افکار خود را بیازمایید...!!!!!! بیاین تو تست بدین!!!!

PMR

عضو جدید
اگه من با ماشين شخصي خودم تو ايستگاه اتوبوس وايسادم مطمئنا براي يه كاري اونجا وايسادم، حتما منتظر كسي هستم و كاري باهاش دارم.
ضمنا من شخصيتم يه جوريه كه اگه به انجام يه كاري قصد كنم محاله كه از انجامش صرف نظر كنم.

sszz23

عضو جدید
پیرزنه که دیگه پاش لبه گوره و باید بدرود بگه:whistle:
دکتری هم که بخواد تو ایستگاه اتوبوس باشه دکتر نیست همون بهتر انقدر وایسته تا زیر پاش علف سبز شه.:lol:
معشوقه کجا بود؟ازدواج چیه؟ازدواج یعنی پسرفت :cool:

طراح این سوال احتمالا مخش نقص فنی جدی داره:w29:

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
این معمایی که مطرح میکنم مربوط به آزمون استخدامی یکی از شرکتهای بزرگ دنیاست که از تعداد زیادی از مهندسین حاضر در آزمون به عنوان سؤال کلیدی پرسیده شده.
سؤال: شما با ماشین شخصی خودتون که فقط و فقط جای دو سرنشین داره (یکی راننده و دیگری کنارش) در یک ایستگاه اتوبوس توقف کرده اید . در آن ایستگاه سه نفر منتظر اتوبوس هستند شما کدامیک از این سه نفر رو سوار میکنین؟
1- یک پیرزن در حال مرگ که اگه به بیمارستان نرسه میمیره :cry:
2- دکتری که قبلا یک بار جان شما را از مرگ حتمی نجات داده :cool:
3- معشوقه شما که قصد ازدواج باهاش رو دارین. :heart:
لطفا علت انتخاب رو بگین.
من جوابهاتون رو میبینم و پاسخ آزمون رو براتون توی همین تاپیک یا توی پیغامهاتون میذارم.

سلام خب معلومه پیاده می شم و دکتر و پیرزنه رو سوار ماشین میکنم تا برن بیمارستان سالم شن!خودم هم با معشوقه ام می ریم زندگی می کنیم درست بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smile:;)

وقت بخیر
جواب من اینه که: پیاده میشدم، ماشین رو می دادم به دکتر که با دختره برن حالشو ببرن و خودم هم تو ایستگاه از مرگ پیرزن لذت می بردم.
اینکه بقیه در مورد من چی فکر کنن مهم نیست،
مهم اینه که با این جواب حتما تو آزمون آستخدامی شرکتهای ایرانی قبول می شم !!
ببخشید.شما با فرشته جون گیر نسبتی دارید.

مطمئنا پیرزن رو به بیمارستان می رسوندم و مطمئن هستم که معشوقه من سالها که سهل
بلکه تا آخر عمر هم به خاطر من تو ایستگاه می مونه و می مونه.:heart:

yadegarii

عضو جدید
:gol:کمک مئ کنم پیرزنو میذارم تو ماشین و از پزشک خواهش می کنم هر چه سریع تر ایشونو برسونه به بیمارستان و مطمئنم که معشوقم هم از این کار خوشحال میشه و منو تشویق به این کار میکنه و این موضوع (کمک به یک انسان )پایه های زنذگی منو معشوقم هم محکم می کنه.

mohsenjoon

عضو جدید
جواب قاتع

جواب قاتع

این معمایی که مطرح میکنم مربوط به آزمون استخدامی یکی از شرکتهای بزرگ دنیاست که از تعداد زیادی از مهندسین حاضر در آزمون به عنوان سؤال کلیدی پرسیده شده.
سؤال: شما با ماشین شخصی خودتون که فقط و فقط جای دو سرنشین داره (یکی راننده و دیگری کنارش) در یک ایستگاه اتوبوس توقف کرده اید . در آن ایستگاه سه نفر منتظر اتوبوس هستند شما کدامیک از این سه نفر رو سوار میکنین؟
لطفا علت انتخاب رو بگین.
من جوابهاتون رو میبینم و پاسخ آزمون رو براتون توی همین تاپیک یا توی پیغامهاتون میذارم.
من که کاری ندارم به دکتر می گم پیر زن رو نجات بده و سوار اتوبوس بشن برن من هم معشوقم سوار می کنم میرم پی کارم;):D

star_silver2050

عضو فعال
ماشینمو گاز میدم هیچ کدومشون رو سوار نمیکنم:D
شاید تو ایستگاه بعدی case بهتری پیدا کردم:w11:
پیرزنم اول به خدا میسپارم بعدم به دکتر:smoke:

