اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 - مهندسی شیمی

mohandesehsan

عضو جدید
من چی بگم!!!!خدا نمیدونم ازم قهرش گرفته!!!
طرف از من ضعیفتر 200 یا100 آورده...حالا فخر میفروشه بهم
پارسال خوندیم شبانه صنعتی اصفهان جداسازی با 890 آوردیم،اصلا توی دلم نبود...گفتیم میخونیم بهتر بشه و روزانه بیاریم،با کنکور آشغالشون شدیم 670 شبانه محیط زیست امیرکبیر ماهشهر آوردیم..داره حالم از خودم بهم میخوره،دلم میخاد سرمم را بکوبونم توی دیوار..اصلا به ما روزانه نیومده...همش باید پول بکنیم توی حلق این پستفطرتها...موندم برم محیط بخونم یا برم آزاد پلیمر شهر خودمون بخونم یا برم سربازی!!!!هرکی قبول میشه،خوشحال میشه،ما با قبولیمون غم و غصه مون بیشتر میشه...خدا باعث و بانی کم شدن ظرفیت امسال را لعنت کنه...اگه پارسال این رتبه را داشتم لااقل یک شبانه شهرخودمون یا روزانه صنعتی شیراز گاز قبول میشدم...

کسی از منبع موثق خبر داره که توی مدرک کسی که از پردیس ماهشهریا بندرعباس یا گرمسار دانشگاه امیرکبیر فارغ بشه،توی مدرکش میزنن که دقیقا کجا خونده؟یا مدرکشون با تهرانیها معادل هست؟امکان گرفتن دکترا توی دانشگاههای مثل امیرکبیر تهران و شیراز و صنعتی اصفهان با مدرک ماهشهر هست؟سختگیری دانشگاه امیرکبیر ماهشهر چجوری هست؟تهران که معروف به گلاب هستن و من دوستام که ابنجا لیسانس معدل نداشتن رفتن تهران معدلهای عجیب بالا گرفتن!!!کسی کلا از جوش و اساتیدش و امکاناتش خبر نداره؟پشیمونم چرا پارسال نرفتم!!!!تف به این شانس....
امین جان میشه درصداتو بگی؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا وقتی سهمیه شهدا و جانبازان و ایثارگران هست دانشگاه برای ماها جایی نداره!
مملکته داریم اخه!
چی بگیم
دانشگاه فقط جای تیزهوشان شریف و تهران و بچه شهیداست!

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال خوندیم شبانه صنعتی اصفهان جداسازی با 890 آوردیم،اصلا توی دلم نبود...گفتیم میخونیم بهتر بشه و روزانه بیاریم،با کنکور آشغالشون شدیم 670 شبانه محیط زیست امیرکبیر ماهشهر آوردیم..داره حالم از خودم بهم میخوره،دلم میخاد سرمم را بکوبونم توی دیوار..اصلا به ما روزانه نیومده...همش باید پول بکنیم توی حلق این پستفطرتها...موندم برم محیط بخونم یا برم آزاد پلیمر شهر خودمون بخونم یا برم سربازی!!!!هرکی قبول میشه،خوشحال میشه،ما با قبولیمون غم و غصه مون بیشتر میشه...خدا باعث و بانی کم شدن ظرفیت امسال را لعنت کنه...اگه پارسال این رتبه را داشتم لااقل یک شبانه شهرخودمون یا روزانه صنعتی شیراز گاز قبول میشدم...

کسی از منبع موثق خبر داره که توی مدرک کسی که از پردیس ماهشهریا بندرعباس یا گرمسار دانشگاه امیرکبیر فارغ بشه،توی مدرکش میزنن که دقیقا کجا خونده؟یا مدرکشون با تهرانیها معادل هست؟امکان گرفتن دکترا توی دانشگاههای مثل امیرکبیر تهران و شیراز و صنعتی اصفهان با مدرک ماهشهر هست؟سختگیری دانشگاه امیرکبیر ماهشهر چجوری هست؟تهران که معروف به گلاب هستن و من دوستام که ابنجا لیسانس معدل نداشتن رفتن تهران معدلهای عجیب بالا گرفتن!!!کسی کلا از جوش و اساتیدش و امکاناتش خبر نداره؟پشیمونم چرا پارسال نرفتم!!!!تف به این شانس....

