اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 - مهندسی شیمی

esmaili-kami

عضو جدید
معدلم که 16ولی فایده نداره!
ممنون خیلی لطف کردین پس باید به سایتهای این کشور ها یه سر بزنم!که آیلتس میخوان!
واقعا لطف کردین آقای اسماعیلی موفق باشین .ایشااله آمریکا هم برین باسر سلامت !پسردایی من با دعوتنامه داییش داره میره!وقتی میگه این ور با اونور فرق نداره دلم میخواد خفش کنم!
بازم ممنون. ایشاالا به همه ی آرزوهاتون برسین!

خواهش میکنم آناهیتای عزیز. ایشالا تصمیمی که می گیری بهترین تصمیم باشه. مرسی ایشالا شما هم به همه آرزوهات برسی. آره آسمون همه جا یه رنگه امریکا ایران نداره. لا مصب این زمینشه که فرق داره :):)

ava367

عضو جدید
آها...!!!!
خوب بمون سال بعد امتحان بده!!!
دختر هستینسربازی که ندارین مثه ما!!!
والا من آدم با استعدادی بودم بخاطر سربازی قید ارشد رو زدم....حیف بخدا اگه میخوندم حداقل شیراز رو میاوردم...
هیچی نخوندم فقط رفتم امتحان دادم رتبم 2000 شد...
تموم تستا رو بلد بودم اما چون مرور نکردم درسارو نکتشون نمیومد تو ذهنم!!!!
اگه میخوندم 200 300 میشدم...شماکه غمی ندارین...بشینین بخونین...
من چنتا از دوستام رتبشونم خوب شد ولی انتخاب رشته نکردن و میخوان برن سربازی...:cry:

خودمم كه فكر ميكنم يه سال ارزش سراسري خوندن داره ولي ياد دوران پشت كنكوري ليسانسم كه ميوفتم ...........

ava367

عضو جدید
در کمال ناباوری نه . آزاد به زور خونوادش تهران شرکت کرد میگه قبولم بشم عمرا اگه برم.
چه طاقتي داره ديگه اون من بودم دق كرده بودم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش میکنم آناهیتای عزیز. ایشالا تصمیمی که می گیری بهترین تصمیم باشه. مرسی ایشالا شما هم به همه آرزوهات برسی. آره آسمون همه جا یه رنگه امریکا ایران نداره. لا مصب این زمینشه که فرق داره :):)

ماکه تو آسمون زندگی نمیکنیم!!!!رو زمینیم....:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودمم كه فكر ميكنم يه سال ارزش سراسري خوندن داره ولي ياد دوران پشت كنكوري ليسانسم كه ميوفتم ...........

صد درصد...
جو دانشگاه دولتی و حس رقابت درسی و ... خیلی فرق داره با آزاد...
من دولتی خوندم و داداشم آزاد اصن وقتی واسه هم خاطراتمون رو تعریف میکنیم خودش غصش میگیره....شک نکن راه درست همینه...
من دلسوزانه بهت میگم...بمون واسه سال بعد بخوون...شک نکن پیروزیت تو این راهه..

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه طاقتي داره ديگه اون من بودم دق كرده بودم
همین دیگه.میخوام بگم بعضیا تا این حد صبورن تو کلی وقت داری. اگه تو خودت میبینی ارزششو داره که یه سال بخونی. پشت کنکور ارشد با کارشناسی فرق میکنه سعی کن یه همدرس خوب هم داشته باشی با هم بخونین.امیدوارم تصمیم درستی بگیری.

ava367

عضو جدید
همین دیگه.میخوام بگم بعضیا تا این حد صبورن تو کلی وقت داری. اگه تو خودت میبینی ارزششو داره که یه سال بخونی. پشت کنکور ارشد با کارشناسی فرق میکنه سعی کن یه همدرس خوب هم داشته باشی با هم بخونین.امیدوارم تصمیم درستی بگیری.

ممنونم از راهنماييتون:cry::cry::cry::cry:

ava367

عضو جدید
صد درصد...
جو دانشگاه دولتی و حس رقابت درسی و ... خیلی فرق داره با آزاد...
من دولتی خوندم و داداشم آزاد اصن وقتی واسه هم خاطراتمون رو تعریف میکنیم خودش غصش میگیره....شک نکن راه درست همینه...
من دلسوزانه بهت میگم...بمون واسه سال بعد بخوون...شک نکن پیروزیت تو این راهه..

