اولین ماشین بدون سوخت......چقدر براش پول میدین.....

reza.izadi

عضو جدید
با سلام به همه ی دوستان..............
ما یه موتور ماشین طراحی کردیم بدون نیاز به سوخت.یعنی دیگه از بنزین خبری نیست.دیگه کارت سوخت نیاز نداره.در ضمن نه اب برای خنک کنندگی می خواد نه روغن می خواد.
دیگه ماشین گیرپاژ نمی کنه و سوپاپ کج نمی کنه.
حالا ما این موتور رو روی سمند و پراید می خواهیم بذاریم.شما چقدر بابت این ماشین با این موتور خارق العاده پول میدین؟
از لحاظ سرعت و شتاب ماشین بهتر نباشه بدتر نیست.
سرعت تا 180 کیلومتر بر اعت و شتاب صفر ت صد حدود 10 ثانیه.
حالا در نظر داریم به بهینه تر هم بشه ولی باید صبر کنید.

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
با سلام به همه ی دوستان..............
ما یه موتور ماشین طراحی کردیم بدون نیاز به سوخت.یعنی دیگه از بنزین خبری نیست.دیگه کارت سوخت نیاز نداره.در ضمن نه اب برای خنک کنندگی می خواد نه روغن می خواد.
دیگه ماشین گیرپاژ نمی کنه و سوپاپ کج نمی کنه.
حالا ما این موتور رو روی سمند و پراید می خواهیم بذاریم.شما چقدر بابت این ماشین با این موتور خارق العاده پول میدین؟
از لحاظ سرعت و شتاب ماشین بهتر نباشه بدتر نیست.
سرعت تا 180 کیلومتر بر اعت و شتاب صفر ت صد حدود 10 ثانیه.
حالا در نظر داریم به بهینه تر هم بشه ولی باید صبر کنید.
خب خیلی سخته منظور شما اینه که چنین ماشینی تازه طراحی شده باشه یا فرض بر این باشه طراحی و تست شده باشه خب اگه تست شده باشه (منظورم اینه که یه ماشینی مثل سمند با اون ویژگی های قبلی کاملا در ذهن ما جا افتاده که خیلی امنه و ....)ولی من به شخصه اگه تست شده باشه پول خوبی واسه اش می دم :victory:

reza.izadi

عضو جدید
خب خیلی سخته منظور شما اینه که چنین ماشینی تازه طراحی شده باشه یا فرض بر این باشه طراحی و تست شده باشه خب اگه تست شده باشه (منظورم اینه که یه ماشینی مثل سمند با اون ویژگی های قبلی کاملا در ذهن ما جا افتاده که خیلی امنه و ....)ولی من به شخصه اگه تست شده باشه پول خوبی واسه اش می دم :victory:
اره سمند روبرداشتیم و موتورش رو عوض کردیم و از لحاظ قدرت و سرعت موتور ماشین ما دست کمی از موتر سمند نمیاره.
حالا سمند با موتور بدون سوخت رو چقدر پول می دین؟

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
اره سمند روبرداشتیم و موتورش رو عوض کردیم و از لحاظ قدرت و سرعت موتور ماشین ما دست کمی از موتر سمند نمیاره.
حالا سمند با موتور بدون سوخت رو چقدر پول می دین؟
تقریبا دو یا سه برابر قیمت الان سمند!!!!:victory:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالات زیادی ممکنه
اول اینکه شخصی بیاد و به این ماشین بدون سوخت اطمینان کنه و همینطور قدرت و سرعتش مثل ماشینهای بنزینی باشه

برای فروش اولیه با قیمتش ارزون باشه
همون 12 میلیون

راستی، انرژیش رو از چی می‌گیره ؟ بنزین نبود، چجوری انرژی تامین می‌کنه ؟ واکنش‌های درونی داره که خودش تامین کننده انرژی برای انجام واکنش و مقداری از اون انرژی نیز صرف به حرکت در آوردن ماشین میشه ؟ میشه توضیح بدین ؟

reza.izadi

عضو جدید
ر مورد قیمتش زیادی ارزون گفتی . نمی خوای هزینه تولید موتور ما رو در نظر بگیری!!!!!!!!!!!!!
در مورد اطلاعاتش می تونم بگم این ماشین با نیروهای زیادی که در طبیعت هست کار می کنه و همه رو سر جمع کردیم و به یک خروجی دادیم که اونم خوروجی موتور ماشینه.
از لحاظ سرعت و شتاب خیالتون جمع باشه با سمند برابری می کنه.اگه یه پیشنهاد خوب بهمون در این رابطه بشه می تونیم حتی بهترش بکنیم.بگم که هنوز یک خرده ریزهاییش مونده که داریم انجام میدیم

saeid_sr11

عضو جدید
سلام

مهندس جان اینهمه غرق رویاهات نباش.

