امیدوارم بعضی از کارفرمایان بفهمند کسی که دنبال کار میگرده میخواد با شرافت زندگی کنه نمیخواد تن فروشی کنه.....................

تکنو کرات

اخراجی موقت
399570_395514343829454_1754816234_n.jpgامیدوارم بعضی از کارفرمایان بفهمند کسی که دنبال کار میگرده
میخواد با شرافت زندگی کنه نمیخواد تن فروشی کنه.....................

memar_lahijani

عضو جدید
مرسی داداش . درسته ها . قبول دارم . ولی باور کنید آدم شریف هم تو این جامعه و در بین کارفرماها کم نیست . آخه برام جالبه که من هر جایی میرم مشکلی پیدا نمی کنم با صاحب کارم . شانسم خوبه بزنم به تخته . :smile:

تکنو کرات

اخراجی موقت
مرسی داداش . درسته ها . قبول دارم . ولی باور کنید آدم شریف هم تو این جامعه و در بین کارفرماها کم نیست . آخه برام جالبه که من هر جایی میرم مشکلی پیدا نمی کنم با صاحب کارم . شانسم خوبه بزنم به تخته . :smile:
من نگفتم همه بد هستن اما..

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
!!!!!!!
اواااااااااا !!!!!

این چه تصویریه بابا زشته چرا میخواهید ازهان عمومی( زیاد به املای من توجه نکنین تو این سایت از همون کوچیکی با املا مشکل داشتم:smile:)
را منحرف کنین . به خدا تو مملکت ما همه چی ارومه و ما چقدر خوشبختیم

ملکت اسلامیو این حرفا نگو که راسته چون اون دنیا نزدیکه,قیامت نزدیک تر

بدیش اینه که تو شناسنامشون زده دین:اسلام . بعد خدا رو از یاد میبرن و اصلا میگن خدا کیه !!

فقط میتونم بگم متاسفم

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم شده جز قضا و قدر روزگار...اصلا اگه نباشه انگار چرخ و فلکش یه جا میلنگه...
به ایران گیر نمیدم چون همه جای دنیا الان همین شده ولی خب تو ایران دیگه کن فیکونه

shiva71

عضو جدید
متاسفانه تو جامعه ی امروز ایران این کار زیاد شده.و ما دست رو دست گذاشتیمو نگاه میکنیم:cry:

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره درسته ولی امروزبه هیچ وجه رعایت نمیشه؟؟بایدمدیران یه فکراساسی بکنن؟

bahareh85

عضو جدید
مقصر ما هم هستیم
مقصر جامعه هم هست
مقصر زور فقر و بیکاری هم هست که باعث میشه وقتی توی جامعه و در محل کار با همچین برخوردایی مواجه میشیم از ترس بی آبرویی و از دست کار باهشون کنار میایم
البته بگم برخی از زن ها هم یاد گرفتن که با لوندی و ... کار خودشون رو پیش ببرن که این باعث ایجاد این فرهنگ بد در جامعه کار و رفتار نامناسب با خانوم ها از طرف کار فرما یا همکاران در محل کار شده

مهندکس

عضو جدید
این قضایا بیشترشامل خانوما میشه بعضیا مجبورن کار کنن و کارفرمام وقتی از این موضوع خبردار میشه متاسفانه به فکرسوء استفاده میفته...
و آخرتشو به یک آن لذت میفروشه (البته بعضیاشون)
حالا سوء استفاده ممکنه در حد یه نگاه کردن به قیافه طرف و لذت بردن باشه ویا خیلی بدتر ازاین...

بعضی خانومام واسه چشمو هم چشمی و اینکه زیبایی و جذاب بودنو حق خودشون میدونن خودشونو عمدا به نمایش میذارن و میرن سرکار که پیش بقیه کلاس بذارن که وای بدون من شرکت لنگه...!!!!!
..که چی بشه مثلا؟! همه بگن وای چه خانوم خوشگلی :w21: هم زیباست هم همه چی تمومه!نمیدونن بیچاره فقط یه عروسک تودست مرداس!
...کارفرمام میگه خوب با یه تیر دو نشون میزنم هم کار شرکتم راه میافته هم .....

من خودم قبلا خیلی جاها رفتم واسه پیداکردن کار اما متاسفانه همشون دنبال عروسکن تا کارمند..

همش هم تقصیر خانواده هاس که از اول بچه هاشونو سرخود ول میکنن بعدشم اوضاع میشه همین که میبینید آخرشم میگن ایوای کجای کار اشتباه بوده؟؟؟! بعدم که میبینن نمیتونن کاری بکنن میگن ای بابا دنیا دو روزه بذار بچمون خوش باشه اگه فلان کارو نکنه اگه فلان جور نپوشه اگه...بهش میگن عقب افتاده اونوقت به تیریپ بچمون برمیخوره...