بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

javadakbari1

عضو جدید
خدایی یکی به من بگه جواب این سوال چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هوافضا90
نه خیر یک عبارت رو تو صورت فراموش کردین... این مسیرها اگه دقت کنین فقط یک مسیر رفت از ورودی به خروجی داره اممما... اون حلقه که توی مخرج نوشتی هیچ گره یا مسیر اشتراکی با مسیر رفتمون که تو صورت هست نداره پس... باید توی صورت یک پرانتز جلو عبارت رفت، باز کنی بنویسی 1+بهره حلقه که پس با مخرج خط می خوره.

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
مکانیک که خراب کردم به نظرتون با این در صدا هوافضا چند میشم
زبان 0
ریاضی 50
آیرو 15
سازه 25
مکانیک 13

shahab.ab

عضو جدید
من 4 روز قبل از آزمون ..89 رو تو خونه زدم کلا به نظرم سطح و فرم آزمون بسیار شبیه 89 بود

شاید شبیه باشه و نه بسیار شبیه :)
منم کنکور 89 رو قبل کنکور اصلی زدم ولی به نظرم به طور کلی امسال یکم سخت تر بود.مثلا پارسال فکر میکنم ماکس ریاضی 78% بود ولی امسال یکم پایینتر میاد احتمالا.
یا دینامیک پارسال آسون بود امسال یکم سختر. همین طور باید بگم زبان امسال خیلی ساده تر از پارسال بود.
کسی میدونه سیالات پارسال ماکس چقدر بوده؟ امسال پیشبینی میکنید امسال چقدر باشه؟

alimec

عضو جدید
دوستان من به سوال ضریب اطمینان پیچ ها شک دارم این سوال هم مشکل داره
جواب ماهان گزینه2 و سنجش هم که گفته گزینه 1/همچنین سوال 60 سیالات که ماهان گفته 1 و سنجش 2 رو صحیح اعلام کرده؟؟
نظرتون چیه؟
مهندس جان شما ما رو با این ضریب اطمینانتون خفه کردین اساسی/اگه بازم بخواین ادامه بدین خوبیت نداره/ همون موقع دوستان توضیحات خوبی دادن
در ضمن اینجا قراره به پاسخ های کلیدی سنجش اشاره بشه نه ماهان /خیالتون رو راحت کنم پاسخ ماهان رو یکی مث من و شما حل کرده/خلاص

• Like
واکنش ها: pm1

alimec

عضو جدید
بچه ها با توجه به آماری که از دوستانتون گرفتید و نظر خودتون، فکر میکنید درصدهای ماکزیمم در هر درس چقدر باشه؟
اینجوری شاید بتونیم درباره میزان سختی آزمون بهتر قضاوت کنیم؟
ریاضی 85
سیالات 75
جامدات 75
دینامیک 90

respina_518

کاربر فعال
مهندس جان شما ما رو با این ضریب اطمینانتون خفه کردین اساسی/اگه بازم بخواین ادامه بدین خوبیت نداره/ همون موقع دوستان توضیحات خوبی دادن
در ضمن اینجا قراره به پاسخ های کلیدی سنجش اشاره بشه نه ماهان /خیالتون رو راحت کنم پاسخ ماهان رو یکی مث من و شما حل کرده/خلاص
دوست عزیز من فقط نظرمو دادم ونظر شما هم برای من قابل احترامه
امافکر میکنید مثلاسوالهای ارشد رو چند تا دکتر یا استاد تمام طرح کردن؟ که اینقدر اشکال داره؟ آیا اگه منو شما هم بودیم اینجور طرح میکردیم(با سرنوشت یه عده بازی کنیم؟؟؟)

adel_sh

عضو جدید
الان به سایت سنجش سر زدم دیدم اونایی که از طریق اینترنت کارت ما به التفاوت رو خریداری کردن هم باید مشخصات رو به سازمان سنجش پست کنن:eek::eek::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::w39::w39::w39::w39::w39::w39:

حداکثر تا تاریخ 5 اسفند هم وقت بوده

من الان این اطلاعیه رو دیدم

کسی از دوستان میدونه من و کسایی که وضعیت من رو دارن باید چه کار کنن ؟

shahab.ab

عضو جدید
ریاضی 85
سیالات 75
جامدات 75
دینامیک 90

اینارو حدس زدی یا پرسیدی برادر من! :smile:
به نظر من ریاضی خیلی بعیده 85 باشه همینطور دینامیک 90% خیلی زیاده! :surprised:
ولی سیالات و جامدات بیشتر از این حرفاست، من خودم سیالات رو 83 زدم! :redface:

shahab.ab

عضو جدید
الان به سایت سنجش سر زدم دیدم اونایی که از طریق اینترنت کارت ما به التفاوت رو خریداری کردن هم باید مشخصات رو به سازمان سنجش پست کنن:eek::eek::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::w39::w39::w39::w39::w39::w39:

حداکثر تا تاریخ 5 اسفند هم وقت بوده

من الان این اطلاعیه رو دیدم

کسی از دوستان میدونه من و کسایی که وضعیت من رو دارن باید چه کار کنن ؟
من خودم این سوال برام پیش اومده بود که ما هم باید بدیم یا نه، روابط عمومی سنجش زنگ زدم میگفت سیستم پرسش و پاسخ فعلا مسدوده (تلفن گویا بود)
از سیستم پاسخگویی سایتشم پرسیدم گفت برید به سایت مراجعه کنید:surprised:
در کل به نتیجه ای نرسیدم و روز آخر پست کردم.:confused:
بهتر شما یه بار دیگه از سایت سنجش قسمت پاسخ گویی سوالتونو بپرسید.

alimec

عضو جدید
اینارو حدس زدی یا پرسیدی برادر من! :smile:
به نظر من ریاضی خیلی بعیده 85 باشه همینطور دینامیک 90% خیلی زیاده! :surprised:
ولی سیالات و جامدات بیشتر از این حرفاست، من خودم سیالات رو 83 زدم! :redface:
نه حدس زدم وگرنه دوستان دانشگاهیم که هیچکدوم این درصدها رو نزدن
سوالی پرسیدین که یه عده خاص می تونن جواب بدن مثلا بچه های شریف یا دانشگاه تهران شیراز/ چون اکثر اونها نفرات برترن /مگر اینکه مث پارسال یکی از دانشگاه شهرستانی کولاک کنه بشه رتبه ی 1 برق (علیرضا یوسفی دانشگاه صنعتی بابل)
دینامیک 90 درصد خیلی زیاده؟ خب منم میگم خیلی زیاده:surprised:
سیالات رو خیلی عالی زدین بقیه درصدها؟ نکنه در حد رتبه ی 1 هستی و با این سوال خاص خواستین بفهمین اول می شین یا نه؟
خب الان حدس منو اصلاح کنید سیالات 83 درصد( 17 تا ص یکی غلط دو تا نزده دیگه؟درسته؟)

alimec

عضو جدید
دوست عزیز من فقط نظرمو دادم ونظر شما هم برای من قابل احترامه
امافکر میکنید مثلاسوالهای ارشد رو چند تا دکتر یا استاد تمام طرح کردن؟ که اینقدر اشکال داره؟ آیا اگه منو شما هم بودیم اینجور طرح میکردیم(با سرنوشت یه عده بازی کنیم؟؟؟)
خواهش
بله من اگه طراح بودم ممکن بود از این کار ها بکنم حال عمدا یا سهوا/ شما رو نمی دونم

shahab.ab

عضو جدید
نه حدس زدم وگرنه دوستان دانشگاهیم که هیچکدوم این درصدها رو نزدن
سوالی پرسیدین که یه عده خاص می تونن جواب بدن مثلا بچه های شریف یا دانشگاه تهران شیراز/ چون اکثر اونها نفرات برترن /مگر اینکه مث پارسال یکی از دانشگاه شهرستانی کولاک کنه بشه رتبه ی 1 برق (علیرضا یوسفی دانشگاه صنعتی بابل)
دینامیک 90 درصد خیلی زیاده؟ خب منم میگم خیلی زیاده:surprised:
سیالات رو خیلی عالی زدین بقیه درصدها؟ نکنه در حد رتبه ی 1 هستی و با این سوال خاص خواستین بفهمین اول می شین یا نه؟
خب الان حدس منو اصلاح کنید سیالات 83 درصد( 17 تا ص یکی غلط دو تا نزده دیگه؟درسته؟)

