انتخاب برترین های باشگاه... نظرسنجی...ارائه پیشنهاد... بدو بیا تو

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان...

هدفم از نوشتن این تاپیک ارائه راهکارهایی برای برگزاری یک مسابقه بزرگ جذاب و عادل بین بچه هاست
البته هنو نمیدونم چقد باهام موافقید ولی اگه عملی بشه خیلی جذابه و همه میتونن شانس خودشونو امتحان کنن کسی هم ناراحت نمیشه که اسمش چرا
تو لست نظرسنجی نیس من کلی فک کردم که تونستم به این ایده برسم
قبل چند نکته قابل توجه هست:

1
- اینکه تعداد عضوها خیلی زیاد هست و نمیشه همه شرکت کنن بنابراین فقط عضوهای فعال

2- اگه بتونیم تعداد شرکت کنندگان رو به طور پیش فرض 100 نفر ظرفیت بگیریم بهتر هست(البته روی تعداد زیاد فک نکردم) نیاز به کمک شما هم دارم

3-نحوه انتخاب این تعداد میتونه براساس یک سری مسابقه ها و نظر سنجی های مقدماتی صورت بگیره البته برای این کار به تعدادی داور نیاز داریم

مسابقه نهایی به صورت 10 گروه 10 نفره مدت نظر سنجی واسه هر تیم 2 روز باشه خوبه؟

چندتا مثال میزنم بیشتر متوجه بشین

برا نمونه من میام مثلا تو تالار هنر مسابقه نقاشی میذارم یه تعداد میان شرکت میکنن مثلن 30 نفر از این تعداد داوران مثلا5 تا کاربر انتخاب میکنن این 5تا میرن مرحله نهایی

بعد یکی دیگه میاد تو تالار عکس مسابقه عکاسی میذاره اینجا هم چند نفر میرن مسابقه نهایی

یکی دیگه میاد مثلا طبق تاپیک های ارسالی کاربران نظر سنجی میکنه تو تالار زنگ تفریح

بعنوان مثال تاپیک "مواظب به رویاهات باش از
دکتر مهدیه رو با چندتا تاپیک دیگه رو مقایسه میکنه (منظورم اونایی که بیشتر به چشم میان) رو نظر سنجی میکنه

یه تعداد از این گروه میرن بالا

یه یه نفر دیگه میاد بهترین عکس ترول تو باشگاه رو نظر سنجی میکنه مثلا اقای
3ctorبرنده میشه میره تو مسابقه و به همین ترتیب تا تکمیل ظرفیت بشه
بعد نفرات برگزیده رو گروه بندی میکنیم پارتی بازی هم نداریم مثلا امکان داره هر کسی با کس دیگه ای هم گروه بشه
ممکنه مثلا من و پارمهر هم گروه بشیم اگه من حذف شدم دیگه حق اعتراض ندارم
الی اخر میتونیم افراد برتر رو انتخاب کنیم کسی هم ناراحت نمیشه که چرا اسمش نیس چون عدالت برقراره
البته کمی طولانیه ولی به جذابیتش میارزه

دوستان من ایده کلی رو گفتم شمام اگه ایده بهتر دارید ارائه کنید در ضمن همه میتونن از همه تالار ها شرکت کنن و مختص به بخش خاصی نیس پس
لطفا ایراد نگیرید...
موفق باشید

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه جالب،اينجوري بهتره
خوب كي داور؟
از كجا بجه ها شروع كنن؟
من فعال بودم،گرفتن ازم،ميشه داور بشم؟
اگه ميشه،بچه ها شماره حسابمو بيايد بگيريد!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب،اينجوري بهتره
خوب كي داور؟
از كجا بجه ها شروع كنن؟
من فعال بودم،گرفتن ازم،ميشه داور بشم؟
اگه ميشه،بچه ها شماره حسابمو بيايد بگيريد!