با این رتبه روزانه فردوسی و تبریز حتما قبول میشدی
گاز صنعتی روزانه ش رو نیاوردی؟؟
فکر نکنم فرقی داشته باشه..حتی اگه تو مدرک هم بزنن از اعتبارش کم نمیکنه
میتونی به تکمیل ظرفیت هم امیدوار باشی..چون احتمالا کاسپین تهران که تو گیلانه هم اعلام ظرفیت میکنه.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

برو محیط زیست اپلای کن برو خارج داداش
پارسال من خیل یگفتم همین اصفهان رو برو اما نرفتی داداش افسوس گذشته رو نخور فکر آینده رو کن با هدف.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من با 39 مهندسی گاز صنعت نفت اهواز قبول نشدم
با 530 هم شبانه پتروشیمی امیرکبیر ماهشهر قبول شدم
خیلی خیلی ناراحتم آخه افتضاح انتخاب رشته کردم
میخوام واسه سال دیگه بخونم
:(:(:(:(:(
خوشحالین به خدا

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا وقتی سهمیه شهدا و جانبازان و ایثارگران هست دانشگاه برای ماها جایی نداره!
مملکته داریم اخه!
چی بگیم
دانشگاه فقط جای تیزهوشان شریف و تهران و بچه شهیداست!

اینجوریام نیست دیگه اناهیتا جان
تو همین یونی خودم خیلی از بچه ها اکثرا هم از دوره ی شبانه رتبه های خیلی خوبی آوردن و اکثرا تهران قبول شدن.
کنکور یه قسمتش سخت کوشیه و قسمت دیگه ش شانس
اینکه شانس بیاری و رو هر سوال حافظه ت یاری کنه،تو مدت درس خوندنت شرایط روحی ت مساعد باشه ..
خیلیامون تجربه اینو داریم که سرجلسه تو سوالی که میتونستیم مثل اب خوردن حلش کنیم گیر کردیم
و همین یه سوال ممکنه دویست سیصدتا جابه جامون کنه و...

saeedehhoseyni

عضو جدید
من کارشناسی ارشد نیستم امسال کنکورسراسری دادم تازه وارد دانشگاه می خوام بشم توانتخاب رشته م به احتمال زیاد روی مندسی شیمی امیرکبیرمی ایسته بهم گفتن دانشگاه تهران و شریف سطح مهندسی شیمیش خیلی ازامیربالاتره واقعیت داره؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوریام نیست دیگه اناهیتا جان
تو همین یونی خودم خیلی از بچه ها اکثرا هم از دوره ی شبانه رتبه های خیلی خوبی آوردن و اکثرا تهران قبول شدن.
کنکور یه قسمتش سخت کوشیه و قسمت دیگه ش شانس
اینکه شانس بیاری و رو هر سوال حافظه ت یاری کنه،تو مدت درس خوندنت شرایط روحی ت مساعد باشه ..
خیلیامون تجربه اینو داریم که سرجلسه تو سوالی که میتونستیم مثل اب خوردن حلش کنیم گیر کردیم
و همین یه سوال ممکنه دویست سیصدتا جابه جامون کنه و...

دقیقا همینجوریاست!

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کارشناسی ارشد نیستم امسال کنکورسراسری دادم تازه وارد دانشگاه می خوام بشم توانتخاب رشته م به احتمال زیاد روی مندسی شیمی امیرکبیرمی ایسته بهم گفتن دانشگاه تهران و شریف سطح مهندسی شیمیش خیلی ازامیربالاتره واقعیت داره؟
فکر نمیکنم تفاوت چندانی داشته باشه

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا همینجوریاست!

