اين ديگه اخره تقلبه ياد بگيريد لازم ميشه هاااا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما دخترا با هد ست می تونیم بهتر از این تقلب کنیم :D

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه ....! اما من خیلی دوست دارم یه بار یه تقلب حسابی کنم تاحالا خدایی نشده!!!

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوبه ....! اما من خیلی دوست دارم یه بار یه تقلب حسابی کنم تاحالا خدایی نشده!!!

من يه بار تو پيش دانشگاهي يه تقلب حيابي كردم همه رو از دست رفيقم ديدم فيزيك بود فك كنم 20 شدم البته دو سه تاييش رو هم خودم حل كردم:D

ولي تو يوني اين كارا رو نميكنم فرصتشم پيش اومده ها ولي نكردم مثلا همين تازگي يه امتحان بود سه تا سوالاش لو رفته بود بچه ها از زير دست استاد يواشكي كشيده بودن رفته بودن عكس گرفته بودن بلوتوث كرده بودن داشتم منم اون قسمتش رو بلد نبودم هر سه تا رو حفظ كرده حالا سر امتحان يادم رفته بود يكيش ميتونستم برم تو دستشويي از گوشي ببينم يه رفقام اين كارو كرد من نكردم:( البته اخرشم اون درسو 18 شدم

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يه بار تو پيش دانشگاهي يه تقلب حيابي كردم همه رو از دست رفيقم ديدم فيزيك بود فك كنم 20 شدم البته دو سه تاييش رو هم خودم حل كردم:D

ولي تو يوني اين كارا رو نميكنم فرصتشم پيش اومده ها ولي نكردم مثلا همين تازگي يه امتحان بود سه تا سوالاش لو رفته بود بچه ها از زير دست استاد يواشكي كشيده بودن رفته بودن عكس گرفته بودن بلوتوث كرده بودن داشتم منم اون قسمتش رو بلد نبودم هر سه تا رو حفظ كرده حالا سر امتحان يادم رفته بود يكيش ميتونستم برم تو دستشويي از گوشي ببينم يه رفقام اين كارو كرد من نكردم:( البته اخرشم اون درسو 18 شدم

عجب ....!
باریکلا پسر خوب!

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عجب ....!
باریکلا پسر خوب!

ولي اون روز به يه دخترا كلي تقلب رسوندم هر چي بود ديد:biggrin: اخرش مراقب بلندم كرد دخترم پررو بود خدايي قبل امتحان بهم گفت كه يه خورده اونورتر بشين منم ببينم

زندانی درقفس

عضو جدید
جالب بود همه جور تقلبو انجام داده بودم جز این خب زودتر میذاشتین امتحانش میکردم حالا یادم باشه ترم بعد:razz:

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه بار یادم نمیره تو دبستان سره امتحان علوم یا جغرافی داشتم تقلب میکردم بعد کتاب جلوییم رو برداشته بودم در حین جرم عامل جرم از دستم افتاد(کتاب دوستم)بعد معلم فهمید تا اومد بیاد پیشه من کتاب رو هل دادم جلو و.................چشمتان روز بد نبیند بچه درسخون کلاس رو برا تقلب بردش بیرون و اعمال قانون کرد:biggrin::w41:

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه بار یادم نمیره تو دبستان سره امتحان علوم یا جغرافی داشتم تقلب میکردم بعد کتاب جلوییم رو برداشته بودم در حین جرم عامل جرم از دستم افتاد(کتاب دوستم)بعد معلم فهمید تا اومد بیاد پیشه من کتاب رو هل دادم جلو و.................چشمتان روز بد نبیند بچه درسخون کلاس رو برا تقلب بردش بیرون و اعمال قانون کرد:biggrin::w41:
بدجنش
چقدر بد

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15::w15:

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:....
ایول!!من که اصلا بلد نیستم تقلب کنم یعنی میتونم بنویسمو ببرمش سر جلسه ولی دل نگاهیدنشو ندارم

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:
من کتابام همیشه کادو داشت و مشخص نبود چه کتابیه بخاطر همین اصولا هر امتهانی داشتم همون کتابو میبردم و کسی نمیفهمید:D
یه دفه میانترم تاریخو از کتاب کپی کردم البته بقیه هم از روکتاب نوشتن ولی معلمون فهمید من چون خلاصه میکردم و مینوشتم و کتاب زیر دستمم معلوم نبود چیه نفهمید...اخر از همه یه میانترم دیگه گرفت ولی از من نگرفت گفت تو نمره 20 مال خودته و تقلب نکردی:biggrin:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ت هستا:D
مرسییییییییییی
تو هم كه فقط بلدي اينو بگي:razz:
يكي دوبار امتحانش كنيد دلدار ميشيد
ما بچه ها بعضي وقتا برگه عوض ميكنن اين كه چيزي نيس
تازه يه گروه سه تايي هستن با هم امتحان ميدن مثلا يه امتحان بود 6 تا سوال داشت انگار هر كدوم دوتاش رو حل ميكردن اونوقت به هم ميرسوندن باورت ميشه!!!!!

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خیلی با حال بود
من که خودم امتحان آخرم رو هیچی نخونده بودم
7 نمره تقلب کردم :D

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خیلی با حال بود
من که خودم امتحان آخرم رو هیچی نخونده بودم
7 نمره تقلب کردم :D

اين كه چيزي نيست من يادمه پيش دانشگاهي كه بودم فك كنم امتحان فيزيك بود بيشترش تستي بود يه سوال تشريحي بود شايد 15-16 نمره تقلب كردم بيست گرفتم امتحانو:D

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که دادن تقلب رو خیلی بیشتربلدم تاگرفتن تقلب:D
این ترم سرامتحان فیزیک دوستان حسابی فیض بردن:D
دربقیه امتحانات هم خدارو شکرجام امن بود:)
آخری رو خدابخیربگذرونه

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هم كه فقط بلدي اينو بگي:razz:

يكي دوبار امتحانش كنيد دلدار ميشيد
ما بچه ها بعضي وقتا برگه عوض ميكنن اين كه چيزي نيس
تازه يه گروه سه تايي هستن با هم امتحان ميدن مثلا يه امتحان بود 6 تا سوال داشت انگار هر كدوم دوتاش رو حل ميكردن اونوقت به هم ميرسوندن باورت ميشه!!!!!

راستگوهم:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.