بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

smmoosavian

عضو جدید
بچه ها یه سوال
من آزمون های ماهان رو دارم میرم اما هنوز خیلی از مباحث مطرح شده در سر فصل 50 درصد اول رو نتونستم تموم کنم . من از اواسط مهر شروع کردم ولی تا الان که حدود یک ماه و نیمه شروع کردم وضعیتم اینطوریه. به نظر شما میرسم
تا آخر بهمن خودمو به طور کامل برا ارشد آماده کنم ؟؟ در ضمن اصلا خوب تست نمی زنم تا به تست میرسم زمان زیادی طول می کشه سوال رو حل کنم

alimec

عضو جدید
ممنون.وقتیکه ویرایش میکنیم آیا یه کد جدید میده یا همون کد رهگیری قبلی؟
هنگام ثبت نامم من مورد 36 را خیر زدم بنظرتون الان اصلاحش کنم؟
خواهش/
من که نیاز به ویرایش ندارم
مجازی؟ من که نزدم اگر برای کاهش استرسه خب بزنین وگرنه با این وضع پذیرش علمی کاربردی پیام نور آزاد غیرانتفاعی ... یعنی مجازی آینده داره؟ اصلا ورودی و خروجی متناسب نیست این موضوع رو حتی آقای قرائتی که فک نکنم اصلا تو باغ باشه تو برنامه درس قرآن اشاره کرد:surprised: می خوام بگم الان قبولی تو ارشد اصلا مهم نیست مخصوصا تو رشته هایی مثل مکانیک عمران که جای خود دارد:surprised:کجا قبول بشیم مهمه/ میشه رو آیندهاش حساب باز کرد البته کجا+روزانه
راستی در مورد سوالات ارتعاشات من خوندم منتها یا اون مبحث رو از کتاب جباری هنوز نخوندم یا پاسخ رو بلد نبودم
در مورد اینکه اشاره کردین تست های مقاومت رو حوصله نداشتین جواب بدین و نگاه کنین
منهم که الان تستهای پارسال پارسه رو می زنم در مورد مقاومت مثل شما هستم منتها فک کنم:
از الان تا کنکور باید هفته ای 3 یا 4 روز رو بذاریم برای مقاومت و هر روز چند تا مسئله مقاومت رو حل کنیم یا از نایی یا جانستون
من راه حلم اینه حسی بود دیگه فک می کنم اینطوری حوصله ام مقاومتم استقامتم برای حل تستهای مقاومت زیاد میشه مهم نیست که حل مسئله از نایی(تکراری و غیر تکراری) یا جانستون چقدر وقت می گیره مهم اون حوصله مقاومت استقامته

سپهررادمهر

عضو جدید

atre-baroon

عضو جدید
سلام.بچه ها برای دینامیک چه فصولی از همه مهم ترن و هر احتمال سوال دادن توش زیاده ؟ چون دینامیک خیلی حجیمه ت اکنکور به نظرتون تمام می شه؟

alimec

عضو جدید
بله منظورم رسم لیماسونها و لمنیسکاتها و کلا منحنی های به فرم قطبی که ( r و تتا ) هست.
اینها رو که باید حفظ باشین
خود استاد آقاسی در خلاصه این فصل گفته این نمودارها رو بخاطر بسپارید
قبلا در مورد طراحی اجزا یه کمکی به بچه ها کرده بودین از همون روش استفاده کنین
معرف کتاب های آقاسی دوستم بود که البته کنکور صنایع می ده و تابستونی کلاس می رفت اونجا خود آقاسی بهشون می گفت کجاها رو لازم نیست حفظ باشید و... مثلا تو حد بسطهای خفن مک لورن رو گفت لازم نیست همه رو حفظ باشین و... ولی نمودارهای معروف قطبی رو که باید حفظ باشیم دیگه سرجلسه بخوایم اینها رو رسم حساب کنیم و به باکس دینامیک نمی رسیمو...
با این حال اگر باز هم مصرید می تونم این کار رو بکنم برا خودم دوره میشه