نمیدونم..تو شرایط تو نیستم که بخوام قضاوتی کنم.
ولی حداقل اینو راجع ب خودم مطمئنم که اونی که تهران قبول شده حتما حتما حتی شده چند درصد کوچیک از من بهتر با برنامه تر و دقیق تر خونده یا سر آزمون تسلط بیشتری به خودش داشته.
درسته یه کم زوره این سهمیه ها واسه ماهایی که هیچ پوان مثبتی نداشتیم ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم اون افراد مازاد بر دفترچه گرفته میشن و سهمیه ی جداگانه ای دارن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بخدا پستتو که خونئم دلم برات کباب شد...
میدونم چی میکشی...
تو جایگاهی هم نیستم که بخوام نصیحتت کنم...
فقط اینو بدون که دنیا به آخر نرسیده...
هدفت چیه؟
اگه مثه من قصد صنعت رفتن داری باید به کلی قید ارشد رو بزنی و سریع بری دنبال سربازی و کار و بعدش همزمان که سر کار هستی با پول خودت آزاد ارشدتو هم بگیری ...
اگه قصدت اینه که دکتری بری پس برو دولتی ...
فقط اینم بدون که اگه قصدت اینه که فقط یه ارشد بگیری که راحت تر بری سرکار باید بدونی که با لیسانس کار بیشتر هست و تو این مملکت که فرداش معلوم نیست اوضاع ظرفیتای کار و استخدامی چطوره زودتر بری سرکار بهتره...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی حداقل اینو راجع ب خودم مطمئنم که اونی که تهران قبول شده حتما حتما حتی شده چند درصد کوچیک از من بهتر با برنامه تر و دقیق تر خونده یا سر آزمون تسلط بیشتری به خودش داشته.
درسته یه کم زوره این سهمیه ها واسه ماهایی که هیچ پوان مثبتی نداشتیم ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم اون افراد مازاد بر دفترچه گرفته میشن و سهمیه ی جداگانه ای دارن

یکی از همکلاسیای من صنعتی شریف و یکی دیگه تهران قبول شدن...
هردوتاشون نمیگم نخبه ولی واقعا پرتلاش بودن...
اونی که تهران قبول شد پسر بود و رفیقمون بود...روزی حداقل 16 ساعت میخوند!!!!8ماه زندگی نکرد...
شاید باورتون نشه ولی جدی میگن زندگی نکرد!!!!
ماها تا ساعت 4 صبح فقط ورق بازی میکردیم اون وقتی که میخواستیم بخوابیم بلند میشد و نماز میخوند و صبحونه میخورد و شروع میکرد!!!
شبم ساعت 9 شام میخورد و تا 12 میخوند و میخوابید!!
اصن برام سخته توضیح بدم!!!
تموم درو دیوار اتاقشو کاغذای خلاصه نویسی میچسبوند و شب که میخواست بخوابه یه دور تو اتاقش میزد و همه رو مرور میکرد!!!!
من به شخصه اصن هدفم ادامه تحصیل نبود و الا اگه میخواستم بخونم باید اینجور میخوندم...اصن آدم یا نباید بخونه یا واسه تهران بخونه...همینطور...

mahtab_chem

عضو جدید

منم شنیدم که م.شیمی تهران و شریف از پلی تکنیک قوی تره

معتمدد

عضو جدید
یکی از همکلاسیای من صنعتی شریف و یکی دیگه تهران قبول شدن...
هردوتاشون نمیگم نخبه ولی واقعا پرتلاش بودن...
اونی که تهران قبول شد پسر بود و رفیقمون بود...روزی حداقل 16 ساعت میخوند!!!!8ماه زندگی نکرد...
شاید باورتون نشه ولی جدی میگن زندگی نکرد!!!!
ماها تا ساعت 4 صبح فقط ورق بازی میکردیم اون وقتی که میخواستیم بخوابیم بلند میشد و نماز میخوند و صبحونه میخورد و شروع میکرد!!!
شبم ساعت 9 شام میخورد و تا 12 میخوند و میخوابید!!
اصن برام سخته توضیح بدم!!!
تموم درو دیوار اتاقشو کاغذای خلاصه نویسی میچسبوند و شب که میخواست بخوابه یه دور تو اتاقش میزد و همه رو مرور میکرد!!!!
من به شخصه اصن هدفم ادامه تحصیل نبود و الا اگه میخواستم بخونم باید اینجور میخوندم...اصن آدم یا نباید بخونه یا واسه تهران بخونه...همینطور...
دم خودت و رفیقت گرم واقعا حال کردم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون که صد در صد من جمع نبستم ساینا جان !
در کلا مملکتمون رو گفتم!
بهر حال کاریش نمیشه کرد سهمیه ها رو!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دم خودت و رفیقت گرم واقعا حال کردم

