استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه هادی جان خیلی ضعیف شدم مخصوصا حالا که خونه نشین شدم و کلا غم و غصه و بیکار بودن خرابم کرده و مثل سابق اصلا نیستم :cry:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
منصور منو بردی تو خاطراتم ! مخصوصا زمان کوچیکی که بیشتر میرفتیم اونجا

hadishs

عضو جدید
نه هادی جان خیلی ضعیف شدم مخصوصا حالا که خونه نشین شدم و کلا غم و غصه و بیکار بودن خرابم کرده و مثل سابق اصلا نیستم :cry:

دیگه 3 ماه بیشتر نمونده. ایشالا که همه ی این روزا خاطره میشه :)
در ضمن اون آدمی که تو عکس بود، ضعیفشم خیلی قویتر از منه :D

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه 3 ماه بیشتر نمونده. ایشالا که همه ی این روزا خاطره میشه :)
در ضمن اون آدمی که تو عکس بود، ضعیفشم خیلی قویتر از منه :D

قوی بودن که مهم نیست داداش مهم معرفت و شعور ادم هاست که خدارو شکر بچه های اینجا نشون دادن دارن هم تو هم وحید هم جدیدیا مثل منصور و امین
.
.
.
راستی هادی من وحید رو دیدم ولی تورو نه !! خب یه عکسی چیزی بزار داداش یا اگه پیج اف داری منو ادد کن مثل وحید

hadishs

عضو جدید
قوی بودن که مهم نیست داداش مهم معرفت و شعور ادم هاست که خدارو شکر بچه های اینجا نشون دادن دارن هم تو هم وحید هم جدیدیا مثل منصور و امین
.
.
.
راستی هادی من وحید رو دیدم ولی تورو نه !! خب یه عکسی چیزی بزار داداش یا اگه پیج اف داری منو ادد کن مثل وحید

راستش من کلا یکی دو سالی میشه تو هیچ نوع شبکه اجتماعی عضو نیستم! و همه چی رو حذف کردم.
ببینم اگه شد عکسم رو آپلود میکنم برات پیام خصوصی میدم :)

mansour.mm20

عضو جدید
راستش من کلا یکی دو سالی میشه تو هیچ نوع شبکه اجتماعی عضو نیستم! و همه چی رو حذف کردم.
ببینم اگه شد عکسم رو آپلود میکنم برات پیام خصوصی میدم :)[/QUOTE
برا منم عکساتون رو بدید. منم عکس میدم...وحید.... رامین... هادی

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبره داغ الان به دستم رسید اما اینجا نمیتونم بزارم هرکی خواست پیغام بده لطفا

amin2x

عضو جدید
ما که خانوادتن پاتوقمون شماله ولی محمود اباد نرفتم.تا اونجا که من میدونم هرساله قرعه کشی میشه و با توجه به تعداد کارکنان وزارت نفت که حدود 100 هارتا رسمی داره و تمام امکانات نفت تو شمال و مشهد و شیراز ظرفیت 25 هزار تا رو داره هر 4 سال یکبار بهتون میفته ولی میگن همش پارتی بازیه ستادی ها بین خودشون پخش میکنن چیز زیادی به کارکنان عملیاتی نمیرسه.من فامیلمون با 38 سال سابقه خدمت یه بار محمود اباد به نامش در اومد.
یاد چت روم افتادم یکی میگه عکس بده اون یکی میگه تو بده من تو اف بی هستم.هرکی هست پیام بده اد کنم

وحیدوحید

عضو جدید
ما که خانوادتن پاتوقمون شماله ولی محمود اباد نرفتم.تا اونجا که من میدونم هرساله قرعه کشی میشه و با توجه به تعداد کارکنان وزارت نفت که حدود 100 هارتا رسمی داره و تمام امکانات نفت تو شمال و مشهد و شیراز ظرفیت 25 هزار تا رو داره هر 4 سال یکبار بهتون میفته ولی میگن همش پارتی بازیه ستادی ها بین خودشون پخش میکنن چیز زیادی به کارکنان عملیاتی نمیرسه.من فامیلمون با 38 سال سابقه خدمت یه بار محمود اباد به نامش در اومد.
یاد چت روم افتادم یکی میگه عکس بده اون یکی میگه تو بده من تو اف بی هستم.هرکی هست پیام بده اد کنم

امین بستگی داره که کدوم بخش وزارت کار کنی. مثلا اگه پالایش و پخش بیفتی چون کارکنانش خیلی زیادن بهت خیلی دیر به دیر نوبت میرسه. اما فکر کنم کارکنان گاز از بقیه جاها کمتر باشن و واسه همین زودتر بهمون نوبت برسه. در ضمن اگه بخوای زمانی غیر از عید و تابستون (بهش میگن غیر فصل) بری زودتر از اینا بهت نوبت میرسه

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

.به پايگاه اينترنتي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران خوش آمديد
شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.
نکات مهم در خصوص آزمون کتبی
1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد. 2- نتايج آزمون كتبي و اسامي پذيرفته شدگان در اواسط تیر ماه 92 اعلام مي گردد.

sandis

عضو جدید
ماشااله سهمیه کارکنان چه می کنه ، به قول عدل جون ، چه می کنه این سهمیه ;)
زین پس از تمامیه کسایی که قصد ادامه حیات و زندگی کردن را دارند تقاضا می شود در صورت داشتن سهمیه بخصوص سهمیه کارکنان ، امید به زنده بودن داشته باشند
:D

MANO TO

عضو جدید
نظرتون راجع به این تقسیم بندی چیه:

اوایل ماه یعنی مینیمم از 1ام تا ماکزیمم 10 ام.

