اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 - مهندسی شیمی

mohandesehsan

عضو جدید
سلام فرید جان
امیدوارم خوب و خوش باشید
من برای ایجاد یک گروه تحقیقاتی اعلام آمادگی میکنم

lockp

عضو جدید
سلام. من با رتبه 358 طراحی فرایند اصفهان قبول شدم.راسته که میگن استادای سخت گیری داره و بالاترین معدل 15 هست و ترم اول 60% مشروط میشن؟

chem.engineer

عضو جدید
سلام. من با رتبه 358 طراحی فرایند اصفهان قبول شدم.راسته که میگن استادای سخت گیری داره و بالاترین معدل 15 هست و ترم اول 60% مشروط میشن؟

سلام
تبریک میگم
شبانه یا روزانه؟
من دوستام ورودی پارسالن. سخت گیر نیستن همشون، گندن
باید از همون اول تلاشتون رو بکنین
شانستون بگه با رحیمی و ساری داشته باشین. بهشتی و نجاتی هم بد نیستن از لحاظ نمره
توکلی هم که هیچی. طلایی هم خوبه

farid_ppe

عضو جدید
سلام فرید جان
امیدوارم خوب و خوش باشید
من برای ایجاد یک گروه تحقیقاتی اعلام آمادگی میکنم

سلام عزیزم مرسی ممنون
خواهش میکنم
زمینه کاری و اگه مقاله ای رو دادی برام ایمیل کن ایمیلم تو پست های قبلی ه
مرسی

mahtab_chem

عضو جدید
دوستای من اینارو قبل شدن:
120-جداسازی علم و صنعت
240-جداسازی صنعتی اصفهان
520و600- رازی کرمانشاه
550-گاز فردوسی مشهد
204- علم و صنعت
670-صنعتی اصفهان البته فکر کنم شبانه باشه
یه 180 و 2تا 700 داشتیم که از اونا هم خبر ندارم فعلاً
ان شاالله که امسال ما میترکونیییییییییییییییم:smile:

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای من اینارو قبل شدن:
120-جداسازی علم و صنعت
240-جداسازی صنعتی اصفهان
520و600- رازی کرمانشاه
550-گاز فردوسی مشهد
204- علم و صنعت
670-صنعتی اصفهان البته فکر کنم شبانه باشه
یه 180 و 2تا 700 داشتیم که از اونا هم خبر ندارم فعلاً
ان شاالله که امسال ما میترکونیییییییییییییییم:smile:
سلااااام.مرسییییی
شبانه یا روزانه هاشونم میدونین؟

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااام،خواهش
همشون روزانه هستن جز اون 670 که فکر میکنم شبانه باشه،اون 180 هم معدل الف هست احتمالاً پلی تکنیک آورده، خلاصه بچه ها ما امسال گل کاشتن:)
آفرین آفرین باریکلا.کدوم دانشگاهین؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرتون ظرفیتا حتی از اون چیزی که تو دفترچه بود هم کمتر نشده؟؟
با این اوضاعی که میبینی مگه شک داری؟ معلومه کمتر شده. جذب کارشناسی ماشالله 2برابر شده جا زیاد هم میارن . اونوقت جاش ارشد کم کردن.اونم چه کم کردنی.

esmaili-kami

عضو جدید
من شبانه فرایند تهران با114 . خوبه میتونی آینده خوبی داشته باشی

ایول یعنی ما 4 تا رتبه از هم فاصله داشتیم؟ :) آره من فکر رفتنو اپلایم ایده آل برام یا این رشته بود یا محیط زیست. که البته این رشته رو علاقه بیشتری هم بهش دارم. شما فکر کنم بیشتر فکر کاری که فرایندو انتخاب کردی نه؟

SCIENSE

عضو جدید
ایول یعنی ما 4 تا رتبه از هم فاصله داشتیم؟ :) آره من فکر رفتنو اپلایم ایده آل برام یا این رشته بود یا محیط زیست. که البته این رشته رو علاقه بیشتری هم بهش دارم. شما فکر کنم بیشتر فکر کاری که فرایندو انتخاب کردی نه؟

نه من هر چه پیش آید یکم به خاطر معدل کارشناسیم اپلای کردن برا من سخته برا دانشگاه خوب .جالب اینه من روزانه محیط زیست تهرانم نیاوردم .
روزانه های علم و صنعتم با رتبه های زیر 250 پر شده.!!!

esmaili-kami

عضو جدید
نه من هر چه پیش آید یکم به خاطر معدل کارشناسیم اپلای کردن برا من سخته برا دانشگاه خوب .جالب اینه من روزانه محیط زیست تهرانم نیاوردم .
روزانه های علم و صنعتم با رتبه های زیر 250 پر شده.!!!