ممنون...دم اون گرم منکه هیچ!!!!!!
بخدا خیلی دوس داشتم بخونم واسه ارشد ولی سربازی نمیذاره!!!!
فکرشم سخته برام که دوسال ارشد و دوسالم سربازی و یه پسر 28 ساله بشم که هنوز یه ریالم از خودش نداره و تازه میخواد بره سر کار....:cry:

معتمدد

عضو جدید
دوستان در این حال واوضاعی که دارید می تونم بپرسم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif Unhappyدانشگاه امیرکبیرمهندسی شیمی اش چطوره؟شرمنده ها
استاد ما دانشجوی دکتری امیر کبیر گرایش ارشدشم پیشرفته بوده روز اول که اومد سرکلاس ازش پرسیدم سطح شریف بالاتره یا امیرکبیر جواب قشنگی داد گفت این مهم نیست که سطح شریف بالاتره یا امیرکبیر مهم اینه که خودت سطحت چجوریه
خودش که سطح علمیش حرف نداره با اون که تازه شروع به تدریس کرده رو مطالب کاملا تسلط داره
شما اونجا قبول شدی؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون که صد در صد من جمع نبستم ساینا جان !
در کلا مملکتمون رو گفتم!
بهر حال کاریش نمیشه کرد سهمیه ها رو!

سهمیه ها که واقعا ستم شدن که ایطور کم شدن!!!
همکلاسیم با رتبه ی 425 صنعتی شیراز اونم بدون گرایش آورده!!!!
میخواست خودکشی کنه ازبس ناراحت بود...!!!!!
اصن دوس نداشت بره...کلی باهاش حرف زدیم که بره...
آخه قصدش این بود که ارشد بگیره و بره سرکار تو صنعت!!!!تو صنعتم که گرایش جداسازی و طراحی فرآیند فقط میخواند و گاهی پدیده های انتقال...میگفت نرم بهتره...

معتمدد

عضو جدید
ممنون...دم اون گرم منکه هیچ!!!!!!
بخدا خیلی دوس داشتم بخونم واسه ارشد ولی سربازی نمیذاره!!!!
فکرشم سخته برام که دوسال ارشد و دوسالم سربازی و یه پسر 28 ساله بشم که هنوز یه ریالم از خودش نداره و تازه میخواد بره سر کار....:cry:
به من که کلی روحیه دادی
تازه اگه بخوای دکتری بگیری 4سال دیگه بذار روش- کاریش نمیشه کرد این مملکت ماست!!!!!!!!!!!!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به من که کلی روحیه دادی
تازه اگه بخوای دکتری بگیری 4سال دیگه بذار روش- کاریش نمیشه کرد این مملکت ماست!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه پدر پولداری داری شک نکن بهترین راه ادامه تحصیله....
یه استادی داشتم واسه درس راکتورم رتبه ی یک ارشد بود....رتبه ی یک میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!یعنی هیشکی تو ایران نبود جلوش بزنه تو علم!!!!!
باهاش خیلی رفیق بودم...بهم میدونی چی گفت؟؟؟
گفت هروقت خواستی و قصد کردی واسه ارشد بخونی فقط به رتبه ی زیر 10 فک کن....
لیسانسش امیرکبیر بود....فوقشم به خاطر اینکه استاداش رو خیلی دوس داشت رفت امیرکبیر واسه دکتراهم بورسش کردن امیرکبیر وایسه ولی میدونین چی گفت بهم؟؟؟میگفت دکترا تو ایران سطحش پایینه!!!!؟؟؟؟طرف به اوج مهندسی شیمی رسیده بود که میگفت دکترای صنعتی امیرکبیر سطحش پایینه!!!!!رفته آمریکه الان...
چقد دلم براش تنگ شده...
چندروز پیش بهش میل دادم کلی باهم شوخی کردیم...
بچه ها لذت ارشد خوندن فقط به رتبه برتر بودنشه...
کنکور کارشناسی نیست که آدم بگه مهم رشتشه...باید به همه ثابت کنین که تو رشته ای که خوندین چندمه ایران هستین...این خیلی درس خوندن واسه ارشد رو با انگیزه میکنه...