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش/
من که نیاز به ویرایش ندارم
مجازی؟ من که نزدم اگر برای کاهش استرسه خب بزنین وگرنه با این وضع پذیرش علمی کاربردی پیام نور آزاد غیرانتفاعی ... یعنی مجازی آینده داره؟ اصلا ورودی و خروجی متناسب نیست این موضوع رو حتی آقای قرائتی که فک نکنم اصلا تو باغ باشه تو برنامه درس قرآن اشاره کرد:surprised: می خوام بگم الان قبولی تو ارشد اصلا مهم نیست مخصوصا تو رشته هایی مثل مکانیک عمران که جای خود دارد:surprised:کجا قبول بشیم مهمه/ میشه رو آیندهاش حساب باز کرد البته کجا+روزانه
راستی در مورد سوالات ارتعاشات من خوندم منتها یا اون مبحث رو از کتاب جباری هنوز نخوندم یا پاسخ رو بلد نبودم
در مورد اینکه اشاره کردین تست های مقاومت رو حوصله نداشتین جواب بدین و نگاه کنین
منهم که الان تستهای پارسال پارسه رو می زنم در مورد مقاومت مثل شما هستم منتها فک کنم:
از الان تا کنکور باید هفته ای 3 یا 4 روز رو بذاریم برای مقاومت و هر روز چند تا مسئله مقاومت رو حل کنیم یا از نایی یا جانستون
من راه حلم اینه حسی بود دیگه فک می کنم اینطوری حوصله ام مقاومتم استقامتم برای حل تستهای مقاومت زیاد میشه مهم نیست که حل مسئله از نایی(تکراری و غیر تکراری) یا جانستون چقدر وقت می گیره مهم اون حوصله مقاومت استقامته
بازم ممنون.پیام نور هم ثبت نام نکردم.و با نظر شما موافقم،واقعا این دوره زمونه خیلی دارن کشکی مدرک میدن.حالا باز مکانیک هنوز ابهت خودش رو حفظ کرده.
مقاومت هم تا فصل 7 خوندم تصمیم گرفتم دو فصل آخر رو فعلا نخونم و برگردم دوره کنم،چون دو ماهه روش وقت گذاشتم ولی اصلا حس خوبی بهش ندارم.

Risko

عضو جدید
با وجود این که استدلال دوستان رو در مورد مجازی و غیر انتفاعی قبول دارم ولی من زدم که گزینش بشم !

آخرین ویرایش:

سپهررادمهر

عضو جدید
اینها رو که باید حفظ باشین
خود استاد آقاسی در خلاصه این فصل گفته این نمودارها رو بخاطر بسپارید
قبلا در مورد طراحی اجزا یه کمکی به بچه ها کرده بودین از همون روش استفاده کنین
معرف کتاب های آقاسی دوستم بود که البته کنکور صنایع می ده و تابستونی کلاس می رفت اونجا خود آقاسی بهشون می گفت کجاها رو لازم نیست حفظ باشید و... مثلا تو حد بسطهای خفن مک لورن رو گفت لازم نیست همه رو حفظ باشین و... ولی نمودارهای معروف قطبی رو که باید حفظ باشیم دیگه سرجلسه بخوایم اینها رو رسم حساب کنیم و به باکس دینامیک نمی رسیمو...
با این حال اگر باز هم مصرید می تونم این کار رو بکنم برا خودم دوره میشه

اخه من ریاضی عمومی را از راهیان ارشد میخونم که یه اشاره مختصر فقط کرده به رسم توابع قطبی در هر صورت اگه میگید حفظیه بیشتر که هیچی دیگه. اخه اینجا توی تایپیک هم ریاضی درس دادن و فرمول نوشتن کار سختیه در هر صورت ممنون از توجه شما.

سپهررادمهر

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin:
خوشم میاد همه چسبیدن به درس
تاپیک دیگه متروکه شده!!!
هر 2 روز یک صفحه پر میشه
یه دلیلش اونیه که شما گفتی یه دلیلش هم اینکه دیگه توی این 147 صفحه تایپیک همه گفتنی ها گفته شده و همه پرسیدنی ها پرسیده!!:smile::smile:
شاد باشید همگی
پیشاپیش عید سعید غدیر خم را به تموم بچه های گل:gol:این تایپیک تبریک امیدوارم مولا علی (ع) عیدی امسال همه بچه ها را یک دل خوش به همراه قبولی در کنکور به سلامتی و شادی بده.