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه این به ذهنم رسید که ماشین من جای 5 نفره.....این 3 تا میتونن همون آدمایی باشن که منتظرن و با این حساب مسئله سر کاریه..
بعد گفتم خب حالا اگه اینطر نباشه فرض میکنیم اون 3تا که تو ماشین من هستن تو اولویت چندم باشن...با یه بهونه عذرشون رو میخوام و این دکتر و پیرزن و عشقمو سوار می کنم....
بازم میشه فرض کرد (مهندس زندهس با فرضیاتش دیگه):biggrin: که دکتر نماد راهکارایی که همش داشتی اما اینبار ممکنه تخصصش جواب نده یعنی تو کارات و فکرات دینامیک باش و پیرزن اینه که همش اواویت با اینه که اول از شرایط بدت در بیای و عشقم یعنی این که همش کسی و داشته باش که امید رو به زندگیت بر گردونه....پس با این حساب اگه حالتی باشه که ماشین فقط 2 تا جا داشته با شه پیرزن و دکتر با ماشینم برن (مسئله رو با راهکار قبلی محک میزنم) منم با عشقم با یه تاکسی میرم سراغشون...(با راهکار جدید)

maedetaj

عضو جدید
جاب تست

جاب تست

لطفا علت انتخاب رو بگین.
سلام من دكتر انتخاب ميكنم

mbmd_13

عضو جدید
خیلی فکر نکردم اما فکر کنم معشوقه ! چون پیرزنه که داره میمیره و خیلی توفیر نمیکنه و دکتره هم که خوب وقتی نمیتونه پیرزنه رو نجات بده حقشه سوارش نکنم !:biggrin:

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشين رو مي دم به دكي كه پيرزن رو ببره بيمارستان .خودمم با معشوقم ...قدم زنان ،زير باران بايد رفت!:smile:

kjmnj

عضو جدید
لطفا علت انتخاب رو بگین.
رد گزينه‌ي 1 .... نه ، نه ..... بقا به هر قيمتي:eek:
رد گزينه‌ي 2 ... اينم نه .... آدم نبايد نمك نشناس باشه:mad:
رد گزينه 3 ... بازم نه ... آدم نبايد آينده رو از ببره;)
پس:que:
ماشين را در اختيار دكتر مي‌ذارم تا پير زن را به بيمارستان برسونه و خودم با معشوق پياده ميرم:gol::gol::gol:

kjmnj

عضو جدید
اگه بخوایم احساسات رو کنار بذاریم و از دید مهندسی به قضیه نگاه کنیم و اگه بخوایم یه توقف اضطراری داشته باشیم من اینطور اولویت بندی میکنم:
1-اول معشوقه: توی سوال مطرح شده کسی هستش که قراره بعدا با اون ازدواج کرد.میشه اینطور تعبیر کرد که منظور شانس برای فرصتهای آتی توی یه سازمان باشه پس نباید از دستش داد.
2-دوم دکتر:کسی که قبلا ما رو نجات داده ولی معلوم نیست که حتما در آینده هم به اون نیاز باشه ولی در اولویت دومه چون بد نیست از دستش ندیم.
3- پیر زنه:اگه کسی نباشه یعنی موقعیت دیگه ای نباشه بهتره به فکر حفظ موقعیت فعلی باشیم.

مهندس ترين مهندس‌ها ، مهندس عاقبت خودشونن :)
هنر مهندسي ، آينده نگريه :cool:
و آينده‌ي ما هم تو اين دنيا تعريف نميشه
با اين دنيا تعريف ميشه
پس بهتره توي اين دنيا غرق نشيم
عاقبت و آخرت خودمونو بسازيم:gol::w30:

kjmnj

عضو جدید
ماشینمو گاز میدم هیچ کدومشون رو سوار نمیکنم:D
شاید تو ایستگاه بعدی case بهتری پیدا کردم:w11:
پیرزنم اول به خدا میسپارم بعدم به دکتر:smoke:

::روانشناسي شخصيت::
آدمي هستيد كه زود تصميم مي‌گيريد:smile:
دنبال بهترين‌ها هستيد و شايد همين مسئله باعث بشه آنچه داريد رو از ياد ببريد :(

::توصيه‌ي اخلاقي :::gol:
هيچ وقت هيچ چيز رو اول به خدا نسپاريد بعد به چيز ديگه ...
همه چيز و و همه كس رو اول و آخر به خدا بسپاريد;):gol::gol:
:w30:

rajaee

عضو جدید
لطفا علت انتخاب رو بگین.