معتمدد

عضو جدید
یه استادی داشتم واسه درس راکتورم رتبه ی یک ارشد بود....رتبه ی یک میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!یعنی هیشکی تو ایران نبود جلوش بزنه تو علم!!!!!
لیسانسش امیرکبیر بود....فوقشم به خاطر اینکه استاداش رو خیلی دوس داشت رفت امیرکبیر واسه دکتراهم بورسش کردن امیرکبیر وایسه ولی میدونین چی گفت بهم؟؟؟میگفت دکترا تو ایران سطحش پایینه!!!!؟؟؟؟طرف به اوج مهندسی شیمی رسیده بود که میگفت دکترای صنعتی امیرکبیر سطحش پایینه!!!!!رفته آمریکه الان...
چقد دلم براش تنگ شده...
کنکور کارشناسی نیست که آدم بگه مهم رشتشه...باید به همه ثابت کنین که تو رشته ای که خوندین چندمه ایران هستین...این خیلی درس خوندن واسه ارشد رو با انگیزه میکنه...
درسته
ولی کسی میشناسم که حدود 17سال پیش ارشدشو از شریف گرفت رفت به یکی از نقطه های پرت کشورمون اونجا یه معدن بود و یه کارخونه اونجا هست که ایشون اونجا مدیرشه اون قدر محاسباتشو دقیق و درست انجام داده که آمریکایی ها و آلمانی ها میان که محاسباتشو ازش بپرسن
اون موقع که رفته بود اونجا با یکی از دوستاش رفته بود که اون قدر وضع بهداشت اون منطقه افتضاح بود که دوستش تو بغل خودش فوت میکنه
واقعا که به اونا میگن مهندس

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته
ولی کسی میشناسم که حدود 17سال پیش ارشدشو از شریف گرفت رفت به یکی از نقطه های پرت کشورمون اونجا یه معدن بود و یه کارخونه اونجا هست که ایشون اونجا مدیرشه اون قدر محاسباتشو دقیق و درست انجام داده که آمریکایی ها و آلمانی ها میان که محاسباتشو ازش بپرسن
اون موقع که رفته بود اونجا با یکی از دوستاش رفته بود که اون قدر وضع بهداشت اون منطقه افتضاح بود که دوستش تو بغل خودش فوت میکنه
واقعا که به اونا میگن مهندس

خیلی غم انگیز!!!!
ولی چه ربطی داشت به حرف من!!!!:biggrin: شوخی میکنم...
بشینین دم درستون....
محکم بخونین و فقط به این فک کنین که سال دیگه این موقع بیاین اینجا بگین من رتبم 23 بوده و طراحی فرآیند شریف یا تهران آوردم...ایشالا همتون موفق باشین...

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه قصدش این بود که ارشد بگیره و بره سرکار تو صنعت!!!!تو صنعتم که گرایش جداسازی و طراحی فرآیند فقط میخواند و گاهی پدیده های انتقال...میگفت نرم بهتره...
تو ارشد گرایش خیلی مهم نیست بستگی به هدفش داره!

معتمدد

عضو جدید
خیلی غم انگیز!!!!
ولی چه ربطی داشت به حرف من!!!!:biggrin: شوخی میکنم...
بشینین دم درستون....
محکم بخونین و فقط به این فک کنین که سال دیگه این موقع بیاین اینجا بگین من رتبم 23 بوده و طراحی فرآیند شریف یا تهران آوردم...ایشالا همتون موفق باشین...
حرفاتون که به من خیلی کمک کرد

لحظه لحظه کام زندگیتون عسل

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینجوریام که شما میگین نیست
تو استخدام شرکت نفت تقریبا همه ی گرایش ها پذیرفته میشه

چقد دلم براش تنگ شده...

این که تو ایران چندمی اصلا ربطی به اینکه چه دانشگاهی هستی نداره..
میشه یه شریفی پیدا کرد که هیچی جز حفظ کردن درسا بارش نیست و همین طور میشه یه دانشگاه آزادی پیدا کرد که یه مهندس پخته باشه..
همه چیز به خود طرف برمیگرده..
اینکه بخواد فقط خودشو به دیگران اثبات کنه یا اینکه بخواد به معنای واقعی یه مهندس باشه

بالا