اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 - مهندسی شیمی

معتمدد

عضو جدید
با عرض سلام و تشکر بابت جواب به سوال بنده خدمت شما سرور گرامی قبول شدن شما را در رشته مورد علاقه خودتان در مقطع ارشد تبریک عرض می کنم.:gol:راستش را بخواهید این دوست من مدرک کارشناسی خودش را از دانشگاه آزاد گرایش گاز از تهران گرفته با معدل 18 ! کلاً آدم درس خونی است ، و تمام مدت تحصیل هم کار مرتبط با رشته اش می کرده، اما چون به دلایلی رفته سربازی و .... حالا بعد از خوندن رشته مهندسی شیمی - گرایش مهندسی پلیمر دانشگاه آمل (غیر انتفاعی ) قبول شده و چون در این مد ت سرباز بوده و الآن بعد از اتمام سربازی تصمیم به کار مجدد در زمینه مرتبط با رشته تحصیلی خودش گرفته و از من ! هم راهنمایی خواسته من ماندم چی بگم با این شرایط بره یا نه ؟ به صلاحش هست یا نه ؟ممنون می شوم دوستان دیگر هم نظرات خودشان را نسبت به این قضیه به بنده بگویند ؟ممنونم.منتظرم.........
ببین دانشگاه ها 2دسته هستن که مثل رودخونه میمونن بعضی از رودخونه ها مقصدشون اقیانوس بعضیا میرن به ناکجا آباد!!!اگه خودت اهل درس باشی مثل رودخونه ایه که میبردت تو اقیانوس ولی اگه رفتی تو اون یکی رودخونه باید خلاف آب شنا کنی یعنی درگیری با رئیس و استاد و دانشجو فقط اعصاب خورد کنیه ولی از توضیحات شما و اون یکی دوستمون اگه من به جای دوستتون بودم همچین حماقت محضی انجام نمیدادم 5/5ماه تا کنکور مونده همت میکردم یه یاعلی مینشستم میخوندم تا به هدفم برسم بیخود به خاطر این چند ماه 2سال زجر نمی کشیدم

rAdiOhEAd

عضو جدید
این تاپیک خیییییییییییلی چرت و پرت کلا همه بدون اینکه اطلاعات درستی داشته باشن دارن همدیگه رو گمراه میکنن نمونش یکی میگه دانشگاه چرت سمنان و شیراز یکی میگه دانشگاه ......نرو 5ماه دیگه بخون یکی میگه آزاد چرت آآآآآآآآآآآخه نصف شما ها جزوی جرم و حرارت پارسه دکتر میرزازاده هیت علمی تهران جنوب خوندید اصلا اینکه یه نفر یجا بره یا نره یه چیز کاملا شخیصه خود.......
شایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید منم دارم چرت و پرت میگم من دلم میسوزه که هممون سرخورده شدیم و داریم مینالیم من عصبانیم نه برا خودم من علت این سیستم آموزشی مزخرف و کسایی که موجب این وضعیتن میفهمم :8سال جنگ بود همه سرویس شدن تموم شد صلح و آرامش شد همه بچه دار شدن زیاد شدیم 10000نفر امتحان دادیم 20 نفر برن شریف درس بخونن تو اون جا که اندازه یه شهره ولی..... هیشکی فکرش نمیرسید به اینجا همش میگفتن و میگن همه ی این بلاهایی که سرمون میاد فرصته نه تحریم بیشتر بچه دار شید بیشتر بیشتر......
اون 20 نفر شریفم عمرا نمیمونن اینجا وضعیت درست کنن فرار میکنن از کشور میرن چنتاشون که تو دیوارن میمونن میشن مثه اونی که 4سال سوال راحترین فصل جرم اشتباه طرح میکنه که ....... که چی آخه معیار چیه ، من بچه پولدارای دانشگامونو که تو پارکینگ تهران جنوب ورق بازی می کنن فرق.... از ..... نمیشناسن ترجیح میدم
به خودتون بیاید بچه بازی نکنید دپرس بازی درنیارید یه کاری کنیم بچه هامون اینطوری نشن پایان