ممنون از راهنماييتون

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای نگو نگو چه زمینییییی

ava367

عضو جدید
راستي چه فرقي با پشت كنكوري ليسانس داره؟

آخرین ویرایش:

sobhanchem

عضو جدید
سلام من با 39 مهندسی گاز صنعت نفت اهواز قبول نشدم
با 530 هم شبانه پتروشیمی امیرکبیر ماهشهر قبول شدم
خیلی خیلی ناراحتم آخه افتضاح انتخاب رشته کردم
میخوام واسه سال دیگه بخونم
:(:(:(:(:(

sareh-122

عضو جدید
سلام من با 853 بیوتکنولوژِِی باهنر قبول شدم کسی با این گرایش آشنایی داره؟ درسهاش حفظی هست یا مفهومی؟

sobhanchem

عضو جدید
من خودم کارشناسی باهنر بودم
استادای بیو خوبی نداره
پیشرفته و محیط زیست نشدی؟
اگه میخوای بری خارج بهترین گرایش همینه

sobhanchem

عضو جدید
سلام من با 853 بیوتکنولوژِِی باهنر قبول شدم کسی با این گرایش آشنایی داره؟ درسهاش حفظی هست یا مفهومی؟

من خودم کارشناسی باهنر بودم
استادای بیو خوبی نداره
پیشرفته و محیط زیست نشدی؟
اگه میخوای بری خارج بهترین گرایش همین

sana.68

عضو جدید
تو این مملکت ازاد و دولتی نداریم که!واسه کار و زندگی تو ایران هیچ فرقی با هم ندارن .ازمون استخدامی میگیرن هر کی قبول شد و البته اوناییم که پارتی داشتن میرن سر کار.کسیم با اسم دانشگاهش پول در نمیاره.خوبه ادم سراسری بخونه که پول نده همین و اونیم که پول داره ارزش نداره یه سال بشین خونه چیه سراسری قبول شه! خیلی از بچه های ازاد و میبینی که تو بهترین جاها کار میکنن. میزان با سوادی ادمارم دانشگاه تعیین نمیکنه خود شخص تعیین میکنه!

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی از دوستان هست ک از ترم 7 برا ارشد خونده باشه و الان قبول شده باشه؟

SCIENSE

عضو جدید
کسی از دوستان هست ک از ترم 7 برا ارشد خونده باشه و الان قبول شده باشه؟

بله اکثر قبولیا ورتبه های زیر 1000 اونایی هستن که ترم 7 خوندن ارشد ولی رتبه های زیر 100 معمولا 50% ترم 7 و 50%کسایی هستن که بار دوم کنکور می دن

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله اکثر قبولیا ورتبه های زیر 1000 اونایی هستن که ترم 7 خوندن ارشد ولی رتبه های زیر 100 معمولا 50% ترم 7 و 50%کسایی هستن که بار دوم کنکور می دن

واقعا؟؟؟؟آمارتون دقیقه
راستش من تو تابستون چیزی نخوندم
ب نظرتون با چند ساعت خوندن میشه موفق شد؟
اصلا امیدی هست؟
چون من 30 واحد برام مونده
نمیدونم چه جوری بردارم برا ترم بعد:confused:
نهایتا اگه بخوام 2 روز درهفته بشه 14واحد بتونم بردارم شاید هم کمتر
مگه اینکه 3روز بشم برا بیشتر شدن!!!
نظرتون چیه؟

SCIENSE

عضو جدید
واقعا؟؟؟؟آمارتون دقیقه
راستش من تو تابستون چیزی نخوندم
ب نظرتون با چند ساعت خوندن میشه موفق شد؟
اصلا امیدی هست؟
چون من 30 واحد برام مونده
نمیدونم چه جوری بردارم برا ترم بعد:confused:
نهایتا اگه بخوام 2 روز درهفته بشه 14واحد بتونم بردارم شاید هم کمتر
مگه اینکه 3روز بشم برا بیشتر شدن!!!
نظرتون چیه؟
کجا دزس می خونید؟ این خیلی مهمه

