استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
سلام،
لطفا دوستان اگه راجب سهمیه ایها چیزی میدونید به ما بگید مثلا مراحل جذبشون ، سمتاشون . من مکانیکم و گفتن برای پارس جنوبی شما رو میخوان ، ما فرم پر کردیم ولی هیچکی به ما زنگ نزده ، فقط فرم پر کردیم و مدارک دادیم ، شرایط ما با شما خیلی فرق داره؟
حالا فهمیدم این برادر تخربچی میدان مین بوده تو پروژه یادآوران الان جانباز شده سهمیشو گرفته میخاد برهSPGC خو

Yadavaran

عضو جدید
سلام،
لطفا دوستان اگه راجب سهمیه ایها چیزی میدونید به ما بگید مثلا مراحل جذبشون ، سمتاشون . من مکانیکم و گفتن برای پارس جنوبی شما رو میخوان ، ما فرم پر کردیم ولی هیچکی به ما زنگ نزده ، فقط فرم پر کردیم و مدارک دادیم ، شرایط ما با شما خیلی فرق داره؟
خیلی قیافت ناله است تومخزنی چیزی بودی یا موج انفجار گرفته است . بچه ها نگاه کنید کار مهندس شیمی ها چقدر باکلاسه خو مکانیک بودیم الان مثل این برادر میشدیم

.Petroleum

عضو جدید
سوالم راجب عکس نبود ملته حاشیه گرا این عکس یزدان فتوحی بازیگر خنده بازاره گذاشتم حال کنید ، اینارو ولش جواب سوالو بیا

.Petroleum

عضو جدید

.Petroleum

عضو جدید
سوالم راجب عکس بود؟ ملته حاشیه گر،این عکس یزدان فتوحی بازیگر خنده بازاره گذاشتم حال کنید ،اینارو ولش جواب سوالو بگید

amin2x

عضو جدید
واقعا؟ من شنیده بودم همه کسایی که قبول میشن اوایل کارشون یکسانه، برای همین تو طب صنعتی همه یه جور آزمایش میدن. واسه همین فکر میکردم بعد از دوران آموزشی سمت ها تعیین میشه

مثلا کسی که چشش خیلی ضعیف باشه برای سایتمن شدن رد میشه ولی اگه سمتش ازمایشگاه یا کار ستادی باشه قبولش میکنن.طب صنعتی یسری ازمایش هاش مشترکه یسری تست ها هم با توجه به سمت میگیرن.

sandis

عضو جدید

شما کدوم شهر هستی ؟

.Petroleum

عضو جدید
دورغوز آبادسفلی !
چه فرق میکنه منهدس
شما روال جذبه سمیه ایها رو میدونی ، بگو لطفا !

abdol1987

عضو جدید
حالا شما میگین عسلویه زن استخدام نمی کنن؟ اینجا تو POGC امسال کلی زن گرفتن. همکار من خانمه و خیلی هم باسواده. فقط یه کم شرایطش خاصه. کار یاد نمی گیرن ولی حقوق خوبی میگیرن.

.Petroleum

عضو جدید
داداش این آواتاره خووووودتی؟ :surprised: عجب هیکلی پسر !
:D
تازه داداش عضله های اصل کاری پایین تره خواستی بیا بهت نشون میدم ،اونارو ببینی چی میگی

آقا شما از روال جذب سهمیه ایها خبر داری؟

آخرین ویرایش:

farhad1989

عضو جدید
سوالم راجب عکس بود؟ ملته حاشیه گر،این عکس یزدان فتوحی بازیگر خنده بازاره گذاشتم حال کنید ،اینارو ولش جواب سوالو بگید

داداش منم سهمیه ایم رشته ام مهندسی شیمیه واسه پارس جنوبی مدارکمو تحویل دادم .
بقیه مراحل استخدام ماهم مثل بقیه بچه هاس باید ببینیم کی واسه طب صنعتی دعوتمون میکنن.راستی واسه من SMS نیومد واسه شما اومد؟

.Petroleum

عضو جدید
بقیه مراحل استخدام ماهم مثل بقیه بچه هاس باید ببینیم کی واسه طب صنعتی دعوتمون میکنن.راستی واسه من SMS نیومد واسه شما اومد؟