خوشحالم که موافقید....
:gol:داوران باید یه گروه باشن نحوه انتخابشونو نمیدونم خب هر کی بخواد میتونه داور بشه
ولی باید با انصاف رای بده
من که تنهایی از پسش بر نمیام به کمک شما دوستان نیاز دارم;)

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوشحالم که موافقید....
:gol:داوران باید یه گروه باشن نحوه انتخابشونو نمیدونم خب هر کی بخواد میتونه داور بشه
ولی باید با انصاف رای بده
من که تنهایی از پسش بر نمیام به کمک شما دوستان نیاز دارم;)

اگه داور عادل ميخواي خبرم كن!
هر كمكي از دست من بربياد،هستم،نبودم هم خواهر زاده امو گلسا2 ميفرستم بياد!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
آخه برترین فرد توی چه زمینه ایی رو میخواین مشخص کنید
از یک طرف میگی تالار عکس .. بعد میای میگی تالار زنگ تفریح

خب هر کس توی یک زمینه خوب هست
مشکلاتی هم که میتونه باشه اینه که داور کی میخواد باشه .. و اینکه افراد به دوستان خودشون رای ندن .. به کسی که واقعا حقشه رای بدن

من یه ایده خیلی توپ تری دارم .. ولی با ذکر نامم حاضرم ایدم رو بدم به شما .. (این حس حفاظت از آثار منو کشته .. :))

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز

مشکلاتی هم که میتونه باشه اینه که داور کی میخواد باشه .. و اینکه افراد به دوستان خودشون رای ندن .. به کسی که واقعا حقشه رای بدن

من یه ایده خیلی توپ تری دارم .. ولی با ذکر نامم حاضرم ایدم رو بدم به شما .. (این حس حفاظت از آثار منو کشته .. :))
امیر حسین قانونت رو بزار قانون کپی رایت هم بزار براش خودمم ازش حفاظت میکنم ...:دی .. و یه مورده دیگه تینکه داور ها باید کلا سکرت باشن و کسی ندونه کی هسن چون میشه همون آش و همون کاسه ....

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
امیر حسین قانونت رو بزار قانون کپی رایت هم بزار براش خودمم ازش حفاظت میکنم ...:دی .. و یه مورده دیگه تینکه داور ها باید کلا سکرت باشن و کسی ندونه کی هسن چون میشه همون آش و همون کاسه ....

چون کامران قبول حفاظت ایده ام رو داد .. میگم .. دی

چند وقت پیشا هم میخواستم عملیش کنم ولی یکم تنبلی کردم .. ایدم با این تیتر هست : "چهره های ماندگار باشگاه مهندسان"

از عنوان مشخصه که چه ایده ایی هست و چطور باید عمل کرد .. باز یه کوچولو هم توضیح میدم

تاپیکی زده میشه و از همه دعوت میشه رای گیری کنن .. و هر کس میتونه به 5 نفر رای بده
رای ها شمرده میشه و 20 نفر که بیشترین رای رو آوردن انتخاب میشن و در دو تاپیک جدا اسماشون رو میزنیم و از هر تاپیک که ده نفری هست 5 نفر انتخاب میشه و میره برا فینال

پس جمعا یک تاپیک میمونه و 10 نفر .. که رای گیری میزاریم و 5 نفر اول بعنوان چهره های ماندگار باشگاه انتخاب میشه .. و از مدیریت هم تقاضا میکنیم یه عنوانی برا این افراد بده (که بعیده بده:D)

ایده های خلاقانه هم زیاد توی میشه داد ..
مثلا برای رای گیری اولی که میخواد 20 نفر انتخاب بشه .. افراد براساس امتیازهاشون رای میدن .. یعنی به ازای هر 1000 امتیاز فرد حق یک رای داره .. اینطوری افراد فعال شرکت میکنن .. ولی بعدش که 20 نفر اولیه انتخاب شد نظرسنجی کلی میشه و همه میتونن رای بدن ..

کامران قول دادی اثرم رو حفاظت کنی هااااااااا
حالا خوبه یا نه ؟!! :)

توجه .. توجه : هر کس این ایده رو میخواد پیاده کنه باید با ذکر نام خالق اثر همراه باشه ..