gladiatur

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز من میخوام ارشد 90 رو امتحانی شرکت کنم ولی قصد اصلیم ارشد سال بعد هست. میخوام طراحی کاربردی رو بیارم
ولی نمیدونم از کجا شروع کنم . باید تقریبا همه چیزو از پایه شروع کنم. سر در گم شدم نمیدونم چه درسهایی از همه مهمتره و از چه جزوه یا انتشاراتی استفاده کنم. نزدیک به 50 صفحه اول تاپیک رو خوندم ولی منابع مختلفی معرفی کرده بودند. می خوام بدونم از کدوم انتشارات یا جزوه استفاده کنم که هم از پایه تقریبا باشه و هم منابعی باشه که بیشتر ارشدی ها استفاده میکنند.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سپهررادمهر

عضو جدید
شاید سوال خیلی سختی باشه ولی به نظر شما توی دوران باقیمانده چند درصد از وقت درس خواندمان باید فقط مخصوص تست زدن باشه؟

alimec

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز من میخوام ارشد 90 رو امتحانی شرکت کنم ولی قصد اصلیم ارشد سال بعد هست. میخوام طراحی کاربردی رو بیارم
ولی نمیدونم از کجا شروع کنم . باید تقریبا همه چیزو از پایه شروع کنم. سر در گم شدم نمیدونم چه درسهایی از همه مهمتره و از چه جزوه یا انتشاراتی استفاده کنم. نزدیک به 50 صفحه اول تاپیک رو خوندم ولی منابع مختلفی معرفی کرده بودند. می خوام بدونم از کدوم انتشارات یا جزوه استفاده کنم که هم از پایه تقریبا باشه و هم منابعی باشه که بیشتر ارشدی ها استفاده میکنند.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مشابه متن زیر رو شب قبل از خواب نوشتم بعده چند بار ویرایش درنهایت حذفش کردم:surprised: الان دوباره نوشتم می خوام بگم همین طوری کشکی هم ننوشتم شاید غنی نباشد ولی اکثرا رو در طول این چند ماه اخیرحس کردم تجربه کردم و البته فیدبک هم داخلش هست. این متن برای شما و امثال شما و البته خودم(چون وقتی نوشتمش انگیزه ی خودم زیاد شد:w42:)
حدود 15 ماه فرصت داری مرجع مرجع مرجع!!!
سعی کن برا تک رقمی بخونی و المپیاد دانشجویی امتیازهای خوبی داره منظورم مالی و وام مسکن و... نیست برا دکترای داخل برگ برنده هست وگرنه با این وضع پذیرش دکترا مجبوری به فکر اپلای باشی و البته هاروارد :surprised:خلاص
ریاضیات رو دیگه فکر نکنم لازم باشه از منابع مرجع مثل توماس و... بخونی بازهم خودتون می دونید
منابع غیر مرجع ریاضی : 6 جلد کتاب آقاسی برا ریاضی 1 و2 و معادلات اینها خودشون دیگه یه جورهایی مرجع هستن!
ریاضی مهندسی:کتاب کریمی از نصیر و کتاب معتقدی رو بخون(من اگه از 15 ماه قبل از کنکور شروع می کردم در مورد ریاضی مهندسی به کتابهای مرجع توجه می کردم مثلا ریاضی مهندسیه اشپیگل
ارتعاشات: رائو /تامسون/ستو/ کنکوری هم جباری از پوران
سیالات:مانسون/شیمز(من نصفه کاره رهاش کردم فصل دومش مقاومته:surprised: و کلا ریاضیات زیاد داره) استریتر هم(نصفه کاره رهاش کردم البته چیزی بیش از نصفه بود)
ترمو:ون وایلن من که خوندم و سوالات کنکور رو نگاه کردم قانع کننده بود در مورد انتقال هم همینطور
انتقال: اینکروپرا/با خوندن این کتاب شعار یونسکو در مورد یادگیری رو کاملا درک می کنی (شعار در مورد یادگیری و درگیری هست) فوق العاده سنگین مفهومی و به سختی میشه خلاصه اش کرد چون تک تک جملاتش مهمه کاملا درگیرت می کنه ولی مواظب باش با خودتون یا خانواده درگیر نشین:surprised:
دینامیک: مریام/هیبلر/کنکوری هم جباری
مقاومت:جانستون/کنکوری نایی/تعریف کتاب کنکوری فنایی رو هم شنیدم
استاتیک:مریام
دینامیک ماشین: مارتین/شیگلی/کنکوری هم راستگو(من که هیچکدوم رو نخوندم پس فیدبک بود البته کتاب مرجع که حتما خوبه)
کنترل همه فیدبک از دوستان و...:اوگاتا/کنکوری هم آریاز/جزوه ی غفاری هم تهیه کن غفاری چندین ساله که طراح کنترل هست تو المپیاد هم یه کارایی می کنه استاد خواجه نصیره
طراحی اجزا هم دوست داشتم زمان یه دو ماهی ناقابل به عقب بر می گشت و کلاس شریعت پناهی رو می رفتم:cry:
باکس جامدات و ارتعاشات خیلی مهم هستن
برای مرحله ی نهایی المپیاد دیگه از دست ریاضیات خلاص میشی منتها علم مواد/ طراحی مکانیزم/روش های تولید هم اضافه میشه:surprised: و سولات تشریحی هستن.
باز هم با دیگران مشورت کن نظر خودم رو گفتم ولی:
اگر خواستی مثلا بدونی در طراحی اجزا شیگلی بهتره یا اسپاتس از فردی بپرس که هر دو رو خونده باشه یا مثلا 50 درصد هر دو رو خونده باشه وگرنه... من در متن فوق این کتاب ها رو با رنگ قرمز مشخص کردم
مواظب روند فرسایشی هم باش چون 15 ماه زیاده/5 ماه که می خوابی 5 ماه هم تفریح و...(سفر/فرار از زندان/لاست/قهوه تلخ/بدنسازی /پروژه/کارآموزی/ و...) 5 ماه خالص برای هدفتون می مونه یعنی بیش از 3000 ساعت!!! برا خودتون انگیزه ایجاد کن مثلا این همه پذیرش مجازی آزاد ...پس قبولی زیاد مهم نیست رتبه تاپ آوردن مهمه/ ارتعاشات سخته شما سرسخت تری:w43:/مکانیک سنگینه شما ابهتت بیشتره/
مثل یه گلادیاتور بجنگ موفق باشید التماس دعا

