بازیگرای باحجاب و با شخصیت !!!

artinbala999

عضو جدید
بالاخره "داش شهرامتون" حقیقتشو بروز داد دیگه! ;-)
میدونی خانومه محترم دوس ندارم برداشت بدی بکنی ولی شهرام خان امتحانه خودش رو پس داده !!!
اون طوری که فهمیدم شوما یکم تو اعمال نظر خودتون پا فشاری داری جسارتا اینه که یکم فر پلی رو رعایت نمیکنی!!

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به جنبه ی اسلامیش وارد نمیشم چون صاحب نظر باید توضیح بده نه من
ولی اگه ما اینجوری بریم بیرون چه چیزی در انتظارمونه؟ مگه این بازیگرها زن نیستن؟ هم جلف بینشون هست و هم عقده ای هم ..... چرا به اینها تذکر نمیدن؟ مگه جزو این کشور نیستن؟ سوای فیلمهایی که بازی کردن و من خوشم اومده , به نظر من به اکثرشون حجاب بیشتر میاد 90 درصد اینا تو این عکسها شبیه دلقکها یا ببعی یا رمال یا دزدای دریایی شدن. حداقل تیپی میزدین که ما بفهمیم یه سلیقه ای دارید

اون یکی رو باش ؛ اولین بازیی که ازش یادم میاد نقش حضرت مریم بود الان شبیه ..... شده مثلا بازیگری با ایفای نقش زیرپوستی و هم به حسابش آووردن اینکه هیچ چیز مثبتی از نقشی که بازی کرده تو چهره ش پیدا نیست خوبه بیشتر تو چادر و نقش مذهبی دیدیمش. پس چی میگن بازیگرها با نقششون زندگی میکنن سالها و سالها از نقششون بیرون نمیان؟

artinbala999

عضو جدید
من به جنبه ی اسلامیش وارد نمیشم چون صاحب نظر باید توضیح بده نه من
ولی اگه ما اینجوری بریم بیرون چه چیزی در انتظارمونه؟ مگه این بازیگرها زن نیستن؟ هم جلف بینشون هست و هم عقده ای هم ..... چرا به اینها تذکر نمیدن؟ مگه جزو این کشور نیستن؟ سوای فیلمهایی که بازی کردن و من خوشم اومده , به نظر من به اکثرشون حجاب بیشتر میاد 90 درصد اینا تو این عکسها شبیه دلقکها یا ببعی یا رمال یا دزدای دریایی شدن. حداقل تیپی میزدین که ما بفهمیم یه سلیقه ای دارید

اون یکی رو باش ؛ اولین بازیی که ازش یادم میاد نقش حضرت مریم بود الان شبیه ..... شده مثلا بازیگری زیرپوستی و هم به حسابش آووردن اینکه هیچ چیز مثبتی از نقشی که بازی کرده تو چهره ش پیدا نیست خوبه بیشتر تو چادر و نقش مذهبی دیدیمش. پس چی میگن بازیگرها با نقششون زندگی میکنن سالها و سالها از نقششون بیرون نمیان؟
بله دقیقا همه مسئله همینه اونایی موندگار شدن که نقشی برازنده ی خودشون بازی کردن!!

mr.edison

عضو جدید
ميدوني مشكل كجاست؟
همون داستان قديميه تفاوت نظر و سليقه!
و سعي در تربيت كردن همديگه.
من كلا تا
پيكو خوندم و فك ميكنم دوستمون شهرام يكم خسته و كم حوصله بود!

ما كشوري هستيم كه ادعاي ازادي دين هاي مختلف و ازادي انديشه رو داريم!
پس چرا همزيستي مسالمت اميزو فراموش كرديم؟!!

artinbala999

عضو جدید
ميدوني مشكل كجاست؟
همون داستان قديميه تفاوت نظر و سليقه!
و سعي در تربيت كردن همديگه.
من كلا تا
پيكو خوندم و فك ميكنم دوستمون شهرام يكم خسته و كم حوصله بود!

ما كشوري هستيم كه ادعاي ازادي دين هاي مختلف و ازادي انديشه رو داريم!
پس چرا همزيستي مسالمت اميزو فراموش كرديم؟!!
دقیقا حرفت متینه ولی خوب این خانومه محترم هم یکم سوهان رو ذهن میکشه !!!
من به نحوه ی پوشش این بازیگرا اعتراضی ندارم کما اینکه به نظرم مهناز افشار خیلیم خانومه ولی گفتم مشکله پایه اینه که رسانه ی ما هنوز هم قبول نمیکنه این ها بازیگرن و نیازی به الگو سازی رفتار اونها برای دیگران نیس!!! تو همین اواخر رئیس صدا و سیما هم همین موضوع رو رد میکرد و میگفت بازیگرای ما همه با حجابه کاملا!!

mr.edison

عضو جدید
من به نحوه ی پوشش این بازیگرا اعتراضی ندارم کما اینکه به نظرم مهناز افشار خیلیم خانومه ولی گفتم مشکله پایه اینه که رسانه ی ما هنوز هم قبول نمیکنه این ها بازیگرن و نیازی به الگو سازی رفتار اونها برای دیگران نیس!!! تو همین اواخر رئیس صدا و سیما هم همین موضوع رو رد میکرد و میگفت بازیگرای ما همه با حجابه کاملا!!