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک خیییییییییییلی چرت و پرت کلا همه بدون اینکه اطلاعات درستی داشته باشن دارن همدیگه رو گمراه میکنن نمونش یکی میگه دانشگاه چرت سمنان و شیراز یکی میگه دانشگاه ......نرو 5ماه دیگه بخون یکی میگه آزاد چرت آآآآآآآآآآآخه نصف شما ها جزوی جرم و حرارت پارسه دکتر میرزازاده هیت علمی تهران جنوب خوندید اصلا اینکه یه نفر یجا بره یا نره یه چیز کاملا شخیصه خود.......
شایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید منم دارم چرت و پرت میگم من دلم میسوزه که هممون سرخورده شدیم و داریم مینالیم من عصبانیم نه برا خودم من علت این سیستم آموزشی مزخرف و کسایی که موجب این وضعیتن میفهمم :8سال جنگ بود همه سرویس شدن تموم شد صلح و آرامش شد همه بچه دار شدن زیاد شدیم 10000نفر امتحان دادیم 20 نفر برن شریف درس بخونن تو اون جا که اندازه یه شهره ولی..... هیشکی فکرش نمیرسید به اینجا همش میگفتن و میگن همه ی این بلاهایی که سرمون میاد فرصته نه تحریم بیشتر بچه دار شید بیشتر بیشتر......
اون 20 نفر شریفم عمرا نمیمونن اینجا وضعیت درست کنن فرار میکنن از کشور میرن چنتاشون که تو دیوارن میمونن میشن مثه اونی که 4سال سوال راحترین فصل جرم اشتباه طرح میکنه که ....... که چی آخه معیار چیه ، من بچه پولدارای دانشگامونو که تو پارکینگ تهران جنوب ورق بازی می کنن فرق.... از ..... نمیشناسن ترجیح میدم
به خودتون بیاید بچه بازی نکنید دپرس بازی درنیارید یه کاری کنیم بچه هامون اینطوری نشن پایان

چی کار باید کرد!!
درد از هرطرف نوشته شه همون درد داداش!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من با رتبه 124 بیوتکنولوژی دانشگاه اصفهانم قبول شدم
سوالاتی دارم: 1) امکان انتقالی به دانشگاههای تهران هست یا نه؟
2) استادای دانشگاه اصفهان تو این رشته چطورن؟
3) می تونم پروژمو تو تهران بگیرم یا نه؟
اصفهان یکم کلید بازی درمیارن باید از خود دانشگاه بپرسی!
بهر حال دانشگاه اصفهان بهتر دانشگاه صنعتیه!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
یکی از دوستای من مهندسی شیمی پیام نور دانشگاه تهران رو آورده نمیدونه بره یا نه
اگه میشه یکم از این دانشگاه و اینکه مدرکش ارزش داره یا نه آمار بدید ممنون میشم زودتر بهم بگید

من که از پیام نور اصلا خوشم نمیاد !
رسمی نیست!
بازهم بستگی به طرف داره!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی بگم امین؟؟؟
امسال بدترین و بد شانس ترین آدما کسایی بودن که رتنشون بین 600تا 700 شده!!!!
بخدا جدی میگم...
همکلاسی خودم 660 شد!!میدونی کجا قبول شد؟؟؟یاسوج!!!دانشگاش بد نیست ولی نمیخواد بره میخواد بره سربازی...میدونی چرا؟؟چون ما همونجا لیسانس گرفتیم و خودشم بدون کنکور میتونست اونجا بمونه...
ایقد درس خوند انگار هیچ کاری نکرد...خودتو بذار جای اون...نفر دوم کلاسمون بود تو معدل اینهمه خوند آخرش همون جایی قبول شد که بدون کنکورم میخواستنش!!!!
کسایی که زیر 600 بودن حداقل صنعتی شیراز میاوردن...کساییم که بالای 700 بودن جاهای پرت میاوردن این وسط فقط شماکه بین 600 و 700 بودین نابود شدین...