چنین چیزی که شما فرمودید محال هستش. اگه در مورد موتور ها مطالعه داشتید چنین صحبتی نمی کردید.

حالا به فرض محال شما ساختید. میدونی ساخت چنین موتوری یعنی چی؟

یعنی یه انقلاب صنعتی. بعدشم شما به عنوان یه مخترع در جهان شناخته میشید.

مثل ادیسون.
درضمن بیشتر از 50 میلیون ارزش داره
موفق باشید.

reza.izadi

عضو جدید
ببین 90 درصد کار تموم شده و یک مقدار ریزه کاریهاش مونده.
همه گروهمون اول همینو می گفتن ولی الان باورشون شده که میشه.
در مورد اطلاعاتشم بگم که سکرته.
برای اطمینان از حرفام تو گروهمون که برای تایید کارهامون یک فوق دکترای مکانیک و یک دکتر فیزیک و یک دکتر برق و یک دکتر مکانیک نظارت دارن و گروهمون هم 3 تا مکانیک و 1 فیزیک و 1 برقی هستیم.

reza.izadi

عضو جدید
سلام

مهندس جان اینهمه غرق رویاهات نباش.

چنین چیزی که شما فرمودید محال هستش. اگه در مورد موتور ها مطالعه داشتید چنین صحبتی نمی کردید.

حالا به فرض محال شما ساختید. میدونی ساخت چنین موتوری یعنی چی؟

یعنی یه انقلاب صنعتی. بعدشم شما به عنوان یه مخترع در جهان شناخته میشید.

مثل ادیسون.
درضمن بیشتر از 50 میلیون ارزش داره
موفق باشید.
ببین دوست عزیز زمانی می تونی کشف یا اختراع جدیدی داشته باشی که در مرحله ی اول باید ناممکن به نظر بیاید.اگر ممکن به نظر بیاید کسانی حتما می ساختنش.
تو هم زیاد غصه نخور تا چند وقت دیگه چند تا ازمایشی روی ماشینهای خودمون سوار می کنیم و تو کلوب اطلاع میدم.

saeid_sr11

عضو جدید
انشالله که به آخر برسونید وموفق بشید.

ما ایرانی هستیم کار شما در جهان مایه افتخار ما هم هست.

من کنجکاوم که بدونم چه جوری کار میکنه؟؟!!

شما هم که میگید سکرته!!

reza.izadi

عضو جدید
انشالله که به آخر برسونید وموفق بشید.

ما ایرانی هستیم کار شما در جهان مایه افتخار ما هم هست.

من کنجکاوم که بدونم چه جوری کار میکنه؟؟!!

شما هم که میگید سکرته!!
ببین ما اطلاعاتی وجود داره و کسانی می تونند بهشون دسترسی داشته باشند که دنبالشون باشند.
من یهنمونه بهت می گم.یه مدل اهنربا طبیعی هست که بدون اینکه بچرخونیشون قطبشون عوض میشه.برو دنبال این مورد.نتیجشو نگاه کن.
همه میگن نیست در صورتیکه هست.استفاده هم میشه

mrha

عضو جدید
آقا چند وقت پيش يكي يه خودرو با شارژ خورشيدي هوشمند تو ايران درست كرده با همكاري اوپل(مارك ماشينه اينه) از اين بهتر نميشه خودتون ببينيد..!
;)