Risko

عضو جدید
این موضوع بدون ربط با ارشد 90 رو اینجا برای دوستان عزیزم مطرح میکنم چون غالبا دوستانی که قصد دادن ارشد دارند یا درسشون تمام شده یا در شرف تمام شدن هست ......
نیروگاه اتمی با آدرس www.iraneep.ir آگهی واسه آزمون استخدامی زده ....
دوستان در صورت تمایل به آدرس ذکر شده مراجعه کنند ....
موفق باشید .

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
این موضوع بدون ربط با ارشد 90 رو اینجا برای دوستان عزیزم مطرح میکنم چون غالبا دوستانی که قصد دادن ارشد دارند یا درسشون تمام شده یا در شرف تمام شدن هست ......
نیروگاه اتمی با آدرس www.iraneep.ir آگهی واسه آزمون استخدامی زده ....
دوستان در صورت تمایل به آدرس ذکر شده مراجعه کنند ....
موفق باشید .
فقط بدیش اینه که بوشهره

sepehrved

عضو جدید
از دست اين راهيان ارشد:
من متاسفانه خيلي به منابعي كه مي خونم حساس شدم
ترمو و سيالاتو از كتاب هاي دوجلدي راهيان ارشد براي كليه رشته هاي مهندسي مي خونم.
امروز به كلم زد و رفتم كتاب فروشي ديدم كتاب هايي با عنوان كنكور مهندسي مكانيك(قرمز رنگ راهيان ارشد) براي اين 2 درس است
5 ساعته به جاي درس خوندن دودلم كه بگيرم يا نه(از طرفي نمي خوام منابع ام زياد بشه چون قاطي ميكنم از طرفي فكر مي كنم اون كتابا بهترن)
كمكم كنيد

narges khatun

عضو جدید
از دست اين راهيان ارشد:
من متاسفانه خيلي به منابعي كه مي خونم حساس شدم
ترمو و سيالاتو از كتاب هاي دوجلدي راهيان ارشد براي كليه رشته هاي مهندسي مي خونم.
امروز به كلم زد و رفتم كتاب فروشي ديدم كتاب هايي با عنوان كنكور مهندسي مكانيك(قرمز رنگ راهيان ارشد) براي اين 2 درس است
5 ساعته به جاي درس خوندن دودلم كه بگيرم يا نه(از طرفي نمي خوام منابع ام زياد بشه چون قاطي ميكنم از طرفي فكر مي كنم اون كتابا بهترن)
كمكم كنيد
دوست عزیز این کتاب هایی که دارید جامع تر از جلد قرمز هستن و تست های بیشتری دارن.نگران نباشید...