aminarvin

عضو جدید
سلام

سلام

درسای بایو تلفیقی از مهندسی شیمی ودرسهایی همچون ژنتیک مولکولی.بیوشیمی.اصول تصفیه و....باید از این دروس در اینده استفاده کنید.در واقع نمی شه گفت حفظیه یا نه

saeedsaeed0000

عضو جدید

میدونی مشکل چیه
هممون میگیم 1سال اخر سر 4یا5ماه میخونیم اونم نه درست
بد که نتایج میاد شروع میکنیم به زمینو زمان بدو بیرا گفتن
امروز نتایج اومده میبینیم همه قبول شدن اینارو میگیم چند روز دیگه
از خودت بپورس حال خوندنو داری
اونوقت معلوم میشه خدا نمیخواد که قبول بشیم یا . . . ؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی مشکل چیه
هممون میگیم 1سال اخر سر 4یا5ماه میخونیم اونم نه درست
بد که نتایج میاد شروع میکنیم به زمینو زمان بدو بیرا گفتن
امروز نتایج اومده میبینیم همه قبول شدن اینارو میگیم چند روز دیگه
از خودت بپورس حال خوندنو داری
اونوقت معلوم میشه خدا نمیخواد که قبول بشیم یا . . . ؟
آره واسه اونا که منتظر جواب بودن و بعد تصمیم 2باره خوندن دارن 1سال نمیشه .ولی اینجوری نیست که بخوایم ماههای درس خوندنو وزن کنیم .پایه علمی و کیفیت مطالعه و هدف نتیجه کار رو میسازه.خیلیا نسبت به من زمان کمتری گذاشتن واسه خوندن اما نتیجه ی بهتری گرفتن. اما من نفسم از جای گرم نمیاد که اینارو گفتم از خودم هم قبلا پرسیدم حال خوندم دارم یا نه و جوابمم رو هم به خودم دادم من تجربشو داشتم این مسیر پشت کنکور موندنو طی کردم و میدونم سخته ولی آدم برای رسیدن به هدفش خیلی چیزا رو باید تجربه کنه پشت کنکور فقط یکی ازین مراحله. دیگه اونیکه از تنبلی و حال نداری به خودش زحمت نمیده و انتظار نتیجه ی خوب داره بحثش یه چیز دیگست.

aminkhan

عضو جدید
من چی بگم!!!!خدا نمیدونم ازم قهرش گرفته!!!
طرف از من ضعیفتر 200 یا100 آورده...حالا فخر میفروشه بهم
پارسال خوندیم شبانه صنعتی اصفهان جداسازی با 890 آوردیم،اصلا توی دلم نبود...گفتیم میخونیم بهتر بشه و روزانه بیاریم،با کنکور آشغالشون شدیم 670 شبانه محیط زیست امیرکبیر ماهشهر آوردیم..داره حالم از خودم بهم میخوره،دلم میخاد سرمم را بکوبونم توی دیوار..اصلا به ما روزانه نیومده...همش باید پول بکنیم توی حلق این پستفطرتها...موندم برم محیط بخونم یا برم آزاد پلیمر شهر خودمون بخونم یا برم سربازی!!!!هرکی قبول میشه،خوشحال میشه،ما با قبولیمون غم و غصه مون بیشتر میشه...خدا باعث و بانی کم شدن ظرفیت امسال را لعنت کنه...اگه پارسال این رتبه را داشتم لااقل یک شبانه شهرخودمون یا روزانه صنعتی شیراز گاز قبول میشدم...

کسی از منبع موثق خبر داره که توی مدرک کسی که از پردیس ماهشهریا بندرعباس یا گرمسار دانشگاه امیرکبیر فارغ بشه،توی مدرکش میزنن که دقیقا کجا خونده؟یا مدرکشون با تهرانیها معادل هست؟امکان گرفتن دکترا توی دانشگاههای مثل امیرکبیر تهران و شیراز و صنعتی اصفهان با مدرک ماهشهر هست؟سختگیری دانشگاه امیرکبیر ماهشهر چجوری هست؟تهران که معروف به گلاب هستن و من دوستام که ابنجا لیسانس معدل نداشتن رفتن تهران معدلهای عجیب بالا گرفتن!!!کسی کلا از جوش و اساتیدش و امکاناتش خبر نداره؟پشیمونم چرا پارسال نرفتم!!!!تف به این شانس....

بالا