ساخت خودروي هوشمند الكتريكي و ايستگاه شارژ هوشمند توسط يك گيلاني

براي نخستين بار در جهان خودروي هوشمند الكتريك و ايستگاه شارژ هوشمند بوسيله يك گيلاني ساخته شد.
به گزارش سرويس علم و فن آوري پايگاه اطلاع رساني صبا به نقل از باشگاه خبرنگاران جمشيدآرين مخترع گيلاني گفت:اين خودروي هوشمند الكتريكي با بازدهي انرژي بالا، با يك بار شارژ بوسيله برق قادر است با سرعت 160 كيلومتر در ساعت مسافت 350 كيلومتر را طي كند.
اين مخترع گيلاني خاطرنشان كرد: شارژ باتري هاي منحصر به فرد اين خودرو در 6 دقيقه از ديگر ويژگي هاي اين خودرو است زيرا در نمونه هاي قبلي اين كار 6 تا 8 ساعت به طول مي انجامد.
گفتني است: جمشيد آرين نخستين فردي است كه موفق به اختراع سيستم باتري هاي تبادلي به صورت كاملا اتوماتيك در جهان شده و اختراع او در سوئيس به ثبت رسيده است.

عكس نبود ولي من ديدم عاليه طراحي خودرو...

reza.izadi

عضو جدید
آقا چند وقت پيش يكي يه خودرو با شارژ خورشيدي هوشمند تو ايران درست كرده با همكاري اوپل(مارك ماشينه اينه) از اين بهتر نميشه خودتون ببينيد..!
;)

ساخت خودروي هوشمند الكتريكي و ايستگاه شارژ هوشمند توسط يك گيلاني

براي نخستين بار در جهان خودروي هوشمند الكتريك و ايستگاه شارژ هوشمند بوسيله يك گيلاني ساخته شد.
به گزارش سرويس علم و فن آوري پايگاه اطلاع رساني صبا به نقل از باشگاه خبرنگاران جمشيدآرين مخترع گيلاني گفت:اين خودروي هوشمند الكتريكي با بازدهي انرژي بالا، با يك بار شارژ بوسيله برق قادر است با سرعت 160 كيلومتر در ساعت مسافت 350 كيلومتر را طي كند.
اين مخترع گيلاني خاطرنشان كرد: شارژ باتري هاي منحصر به فرد اين خودرو در 6 دقيقه از ديگر ويژگي هاي اين خودرو است زيرا در نمونه هاي قبلي اين كار 6 تا 8 ساعت به طول مي انجامد.
گفتني است: جمشيد آرين نخستين فردي است كه موفق به اختراع سيستم باتري هاي تبادلي به صورت كاملا اتوماتيك در جهان شده و اختراع او در سوئيس به ثبت رسيده است.

عكس نبود ولي من ديدم عاليه طراحي خودرو...
اره اینو تو اخبار گفت و دیدم.ماشین شیکی بوده دو سرنشینه و ...
ولی فقط برای شارژ با برق معمولی 6 تا 8 ساعت وقت می خواد ولی در ایستگاهی که توی کشور سوئد خود اقای ارین ساخته بود.
حالا اگه دولت برای ساخت این ایستگاه شارژ برق کمک کنه این خودرو خیلی مقرون به صرفه است.

reza.izadi

عضو جدید
طرح ما یک خوبی ای داره اینه که نیاز به بر نداره.
خودروی اقای ارین باز هم با برق کار می کنه.
نمی خوام مقایسه کنم ولی این طرح ما که خودروی بدون سوخت است یکی از فازهای طرح اولیه ما است.
طرحی اصلی ما این است(اینو جدی میگم به پیشنهاد چند تا دکترها) یک نیروی فوق العاده عظیم که در طبیعت وجود دارد را سر جمع کنیم و بخوام خیلی خوش بین باشم تولید برق در سطح کشوری.
این دستگاهی که ما در حال ساخت ان هستیم سیستم ساده ای دارد اما دقیق.به خاطر سادگی ان باید به توصیه چندین نفر یک پیشنهاد خوب از ارگان های دولتی داشته باشیم تا طرح را وارد سیستم کاری کنیم.
برای همکاری های بیشتر به چند ارگان بزرگ و مهم دولتی پیشنهاد همکاری داده ایم ولی متاسفانه هنوز جوابی به ان داده نشده است.

ahmadlinux

عضو جدید
این ماشین بین 25 الی 30 میلیون میارزه البته اگه تقاضای فروش را که کشورهای دیگه ارائه میکنند در نظر بگیریم میتونیم این ماشین را به قیمت تا50 میلیلون تومان به انها بفروشی چون هر چی باشه مشکل انرزی را تو کل دنیا حل میکنه البته یه جایزه نوبل هم روش

reza.izadi

عضو جدید
این ماشین بین 25 الی 30 میلیون میارزه البته اگه تقاضای فروش را که کشورهای دیگه ارائه میکنند در نظر بگیریم میتونیم این ماشین را به قیمت تا50 میلیلون تومان به انها بفروشی چون هر چی باشه مشکل انرزی را تو کل دنیا حل میکنه البته یه جایزه نوبل هم روش
به کارم امیدوار شدم.