اواسط ماه یعنی مینیمم از 11ام تا ماکزیمم 20 ام.

اواخر ماه یعنی مینیمم از 21ام تا ماکزیمم31 ام

hadishs

عضو جدید

اگه بخوای منطقی باشه خوبه
اما اگه بخوای مثل شرکت نفت بپیچونی حالات مختلفی پیش میاد! مثلا اون روز اخر رو به 3 قسمت تقسیم میکنن و میشه اینجوری:
اوایل ماه یعنی مینیمم از 1ام تا ماکزیمم 10 و یک سوم ام!
.
.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشااله سهمیه کارکنان چه می کنه ، به قول عدل جون ، چه می کنه این سهمیه ;)
زین پس از تمامیه کسایی که قصد ادامه حیات و زندگی کردن را دارند تقاضا می شود در صورت داشتن سهمیه بخصوص سهمیه کارکنان ، امید به زنده بودن داشته باشند
:D
یکم وقت میذاشتی دفترچه ثبت نام رو درست بخونی !! کارکنان اصلا سهمیه ندارن !!!!!!!!! امتیاز بشون میدن فقط تو کتبی اونم 20 درصد از کسب شده !!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جواب نفت بزودی ممکنه بیاد . براش تاپیک جدا هست؟ یا ایجاد نشده؟

hadishs

عضو جدید
همینجا نمیشه ادامه داد؟
البته اگر قبول شدیم!

شدنش که میشه. اصلا مگه کسی نظارت هم میکنه!
اما ممکنه خیلی از کسایی که اینجا قبول شدن اونجا قبول نشن و بالعکس. مطالب و اعلامیه ها و نظرها ممکنه قاطی بشه و مثلا خیلی ها اینجا میان تا نظرات در مورد شرکت گاز رو بخونن.
دز ضمن تعداد قبولی های شرکت نفت مسلما خیلی بیشتره و ممکنه کلا اونایی که گاز رو قبول شدن بینشون گم بشن :)

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

شدنش که میشه. اصلا مگه کسی نظارت هم میکنه!
اما ممکنه خیلی از کسایی که اینجا قبول شدن اونجا قبول نشن و بالعکس. مطالب و اعلامیه ها و نظرها ممکنه قاطی بشه و مثلا خیلی ها اینجا میان تا نظرات در مورد شرکت گاز رو بخونن.
دز ضمن تعداد قبولی های شرکت نفت مسلما خیلی بیشتره و ممکنه کلا اونایی که گاز رو قبول شدن بینشون گم بشن :)

آقا جان تجربه آزمون نفت 90نشان داده که نتایج بعد از ماه رمضان می آید خو پس . تا آن موقع پس شما استخدام شرکت گازید و در عسلویه خو

hadishs

عضو جدید
بله آقا سرمد هستن اما سرشون شلوغه شاید گهگداری بتونه سر بزنه.
ولی یکی کم کم باید همت کنه افتتاح کنه

حالا فعلا بزار نتایج بیاد. بعدا یه تاپیک براش باز میکنیم
مثل اینکه باز هم اعلام نتایج رو انداختن برای هفته ی آینده.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا فعلا بزار نتایج بیاد. بعدا یه تاپیک براش باز میکنیم
مثل اینکه باز هم اعلام نتایج رو انداختن برای هفته ی آینده.
خب اصولا میگن تا 5 نشه بازی نشه !! اگه اینبار بازم عقب بیوفته اونوقت تازه رو قاعده بازی کردن :biggrin:

وحیدوحید

عضو جدید
آقا جان تجربه آزمون نفت 90نشان داده که نتایج بعد از ماه رمضان می آید خو پس . تا آن موقع پس شما استخدام شرکت گازید و در عسلویه خو

آره من هم فکر میکنم که بعد از ماه رمضون نتایج رو اعلام کنن. شاید هم واستادن استخدامی های قطعی گاز مشخص بشه و اونایی که توی گاز قبول شدن رو دیگه توی قبولی های نفت اعلام نکنن

mansour.mm20

عضو جدید

ازنظر شرکت نفت اوایل میشه 1ام تا 2ام
اواسط میشه از 2 ام تا ساعت 23 روز 31ام
اواخرم میشه اواسط ماه بعد
:biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من هم فکر میکنم که بعد از ماه رمضون نتایج رو اعلام کنن. شاید هم واستادن استخدامی های قطعی گاز مشخص بشه و اونایی که توی گاز قبول شدن رو دیگه توی قبولی های نفت اعلام نکنن
نه وحید نمیتونن بیشتر از این طولش بدن و تا اخره این برج میزنن شک نکن ! چون صدا مردم در میاد دیگه و .... :w00:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که براشون تحقیق اومدن( وحید ، هادی , ...) یه سوال :
-فقط از اون 7 نفر تحقیق میکنن؟
-ممکنه از اونا ادرس دوستان و اشنایان مارو بگیرن و سراغ اونا هم برن؟
-چند نفر هم اگه یادتون باشه روزه گزینش توی یه صفحه پر کردیم غیر از اون 7 نفر ! یعنی 4 تا از دوستان نزدیک بود، اونا هم مورده تحقیق واقع میشن؟

بالا