بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ... فیدل جان ... این لینکی که گذاشته بودی که خودش user name و pasword میخواست ... یعنی باید عضو بشم که بتونم واست پیام بدم ...؟؟؟ من گیر کردم ... معلوم نیست قبول شم اما اگه از الان خودم رو آماده نکنم ... قبولم شم نمیتونم بیام ... حداقل واسه ترم اول یه راه در رویی باید نشونم بدی ...

خوب بیا و عضو شو دیگه ...
مطمئن باش ضرر نمیکنی ...

در مورد ترم اول اصلا راه نداره ...

ما خودمون استاد پیچوندنیم ولی این یکی اصلا کاریش نمیشه کرد...

گفتم که تو ایشالا قبول میشی و میای خودمون بقیشو رله میکنیم ...

فقط از الان زبانتو قوی کن و برنامه نویسی فرترن یاد بگیر تا بعد ...

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه همیشه در حق من بدی شده و باز هم خواهد شد. ممنون که متذکر شدی

پ.ن: علی آقا تحویل بگیر..
هی میگم درصدای دوستت رو بگو.. هی نمیگی..... هاهاهاهاهاها

باشه دیگه ...

حالا واسه من " پ.ن " میدی ؟؟؟

پروفایلت پیغام زدم برات

killer_pant

عضو جدید
یه سوال
وقتی سر کار میریم ریز نمره هم میخواند یا مدرک کافیه؟؟
مهمه!خواهشا جواب بدید

inmo

عضو جدید
اگه شما بخواید از این 3تا یکی رو انتخاب کنید؟
هسته ای بهشتی
هوافضا بهشتی
کاربردی بوعلی
بیوتکنولوژی بهشتی
نانوتکنولوژی بهشتی
به ترتیب لطفا...

آخرین ویرایش:

rattling_boy

عضو جدید
سلام

اینجام عزیز دل :

http://www.noandishaan.com/forums/member.php?u=731

صفحه ی شخصی منه . هروقت کار داشتی بیا مطمئن باش خیلی بهتر از اینوره .

اما جواب سوالت :

اینکه ایا مرخصی بدن اونم ترم اول ...

فکر نکنم اونم دلیل دارم در ادامه میگم ...

ببین ارشد مکانیک نجف اباد ( من اینو میدونم و از بقیه دانشگاهها هیچ اطلاعی ندارم ) همیشه و هرساله یه برنامه ی مشخص داره. بعنی چی ؟

یعنی هر سال ترم اولیا باید این درسایی که قبلا گفتم باید بگیرن و ترم دوم همینطور تا اخر...

حالا اگه یه درسو بیفتن یا مث تو بخوان مرخصی بگیرن باید تا سال بعد معطل بشن و با دوره ی بعد بگیرن چون کل کلاس 20 نفره و بخاطر یکی دو نفر کلاس رو تجدید نمیکنن .

پس لگد به بخت خودت نزن.

ایشالا قبول میشی میای خودمون راهت میندازیم.

غصه نخور .

ما الان تو کلاسمون از شاغل در هوافضا تهران داریم تا شاغل فولاد مبارکه و ذوب اهن و ... اما همگی یجورایی میپیچونن و هم اخر ترم نمرشون خوب میشه و هم به کارشون میرن ...

تو بیا بقیش با ما :lol:

فیدل جان امیدواری دادی بهمون:redface:

پس من میام فقط ثبت نام می کنم آخر ترم هم میام سر جلسه امتحان. بعد نمره هام با تو:victory::D

goldshadow

عضو جدید
سلام،به همه بچه های گل باشگاه
کسی هست بدونه از کجا مشخص می شه کسی با سهمیه شاگرد اول قبول شده یا نه؟
منظورم اینه که جایی می نویسه مثلا تو کارنامه یا جاهای دیگه؟:gol:

آخرین ویرایش:

parandme

کاربر بیش فعال
سلام
شك نكن طراحي كاربردي بوعلي
بازار كار هسته اي فقط تو سازمان هسته ايه و براي ادامه تحصيل تو خارج كشور مشكل داري (تحريم)
ولي شما با طراحي كاربردي هم مي توني تو همين سازمان كار كني
در ضمن ما يه استاد داشتيم كه كارشناس ارشد طراحي كاربردي بود و توي سازمان انرژي اتمي دقيقا گرايش هسته اي (راكتور) كار كرده بود برنامه اي براي تحليل اجزاي راكتور با المان محدود ايجاد كرده بودند البته اينم بگم هسته اي بهشتي فك كنم تقريبا كارش آماده باشه
راستي الان شما كجا قبول شديد؟ رتبه تون چند بود؟