• Like
واکنش ها: s_aa

reza.izadi

عضو جدید
در نا امیدی بسی امید است
عاقبت شب سیه سفید است.
من ناامید نمیشم

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اینکه این ماشین یکی از بهترین احتراعات بشر باشه شکی نیست
و اینکه قیمتش هم بین 30 تا 40 میلیون حاظرم براش پول بدم اگه واقعا با ضمانت باشه
ولی شما برای اینکه مشتری جلب کنی ارزون بده تا مردم نسبت بهش اعتماد کنن
بعد سری هایی با امکانات بالا تر بده به بازار
موفق باشی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشین دخالت می‌کنم
قضیه جالب شده
شما از یه منبع انرژی صحبت می‌کنین و استفاده از اون که همچین قدرتی داره
اگه بتونین این انرژی رو ثبت کنین، به شما براحتی جایزه نوبل اهدا میشه، و همینطور، دیگه نیازی به گاز و نفت و ... نیست، انرژی برق و گرمایی و سرمایی و کلی کارای دیگه
اسم شما در جهان ثبت میشه، و به عنوان فردی بزرگ یاد میشه

و البته، انرژی کنترل شدس ؟
مثل چاله فضایی نباشه ! ( یادمه وقتی شبیه سازی کردن، خیلی در موردش حرف حدیث بود )

reza.izadi

عضو جدید
ببخشین دخالت می‌کنم
قضیه جالب شده
شما از یه منبع انرژی صحبت می‌کنین و استفاده از اون که همچین قدرتی داره
اگه بتونین این انرژی رو ثبت کنین، به شما براحتی جایزه نوبل اهدا میشه، و همینطور، دیگه نیازی به گاز و نفت و ... نیست، انرژی برق و گرمایی و سرمایی و کلی کارای دیگه
اسم شما در جهان ثبت میشه، و به عنوان فردی بزرگ یاد میشه

و البته، انرژی کنترل شدس ؟
مثل چاله فضایی نباشه ! ( یادمه وقتی شبیه سازی کردن، خیلی در موردش حرف حدیث بود )
سلام دوست عزیز.
ما داریم روش کار می کنیم ولی در اصل چیزی که تو سرم میگذره یه منبع تمام نشدنیه انرژیه که البته برای استفاهده از ان یکسری تجهیزات می خواد که روش داریم فکر می کنیم.با امید به خدا در صورت درست شدن این طزح نام دوباره ایران باشکوه! دوباره به سر زبانها خواهد افتاد
بازم میگیم درصورت درست شدن تجهیزات مورد نظرمان.
از بابت انرژیش اینه که کنترل نیست ولی سعی ما براین است که کنترلش کنیم.

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که قیمت دادم
فقط میتونم براتون آروزی موفقیت کنم
ایشالاه به هدفتون برسین

ah25_km

عضو جدید
دوست خوبم از صمیم قلب براتون ارزوی موفقیت میکنم ;)
اگه موفق بشین من حاضرم براش 25 تا 30 تومن بدم البته اگه پول داشته باشم :D

rms258

عضو جدید
مشتری واقعی

مشتری واقعی

سلام
باید خدمت شما عرض کنم که این موتور عملی هست
قیمت پیشنهادی من یک میلیون دلار معادل یک میلیارد تومان هست
اگر خواستی می تونید به این ایمیل تماس بگیرید تا بیشتر باهاتون صحبت کنم ضمنا در زمینه ادامه کار نیز می تونی با تیم من همکاری کنی
rms258@gmail.com
تیم من اطلاعات کامل در زمینه ثبت و فروش این طرح رو داره - منتظرم

reza.izadi

عضو جدید
بابا خيلي خوشحال شدم.
با اين وضعيت احتمالا تا اخر عمر اين پول رو بخورم تمومي نداره!!!!!!!!!!!!!!!