esi_aria370

عضو جدید
با سلام به دوستان من کتابهای قدیمی آقاسیو دارم می خواسم بدونم این کتابا فرقی کرده یا همونارو استفاده کنم

Risko

عضو جدید
ببخشید یه سوال دیگه داشتم این جزوه شریعت پناهی رو کجا میتونم گیر بیارم
من که به هر دری زدم گیرم نیومد و یکی از دوستان هم گفتن جزوه مذکور جوری هست که باید سر کلاس باشی تا متوجه بشی درست بنابراین بیخیالش شدم و رفتم راهیان و خریدم !
به نظرم نمیاد کتاب بدی باشه .
چاپ اولش هست و امسال به بازار اومده ....

gladiatur

عضو جدید
مشابه متن زیر رو شب قبل از خواب نوشتم بعده چند بار ویرایش درنهایت حذفش کردم:surprised: الان دوباره نوشتم می خوام بگم همین طوری کشکی هم ننوشتم شاید غنی نباشد ولی اکثرا رو در طول این چند ماه اخیرحس کردم تجربه کردم و البته فیدبک هم داخلش هست. این متن برای شما و امثال شما و البته خودم(چون وقتی نوشتمش انگیزه ی خودم زیاد شد:w42:)
حدود 15 ماه فرصت داری مرجع مرجع مرجع!!!
سعی کن برا تک رقمی بخونی و المپیاد دانشجویی امتیازهای خوبی داره منظورم مالی و وام مسکن و... نیست برا دکترای داخل برگ برنده هست وگرنه با این وضع پذیرش دکترا مجبوری به فکر اپلای باشی و البته هاروارد :surprised:خلاص
ریاضیات رو دیگه فکر نکنم لازم باشه از منابع مرجع مثل توماس و... بخونی بازهم خودتون می دونید
منابع غیر مرجع ریاضی : 6 جلد کتاب آقاسی برا ریاضی 1 و2 و معادلات اینها خودشون دیگه یه جورهایی مرجع هستن!
ریاضی مهندسی:کتاب کریمی از نصیر و کتاب معتقدی رو بخون(من اگه از 15 ماه قبل از کنکور شروع می کردم در مورد ریاضی مهندسی به کتابهای مرجع توجه می کردم مثلا ریاضی مهندسیه اشپیگل
ارتعاشات: رائو /تامسون/ستو/ کنکوری هم جباری از پوران
سیالات:مانسون/شیمز(من نصفه کاره رهاش کردم فصل دومش مقاومته:surprised: و کلا ریاضیات زیاد داره) استریتر هم(نصفه کاره رهاش کردم البته چیزی بیش از نصفه بود)
ترمو:ون وایلن من که خوندم و سوالات کنکور رو نگاه کردم قانع کننده بود در مورد انتقال هم همینطور
انتقال: اینکروپرا/با خوندن این کتاب شعار یونسکو در مورد یادگیری رو کاملا درک می کنی (شعار در مورد یادگیری و درگیری هست) فوق العاده سنگین مفهومی و به سختی میشه خلاصه اش کرد چون تک تک جملاتش مهمه کاملا درگیرت می کنه ولی مواظب باش با خودتون یا خانواده درگیر نشین:surprised:
دینامیک: مریام/هیبلر/کنکوری هم جباری
مقاومت:جانستون/کنکوری نایی/تعریف کتاب کنکوری فنایی رو هم شنیدم
استاتیک:مریام
دینامیک ماشین: مارتین/شیگلی/کنکوری هم راستگو(من که هیچکدوم رو نخوندم پس فیدبک بود البته کتاب مرجع که حتما خوبه)
کنترل همه فیدبک از دوستان و...:اوگاتا/کنکوری هم آریاز/جزوه ی غفاری هم تهیه کن غفاری چندین ساله که طراح کنترل هست تو المپیاد هم یه کارایی می کنه استاد خواجه نصیره
طراحی اجزا هم دوست داشتم زمان یه دو ماهی ناقابل به عقب بر می گشت و کلاس شریعت پناهی رو می رفتم:cry:
باکس جامدات و ارتعاشات خیلی مهم هستن
برای مرحله ی نهایی المپیاد دیگه از دست ریاضیات خلاص میشی منتها علم مواد/ طراحی مکانیزم/روش های تولید هم اضافه میشه:surprised: و سولات تشریحی هستن.
باز هم با دیگران مشورت کن نظر خودم رو گفتم ولی:
اگر خواستی مثلا بدونی در طراحی اجزا شیگلی بهتره یا اسپاتس از فردی بپرس که هر دو رو خونده باشه یا مثلا 50 درصد هر دو رو خونده باشه وگرنه... من در متن فوق این کتاب ها رو با رنگ قرمز مشخص کردم
مواظب روند فرسایشی هم باش چون 15 ماه زیاده/5 ماه که می خوابی 5 ماه هم تفریح و...(سفر/فرار از زندان/لاست/قهوه تلخ/بدنسازی /پروژه/کارآموزی/ و...) 5 ماه خالص برای هدفتون می مونه یعنی بیش از 3000 ساعت!!! برا خودتون انگیزه ایجاد کن مثلا این همه پذیرش مجازی آزاد ...پس قبولی زیاد مهم نیست رتبه تاپ آوردن مهمه/ ارتعاشات سخته شما سرسخت تری:w43:/مکانیک سنگینه شما ابهتت بیشتره/
مثل یه گلادیاتور بجنگ موفق باشید التماس دعا

