بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

alimec

عضو جدید
:cry:سلام دوستان من خيلي خراب كردم واقعاً اينجوري حقم نبود درصدام
زبان 0
ديناميك 5
رياضي 11
سيالات 31
جامدات33
به نظرتون رتبم چند ميشه من كه خودم فكر مي كنم حدود 2500 من ميخوندم فقط شبانه بندرعباس قبول بشم و چيز ديگه اي نمي خواستم دوستان الان واقعاً ناراحتم چون واقعاً ميشد سيالات را در حدود 60 و جامدات رو 50 زد
زبانشم كه نگاه مي كنم خيلي آسونه ولي من به علت كمبود وقت خراب كردم
سلام مهندس / زندگی فراز و نشیب زیاد داره / ولی باز هم امیدوار باش
اینکه نوشتین"واقعاً اينجوري حقم نبود درصدام" را دقیقا می فهمم

hamedowen

عضو جدید
salam bache ha
soale 81 ro vaghean toosh mundam
mage VQ/IT nist?
ke Q=ay=a^2*a/4
pas mishe 1/2 va^2/I
mishe komakam konid ????

tick taack

عضو جدید
کسی میدونه برای دانشگاه تبریز طراحی کاربردی روزانه رتبه چه حدودی باید باشه ؟؟؟

hamedowen

عضو جدید
درصد های کنکور 90

درصد های کنکور 90

salam bache ha inja mitunid darsadatoon ro begid ta baham moghayese konim ke chetor bude konkoor:smile::gol::gol::gol::gol::gol:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam bache ha
soale 81 ro vaghean toosh mundam
mage VQ/IT nist?
ke Q=ay=a^2*a/4
pas mishe 1/2 va^2/I
mishe komakam konid
Q شامل دو قسمت بود.یکی مستطیل بالایی و دیگری دو مستطیل عمودی .چون بیشترین تنش در برش مرکزی اتفاق میوفتاد ضخامت هم 2t میشه.

eradat

عضو جدید
سوال 83 مگه تنش محوری در نتیجه وزن تیر رو نمیخواد؟دیگه چه ربطی به کمانش داره؟؟

آخرین ویرایش:

mehdi_116697

عضو جدید
:cry:سلام دوستان من خيلي خراب كردم واقعاً اينجوري حقم نبود درصدام
زبان 0
ديناميك 5
رياضي 11
سيالات 31
جامدات33
به نظرتون رتبم چند ميشه من كه خودم فكر مي كنم حدود 2500 من ميخوندم فقط شبانه بندرعباس قبول بشم و چيز ديگه اي نمي خواستم دوستان الان واقعاً ناراحتم چون واقعاً ميشد سيالات را در حدود 60 و جامدات رو 50 زد
زبانشم كه نگاه مي كنم خيلي آسونه ولي من به علت كمبود وقت خراب كردم
لطفن بگين رتبم چند ميشه

mbamiri

عضو جدید
با سلام منم سوال 67 رو مخرج پي بتوان 1 آوردم لطفا نظر بديد اعتراض بزنم يا نه؟

farshid992006

عضو جدید
اگر گزینه 4 زدید که درسته.پس نظرتون شبیه کیه؟من میگم غیر از 4
ببخشید بالا پایین دیدم تو جوابا اما من سوال مذکور رو مطمئنم که 4 هست اثباتش تو کتاب راهیان هست(کتاب مجموعه دروس دینامیک و ارتعاشات)

آخرین ویرایش:

pm1

عضو جدید
با سلام منم سوال 67 رو مخرج پي بتوان 1 آوردم لطفا نظر بديد اعتراض بزنم يا نه؟

یکساعت پیش زنگ زدم یکی از استادا ، گفت توان 1 باید داشته باشه .ولی یکی از دوستان اینجا میگه 2 داره.بین علما بحثه ! من که میگم اعتراضو بزنیم .اتفاقی که نمی افته. عرفش هم اینه که اگه شک ایجاد شد به شک اعتماد کنی. سر آخر باید حق به حق دار برسه که میرسه.

mbamiri

عضو جدید
یکساعت پیش زنگ زدم یکی از استادا ، گفت توان 1 باید داشته باشه .ولی یکی از دوستان اینجا میگه 2 داره.بین علما بحثه ! من که میگم اعتراضو بزنیم .اتفاقی که نمی افته. عرفش هم اینه که اگه شک ایجاد شد به شک اعتماد کنی. سر آخر باید حق به حق دار برسه که میرسه.
پس آقا اعتراضو(سوال 67) مي زنيم.