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

چند وقت پیشا هم میخواستم عملیش کنم ولی یکم تنبلی کردم .. ایدم با این تیتر هست : "چهره های ماندگار باشگاه مهندسان"

از عنوان مشخصه که چه ایده ایی هست و چطور باید عمل کرد .. باز یه کوچولو هم توضیح میدم

تاپیکی زده میشه و از همه دعوت میشه رای گیری کنن .. و هر کس میتونه به 5 نفر رای بده
رای ها شمرده میشه و 20 نفر که بیشترین رای رو آوردن انتخاب میشن و در دو تاپیک جدا اسماشون رو میزنیم و از هر تاپیک که ده نفری هست 5 نفر انتخاب میشه و میره برا فینال

پس جمعا یک تاپیک میمونه و 10 نفر .. که رای گیری میزاریم و 5 نفر اول بعنوان چهره های ماندگار باشگاه انتخاب میشه .. و از مدیریت هم تقاضا میکنیم یه عنوانی برا این افراد بده (که بعیده بده:D)

مثلا برای رای گیری اولی که میخواد 20 نفر انتخاب بشه .. افراد براساس امتیازهاشون رای میدن .. یعنی به ازای هر 1000 امتیاز فرد حق یک رای داره .. اینطوری افراد فعال شرکت میکنن .. ولی بعدش که 20 نفر اولیه انتخاب شد نظرسنجی کلی میشه و همه میتونن رای بدن ..

توجه .. توجه : هر کس این ایده رو میخواد پیاده کنه باید با ذکر نام خالق اثر همراه باشه ..
ایده ی جالبیه اینجوری مسابقه با حال تر میشه
چه حالی میده من چهره ماندگار بشم
البته فکر نکنم مدیریت با این قسمت دادن عنوان موافق باشه:razz:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز
لطفا دقت کنید من نوشتم برترین افراد نه برترین فرد...10 نفر اول هر گروه رو برترین انتخاب میکنیم
مواردی که من گفتم مثه تالار زنگ تفریح و تالار عکس مثال زدم نه اینکه افراد باید از اینجا انتخاب بشن
هنوز دارم روش فک میکنم به نتیجه تهایی نرسیدم
بنظر من رییس داوران توی هر بخش مدیر اون قسمت باشه بهتره
در ضمن من گفتم که باید باهم همفکری کنیم اگه میخواستم فردی اینکارو بکنم ایجاد نظرسنجی برام کاری نداره
حالا ایشالا بیشتر گفتگو کنیم به نتیجه برسیم

مثله جام جهانی که میزبان همیشه نفر اول هست منم هستم..دی

آخرین ویرایش:

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من الان تازه از سرجلسه کنکور اومد بعدا نظر میدم حال خوندن این همه مطلب ندارم پشمل خاه

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من الان تازه از سرجلسه کنکور اومد بعدا نظر میدم حال خوندن این همه مطلب ندارم پشمل خاه

باشه گلیجان ابجی منم املوز انتحان داشت براش دعا تون....
ایشالا همه خوف انتحان بدن:gol:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چرا هیچی نگرفتم؟؟؟؟؟؟/
اصن نیفتاد مطلب..ولی هر چی هست منم هستم پایه ام...

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
این کار باید با همکاری مدیرای تالارها صورت بگیره. مدیرها هم که.......................

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

تائید می گردد:D

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تاپیکی بود به نام ترین های باشگاه...بنظرم هر کسی میومد چند نفر رو انتخاب میکرد که میشناخت.

این ایده ای که شما دادی خوبه،ولی خیلی طولانیه و مردم این همه وقت و حوصله ندارن بیان بشینن مسابقه بدن یا مسابقه رو تماشا بکنن... .

در ضمن اونی هم که گفتی فقط فعال ها بیان..هر تازه واردی با دادن 100 تا پست اسپم توو زنگ تفریح راحت فعال میشه... .

دیگه این که تمام این رای گیری ها از نظر شما عادلانه هست..اما خوب نگاه بکنی متوجه میشی سلیقه ایه.

و مسلما کسی که با کسی صمیمی تره میره به اون رای میده... .

و کسی که کسی رو نمیشناسه،هر چند کار طرف خوب باشه،چون نمیشناسش بهش رای نمیده... .

موفق باشید.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
dzzv_13 عزیز ایده ت خیلی دیگه با حاله هر1000 رای یک امتیاز یک رای؟؟؟
با این حساب من اولین نفر اوت میشم با این حساب خودت و دوستات میتونی رای بدی
این پارتی بازی نیس؟

hesam02

عضو جدید
سلام
بالاخره اعتراض های من جواب داد و یه نفر به فکر افتاد
ایدتون قشنگه اما نیاز به اصلاح داره
اولین مشکلش اینه که کسایی که کاندید میشن شروع میکنن تو همه پیج ها و صفحات اشخاص تبلیغ کردن. این خودش یه مشکله