مورد 3 راستش چون رفتارم با معشوقم به خودم و اینده ام ربط داره

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید دکتره تحصصش با مریض نخوره
پس خودم میبرمش

saeed542004

عضو جدید
راستش من اينكارو ميكنم...
اول معشوقم رو با پيرزن با ماشين ميفرستم برن...خودم با دكتر ميرم عشق و حال........
بعدش ميرم بيمارستان پيش معشوقم و ميگم : "عزيزم خيلي نگرانت بودم ..مشكلي كه نداشتي "

safari3

عضو جدید
اولن من هيچوقت تو ايستگاه اتوبوس واي نمي ايستم
بعدشم اونا ميخوان اتوبوس سوار شن نه ماشين شخصي!
حالا اگه خداي نكرده پيش اومد
من اول پيرزن رو مي رسونم بيمارستان چون ميدونم در غير اينصورت عذاب وجدان حالا حالا ها ولم نميكنه...
البته بعدش حسرت ميخورم كه اي واي كاش زنگ ميزدم اور‍ژانس :(
دكتره اونجا چيكاره بود پس :w44:
من معشوقمو ميخوامممم:w34:
من اونو ديدم واستادم سوارش كنم :w40:
چه بدشانس:wallbash:

akbarpour

کاربر فعال
سوال یه خورده قدیمیه احتمالا باید بگم ماشین را می دم به دکتر که پیرزن رابرسونه و خودم با خانمه قدم می زنیم

hasi

عضو جدید
راستش هیچکدوم روسوار نمیکنم پیر زنه که میمیره دکترم که میره واسه معشوقه هم بهش میگم ندیدمت یا نهایتا یکی دیگه

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
به نام خدای دوست داشتنی
من خودم وقتی خوندم گفتم پیرزن رو سوار می کنم .این مگر سه گزینه ای نیست اونوقت چطوری از خودمون گزینه بسازیم؟ این طوری یه چار چوب تعیین کرده؟
راستی برای کدوم شرکت بوده؟

در ضمن محرم هم به همه تسلیت می گم.:cry:
در هر صورت مرسی
یا علی

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزای دلم جواب اینه:
تو با معشوقت تو ایستگاه میمونین و ماشین رو میدی به آقای دکتر تا پیرزن رو ببره بیمارستان و مداواش کنه
البته همه جوابها درست بود اما جواب بالا کاملترین جواب بود
هدف این سوال آموزش افکار واگرا بود
افکار واگرا افکاری هستند که در پاسخ به یک سول در بند گزینه های داده شده نیستند و همیشه به دنبال بهترین پاسخ برای سوال مطرح شده هستند
در ضمن من خودم این سوال رو مطرح کردم
مدتها پیش بود پس باید به اونهایی که میگن یه سوال جدید باید مطرح کرد و ازین خذعولات باید بگم که این تاپیک جدید نیست بلکه شما از زمونه و تاپیکهای روز باشگاه عقب موندین
من خودم مدتها بود که دیگه به این تاپیک سرنزده بودم چون مال تقریبا یک سال پیشه
فقط امیدوارم چیزی واسه یاد گرفتن بچه ها داشته باشه و بتونه توی عوض کردن و بهبود نوع تفکرشون به محیط اطراف موثر بوده باشه
مرسی
راستی ایام محرم رو هم تسلیت میگم

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ماشینو میدم به دکتر تا پیره زنه رو ببره و خودم پیش معشوقم می مونم

rose gol

عضو جدید
طبق معمول پیش مهندسان ایرانی سوالا لو رفته سوال جدید بپرسید:biggrin:

mimul

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

اولا که من تو ایستگاه اتوبوس توقف نمی کنم.
بر فرض محال اول با دکتر و معشوق سلام علیک میکنم بعد خودم پیر زنو می برم دکتر بعد میزنگم معشوق حالا حال و احوال نکن کی بکن;)

بالا