نه بابا رتبه یک چیه!!! :biggrin:
من فقط یه سیالاتو خوب زدم!به همون ترتیبی که میگی.بقیه زیاد خوب نیست.متوسط درصدام 40 خردی میشه!
درصدای ماکس رو پرسیدم چون کلا میشه ازشون سختیه امتحان دست بیاد.
مثلا من قبلا فکر میکردم امسال ریاضی خیلی سخت بوده ولی الان میگم وقت یکم سخت تر از پارسال بوده.

farhad_hex

عضو جدید
دوستان این درصدای منه رتبم چند میشه؟
زبان 0
ریاضی 20
سیالات 57
جامدات 31
دینامیک 20

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 46397
در واقع وقتی داشتین 2 به توان ایکس رو با منفی 1 از بین می بردین تو همون عبارت (عجب) باید به بقیه ایکس ها هم 0 می دادین
اون عجبت واسه چی بود؟
مثل معلمااااااا با قرمز تصحیحی کردی :)))))))))))))9
در واقع من باید از اون عبارت یکبار دیگه هوپیتال می زدم
یا اینکه همون اول یه ایکس از بالا و پاین می زدم
متوجه اشتباهم شدم
من خودم سر امتحان اول ln2 زدم اما
بعد دوباره حل کردم زدم 1/2
و این شد که می بینی
:((

pm1

عضو جدید

به نظر منم همون 1 درسته.

maszi

عضو جدید
بچه ها خسته نباشین.

یه تخمین رتبه میخواستم از دوستان فعال کنکورپارسال 89:
میانگین درصدها:
تبدیل:26.6
طراحی:24.5

تو طراحی و تبدیل؟ . . .سپاس. . .

amona

عضو جدید
سلام بچه ها.مخصوصا بچه های ساخت و تولید.
همین الان پست سایتمو آپدیت کردم و سوالای ساخت و تولیدو با جوابای سازمان سنجش رو سایت گذاشتم.امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.
از اینکه کامنت روی سایت میذارین ممنونم
http://sedaghatpour.ir/?p=779
دوست عزیز چرا نمیتونم سوالاتو نگاه کنم رمز میخواد؟

alimec

عضو جدید
نه بابا رتبه یک چیه!!! :biggrin:
من فقط یه سیالاتو خوب زدم!به همون ترتیبی که میگی.بقیه زیاد خوب نیست.متوسط درصدام 40 خردی میشه!
درصدای ماکس رو پرسیدم چون کلا میشه ازشون سختیه امتحان دست بیاد.
مثلا من قبلا فکر میکردم امسال ریاضی خیلی سخت بوده ولی الان میگم وقت یکم سخت تر از پارسال بوده.
متوسط 40 ؟! ای بابا مهندس ما رو از زندگی ناامید کردین
سختی امتحان و ماکس؟ از شما بعید بود مهندس شاید یکی واقعا یه سر و گردن قویتر از بقیه باشه شاید ... شاید...
سختی هر درسی رو فقط میانگین درصدهای داوطلبان موثر تعیین می کنه نه داوطلبان نابود!/ داوطلبان موثر منظورم زیر 2000 هاست /انحراف از معیار هم نمی تونه تعیین کنه چرا که انحراف از معیار میزانی از پراکندی درصد هاست مثلا شاید انحراف از معیار باکس ارتعاشات امسال0 درصد باشه ولی میانگین باشه 15 درصد
:w14:
نخند و با خنده هات باز منو دلخور نکن:surprised:
نگو دلت با منه دیگه تظاهر نکن:exclaim:
ببین ازت بریدم خسته ام از دورویی:w00:
از تو برام چی مونده بجز بی آبرویی:w06:
لبت یه چیزی میگه چشات یه چیز دیگه:crying2:
من دیگه فهمیده ام کدوم دروغ میگه:w01:
بهم بگو از عشق تصور تو چیه؟:w05:
وقتی که پیش منی چشات حریص کیه؟:w39:
:w42:

alimec

عضو جدید
اون عجبت واسه چی بود؟
مثل معلمااااااا با قرمز تصحیحی کردی :)))))))))))))9
در واقع من باید از اون عبارت یکبار دیگه هوپیتال می زدم
یا اینکه همون اول یه ایکس از بالا و پاین می زدم
متوجه اشتباهم شدم
من خودم سر امتحان اول ln2 زدم اما
بعد دوباره حل کردم زدم 1/2
و این شد که می بینی
:((
اگر خواهرم بودین بخاطر این اشتباه یکی می زدم پس کله تون

hamed2002a

عضو جدید
شاید شبیه باشه و نه بسیار شبیه :)
منم کنکور 89 رو قبل کنکور اصلی زدم ولی به نظرم به طور کلی امسال یکم سخت تر بود.مثلا پارسال فکر میکنم ماکس ریاضی 78% بود ولی امسال یکم پایینتر میاد احتمالا.
یا دینامیک پارسال آسون بود امسال یکم سختر. همین طور باید بگم زبان امسال خیلی ساده تر از پارسال بود.
کسی میدونه سیالات پارسال ماکس چقدر بوده؟ امسال پیشبینی میکنید امسال چقدر باشه؟

یکی از دوستان من سیالات رو 90 زده پس ماکزیمم یا 90 هست امسال یا بالاتره.
در ضمن ماکزیمم ریاضی پارسال 86 بوده که محسن محمدی بود از دانشگاه ما(شیراز). این محسن محمدی پارسال رتبش 1 شد.

آخرین ویرایش:

pm1

عضو جدید
بچه ها یه سوالی دارم.با رتبه 1500 میشه جایی قبول شد؟؟ آخه یکی (hamin..‎ ) رتبه منو 1500 تخمین زده بود .

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سختی امتحان و ماکس؟ از شما بعید بود مهندس شاید یکی واقعا یه سر و گردن قویتر از بقیه باشه شاید ... شاید...
سختی هر درسی رو فقط میانگین درصدهای داوطلبان موثر تعیین می کنه نه داوطلبان نابود!/ داوطلبان موثر منظورم زیر 2000 هاست /انحراف از معیار هم نمی تونه تعیین کنه چرا که انحراف از معیار میزانی از پراکندی درصد هاست مثلا شاید انحراف از معیار باکس ارتعاشات امسال0 درصد باشه ولی میانگین باشه 15 درصد
اینها عوارض بعد از کنکور ارشده
قابل توجه 91 ایها...

adel_sh

عضو جدید
من خودم این سوال برام پیش اومده بود که ما هم باید بدیم یا نه، روابط عمومی سنجش زنگ زدم میگفت سیستم پرسش و پاسخ فعلا مسدوده (تلفن گویا بود)
از سیستم پاسخگویی سایتشم پرسیدم گفت برید به سایت مراجعه کنید:surprised:
در کل به نتیجه ای نرسیدم و روز آخر پست کردم.:confused:
بهتر شما یه بار دیگه از سایت سنجش قسمت پاسخ گویی سوالتونو بپرسید.

امروز عصر به سازمان سنجش زنگ زدم

طرف میگفت باید شماره کارتی که باهاش مابه التفاوت رو پرداخت کردی با مشخصات کارت هایی که خریدی و مشخصات خودت رو پست کنی :surprised::surprised:

بهش گفتم مگه وقتی اینترنتی پرداخت میکنی مشخصات خودش ثبت نمیشه گفت نمیدونم اینجوری به ما گفتن خلاصه یه کمی گیر دادم آخر کار هم طرف یه شماره تلفن بهم داد و گفت فردا با این شماره تماس بگیر ببین چی میگن

حالا فردا صبح زنگ میزنم ببینم چی میشه

shahab.ab

عضو جدید

اصلا آزمونو بیخیال! شعرت خیلی باحال بودا :w12: :w15:

shahab.ab

عضو جدید
یکی از دوستان من سیالات رو 90 زده پس ماکزیمم یا 90 هست امسال یا بالاتره.
در ضمن ماکزیمم ریاضی پارسال 86 بوده که محسن محمدی بود از دانشگاه ما(شیراز). این محسن محمدی پارسال رتبش 1 شد.
آره سیالات رو میشد حدس زد بالای 90 باشه!
درمورده ریاضی هم ظاهرا آمار غلط دادن بهم یکی از شریف بهم گفته بود :w01:

بالا