مشکله پایه اینه که رسانه ی ما هنوز هم قبول نمیکنه این ها بازیگرن و نیازی به الگو سازی رفتار اونها برای دیگران نیس!!!

موافقم!

عضو جدید
میدونی خانومه محترم دوس ندارم برداشت بدی بکنی ولی شهرام خان امتحانه خودش رو پس داده !!!
اون طوری که فهمیدم شوما یکم تو اعمال نظر خودتون پا فشاری داری جسارتا اینه که یکم فر پلی رو رعایت نمیکنی!!

چند صفحه قبل رو بخوون کلا ادب خانوادگیشو در معرض نمایش قرار داده!‌ ;-)

چطور ایشون حق داره نظریشو تحمیل مردم کنه؟!‌

عضو جدید

خوبی خودتم میگی:‌ این ها بازیگرن و نیازی به الگو سازی رفتار اونها برای دیگران نیس!!!..... ولی مثه اینکه یه سری از مردم ما نقشای اینا رو جدی گرفتن!‌

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبی خودتم میگی:‌ این ها بازیگرن و نیازی به الگو سازی رفتار اونها برای دیگران نیس!!!..... ولی مثه اینکه یه سری از مردم ما نقشای اینا رو جدی گرفتن!‌
تو چقد پر حرفی..... :weirdsmiley: چقد بحثو طول میدی :w39:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیخوام بحث جدیدی رو شروع کنم... همه ی پستای تاپیکرو هم از اول خوندم
من این موضوع رو از 2 جهت بررسی میکنم یکی بحث تبعیض قائل شدن در مواجهه با افراد هست ... چرا کسی خرده ای به اینا نمیگیره ولی اگه یه دختر معمولی تو خیابون 50 درصد وضع اینارو داشته باشه گشت ارشاد و ... میریزن سرش ؟ مگه چه فرقی باهم دارن؟ غیر از اینه که اینا نحوه ی لباس پوشیدنشون 10 برابر بیشتر از افراد معمولی تو اجتماع تاثیر داره؟ یه دختری رو که بدحجابه و بهش گیر میدن فوقش 1000 نفر ببیننش و حالا 10 نفرشون هم فرداش مث اون لباس بپوشن .... حساب کردین اینارو چند نفر میبینن ؟!
حرفم اینه اگه بحث مبارزه با بد حجابی هست باید با اینا 2 برابر بقیه رفتار بشه ... اینا دارن راست راست میگردن و هرکاری دلشون خواست میکنن و یه نفرو که اینو دیده و روش تاثیر گذاشته اومده نصف وضع لباسای اینو پوشیده به عنوان مفسد فی الارض میشناسن... من نمیخوام از بدحجابا دفاع کنم نه... ولی میگم اگه مثلا یه کشتی توش پر از اب شده به جای اینکه با سطل ابارو بیرون بریزیم اول سوراخاشو ببندیم...

بحث دوم و مهمتر راجب بحث توی این تاپیک هست... تقریبا با حرفای شهرام 59 موافقم ... شمایی که میگی اینا وضعشون به خودشون مربوطه نه اینطور نیست نمیخوام بگم اینا الگو هستن نه ...ولی اینا کسایی هستن که دیده میشن ... کسایی هستن که مردم رو زندگی و لباساشونو ... بیشتر از مردم عادی توجه میکنن یعنی به عبارتی تاثیرشون تو جامعه بیشتر از مردم عادیه تو خیابون هست...
به نظر من جوابای شهرام 59 خیلی منطقیه ولی طرف مقابلشون نمیدونم برا چی ولی حاضر نبودن یه ذره هم عقب بکشن حتی یه جمله ای رو که از رو عجله یا هرچی نوشتن که ممکنه خودشونم قبولش نداشته باشن به هیچ وجه حاضر نشدن قبول کنن اشتباه کردن...
شهرام 59 یه جایی گفته بود که بازیگرای نقشای مقدس باید افراد سنجیده ای باشن و یه جایی هم گفتن متاسفانه الان الگوی بعضی ها به جای حضرت زهرا اینا شدن... این پستاشون باعث شده بود عده ای فکر کنن مقایسه ای بین اینا و حضرت زهرا شده که ایشون فورا اومدن و گفتن که اصلا قصد همچین مقایسه ای رو نداشتن... کاش طرف مقابلشونم فقط یه بار فقط یه بار حاضر میشدن به خاطر دلایلی که بقیه در مورد اشتباه بودن نظرشون میارن از حرفشون عقب بکشن تا فکر نکنیم غرورشون باعث میشه اشتباهشونو قبول نکنن ...

