[ اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 دانشگاه آزاد ]

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
این تاپیک رو زدم که هر کس قبول شده بیاد و رتبه و محل قبولیشو بگه تا اطلاعات خوبی فراهم بشه.
یه سایتم پیدا کردم که خبررسانی دانشگاه آزاده www.pubr-azmoon.com
هر کس خبری چیزی پیدا کرد بیاد اینجا بگه تا همه بفهمن.ایشالا که همه قبول شده باشن.

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا20 شهریورماه

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا20 شهریورماه

همشهری آنلاین: رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا 20 شهریورماه اعلام می‌شود.
فارس نوشت: ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد سال 91 دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای 21 ، 22 و 23 اردیبهشت ماه سال جاری طی 6 نوبت برگزار شد، گفت: 622 هزار و 939 نفر در آزمون کارشناسی ارشد 91 دانشگاه آزاد شرکت کرده‌اند.به گفته وی تعداد داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد امسال نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش داشته است.رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به تعداد 2 هزار و 155 رشته محل در آزمون کارشناسی ارشد 9، خاطرنشان کرد: در سال جاری تعداد رشته محل‌ها 31 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

ghaaem

عضو جدید
اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد سال 91 دانشگاه آزاداسلامي روز سه شنبه 21 شهريور ماه اعلام مي شود

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام . آخرین خبری که شنیدم این بود که نتایج سه شنبه 21 ام ساعت 8 صبح میاد. خدایا به خیر بگذرون

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازاد اگه قبول نشین تو تکمیل ظرفیت زنگ میزنن میگن بیایین نگرانش نباشید زیاد:smile:

wall_E

عضو جدید
سلام دوستان ....امیدوارم همه قبول شنو روز سه شنبه برای همه همراه خوشحالی باشه ...میشه لطفا برای منم دعا کنید ؟؟؟واقعا به قبولی ارشد احتیاج دارم ...واقعا ...خدا جون میشه به هممون کمک کنی ....؟؟؟مرسی...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۱ در ۲۱ شهریور اعلام می شود.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی : نتایج آزمون و کارنامه داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۱ از ساعت هشت صبح روز سه شنبه، ۲۱ شهریورماه بر روی پایگاه اعلام نتایج مرکز آزمون به نشانی www .azmoon.com قرار خواهد گرفت.
ناصر اقبالی به افزایش ۳۱ درصدی ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۱ نسبت به سال ۹۰ اشاره کرد و گفت: ۶۳ هزار و ۴۱۹ نفر در آزمون کارشناسی ارشد امسال دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند که ۵۶ درصد آنان مرد و ۴۴ درصد زن هستند.
[h=3]ثبت نام ارشد آزاد ۹۲[/h]وی یادآورشد: پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد باید در فاصله زمانی اول تا سوم مهرماه برای ثبت نام به واحدهای دانشگاهی محل قبولی خود مراجعه کنند.
اقبالی از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خواست تا قبل از انجام ثبت نام، اطلاعیه مربوط به مدارک مورد نیاز که از روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه از طریق پایگاه روابط عمومی مرکز آزمون به نشانی ubr-azmoon.com منتشر می شود را به دقت مطالعه کنند.
[h=3]تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۱[/h]رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه ظرفیت های جدیدی در مقطع کارشناسی ارشد واحدها و پردیس های دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است وعده داد با اعلام این رشته شهرهای جدید تا پایان شهریورماه،داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امسال قبول نشده اند بتوانند مجددا انتخاب رشته داشته باشند و در فرآیند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۱ شرکت کنند.
تعداد ۶۲۵ هزار و ۹۳۵ نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کردند و ۴۹۹ هزار و ۸۵۰ نفر از آنها در جلسه امتحان حاضر شدند.

sarang

عضو جدید
به نظر شما.اگر رتبه آخرین نفر قبول شده(طراحی.تهران جنوب)46 باشه.با رتبه 80 میشه واسه تکمیل ظرفیت امیدوار بود؟توروخدا یکی بهم جواب بده.دارم دیوونه میشم

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. من تهران شمال ترمودینامیک و سینیتیک قبولیدم.کاش حداقل جداسازی میزدم. ترازم 6424 بود. رتبمم 11. رتبه آخرین نفر 47 بود در حالی که پارسال 25 بود یعنی تقریبا 2 برابر.برعکس سراسری.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی این یکی هم رحم نکرد.:cry:

آنا جون چقدر رتبت فاصله داره با آخرین نفر؟ آخر شهریور تکمیل ظرفیته.به اون امیدوار باش.
به نظر شما.اگر رتبه آخرین نفر قبول شده(طراحی.تهران جنوب)46 باشه.با رتبه 80 میشه واسه تکمیل ظرفیت امیدوار بود؟توروخدا یکی بهم جواب بده.دارم دیوونه میشم
سال های گذشته با این فاصله هم قبولی داشت تو تکمیل ظرفیت. احتمالش هست پناه بر خدا. پس شما چرا نتونستی گرایش پایینتر قبول شی مگه قرار بنود امسال اینجوری ظرفیتا رو پر کنن؟

آخرین ویرایش:

kohe yakhi

عضو جدید

قبول میشی ولی احتمال زیاد دانشگاه دیگه تو شهرستان ها

sarang

عضو جدید
اگه توی تکمیل ظرفیت قبول نشم دیگه هیچی برای ادامه دادن ندارم

kohe yakhi

عضو جدید
اگه توی تکمیل ظرفیت قبول نشم دیگه هیچی برای ادامه دادن ندارم

دوستم سال پیش شرایط شما رو داشت تکمیل ظرفیت دانشگاه بوشهر قبول شد البته رشته دیگه بود نگران نباش قبول میشی فقط تو تکمیل ظرفیت جایی رو بزن که مطمئن باشی قبول می شی

sarang

عضو جدید
دوستم سال پیش شرایط شما رو داشت تکمیل ظرفیت دانشگاه بوشهر قبول شد البته رشته دیگه بود نگران نباش قبول میشی فقط تو تکمیل ظرفیت جایی رو بزن که مطمئن باشی قبول می شی
مثلا کجا رو بزنم.میشه راهنماییم کنید؟

kohe yakhi

عضو جدید
مثلا کجا رو بزنم.میشه راهنماییم کنید؟

بزارین دفترچه بیاد ببنین کجا ها ظرفیت داره و باید مسافت را هم در نظر بگیرین اگه براتون مهم نیست کدوم شهر باشه شهرستان را بزنین احتمال زیاد میارین تهران جنوب احتمال زیاد تکمیل ظرفیت تا 160 ور میداره

sarang

عضو جدید
بزارین دفترچه بیاد ببنین کجا ها ظرفیت داره و باید مسافت را هم در نظر بگیرین اگه براتون مهم نیست کدوم شهر باشه شهرستان را بزنین احتمال زیاد میارین تهران جنوب احتمال زیاد تکمیل ظرفیت تا 160 ور میداره
تا تکمیل ظرفیتا بیاد من دیوونه شدم.دیگه خسته شدم از این بی هدف زندگی کردن

sarang

عضو جدید
تکمیل ظرفیت کلاساش برای نیمسال دوم هستش یا همین مهر؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا راهنمایی کنین کجارو بزنیم؟
دوستتون کی رفت سر کلاس؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اگه من جای دیگه بیارم نمیرم!آزادهست سراسری که نیست!
اگه همون شهرضا رو بیارم میرم که بعید میدونم!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با رتبه 60 آخرین فرد قبولی 25 احتمالش هست همین شهرضا رو بیارم!؟
شهرضا امسال 8تا گرایش آورده بود من خنگ فرایند رو زدم!

بالا