
تو تاییدیه معدل گفته باید معدل تا آخر تابستون باشه
من هنوز نمره کاراموزیم نیومده اگه همینجوری برم تاییدیه بگیرم با معدلی که الان دارم مشکلی پیش میاد؟
راستی نیم ساعتی هست که 24 بهمن شده خبری از کارت نیست فعلا

سلام!!
بابا بی خیال! :D اپولو که نمیخوان هوا کنن راس ساعت 24 کارتها رو نشون بدن!!:D
نه مشکلی پیش نمیاد چونکه معدل توی تاییدیه باید با معدل شما تا تاریخ 31/6/88 یکی باشه همون طور که توی دفترچه گفته (برای دانشجوی سال اخر)
موفق باشی:gol:

Ludwig

عضو جدید
[/QUOTEمیدونی چیه دوست عزیز.چون درسای ساخت وتولید راحتره بخاطر همین بعضی از جامداتیا به سمت این گرایش میرن .احتمال قبول شدن تو ساخت بسیار بیشتره.اینو میتونید تو کارنامه ها ببینید(امیدوارم دوستای ساختی ناراحت نشن .ولی واقعیت همینه )

100 درصد تایید میشه:D:D

rattling_boy

عضو جدید
میدونی چیه دوست عزیز.چون درسای ساخت وتولید راحتره بخاطر همین بعضی از جامداتیا به سمت این گرایش میرن .احتمال قبول شدن تو ساخت بسیار بیشتره.اینو میتونید تو کارنامه ها ببینید(امیدوارم دوستای ساختی ناراحت نشن .ولی واقعیت همینه )

دیگه خداییش دارید بی انصافی می کنید آ:(

اینکه میگین قبولی راحته بر چه اساسی میگین؟! ملاکتون چیه؟!؟

راحت هم اگه باشه برای همه ی داوطلبا راحته. و در ضمن این نکته رو در نظر بگیرید که شرکت کننده اش بالاست و ظرفیت پذیرشش پایینه در جایی برای رشته ی طراحی کلی ظرفیت پذیرش داریم. تو خود تهران چندتا داریم کرج داریم تاکستان داریم و خیلی جاهای دیگه. در صورتی که برای ساخت فقط 4تا دانشگاه هست. پس یه حساب سر انگشتی هم انجام بدیم می بینیم که قبول شدن توی طراحی برای بچه های طراحی راحت تره.:razz:

hasanpogc

عضو جدید

راحت هم اگه باشه برای همه ی داوطلبا راحته. و در ضمن این نکته رو در نظر بگیرید که شرکت کننده اش بالاست و ظرفیت پذیرشش پایینه در جایی برای رشته ی طراحی کلی ظرفیت پذیرش داریم. تو خود تهران چندتا داریم کرج داریم تاکستان داریم و خیلی جاهای دیگه. در صورتی که برای ساخت فقط 4تا دانشگاه هست. پس یه حساب سر انگشتی هم انجام بدیم می بینیم که قبول شدن توی طراحی برای بچه های طراحی راحت تره.:razz:

ببين دوست عزيز من پارسال با تراز 5850نتونستم طراحي كاربردي قبول بشم اما با تراز 5650 يكي از كسائي كه خودش توي همين تاپيك اعلم كرده رتبه 12 رو اورده پس قبول كن كه طراحي قبوليش واقعا مشكلتر از ساخته
البته اين رو بگم در كل قبولي ارشد مشكل هست واين كه ميگيم اسونتر ه نسبي هستش وگرنه ساخت هم به اين راحتي ها نيست در ضمن ساخت وتوليد رشته ارزشمندي هستش

hasanpogc

عضو جدید
این کتاب ها همه ی دروس تخصصی ساخت و تولید رو داره؟!؟!

من یه سری کتاب گرفتم ولی جواب بعضی از تست ها رو به طور وحشتناکی اشتباه زده!!!!:cry::(
بله دوست عزيز همه دروس ساخت رو داره
در كل همه سوالات ازمونهاي ده سال گذشته رو داره

am2mk

عضو جدید
سلام!!
بابا بی خیال! :D اپولو که نمیخوان هوا کنن راس ساعت 24 کارتها رو نشون بدن!!:D
نه مشکلی پیش نمیاد چونکه معدل توی تاییدیه باید با معدل شما تا تاریخ 31/6/88 یکی باشه همون طور که توی دفترچه گفته (برای دانشجوی سال اخر)
موفق باشی:gol:

سلام
اخه وقتی نمره کاراموزیم بیاد میره توی ترم تابستون وارد میشه و معدل من تا پایان 31/6/88 تغییر میکنه .حالا به نظر شما باید صبر کنم که نمره کاراموزی بیاد بعد اقدام کنم یا الان اقدام کنم البته الان که تعطیله منظورم بعد کنکوراس. مرسی
راستی کارتا هنوزم نیومده که :biggrin: ساعت هشت صبحه خواب موندن لابد: smile:

am2mk

عضو جدید
بچه ها یه مشکل دیگه
من زمان فارغ التحصیلی رو زدم تا پایان 6/88 یعنی یه سال زودتر زدم. آیا جایی هست که درستش کنم؟
البته روی کد رشته و معدل و موسسه محل تحصیل خیلی حساسن و بقیش زیاد مهم نیست ولی خوب .

آخرین ویرایش:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه کارنامه های سال قبل رو ببینید و باهم مقایسه کنید منظور منو میفهمید
این یه نمونشه

پیوست ها

• mekanik001.jpg
    mekanik001.jpg
    27.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • mekanik01.jpg
    mekanik01.jpg
    40 کیلوبایت · بازدیدها: 0

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به کارنامه دقت کنین یکی تو ساخت رتبش 62 شده ولیتو بقیه گرایشا بالای 2000
ولی یکی دیگه تو طراحی 66 اورده و بدترین رتبش تو ساخت با حدود 200

درصداهم که کاملا مشخصه!!!
اینکه میگید ظرفیت ساخت تو ارشد نسبت به طراحی پایینه بخاطر اینه که تو لیسانسم دانشجوهای ساخت نسبت به جامدات و سیالات کمتره!!!
کلا کسایی که جامدات و سیالات هستن پایه نسبتا قوی دارن.الان اگه به قبولیای هوافضا نگاه کنید میبینید که اکٍرا جامداتئو سیالاتن.ویا اگه رتبه های تاپ مکانیک نگاه کنید میبینید رتبشون تو ساختم تقریبا تک رقمیه!!!

hamin913

عضو جدید
بچه ها یه مشکل دیگه
من زمان فارغ التحصیلی رو زدم تا پایان 6/88 یعنی یه سال زودتر زدم. آیا جایی هست که درستش کنم؟
البته روی کد رشته و معدل و موسسه محل تحصیل خیلی حساسن و بقیش زیاد مهم نیست ولی خوب .

وقتی که می خوای کارتت را دربیاری با اطلاعاتت کارت ثبت نامت وارد شو بعد وارد قسمت ویرایش اطلاعات برو و تاریخ فارغ التحصیلیت رو درست کن

hamid_abbasi

عضو جدید
کتاب کنکور

کتاب کنکور

بله دوست عزيز همه دروس ساخت رو داره
در كل همه سوالات ازمونهاي ده سال گذشته رو داره
اگه میشه اسم دقیق کتاب رو معرفی کنی چون داخل سایت انتشارات من نگاه کردم یه سری کتاب در دست چاپ داشتند البته خودم یکی از کتاب هاش رو دارم ولی سوالات ساخت و تولید دانشگاه ازاد داخلش نیست

بالا