آخرین ویرایش:

ilak

عضو جدید
فکر کردیدی اینا کی هستن فرداپس فردا می شنوین یکم فشار بهشون اومده فرار کردن رفتن اونور علیه مملکتو نظامو مردم همه حرف می زنن.

میرن کلا اسم ایران و خراب می کنن
.

ایرانی اصیل یعنی این؟
اگر میشه جملتونو تصحیح کنین و بگین عرب اصیل یعنی این؟!!! چون اون فرهنگی که شما میگین مال عرب. ایرانی اصیل حجاب نداشت فکرش هم پاک بود به همراه چشمش

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وا مگه چشون بود؟ هرکی هرجور دوست داره باید زندگی کنه ما ایرانی ها کی میخواهیم یاد بگیریم که از روی ظاهر آدم ها قضاوت نکنیم و کی متوجه میشیم که باید به اقلیت ها مذهب ها آیین ها و تفکرات همدیگه احترام بزاریم؟؟؟

• Like
واکنش ها: ***

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت
که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باشهر کسی آن دِروَد عاقبت کار که کشت
همه کس طالب یارند چه هشیار و چه مستهمه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت
سر تسلیم من و خشت در میکده‌هامدعی گر نکند فهم سخن گو سر و خشت
ناامیدم مکن از سابقه لطف ازلتو پس پرده چه دانی که که خوب است و که زشت
بازم یه معمار حرف اول و آخر رو گفت..مرسییییییییییییییی

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تازه اینا مثلا باید الگوی بقیه باشن ...بدتر به جامعه آسیب هم میزنن ...
[/QUOTE]

یک جوون چه نیازی به الگو برداری داره؟ اونم از کسی که نمیشناستش؟؟؟

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که بدتر از اینا فراوون دیدیم

اینا که مشکلی نداشتن بنده خداها

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم مخالفم که اینایی که توو دیدن مثه گوساله تیپ بزنن...الان اینا با حیوون فرقی ندارن که...چون حیوونم حجاب نداره که:razz: نمیدونم چرا بعضی ازینا تا 2روز معروف میشن خر میشن:razz:

اگه اینطوریه هم حیوون غذا میخوره هم ما پس دوتامون یکی هستیم به نظر تو؟؟؟ حرفی را بزن که عقلت میگه من این جمله شما را از دوران مدرسه از دهن معلمام میشنیدم و هرگز هم نپسندیدمش.

• Like

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی پول چیه؟! اینا شغلشون بازیگریه!‌ الگو دیگه چیه؟!
در ضمن چقدر مردا و پسرای مملکت ما.......... که با دیدن همچین عکسایی یاد بدن لخت میفتن.... می دونی چرا؟ چون جوونارو عقده ای و ندید پدید کردن... در ضمن حجاب اینا 500 برابر بهتر از خیلی کساییه که آدم تو خیابون می بینه!‌

آره والا تو همین تهران برو نگاه کن ببین چه خبره.

• Like

hasti b

عضو جدید
بچه ها سلام من تازه عضو شدم و متاسف شدم که اینطوری حرف زدید.
خیلی زشت این حرفا...
بد بخت و .......

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای یه سری افراد که اینجا همچین چیزایی رو مطرح میکنن متاسفم

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر میشه جملتونو تصحیح کنین و بگین عرب اصیل یعنی این؟!!! چون اون فرهنگی که شما میگین مال عرب. ایرانی اصیل حجاب نداشت فکرش هم پاک بود به همراه چشمش

قبول دارم که میگی عرب و ... ولی همه صحبتت درست نیست.عزیزم اینو به شما تقدیم میکنم

در تصاویرحکاکی شده بر سنگهای تخت جمشید هیچکس عصبانی نیست
هیچکس سوار بر اسب نیست
هیچکس را در حال تعظیم نمی بینید
در بین این صدها پیکر تراشیده شده حتی یک تصویر برهنه وجود ندارد.
این ادب اصیل مان است:نجابت - قدرت- احترام- مهربانی- خوشرویی…
برای همه ایرانیان بفرست تا یادمان
نرودکه هستی…