,واقعا؟ با این حساب یعنی منم 100 در صد نه روزانه محیط تهرانو آوردم نه شریف. خداروشکر که مهندسی پزشکی رو زدم. آقا مگه معدلت چنده... من با معدل 14.5 کارشناسیم از دانشگاه صنعتی اصفهان اپلای کردم از سه تا دانشگاه ها امریکا (دوتاش خوب یکیش متوسط) پذیرش گرفتم البته بدون فاند. مطمان باش با یه معدل فوق لیسانس خوب و یه مقاله پذیرش از دانشگاه های خوب امریکا با فاند میگیری

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
,واقعا؟ با این حساب یعنی منم 100 در صد نه روزانه محیط تهرانو آوردم نه شریف. خداروشکر که مهندسی پزشکی رو زدم. آقا مگه معدلت چنده... من با معدل 14.5 کارشناسیم از دانشگاه صنعتی اصفهان اپلای کردم از سه تا دانشگاه ها امریکا (دوتاش خوب یکیش متوسط) پذیرش گرفتم البته بدون فاند. مطمان باش با یه معدل فوق لیسانس خوب و یه مقاله پذیرش از دانشگاه های خوب امریکا با فاند میگیری
شما جای من بودین چیکار میکردین؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون انتخاب بین رفتن دانشگاهی که قبول شدین یا اپلای کردنه؟ من نمیدونم کجا قبول شدین یا معدلتون چند بوده. اگه بگین میتونم تجربیاتمو بتون بگم

من جایی که قبول نشدنم گفتم .
شما بودین میخونیدین واسه سال بعد؟
میترسم بخوونم بازم هیچی به هیچی بشه!
خاطرتون هست ؟جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان بودم!

esmaili-kami

عضو جدید
من جایی که قبول نشدنم گفتم .
شما بودین میخونیدین واسه سال بعد؟
میترسم بخوونم بازم هیچی به هیچی بشه!
خاطرتون هست ؟جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان بودم!

آها یادم اومد. واقعا خودم نمی تونم تصور کنم یک سال دیگه این مسیرو طی کنم. به نظرم با خودتون دودوتا چهار تا کنید که واقعا باسه چی میخواین برین فوق بخونید. اگه هدفتون داشتن یه رزومه بهتر باسه ادامه تحصیل در خارج از کشوره که به نظر من از همین الان بیفتید تو فکر اپلای کردن تو همین مقطع فوق لیسانس تو کشورایی مثل ایتالیا یا آلمان که هم سطح دانشگاهاشون خوبه هم کشورای خوبی هستن هم هزینه تحصیل توشون واقعا ناچیزه هم به معدلای پایین دیدم که پذیرش خوب میدن... اگه هدفتون اینه که بعدا موقعیت شغلی بهتری پیدا کنید به نظر من تو مملکتی که همه چی پارتی بازیه شما اگه این سه سال رو (یه سال دوباره کنکور بخونین دو سالم فوق) برین یه جا سر کار خود به خود سه سال سابقه کار خوبی خواهید داشت که شرایط کاریتون رو به مراتب بهتر از یه فوق لیسانسه ی صفر کیلومتر میکنه... اما اگه نه هدفتون اینه که حتما از یه دانشگاه خوب فوق بگیرین یا اینکه مثل من که فقط میخوام برم امریکا هدف مشخصی دارین که تنها با رفتن به یک دانشگاه خوب تو ایران محقق میشه باید بشینین دوباره بخونین...