ممنون دوست عزیز از راهنمایی بسیار بسیار خوبت . واقعا باعث شدی که انگیزم بیشتر بشه . میدونم که کاره سختیه ولی می خوام با تمام وجود انجامش بدم. از منابعی هم که معرفی کردی ممنون . به نظره خودم اول از کتابهای مرجع شروع کنم بهتره . بعدش برم دنبال کتابهای کنکوری.
در کل باید مثل گلادیاتور واقعی بری تو میدوون.

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز

ostureh

اخراجی موقت
این آگهی یعنی اینکه کارشناس مکانیک با کارشناس ارشد مکانیک براشون فرقی نمیکنه. درست فهمیدم؟ ولی حتما از نظر مزایا وحقوق فرق میکنند.نظر شما چیه؟

Sh_mech

عضو جدید
البته يك باردرتاپيك قرار دادم.
زبان عمومي وتخصصي 0
رياضي 30
41.67 حرارت وسيالات /ترموديناميك -مكانيك سيالات
21.57 جامدات /استاتيك -مقاومت مصالح -طراحي اجزا/
10.53ديناميك وارتعاشات /ديناميك -ارتعاشات -دي
بارتبه 1390 طراحي كاربردي و1332 تبديل انرزي

ممنون!
و ممكنه بگيد كجا قبول شدين؟!

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
این آگهی یعنی اینکه کارشناس مکانیک با کارشناس ارشد مکانیک براشون فرقی نمیکنه. درست فهمیدم؟ ولی حتما از نظر مزایا وحقوق فرق میکنند.نظر شما چیه؟
یکی از اساتید ما هم میگفت اگر هدفتون صرفا علاقه به تحصیل و استادی دانشگاه و کارهای پژوهشی است ارشد بخونید وگرنه در حال حاضر زیاد در صنعت کارشناسی با ارشد تفاوت چندانی نداره

Sh_mech

عضو جدید
با سلام به دوستان من کتابهای قدیمی آقاسیو دارم می خواسم بدونم این کتابا فرقی کرده یا همونارو استفاده کنم

سلام
بله تا يه حدودي فرق كرده اول اينكه معادلاتش ديگه دو جلدي نيست و يه سري مطالب اضافيش حذف شدن و البته همون كتابايي كه دارين هم خوبن فقط حتما يه سر بريد سايت www.m-aghasi.ir اونجا خيلي خوب راهنمايي كرده كه روي كدوم قسمتا بيشتر وقت بذارين!
موفق باشين

narges khatun

عضو جدید
:بچه ها تو شهرما از رو کتابای پوران پژوهش ریاضی و معادلات و.. تدریس میکنن.ریاضی 143،معادلات 98,ریاضی مهندسی هم 106 تومانه.طول دوره 1تا2ماهه.به نظرتون ثبت نام کنم؟ارزش داره؟من حوصله ریاضی خوندن ندارم!اصلا حسش نیست.جونم بالا میاد تا 1فصل بخونم:cry::cry::cry:

بالا