• Like
واکنش ها: inmo

محمدنیا

عضو جدید
آره منم با اکثر کتابای پوران پژوهش و راهیان ارشد خیلی حال میکنم ولی به نظر من خوب خوندن این کتابا خیلی بهتر از اینه که به این فک کنی که کدومشون بهتر از اون یکیه.
مهندس مشتی هم همین نظرو داره!!!!!!

hughes

عضو جدید
درخواست راهنمایی در مورد ضرایب دروس

درخواست راهنمایی در مورد ضرایب دروس

درود به همگی
ببخشید اگر سوالی میپرسم که مربوط به این تاپیک نیست.
من این ترم میرم تو ترم هفت و 32 واحد دارم تا درسم تموم شه.ولی من نمیتونم سراسری قبول بشم چون پایم ضعیفه و تا حالا هیچی هم نخوندم واسه همین آرزوم اینه که دانشگاه آزاد قبول شم.به نظر شما من این ترم 12 تا بردارم و ترم آخر 20 تا خوبتره و یا بالعکس؟

یه سوال دیگه-اگر من بخوام دانشگاه آزاد تاکستان قبول شم چند تا و چه کتابهایی رو بخونم بهتره؟
در ضمن ضرایب دروس طراحی کاربردی دانشگاه آزاد رو اگر کسی داره ممنون میشم

.انشاالله همه ی شما قبول شید.یک دنیا از شما ممنون میشم اگر جواب این بنده ی حقیر رو بدید.

محمدنیا

عضو جدید
به نظر من مهم اینکه خوب بخونی تا اینکه بگردی دنباله کتابای خوب
ولی من با اکثره کتابای پوران پژوهش و راهیان ارشد حال میکنم.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیدل جان امیدواری دادی بهمون:redface:

پس من میام فقط ثبت نام می کنم آخر ترم هم میام سر جلسه امتحان. بعد نمره هام با تو:victory::D

بابا من گفتم بیا راهت میندازیم نگفتم نمره براتون میگیریم که ...

بعدشم به اقا مجید گفتم شما ایشالا قبول شدی بیا خودمون رله میکنیم فقط از الان زبان و برنامه نویسی فرترن قوی کن

ehsantomcat

عضو جدید
سلام بچه ها
میگم تو سایته سنجش یه فرم واسه تاییدیه معدل گذاشته. من قبلا یه فرم که تویه دفتر چه ثبت نام بود رو پر کردم و از دانشگاه تاییدیشو گرفتم. لازمه که این یکی رو هم پر کنم یا همون واسه ثبت نام کافیه؟

کسی نبود جواب بده؟پس شما ها چی کار کردین؟

hasanpogc

عضو جدید
درود به همگی
من این ترم میرم تو ترم هفت و 32 واحد دارم تا درسم تموم شه.ولی من نمیتونم سراسری قبول بشم چون پایم ضعیفه و تا حالا هیچی هم نخوندم واسه همین آرزوم اینه که دانشگاه آزاد قبول شم.به نظر شما من این ترم 12 تا بردارم و ترم آخر 20 تا خوبتره و یا بالعکس؟
یه سوال دیگه-اگر من بخوام دانشگاه آزاد تاکستان قبول شم چند تا و چه کتابهایی رو بخونم بهتره؟
.انشاالله همه ی شما قبول شید.یک دنیا از شما ممنون میشم اگر جواب این بنده ی حقیر رو بدید.

دوست عزیز سلام
اولا" این چیزهایی که بهت میگم تجربه شخصی منه و ممکنه خیلی ها قبول نداشته باشند
برای ریاضی ها فقط پارسه (دکتر معتقدی ) برای دینامیک ارتعاشات هم کتاب پوران
برای سیالات جزوه دکتر صادقی(پارسه)برای جامدات راهیان ارشد برای زبان همخودت از منابع مختلف بخون

موفق باشید :)

bahman2

عضو جدید
شمام بوعلی هستید؟ چه مقطعی؟
و خبر دارید اگه تو انتخابای بعدیم قبول شم میتونم جابجا کنم یا نه؟ چون مشکل از انتخاب رشته ام بوده!:(

بله من دانشجوي ارشد طراحي كاربردي هستم. در جواب سوالتون بايد بگم اينكار رو ميتونيد انجام بديد ولي نه در ترم اول، ترم اول رو بايد در دانشگاهي كه پذيرفته شديد درس بخونيد و اگر با انتقالي شما با قبوليهاي بعدي موافقت شد (كار خيلي سختيه)در ترم دوم ميتونيد به جايي كه ميخواهيد منتقل بشيد. البته اينجا ايرانه و با پارتي هم ميشه همين ترم اول جابجا شد به شرطيكه پارتي آدم خيلي كلفت باشه!!!!:surprised:

• Like
واکنش ها: inmo

siavash_m689

عضو جدید
دانلود سوالات کارشناسی ارشد مکانیک از سال 86 تا 89

دانلود سوالات کارشناسی ارشد مکانیک از سال 86 تا 89

چون خودم دنبال این سوالها بودم و به سختی پیداشون کردم آپلود کردم تا شما هم بتونید استفاده کنید امیدوارم به کارتون بیاد...:gol:

دانلود سوالات کارشناسی ارشد سال 89 به صورت pdf

دانلود سوالات کارشناسی ارشد سال 88 به صورت pdf

دانلود سوالات کارشناسی ارشد سال 87 به صورت pdf

دانلود سوالات کارشناسی ارشد سال 86 به صورت pdf

rattling_boy

عضو جدید
بابا من گفتم بیا راهت میندازیم نگفتم نمره براتون میگیریم که ...

بعدشم به اقا مجید گفتم شما ایشالا قبول شدی بیا خودمون رله میکنیم فقط از الان زبان و برنامه نویسی فرترن قوی کن

آقا امیدوارم که رله بشه.

چون همین الان هم جواب آموزش و پرورش اومد و خوشبختانه قبول شدم. هیچ دوست ندارم به خاطر عدم هماهنگی مجبور بشم یکدوم از اینا (دانشگاه و کار) رو انتخاب کنم:razz::victory:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا امیدوارم که رله بشه.

چون همین الان هم جواب آموزش و پرورش اومد و خوشبختانه قبول شدم. هیچ دوست ندارم به خاطر عدم هماهنگی مجبور بشم یکدوم از اینا (دانشگاه و کار) رو انتخاب کنم:razz::victory:

سلام ... تبریک میگم:w23: ..انشاالله دانشگاهم قبول شی.... از شانست تنها استانی که نتایجش اعلام شده قزوینه ... خماریه نتایج دانشگاه آزاد کم بود ... واسه من اینم اضافه شد ... امیدوارم منم قبول شم ... وگرنه هفته دیگه برای کار باید راهی بندر عباس بشم ... فیدل هم که میگه ترم اول راه نداره ....:( بابا , فیدل یه راهی پیدا کن :question: ... چه جوری میشه 2 بار در ماه اومد حذف نشد؟؟؟ البته اگر قبول شدما ..... فیدل جان شرمنده که مزاحمت میشم ...:w27:

آخرین ویرایش:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به همگی

سلام من خودم تاکستان درس خوندم البته ساخت و تولید و البته تو مقطع لیسانس... فکر کنم اگه این ترم سنگین تر بر داری بهتره ... هم ایکه ترم بعدی برات شر نمیشه و هم اینکه از بهمن تا اردیبهشت وقت داری که بخونی ... چند تا از کارنامه های پارسال (88) ارشد جامدات تاکستان رو دیدم ... تو تکمیل ظرفیت ترازهای خیلی پایین رو هم قبول کرده بودن ... 5600-5700 ... با درصدهای واقعا پایین ... ( قابل توجه دوست عزیزم ...حسن آقا ....)

inmo

عضو جدید
بله من دانشجوي ارشد طراحي كاربردي هستم. در جواب سوالتون بايد بگم اينكار رو ميتونيد انجام بديد ولي نه در ترم اول، ترم اول رو بايد در دانشگاهي كه پذيرفته شديد درس بخونيد و اگر با انتقالي شما با قبوليهاي بعدي موافقت شد (كار خيلي سختيه)در ترم دوم ميتونيد به جايي كه ميخواهيد منتقل بشيد. البته اينجا ايرانه و با پارتي هم ميشه همين ترم اول جابجا شد به شرطيكه پارتي آدم خيلي كلفت باشه!!!!:surprised:
من که پارتی ندارم!:cry:
شما از دکتر نادری خبر ندارید کی میاد دانشکده؟:gol:

hasanpogc

عضو جدید
سلام من خودم تاکستان درس خوندم البته ساخت و تولید و البته تو مقطع لیسانس... فکر کنم اگه این ترم سنگین تر بر داری بهتره ... هم ایکه ترم بعدی برات شر نمیشه و هم اینکه از بهمن تا اردیبهشت وقت داری که بخونی ... چند تا از کارنامه های پارسال (88) ارشد جامدات تاکستان رو دیدم ... تو تکمیل ظرفیت ترازهای خیلی پایین رو هم قبول کرده بودن ... 5600-5700 ... با درصدهای واقعا پایین ... ( قابل توجه دوست عزیزم ...حسن آقا ....)

