بایگانی (کارگاه ماکت سازی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zhsaffar

عضو جدید
سلام. ببخشید من میخوام یه ماکت بسازم حالا معماری یا داخلی مهم نیست. یه پلان اندازه گذاری شده میخوام و عکس از زوایای مختلفش. توروخدا بهم کمک کنید. خواهش میکنم. خیلی زود میخواما.......:(:cry:

عزيزم برو اينجا:
(براي اندازه گذاري از ruler فتو شاپ استفاده كن.)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=59711

آخرین ویرایش:

paria_witty

عضو جدید
نیازمند یاری سبزتان هستیم

نیازمند یاری سبزتان هستیم

salam dustan mandaram makete khaneye gadaki ro dorost mikonam mamnun misham bara ye stun hash komakam konid fagat stun haye man kheili bayad riz bashe

mahsa_archi_arch

عضو جدید
سلام به همه ي برو بچ خوش ذوق و هنرمند.
اينم چند تا از كاراي من كه واسه چند سال پيش از دانشگاه ، زمانيه كه من از معماري هيچي نميدونستم و از روي علاقه ساختم: اميدوارم براتون مفيد باشه:
اين يه صندلي ساده است
http://www.www.www.iran-eng.ir/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=561290
و اين يه آلاچيق چوبي كه تماما ار چوب بستني ساخته شده:
http://www.www.www.iran-eng.ir/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=561290

خيلي عاليه .. :smile:

• Like
واکنش ها: Xara

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
salam dustan mandaram makete khaneye gadaki ro dorost mikonam mamnun misham bara ye stun hash komakam konid fagat stun haye man kheili bayad riz bashe
دوست عزیز اولا اینکه لطفا فارسی تایپ کنید. بعد هم اگه ممکنه درخواستتونو واضح بیان کنید. کمک برای چی میخواید؟؟؟

herfeh

عضو جدید
اقا ایمان میشه من با شما چت کنم چندتا سوال دارم باید بپرسم

faezeh4931

عضو جدید
عزیزم عکسات خوب شده کیفیت دوربینت خوب بوده:biggrin:
در مورد ماکتت هم من اگر بودم درخت هارو با سبز کار نیمکردم یا سبز یه کم روشن تر استفاده میکردم یه چیزی که یم کم حالت گرافیکی بیشتری داشته باشه
salam mishe marahele sakhteto tozih bedi

mehrdaaaad

عضو جدید
سلام ريحون جان و ليليان عزيز شايد اين عكسا بهتون كمك كنه :victory:

آخرین ویرایش:

سمیرا

عضو جدید
یه سوال
واسه ی شیشه ها توی ماکت باید از چی استفاده کنم؟! کار با پلکسی خیلی سخته! :surprised:
بهترین متریال همون پلکسی که اگه از ضخامت کمش استفاده کنی خیلی راحته باکاتر راحت بریده میشه خمم راحت میشه.این بهترین و تمیز ترین متریال.
البته از جلد های شفاف هم میتونی استفاده کنی(ترق)اما زیاد تمیز در نمیاد.همون پلکسی بهتره.

Derakht-e-marefat

عضو جدید
سلام
خسته نباشی مهرداد جان ماکتت خیلی خوب شده.
این realistic water ها هم برای درآوردن آب چیزهای خوبین من پریروز برای اولین بار باهاشون کار کردم،تجربه خوبی بود.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها,یه سوال اگه بخوام ماکتم باموادومصالح کیک درست کنم{خوشمزه اش کنم:D}مثل این؛خوب میشه یا نه؟

mehrdaaaad

عضو جدید
سلام
خسته نباشی مهرداد جان ماکتت خیلی خوب شده.
این realistic water ها هم برای درآوردن آب چیزهای خوبین من پریروز برای اولین بار باهاشون کار کردم،تجربه خوبی بود.
سلام ممنون لطف دارين ولي من از ترق استفاده كردم زيرشم چسب ريختم:victory:

mehrdaaaad

عضو جدید
سلام زرناز جان ممنون .نظر شما محترمه حالا من چند تاي ديگه ازش عكس ميزارم:victory:

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.
ببین بستگی داره حشره چی هست. اگه بدنش پرز داره میتونی کلیت کارتو با سیم روکش دار گلسازی بسازی و روشو از پرز هایی که تو. گلسازی استفاده میکنن بچسبونی. ینی سیمتو چسبی کنی پرز روش بریزی.
یا اینکه مثلا از نخ هایی که خودشون پرز دارن استفاده کنی و با چسب چوبی که بعد از خشک شدن بیرنگ میشه روشو بپوشونی. که سفت بایسته.
حالا یه چیزی ببینم گفتی حشره دیگه. ینی همین موجودات زنده حشرات مثل پشه و اینا دیگه اره؟؟؟ آخه معماری چه ارتباطی به اینا داره؟ متوجه نمیشم.:huh:
اینو دیگه بایدازاستادا پرسید........:w29:

وضعیت
موضوع بسته شده است.