آره برای من اومد !
باسلام،به اطلاع معرفی شدگان محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت استخدام میرساند:این شرکت در حال برنامه ریزی برای ادامه مراحل استخدام شما( پس از وصول اظهار نظر گزینشی) می باشد . لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری و اشغال نمودن شماره تلفن های شرکت خودداری فرمائید. در صورت داشتن هر گونه سوال از تاریخ ۲۵ مرداد(92/05/20) به بعد باشماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۳۸۲۷۲ تماس حاصل فرمائید.ستاد جذب spgc

abdol1987

عضو جدید
تازه داداش عضله های اصل کاری پایین تره خواستی بیا بهت نشون میدم ،اونارو ببینی چی میگی

آقا شما از روال جذب سهمیه ایها خبر داری؟

یعنی به قول نفتی ها اساسا رافنک به دنیا اومدی. به قول علی کنکوری خووووو شما باید در سایت فقط استفاده شین با این اندام. سهمیه چی داری؟ سهمیه بدن؟

.Petroleum

عضو جدید
شما نمیدونی احتمالا کی برای طب صنعتی زنگ میزنن ؟ یا این ترتیب دعوت کردن بر چه اساسه بر اساس حروف الفباست یا رشته یا ... ؟

.Petroleum

عضو جدید
یعنی به قول نفتی ها اساسا رافنک به دنیا اومدی. به قول علی کنکوری خووووو شما باید در سایت فقط استفاده شین با این اندام. سهمیه چی داری؟ سهمیه بدن؟
منظورت رافنک یا رافنیک
25 درصد ایثارگران ، میخواستم بیشر راجب سمت ها بدونم چون کسایی که ازمون میدن یه جورایی تو مصاحبه توانایی هاشونو نشون میدن اما ما که سهمیه ای هستیم رو چه حسابی سمت تعیین میکن

abdol1987

عضو جدید
25 درصد ایثارگران ، میخواستم بیشر راجب سمت ها بدونم چون کسایی که ازمون میدن یه جورایی تو مصاحبه توانایی هاشونو نشون میدن اما ما که سهمیه ای هستیم رو چه حسابی سمت تعیین میکن
معمولا رشته ات و مدرکت (لیسانس و فوق لیسانس)میگه کجا باید بیفتی و کار کنی . لیسانس باشی سایت من میشی بدون تردید.

Yadavaran

عضو جدید
اصلا این سات من که میگن یعنی چی ؟ یعنی مرد سایت :D؟ چکار میکنند؟

ببین خو یه آچار F میگری دستت خو من پشته سیستم (برد) مییشینم فرمو ن میدمشما میری ولو V- 104 باز میکنی بعدچی میری کناره پمپ P-505 وا میسی من با بیسیم میگم برو چی پمپو استارت کن بعد که مخزنا پرشدند من دستورمی دم شما چی میری اونا رو چینج میکنی خووو

amin392

عضو جدید
منظورت رافنک یا رافنیک

هیچی شما با دوستان دیگه ات که سهمیه دارن تشریف میبری مصاحبه .وبا اونا قیاس میشی و چون تعدادتون کمه و ماشاالله ظرفیتتون هم 25 درصد کله (البته شما 30 درصد ظرفیت رو پر میکنید پس همچینم کم نیستید )،قبولی و براساس نمره ای که اوردی هم سمت میخوری (البته باید یه حداقل نمره رو تو مصاحبه بیاری)
برو حال حقوق سه میلیونیت رو ببر ولی همیشه یادت باشه که جا یه بنده خدای دیگه رو گرفتی که حقش بود بیاد استخدام بشه ولی بااین ظلمی که بهش برا سهمیه میشه تو خونه نشسته یا فوقش تو یه شرکت خصوصی داره کار میکنه
اون جاش اینجاست نه کسیکه با سهمیه هم سربازی خودش و کل داداشاش معافه .هم خودش میره بهترین دانشگاهها و هم کل خواهر برادراش، هم بدون ازمون وبه این راحتی تو بهترین ارگان کشور استخدام میشه:mad:

50 درصد بومی، 25 تا 30 درصد هم که سهمیه ایثارگری وشهدا اونایی که با این وضعیت قبول میشن خیلی نخبه ان :)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی شما با دوستان دیگه ات که سهمیه دارن تشریف میبری مصاحبه .وبا اونا قیاس میشی و چون تعدادتون کمه و ماشاالله ظرفیتتون هم 25 درصد کله (البته شما 30 درصد ظرفیت رو پر میکنید پس همچینم کم نیستید )،قبولی و براساس نمره ای که اوردی هم سمت میخوری (البته باید یه حداقل نمره رو تو مصاحبه بیاری)
برو حال حقوق سه میلیونیت رو ببر ولی همیشه یادت باشه که جا یه بنده خدای دیگه رو گرفتی که حقش بود بیاد استخدام بشه ولی بااین ظلمی که بهش برا سهمیه میشه تو خونه نشسته یا فوقش تو یه شرکت خصوصی داره کار میکنه
اون جاش اینجاست نه کسیکه با سهمیه هم سربازی خودش و کل داداشاش معافه .هم خودش میره بهترین دانشگاهها و هم کل خواهر برادراش، هم بدون ازمون وبه این راحتی تو بهترین ارگان کشور استخدام میشه:mad:

50 درصد بومی، 25 تا 30 درصد هم که سهمیه ایثارگری وشهدا اونایی که با این وضعیت قبول میشن خیلی نخبه ان :)
داش امین بیخیال :smile: دوباره یکی تو میگی یکی اونا.
ماه رمضونه بیاین با آرامش این ماه رو سپری کنیم

hadishs

عضو جدید

سهمیه بومی برای کارشناسی 60 درصد و برای کاردانی 70 درصده!
من برای سهمیه دادن به ایثارگران موافقم. خوب اونا هم برای کشور زحمت کشیدن و خون ریختن. اما 30 درصد واقعا زیاده! اصلا ظلمه!

سیه مو

اخراجی موقت

آره حقیقته سخته حقیقته

سیه مو

اخراجی موقت
سهمیه بومی برای کارشناسی 60 درصد و برای کاردانی 70 درصده!
من برای سهمیه دادن به ایثارگران موافقم. خوب اونا هم برای کشور زحمت کشیدن و خون ریختن. اما 30 درصد واقعا زیاده! اصلا ظلمه!

اصلا سهمیه چیه ؟؟؟؟؟ اگه اونا اونجا خون ریختن باباهای ما اینجا جون کندن ....

دیگه چن سال ؟؟؟چقد ؟؟؟ تا کجا ؟؟ ما تنبلترین شاگرد کلاسمون دوره کارشناسی فرزند ایثارگر بود الان داره ارشد دانشگاه تهران می خونه و حالشو می بره

Yadavaran

عضو جدید
نخبه

نخبه

آقا جان کدام نخبه نخبه ها همه رفتند از این مملکت خو

Yadavaran

عضو جدید
اصلا سهمیه چیه ؟؟؟؟؟ اگه اونا اونجا خون ریختن باباهای ما اینجا جون کندن ....

دیگه چن سال ؟؟؟چقد ؟؟؟ تا کجا ؟؟ ما تنبلترین شاگرد کلاسمون دوره کارشناسی فرزند ایثارگر بود الان داره ارشد دانشگاه تهران می خونه و حالشو می بره
بومی ها حقشون خو لیسانس باید بالای 80 درصد سهمیه بهشون بدند شما اصلا می دونی دمای سایه 50 درجه یعنی چی گرد وغبار 6000 برابر حد استاندارد چیه آلودگی شیمیایی آب شور کارون افزایش سرطان

mansour.mm20

عضو جدید

جذب نيروي انساني مورد نياز مجتمع رضايت بخش بود

تعداد مشاهده : 24
نسخه قابل چاپ

مدير منابع انساني شركت مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: فرايند جذب نيروي انساني مورد نياز شركت مجتمع پارس جنوبي رضايت بخش بود.
به گزارش روابط شركت مجتمع گاز پارس جنوبي محمد رضا بابايي مدير منابع انساني با بيان اين مطلب گفت: از زحمات دست اندركاران فرايند جذب در تمام مراحل تقدير و تشكر مي كنم.
افشين اسدي رئيس برنامه ريزي نيروي انساني شركت ملي گاز ايران به همراه بابايي مدير منابع انساني مجتمع از محل برگزاري مصاحبه نيروههاي P.O.G.C بازديد نمودند.
بر اساس اين گزارش كارگروه 5 نفره جهت نهايي نمودن نحوه پرداخت حقوق و مزاياي نيروههاي قرارداد مستقيم از شركت مجتمع گاز پارس جنوبي بازديد نمودند.
اين گروه متشكل از آقايان عباسي معاون مديريت توسعه منابع انساني، صدري مشاور مدير توسعه منابع انساني، حدادي رئيس امور كاركنان، فروغ رئيس خدمات پيمانكاري و صفري رئيس تدوين مقررات و روشهاي مالي شركت ملي گاز ايران بودند.

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

بالا