والا مجید جان من هم حسابی پارسال سر در گم شده بودم
چون با درصدهای خیلی بالاتز از بقیه دوستانی که با هم درس میخوندیم قبول نشدم تراز پارسال من 5850بود که این فقط بخاطر این بود که من خمینی شهر امتحان داده بودم
از روی بد شانسی تمام تا یک نفر قبل از من هم توی تکمیل قبول شد
حالا ان شا الله امسال

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا مجید جان من هم حسابی پارسال سر در گم شده بودم
چون با درصدهای خیلی بالاتز از بقیه دوستانی که با هم درس میخوندیم قبول نشدم تراز پارسال من 5850بود که این فقط بخاطر این بود که من خمینی شهر امتحان داده بودم
از روی بد شانسی تمام تا یک نفر قبل از من هم توی تکمیل قبول شد
حالا ان شا الله امسال

انشاالله قبولی ...کارت به تکمیل ظرفیت هم نمیکشه .... همین مرحله اول هم قبول میشی ... راستی گفتی راجع به ظرفیت ها هم با اون شماره تلفن ها میشه آمار گرفت ؟؟؟ ظرفیت خمینی شهر رو پرسیدی ؟؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
رینولدز عزیز سلام امیدوارم حالت خوب باشه با درسها چه میکنی
امسال کنکور مثل سالای پیش بود
فقط جامدات نسبت به پارسال خیلی سخت تر بود
ریاضی هم همشو از ریاضی مهندسی سوال داده بودند
من کنکور رو بد ندادم وبعد از کنکور هم ناراضی نبودم
حالا توکل به خدا
راستی درسهای ارشد ترم اول چیا هستن
چه درسهای رو ورداریم
اصلا دوروس انتخابی یا اجباری:gol::):)
در هر صورت امیدوارم موفق باشی
تو ترم اول 3 درس بیشتر نمیدن
1- محاسبات عددی پیشرفته
2-مکانیک محیط های پیوسته
3-ریاضی مهندسی پیشرفته
که هر 3 جزو دروس اجباری هستند

yasmin_1984

عضو جدید
سلام بچه ها
من رشته لیسانسم مهندسی شیمی بوده ولی واسه ارشد تغییر رشته دادم می خوام برم دنبال علاقم.

من سری کامل کتابهای آمادگی ارشد انتشارات پوران پژوهش رو دارم کامل سالم هم هستن.
اگه کسی می خواد این کتاب ها رو به من mail بزنه.yasamnreal@ymail.com

hasanpogc

عضو جدید
انشاالله قبولی ...کارت به تکمیل ظرفیت هم نمیکشه .... همین مرحله اول هم قبول میشی ... راستی گفتی راجع به ظرفیت ها هم با اون شماره تلفن ها میشه آمار گرفت ؟؟؟ ظرفیت خمینی شهر رو پرسیدی ؟؟

اره خمینی شهر رو میگه 35 تا
شما هم مگه خمینی شهر امتحان داده بودی
والا ما که فعلا سر در گمیم

rattling_boy

عضو جدید
سلام ... تبریک میگم:w23: ..انشاالله دانشگاهم قبول شی.... از شانست تنها استانی که نتایجش اعلام شده قزوینه ... خماریه نتایج دانشگاه آزاد کم بود ... واسه من اینم اضافه شد ... امیدوارم منم قبول شم ... وگرنه هفته دیگه برای کار باید راهی بندر عباس بشم ... فیدل هم که میگه ترم اول راه نداره ....:( بابا , فیدل یه راهی پیدا کن :question: ... چه جوری میشه 2 بار در ماه اومد حذف نشد؟؟؟ البته اگر قبول شدما ..... فیدل جان شرمنده که مزاحمت میشم ...:w27:

سلام

خیلی ممنون. امیدوارم که شما هم قبول شید:love:

انشاالله آخر هفته جواب دانشگاه آزاد هم میاد و اگه به امید خدا قبول شم جبران ناکامی ها فصل گذشته ام میشه:victory:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره خمینی شهر رو میگه 35 تا
شما هم مگه خمینی شهر امتحان داده بودی
والا ما که فعلا سر در گمیم

نه.... من نجف آباد بودم .... پس یه زنگی بزنم آمار بگیرم ....پارسال خمینی شهر مرحله اول چند نفر گرفت ؟؟ با این حساب افزایش ظرفیتی در کار بوده یا نه؟؟

بالا