• Like

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هرچی پستای کسایی رو که این کارشونو تائید کردن بالا پایین میکنم دلیلی برا حرفاشون نمیبینم جز اینکه گفتن خیابونای تهران بدتره ، مگه خیابون نرفتی ، مگه نمیدونی خیابونا چه خبره و ...
یادمه چند سال پیش وقتی ترم اول بودیم وقتی یه طراحی اشتباهی میکردیم فورا از کارمون دفاع میکردیم که من دیدم تو فلان جا همچین کاری کردن ، فلان خونه همینطوریه و ... یکی از استادامون گفت قرار نیست کار غلط بقیه رو تکرار کنیم اومدین اینجا از یه جا شروع کنید تا بالاخره یه روز این اشتباهات به حداقل برسن...
لطفا اگه هم مخالفید دلیل بیارید تا بحث منطقی تر بشه...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیخوام بحث جدیدی رو شروع کنم... همه ی پستای تاپیکرو هم از اول خوندم
من این موضوع رو از 2 جهت بررسی میکنم یکی بحث تبعیض قائل شدن در مواجهه با افراد هست ... چرا کسی خرده ای به اینا نمیگیره ولی اگه یه دختر معمولی تو خیابون 50 درصد وضع اینارو داشته باشه گشت ارشاد و ... میریزن سرش ؟ مگه چه فرقی باهم دارن؟ غیر از اینه که اینا نحوه ی لباس پوشیدنشون 10 برابر بیشتر از افراد معمولی تو اجتماع تاثیر داره؟ یه دختری رو که بدحجابه و بهش گیر میدن فوقش 1000 نفر ببیننش و حالا 10 نفرشون هم فرداش مث اون لباس بپوشن .... حساب کردین اینارو چند نفر میبینن ؟!
حرفم اینه اگه بحث مبارزه با بد حجابی هست باید با اینا 2 برابر بقیه رفتار بشه ... اینا دارن راست راست میگردن و هرکاری دلشون خواست میکنن و یه نفرو که اینو دیده و روش تاثیر گذاشته اومده نصف وضع لباسای اینو پوشیده به عنوان مفسد فی الارض میشناسن... من نمیخوام از بدحجابا دفاع کنم نه... ولی میگم اگه مثلا یه کشتی توش پر از اب شده به جای اینکه با سطل ابارو بیرون بریزیم اول سوراخاشو ببندیم...

بحث دوم و مهمتر راجب بحث توی این تاپیک هست... تقریبا با حرفای شهرام 59 موافقم ... شمایی که میگی اینا وضعشون به خودشون مربوطه نه اینطور نیست نمیخوام بگم اینا الگو هستن نه ...ولی اینا کسایی هستن که دیده میشن ... کسایی هستن که مردم رو زندگی و لباساشونو ... بیشتر از مردم عادی توجه میکنن یعنی به عبارتی تاثیرشون تو جامعه بیشتر از مردم عادیه تو خیابون هست...
به نظر من جوابای شهرام 59 خیلی منطقیه ولی طرف مقابلشون نمیدونم برا چی ولی حاضر نبودن یه ذره هم عقب بکشن حتی یه جمله ای رو که از رو عجله یا هرچی نوشتن که ممکنه خودشونم قبولش نداشته باشن به هیچ وجه حاضر نشدن قبول کنن اشتباه کردن...
شهرام 59 یه جایی گفته بود که بازیگرای نقشای مقدس باید افراد سنجیده ای باشن و یه جایی هم گفتن متاسفانه الان الگوی بعضی ها به جای حضرت زهرا اینا شدن... این پستاشون باعث شده بود عده ای فکر کنن مقایسه ای بین اینا و حضرت زهرا شده که ایشون فورا اومدن و گفتن که اصلا قصد همچین مقایسه ای رو نداشتن... کاش طرف مقابلشونم فقط یه بار فقط یه بار حاضر میشدن به خاطر دلایلی که بقیه در مورد اشتباه بودن نظرشون میارن از حرفشون عقب بکشن تا فکر نکنیم غرورشون باعث میشه اشتباهشونو قبول نکنن ...

عیب نداره شما خودتون ناراحت نکنین ما به توهین اینطور افراد عادت کردیم
میان هر چی دلشون می خواد می گن اول توهین و شروع می کنن تهمت می زنن. به تربیت خانوادگی طرف توهین می کنن. بعد قیافه حق به جانب می گیرن

خدای بالای سر خودش قضاوت می کنه البته اگه به خدا اعتقاد داشته باشن.

راستیتش من اصلا قصد شرکت تو این تاپیک رو نداشتم دوستم hamed majhool من و دعوت کرد اینجا گفت نظرتو بده. اگه دیده باشین نظرشم با من مخالفه . رفیق فابریکه ده ساله منه. ولی منم اول مودبانه نظرمو گفتم ولی وقتی بهت توهین میشه نمیشه ساکت نشست.
این نیز بگذرد.

اوستا کریم بزرگه و شاهد و ناظر بر اعمال افکار و عقاید ماست