کنکور امسال کلا همه رو نابود کرد.
اونارو بیشتر!

toteshan8602

عضو جدید
اون پیام نور مهندسی شیمی تو دانشکده ی بلوار ارتش جای مدرنیه،مدرکشم به عنوان یه دانشگاه دولتی خوبه،تنها ویژگیش که میتونه مشکل ساز بشه مقدار ساعت تشکیل کلاسش کمتر از مصوب وزارت علوم
(شاید 1/4) باید خودت وقت بذاری و بعضی امتحاناش معمولا سراسری و توسط ماشین نه استاد تصحیح میشه
همه ی اینا رو شنیدم مطمءن نیستم بازم بپرسید

ممنون از راهنماییتون:gol:

s.matavos

عضو جدید
من كه با 1000 مهندسي شيمي و 233 بيو هيچي نياوردم..حتي شبانه... با اينكه شبانه هاي همه جا رو زدم... برام عجيبه كه 910 روزانه كاشان رو آورده ولي من شبانه اش رو همنياوردم... خستگي يك سال درس خوندن روتنم موند... هرچند رتبه ام هم كه اومد تو شوك بودم... ولي حداقل انتظار شبانه داشتم كه نشد

اشکال نداره، بی خیال. منم 8 ماه بکوب درس خوندم... وقتی نخواد بشه، نمیشه. اونایی که خدمت ندارن خوش به حالشونه. میشینن واسه امسال می خونن.

s.matavos

عضو جدید
بچه ها، من کلا زیاد پست نمی کنم، بیشتر ترجیح می دم خواننده باشم. ولی اینبار... میشه یکی بهم بگه جریان این متنه چیه؟ نقل قول از دکتر دانشجو:

روز گذشته وزير علوم همچنين در دفاع از دانشجوي پولي تاكيد كرد: «دانشجوي پولي ربطي به آرمان هاي انقلابي ندارد و خيلي از اين دانشجوهاي پولي از مرفهان بي درد نيستند، بلكه از طبقه متوسطي هستند كه به سختي هزينه تحصيل خود را مي پردازند. به عبارتي بودجه ما براي تامين هزينه دانشجويان محدود است در حالي كه ظرفيت دانشگاه هاي ما بيشتر است و ما مقرر كرديم هر متقاضي كه حائز بيشترين رتبه باشد مي تواند از ظرفيت خالي دانشگاه با هزينه خود به تحصيل بپردازد.»
اين در حالي است كه طي دو سال گذشته جذب دانشجوي پولي در مقاطع تحصيلات تكميلي انتقادات زيادي را متوجه وزارت علوم مبني بر پايين آمدن كيفيت آموزشي كرده است

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها، من کلا زیاد پست نمی کنم، بیشتر ترجیح می دم خواننده باشم. ولی اینبار... میشه یکی بهم بگه جریان این متنه چیه؟ نقل قول از دکتر دانشجو:

روز گذشته وزير علوم همچنين در دفاع از دانشجوي پولي تاكيد كرد: «دانشجوي پولي ربطي به آرمان هاي انقلابي ندارد و خيلي از اين دانشجوهاي پولي از مرفهان بي درد نيستند، بلكه از طبقه متوسطي هستند كه به سختي هزينه تحصيل خود را مي پردازند. به عبارتي بودجه ما براي تامين هزينه دانشجويان محدود است در حالي كه ظرفيت دانشگاه هاي ما بيشتر است و ما مقرر كرديم هر متقاضي كه حائز بيشترين رتبه باشد مي تواند از ظرفيت خالي دانشگاه با هزينه خود به تحصيل بپردازد.»
اين در حالي است كه طي دو سال گذشته جذب دانشجوي پولي در مقاطع تحصيلات تكميلي انتقادات زيادي را متوجه وزارت علوم مبني بر پايين آمدن كيفيت آموزشي كرده است
...خودشم نفهمیده چی گفته!!ولی منظورش لابد این دانشگا ه های بین الملل و مجازی بوده که فقط پول بده یکی بره درس بخونه!دانشگاه های بین الملل تهران و شریف ترمی 6و7 میلیون میشه یک ادم از طبقه متوسط این پول رو داره فقط واسه تحصیل بده غیر هزینه رفت و امد و اقامت در کیش؟!!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...منم تهران جنوب بودم به نظرم میرزا زاده واقعا استاد خوبیه.پارکینگ تهران جنوب هنوز همونقدر معروف هستش مثل سابق؟!;)

rAdiOhEAd

عضو جدید
...منم تهران جنوب بودم به نظرم میرزا زاده واقعا استاد خوبیه.پارکینگ تهران جنوب هنوز همونقدر معروف هستش مثل سابق؟!;)[/

