افکار خود را بیازمایید...!!!!!! بیاین تو تست بدین!!!!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این معمایی که مطرح میکنم مربوط به آزمون استخدامی یکی از شرکتهای بزرگ دنیاست که از تعداد زیادی از مهندسین حاضر در آزمون به عنوان سؤال کلیدی پرسیده شده.
سؤال: شما با ماشین شخصی خودتون که فقط و فقط جای دو سرنشین داره (یکی راننده و دیگری کنارش) در یک ایستگاه اتوبوس توقف کرده اید . در آن ایستگاه سه نفر منتظر اتوبوس هستند شما کدامیک از این سه نفر رو سوار میکنین؟
1- یک پیرزن در حال مرگ که اگه به بیمارستان نرسه میمیره :cry:
2- دکتری که قبلا یک بار جان شما را از مرگ حتمی نجات داده :cool:
3- معشوقه شما که قصد ازدواج باهاش رو دارین. :heart:
لطفا علت انتخاب رو بگین.
من جوابهاتون رو میبینم و پاسخ آزمون رو براتون توی همین تاپیک یا توی پیغامهاتون میذارم.

man soich ra midam be dostor va khodam ba mashogham zire baron miram;)

aylin.eng

عضو جدید
اول که تو ایستگاه اتوبوس نمیشه ایستاد
من اگه بودم ماشین رو میدادم به دکتره خودم هم با معشوقم میرفتیم بیمارستان سویج را بگیرم

Thais

عضو جدید
من جوابا را خوندم ميدونم جواب درست چيه ولي من خودم پيرزن ميبردم بيمارستان گفتم صادقانه جواب بدم.حالا يعني من استخدام نميشم؟؟؟

'nobody'

کاربر بیش فعال
این معمایی که مطرح میکنم مربوط به آزمون استخدامی یکی از شرکتهای بزرگ دنیاست که از تعداد زیادی از مهندسین حاضر در آزمون به عنوان سؤال کلیدی پرسیده شده.
سؤال: شما با ماشین شخصی خودتون که فقط و فقط جای دو سرنشین داره (یکی راننده و دیگری کنارش) در یک ایستگاه اتوبوس توقف کرده اید . در آن ایستگاه سه نفر منتظر اتوبوس هستند شما کدامیک از این سه نفر رو سوار میکنین؟
1- یک پیرزن در حال مرگ که اگه به بیمارستان نرسه میمیره :cry:
2- دکتری که قبلا یک بار جان شما را از مرگ حتمی نجات داده :cool:
3- معشوقه شما که قصد ازدواج باهاش رو دارین. :heart:
لطفا علت انتخاب رو بگین.
من جوابهاتون رو میبینم و پاسخ آزمون رو براتون توی همین تاپیک یا توی پیغامهاتون میذارم.
ماشين را ميدم به دكتر تا پيرزن را نجات بده و خودم ميرم كنار معشوقم منتظر اتوبوس ميشم

FBQ

عضو جدید
من ماشینو میدم به دکتر تا پیرزن ببره بیمارستان خودم هم با معشوقم قدم زنان میرم برای با طراوت ماندن باغ قشنگ ارزوهایت دعا میکنم

zma_1364

عضو جدید
سلام.
من پیرزن رو می رسونم.
چون:
1-دکتر خودش چون دکتره درک می کنه که پیرزنه واجب تره.
2-معشوقم هم چون منو کاملا می شناسه می دونه که جایگاهش تو قلب من کجاست...

k5500

عضو جدید
پاسخ به تاپیک

پاسخ به تاپیک

من پیرزنی رو که داره میمیره رو سوار میکنم

nima.trojan

عضو جدید
جواب اصلیو همه دادن , ولی اگه با من باشه سعی میکنیم جمع و جور بشینیم چهارتایی جا بشیم(چون تجربه 8 نفر تو پرایدو داشتم:eek:) سره راه پیرزنو جلو بیمارستان میندازم پایین , دکترم تا یه جایی میرسونم و بعدشم من و معشوقه میریم دور میزنیم صفا. به همین راحتی:D (این بهترین جواب برای مصاحبه شرکتای ایرانیه ).ایشالا از کی مشغول به کار شیم؟

myp2000

عضو جدید
ماشینو میدم به دکتره و پیره زنه ، بعد خودم و عشقم باهم پیاده میریم.

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دکتر رو سوار می کردم و در برابرش یه عالمه ازش پول می گرفتم!

s25h48

عضو جدید
سلام ، در ايستگاه اتوبوس قاعدتاً نمي‌توان توقف كرد. البته بسته به كشورش داره!

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این مطلب رو چند بار تو تالارهای گوناگون زدند - این مطلب به عنوان سوال استخدامی یک موسسه مطرح شده بود
جواب برنده این بود : 1- به دلیل این که دکتر می تواند مراقب پیرزن باشد - سو ییچ را به دکتر می دهیم - و خود از ماشین پیاده می شویم
دکتر می تواند پیرزن را به بیمارستان برساند و شما نیز لطف به دکتر جبران کرده اید - در عین حال در باران پیاده می شوید و در کنار عشقتان منتظر آمدن اتوبوس می مانید به این ترتیب همراهی خود را در سختی ها به شریک زندگی آینده خود نشان می دهید
بنابراین از میان گزینه ها - حالت بهینه که بتواند راه حل ها را پوشش دهد و به نوعی در فرایند تصمیم گیری تمامی هدف ها تامین شده است

بالا