• Like
واکنش ها: pm1

sedaghatpour

عضو جدید
(پست ویرایش شد)
سلام بچه ها.
من دفترچه سوالا رو از قسمت ریاضی از سر جلسه کنده بودم و آورده بودم.دفترچه من A بود و فکر کنم دفترچه سوالات ماهان C باشه.سوالات زبان از پاسخنامه ماهان حل شده اما سوالات بقیه درسها از پاسخنامه سازمان سنجش.البته این نکته رو هم اشاره کنم که پاسخنامه درس سیالات ترتیب گزینه ها از راست به چپ هست چون برخلاف سایر پاسخنامه های درسهای دیگه شماره گزینه نداره.اگر اشکالی داشت در قسمت نظرات سایت بگین که فورا آپدیت بشه.ممنون میشم از کمکتون.ایشالا همگی دانشگاهای خوب قبول بشین.
لینک آدرس مطلب روی سایت رو براتون گذاشتم:
http://sedaghatpour.ir/?p=779

آخرین ویرایش:

adel_sh

عضو جدید
سلام دوستان
من تبدیل انرژی نیشابور قبول شدم . نمی دونم برم یا نرم؟؟؟؟
کسی از دوستان اطلا عات درباره اونجا داره؟
من ساکن کرجم

تبریک میگم دوست عزیز

لطفاٌ در صورت امکان درصد هاتون و اینکه قبلاٌ چه جایی رو انتخاب کرده بودین و رتبتون چند شده بود رو اعلام کنید اگه هم کارنامتون رو توی سایت آپلود کنین که دیگه عالیه

در رابطه با دانشگاه نیشابور متاسفانه اطلاعاتی در رابطه با این دانشگاه ندارم

موفق باشید

آخرین ویرایش:

pazza_inter

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا سوال 57 سیالات رو یه نگاهی بندازین
به نظر من جواب 144 میشه ماهان هم همین گزینه رو زده ولی سازمان سنجش 190 رو زده!!![FONT=&quot][/FONT]

dynasty

عضو جدید
سلام
دوست عزیز شما کلید زبان ماهان رو گذاشتین نه سنجش رو اینم بگم که ماهان اشتباه زیاد داره

adel_sh

عضو جدید
سلام بچه ها.
من صداقت پور هستم.کسی که قبل از همه سوالا رو گذاشتم رو سایتم.من اون پست سایتو آپدیت کردم با تمامی سوالات(سوالات زبان اضافه شده) و پاسخنامه تستی بعد از هر سوال که پاسخها هم از روی کلید سازمان سنجش اضافه شدن.برید دانلود کنید.اسم سایت هم امضامه هم این زیر براتون میذارم.امیدوارم همه موفق باشید.
http://sedaghatpour.ir/?p=779

آقا واقعاٌ کارتون حرف نداره

ولی یه مشکل وجود داره: کلید سوال هایی که توی فایل pdf زیر هر سوال قرار دادین اشتباه زیاد داره

البته من فقط درس سیالات رو نگاه کردم و با کلیدی که توی سایت سنجش بود چک کردم, چندتا از گزینه ها رو اشتباهی زده بودین

solarisal

عضو جدید
آقا واقعاٌ کارتون حرف نداره

ولی یه مشکل وجود داره: کلید سوال هایی که توی فایل pdf زیر هر سوال قرار دادین اشتباه زیاد داره

البته من فقط درس سیالات رو نگاه کردم و با کلیدی که توی سایت سنجش بود چک کردم, چندتا از گزینه ها رو اشتباهی زده بودین
دوست عزیز من سیالات را چک کردم با کلیدای سنجش منطبقه:que::que::que:

shahab.ab

عضو جدید

من یه غلط بیشتر ندارم ببین میتونی دوتاش کنی یا نه! :w06:
شوخی کردم ، منم اگه جای شما بودم همینکارو میکردم. ;)
میگم راستی نمیتونی حل منو به استادت نشون بدی ببینی نظرش چیه؟

alimec

عضو جدید
احساس می کنم به اعتراضاتی که ارجاع به مرجع بشه ترتیب اثر داده میشه
فلان سوال جوابش غلطه چون تو فلان کتاب کنکوری ... فایده نداره
سنجش اون سوال رو غلط جواب داد چون تو کتاب مرجع شیمز گفته ...هاااا این خوب بید
ماشین حساب می خواست و از این قسم اعتراضات هم به نظرم آب در هاون کوبیدن هست

بالا