آره کمابیش البته اوج این قضیه 3 4 سال پیش بود اگه میذاشتن با هلیکوپتر میومدن همش چشم و هم چشمی بود، الآن میان و میرن پشت دانشگاه پارک میکنن پول ندن کلاا از هرجا با ماشین خودت بیای بصرفه تر از تاکسیه

hadi216

عضو جدید
درود بر شما
آفرین به این اراده . ورود جنابعالی را به مهندسی شیمی تبریک عرض میکنم ایشالا با انگیزه و تلاش دو جندان بتونی تو این رشته موفق باشی . گرایش بایو گرایش قشنگیه بنده داروسازی تهران قبول شدم . بابل دکتر جهانشاهی رو داره ایشون مدرک ارشدش پلیمر دکترش رو تو منچستر انگلستان گرفته و مدرک پاست دکترا در گرایش نانو بیوتکنولوِی گرفتن . من خیلی بایو دوس داشتم ولی چون داروسازی احتمال گزینش هیئت علمی بالایی داره داروسازی رو به بایو ترجیه دادم. یکی از دوستام مازندران میخوند ارشد طراحی بابل قبول شده رفیق فابریک منه . مهندس عباس باقریان حتما باهاش دوس شو چون خیلی خیلی با معرفته .
راستی اگه پروژه ای داری من مایل به همکاری هستم . کارشناسی که بودم روی تخمیر کار کردم.
موفق و موید باشید

منم به هردوی شما عزیزان تبریک میگم
فقط میخواستم اصلاح بکنم که دکتر جهانشاهی دكتراشو از بیرمنگام گرفته و يه نکته اضافه کنم که در ضمينه بايو پروفسور نجف پور هم هستن که واقعا عالين
ا

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...منم تهران جنوب بودم به نظرم میرزا زاده واقعا استاد خوبیه.پارکینگ تهران جنوب هنوز همونقدر معروف هستش مثل سابق؟!;)[/

آره کمابیش البته اوج این قضیه 3 4 سال پیش بود اگه میذاشتن با هلیکوپتر میومدن همش چشم و هم چشمی بود، الآن میان و میرن پشت دانشگاه پارک میکنن پول ندن کلاا از هرجا با ماشین خودت بیای بصرفه تر از تاکسیه
...اره یادمه من ورودی 84 بودم اون موقع که واقعا همینطور بود..اون پایاب هنوز اونجاس؟!!

ستاره67

عضو جدید
سلام کسی میتونه درمورد تکمیل ظرفیت سراسری ارشد کمک کنه؟
اگر بخوام شرکت کنم باید این رشته و دانشگاهی که الان قبول شدم رو ثبت نام کنم یانه؟؟

alitj

عضو
...اره یادمه من ورودی 84 بودم اون موقع که واقعا همینطور بود..اون پایاب هنوز اونجاس؟!!
پارکینگ تهران جنوب سابقش خیلی زیاده. منم ورودی 81 بودم همین جوری بود.
جدا خیلی به پایاب علاقه داریا، فکر کن من که با ناصر حرارتو شدم 19، پایاب حرارت 2 را بهم داد 10، تازه میگفت شانس آوردی ننداختمت، یه چیزه دیگه در مورد پایاب اینه که توی دوره ما واسه بار اول آزکنترل گرفته بود، ما بیچاره شدیم تا این بشر بگیم اصلا کنترل چیه، مثل کلاس اولیه واسش روزنامه دیواری درست کردیم زدیم توی آزمایشگاه ( نمیدونم هنوزم روی دیوارا هست یا نه )

rAdiOhEAd

عضو جدید
...اره یادمه من ورودی 84 بودم اون موقع که واقعا همینطور بود..اون پایاب هنوز اونجاس؟!![/Q

آره تا پارسال که فارقالتحصیل شدم بود بابا اون خیلییییییی تعطیله یه بار کاظمینی بهش فحش داد،من ترم آخر خیلییییی جلو خودمو گرفتم با مشت نزدم تو دهنش سر آز کنترل ولیییی خدایی با ناصر حال میکردم اصن میزان سواد این 2تا قابل مقایسه نیست پایاب در حد معلم دبیرستان پستش :)

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی میتونه درمورد تکمیل ظرفیت سراسری ارشد کمک کنه؟
اگر بخوام شرکت کنم باید این رشته و دانشگاهی که الان قبول شدم رو ثبت نام کنم یانه؟؟

