استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

loooooop

عضو جدید
سلام بچه ها من که برام پیامکی نیومد راجع به طب یا هر چیز دیگه ای!!!خواهشا هرکس خبری راحع به ادامه مراحل داره بیاد اینجا بگه ممنون مبشیم

sandis

عضو جدید
چه خبر بچه ها؟شایعه جدیدی چیزی نداریم؟
بنظرتون آموزشی کجاست؟ واسه من بهترین حالتش شیرازه یا عسلویه... خبری در این باره دارید بزارید.

متاسفانه آموزشی عسلویه یا جم هست دلیلشم خیلی واضح و مشخص هست بخاطر این تعداد افرادی که از نفت به گاز می خوان منتقل بشن

وحیدوحید

عضو جدید
چرا؟ خدایی چرا؟
ساحل محمود آباد بودی تا حالا؟ اگه بودی حالا فرض کن، اون ساحل تمیز تمیز باشه! کمپ نفت تو محمود آباد همچین جاییه!
بعد فرض کن دم غروب اونجا بشینی لب ساحل، چندتا شیشه دلستر (لول) هم بغلت باشه!
خداااااااااااااااااااااااااااااا

فکر کن بعد کلاس بریم جنگل توی کافه بشینیم. آخ که چه جای دنج و خوبیه اونجا :(

hadishs

عضو جدید
فکر کن بعد کلاس بریم جنگل توی کافه بشینیم. آخ که چه جای دنج و خوبیه اونجا :(

اما میگم هر جا باشیم، ایشالا چند نفری که اینجا هستیم با هم باشیم! حتی میشه گرمای 45 درجه رو هم تحمل کرد و ازش لذت برد اگه چندتا رفیق خوب دور و برت باشه. برعکسش هم که همیشه صادقه!

وحیدوحید

عضو جدید
اما میگم هر جا باشیم، ایشالا چند نفری که اینجا هستیم با هم باشیم! حتی میشه گرمای 45 درجه رو هم تحمل کرد و ازش لذت برد اگه چندتا رفیق خوب دور و برت باشه. برعکسش هم که همیشه صادقه!

ایشالا ایشالا :)

mansour.mm20

عضو جدید

آره حق با شماست دوستان بیاید باهم باشیم.
من اتفاقا پارسال محمود آباد بودم با خانواده .
واقعا بهشتیه یک عکس از پارک جنگلیش دارم اگه وقت شد براتون میزارم، دل هر جنبنده ای را میفریباند.
ولی اونجا مال شرکت نفته فقط فکر نکنم گازها رو بفرستن اونجا
Iran-mahmood abad. Mazandaran.jpg

اینم غروب محمود آباد
20110709262_1.jpg

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا بهشتیه یک عکس از پارک جنگلیش دارم اگه وقت شد براتون میزارم، دل هر جنبنده ای را میفریباند.
مشاهده پیوست 158345

نه عزیز از گاز اونجا میرن مرتب

Yadavaran

عضو جدید
مشاهده پیوست 158345
آقاجان خودتون بد عادت نکنید میرید شمال اونجا آب وهواش خیلی خوبه گیر میوفتید . دیگه نمی تونید عسلویه کار کنید همون جم بهتره خووو

وحیدوحید

عضو جدید
مشاهده پیوست 158345

واسه وزارت نفته که هم نفت هم گاز جز وزارت نفت هستن.
آخ آخ من با اینجایی که عکسشو گذاشتی کلی خاطره دارم!
:biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده همین دیشب یه شکست عشقی خوردم الان یکم دپرسم :( یعنی باور کنید الان برم طب صنعتی سه سوت رد میشم :crying2:
ایکاش این روزا زودتر بگذره تو جمع برم حالم بهتر بشه..(خداییش الان وقت اینجور شکست ها نبود :( )

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان شما مورد گزینشی دارید احتمالا بعد ازبرگشت از تایلند در فرودگاه مهرآباد پیامک رد صلاحیت گزینشی شما میاید خوو
من الان دپرسم باید برم یه سفر وگرنه نابود میشم رسما :(
(یادش بخیر یبارم قبلا تو خدمت شکست عشقی خوردم و اعصابم قروقاطی بود)

وحیدوحید

عضو جدید
بنده همین دیشب یه شکست عشقی خوردم الان یکم دپرسم :( یعنی باور کنید الان برم طب صنعتی سه سوت رد میشم :crying2:
ایکاش این روزا زودتر بگذره تو جمع برم حالم بهتر بشه..(خداییش الان وقت اینجور شکست ها نبود :( )

برای اینکه شکست عشقی نخورید هیچ وقت عاشق نشوید!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه وزارت نفته که هم نفت هم گاز جز وزارت نفت هستن.
آخ آخ من با اینجایی که عکسشو گذاشتی کلی خاطره دارم!
:biggrin:
خب واسه تنوع هم که شده من الان یه عکس میزارم وحید ببینم یادت میاد کجاشه دقیقا یا نه؟ اوکی؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم حجمش رو کم میکردم وحید جون بازم هست الان میزارم یکم دلتون باز بشه خودمم از دپرسی در بیام
شماهم بزارین :D

hadishs

عضو جدید
رامین گفته بودی بدنسازی میری، اما انگار تو تیم ملی پرورش اندامی!
من با تو نمیام تایلند : )))))))))
عکسو چرا پاک کردی؟!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین دفعه ای که من رفتم محمود آباد موقعیت سوئیتمون یه همچین جایی بود. من و داداشم بدون هیچ امکاناتی و فقط با فوت کردن، زغال قلیون رو ردیف کردیم و یه قلیون توپ کشیدیم :D

ویلاهاش هم جالب بودن اما دورن از مرکز خرید و امکانات. دیگه کسی بره معمولا تو هتل سوییت میگیره !
همیشه وقتی میرفتیم به خودم میگفتم خوش بحاله مسئولین اونجا چون بشون تو همونجا خونه ویلایی شیک و مجلل دادن و همیشه اونجان ! کلا همش عشق و حال میکنن

بالا