من نمیتونم بتون بگم چه کار کنید فقط میتونم بتون بگم اگه تصمیم گرفتین دوباره درس بخونین با یه هدف مشخص درس بخونین. هدفی که فکر کردن بهش بتون انگیزه و انرژی برای درس خوندن هر په بیشتر رو بده... من به خاطر معدل پایینم فاند نتونستم بگیرم و موندگار شدم در حالی که دوستام رفتن... همین قضیه که باید برم فوق تا در نهایت بتونم با یه مدرک فوق خوب برم امریکا انقد هدف مشخصی و عالی بود که بهم خیلی تو درس خوندنم انگیزی و روحیه داد.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها یادم اومد. واقعا خودم نمی تونم تصور کنم یک سال دیگه این مسیرو طی کنم. به نظرم با خودتون دودوتا چهار تا کنید که واقعا باسه چی میخواین برین فوق بخونید. اگه هدفتون داشتن یه رزومه بهتر باسه ادامه تحصیل در خارج از کشوره که به نظر من از همین الان بیفتید تو فکر اپلای کردن تو همین مقطع فوق لیسانس تو کشورایی مثل ایتالیا یا آلمان که هم سطح دانشگاهاشون خوبه هم کشورای خوبی هستن هم هزینه تحصیل توشون واقعا ناچیزه هم به معدلای پایین دیدم که پذیرش خوب میدن... اگه هدفتون اینه که بعدا موقعیت شغلی بهتری پیدا کنید به نظر من تو مملکتی که همه چی پارتی بازیه شما اگه این سه سال رو (یه سال دوباره کنکور بخونین دو سالم فوق) برین یه جا سر کار خود به خود سه سال سابقه کار خوبی خواهید داشت که شرایط کاریتون رو به مراتب بهتر از یه فوق لیسانسه ی صفر کیلومتر میکنه... اما اگه نه هدفتون اینه که حتما از یه دانشگاه خوب فوق بگیرین یا اینکه مثل من که فقط میخوام برم امریکا هدف مشخصی دارین که تنها با رفتن به یک دانشگاه خوب تو ایران محقق میشه باید بشینین دوباره بخونین...

من نمیتونم بتون بگم چه کار کنید فقط میتونم بتون بگم اگه تصمیم گرفتین دوباره درس بخونین با یه هدف مشخص درس بخونین. هدفی که فکر کردن بهش بتون انگیزه و انرژی برای درس خوندن هر په بیشتر رو بده... من به خاطر معدل پایینم فاند نتونستم بگیرم و موندگار شدم در حالی که دوستام رفتن... همین قضیه که باید برم فوق تا در نهایت بتونم با یه مدرک فوق خوب برم امریکا انقد هدف مشخصی و عالی بود که بهم خیلی تو درس خوندنم انگیزی و روحیه داد.
مرسی خوب توضیح میدین واسه اپلای با لیسانس هم گفتین میشه اقدام کرد موضوع اینه که من نمیدونم که چطور باید شروع کرد و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم.فاند چی هست اصلا؟

esmaili-kami

عضو جدید
مرسی خوب توضیح میدین واسه اپلای با لیسانس هم گفتین میشه اقدام کرد موضوع اینه که من نمیدونم که چطور باید شروع کرد و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم.فاند چی هست اصلا؟

خواهش میکنم. فاند همون بورسیه تحصیلی هست که ادامه تحصیل تو کشورایی مثل امریکا، کانادا یا استرالیا حیاتی هستش چون هزینه دانشگاها تو این کشورا انقدر بالا هست که نمیشه از پسشون برومد. فاند از طرف خود دانشگاه به دانشجو های برتری که پذیرش بشون تعلق میگیره اختصاص داده میشه. عموما هم این فاند ها به گونه ای هستش که شما برای داشگاه در ازای این پول کار میکنین و منتی سرتون نیست به خاطر پولی که یتون داده میشه.

شروع کردن برای اپلای هم دست کمی از آماده شدن برای یه کنکور نداره. باید آماده بشین برای امتحانای تافل یا آیلتس و جی آر ای (در صورتی که میخواین امریکا برین) و در مورد نحوه اپلای کردن و تاریخ های اپلای دانشگاهایی که دوست دارین اطلاعات کسب کنین. اگه معدل بالای 17 ندارین یا این که مقاله هم ندارین بتون توصیه میکنم قید فاند گرفتن رو بزنین و به فکر اپلای در دانشگاهای کشورهای اروپایی بکنین که شهریه پندانی نداره دانشگاهاشون مثل ایتالیا با آلمان یا فنلاند.

فرنازگلی

عضو جدید
یکی لطفا منو نجات بده.......من پیام نور تهران قبول شدم،آزاد تهران جنوب هم دانشگاه خودمه حتما قبول میشم،شدیدا در شک هستم نمیدونم پیام نور تهران چه جوریههههههه

اگه بخوای در آینده با مدرکت تدریس کنی فکر دانشگاه پیام نور و مجازی رو بریز دور،
چون مدارک این دانشگاه ها مجوزه تدریس نداره همون آزاد بری خیلی بهتره

ava367

عضو جدید
كمممممممممممممممممممممممك
اول از همه تبريك به همه بچه هايي كه قبول شدن
بچه ها به نظرتون كدوم راه بهتر
ازاد رفتن؟ يا پشت كنكوري؟:cry:

بالا