اگه روزانه اید که در هر صورت باید برید
در هر صورت بهتره ثبت نام کنید و تو مهر ماه تکمیل ظرفیت شرکت کنید

esmaili-kami

عضو جدید
خوشم میاد همچین بچه های فعال و با حالی هستیم ما :)
فک نکنم سابقه داشته باشه تو یک تاپیک به مضمون فوق 3 تا هم کلاسی یه جا پیداشون بشه :)

واقعا... فکر کن ما 3 تا 50 درصد ورودیای رشتمونیم... این یعنی ما خیلی کارمون درسته :)
منم فکر نکنم سابقه داشته بوده باشه. به امید دیدار همه همکلاسی های آینده :)

bitanem

عضو جدید
واقعا... فکر کن ما 3 تا 50 درصد ورودیای رشتمونیم... این یعنی ما خیلی کارمون درسته :)
منم فکر نکنم سابقه داشته بوده باشه. به امید دیدار همه همکلاسی های آینده :)
شک نکنین :)
ببخشید آقای اسماعیلی شما در جریان هستید که امسالم ثبت نام اینترنتیه یا باید حضوری بریم ؟؟
آخه پارسال نتی بوده !! اما امسال من هیچ اطلاعیه ای تو سایت دانشگاه ندیدم

esmaili-kami

عضو جدید
شک نکنین :)
ببخشید آقای اسماعیلی شما در جریان هستید که امسالم ثبت نام اینترنتیه یا باید حضوری بریم ؟؟
آخه پارسال نتی بوده !! اما امسال من هیچ اطلاعیه ای تو سایت دانشگاه ندیدم

چرا اعلامیشو زدن تو سایت باید روز دوشنبه 20 شهریور حضورا از ساعت 1:30 تا 4:30 در محل تالارها حضورا ثبت نام کنیم. این آدرسشه توش نوشته چه مدارکی باید همراهتون باشه

http://www.sharif.ir/home/-/tagged_content/IFPK/id/171287/%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84+%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C+%D8%AB%D8%A8%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85+%D8%A7%D8%B2+%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86+%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9+%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C%E2%80%8C%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF+%D8%B3%D8%A7%D9%84+%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C+92-91

bitanem

عضو جدید
چرا اعلامیشو زدن تو سایت باید روز دوشنبه 20 شهریور حضورا از ساعت 1:30 تا 4:30 در محل تالارها حضورا ثبت نام کنیم. این آدرسشه توش نوشته چه مدارکی باید همراهتون باشه

http://www.sharif.ir/home/-/tagged_...فته‌شدگان+مقطع+کارشناسی‌ارشد+سال+تحصیلی+92-91

خیلی ممنون
این اطلاعیه و اطلاعیه ی مربوط به انتخاب واحد که 21 هستش رو دیده بودم
اما تو شک این بودم که شاید مثل پارسال اینترنتی باشه ثبت نام که گویا نیست :)

بازم ممنون:)

esmaili-kami

عضو جدید
خیلی ممنون
این اطلاعیه و اطلاعیه ی مربوط به انتخاب واحد که 21 هستش رو دیده بودم
اما تو شک این بودم که شاید مثل پارسال اینترنتی باشه ثبت نام که گویا نیست :)

بازم ممنون:)

گویا دیدند که ثبت نام اینترنتی جز دوباره کاری چیزی نیست بیخیالش شدن :):)) خواهش میکنم...

avina333

عضو جدید
دوست من چند سال پیش دانشگاه بوشهر قبول شد ولی به دلایل کاری نتونست پایان نامشو تحویل بده و وقتش تموم شد و خودشم سرسری گرفت و نرفت دنبالش که کارشو درست کنه و اخراج اعلام شد ولی همه درس هاش رو پاس کرده بود ......حالا بعد از 3 سال دوباره کنکور شرکت کرد و متاسفانه پیام نور تهران قبول شده حالا نمی دونه چکار کنه اگه درساش هم تطبیق بدن خیلی زور داره که مدرک پیاک نور جای روزانه رو بگیره.....البته ازاد هم شرکت کرده ...و اینکه شاغل هم هست....به نظر شما چکار کنه بهتره؟

amir_farhan

عضو جدید
منم به هردوی شما عزیزان تبریک میگم
فقط میخواستم اصلاح بکنم که دکتر جهانشاهی دكتراشو از بیرمنگام گرفته و يه نکته اضافه کنم که در ضمينه بايو پروفسور نجف پور هم هستن که واقعا عالين
ا
مرسی داداشی . ببین شما بیو کار میکنی؟

بالا