استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان در مصاحبه شرکت گاز که در تهران برگزار میشود ار رفرسنهای مطالعاتی دوران تحصیل سوال می کنند شما بگویید بطور مثال اگر گاز هستید بگویید مادوکس کمپل I.G.T برای اینکه مطمئن شوند شما مثلا I.G.T رو خوندید بگیند این کتاب خیلی قدیمی بود ومربوط به دهه شصت کامیپوترهاش از سیستم کاغذ پانچ استفاده می کنند .

وحیدوحید

عضو جدید
بطور کلی شرکت گاز برعکس شرکت نقت عمل می کنه یعنی شرکت گاز آزمون کتبیش راحت ولی مصاحبه پوست آدمو می کنند ودر شرکت نفت آزمون کتبی سخت ولی مصاحبه آسون تر است ولی امسال برخلاف سالهای گذشته آزمون نفت آسون بود خووووووووووووووووووو[/SIZE]

والا مصاحبه من که خیلی آسون تر از اون چیزی بود که فکر میکردم!

وحیدوحید

عضو جدید
آقاجان در مصاحبه شرکت گاز که در تهران برگزار میشود ار رفرسنهای مطالعاتی دوران تحصیل سوال می کنند شما بگویید بطور مثال اگر گاز هستید بگویید مادوکس کمپل I.G.T برای اینکه مطمئن شوند شما مثلا I.G.T رو خوندید بگیند این کتاب خیلی قدیمی بود ومربوط به دهه شصت کامیپوترهاش از سیستم کاغذ پانچ استفاده می کنند .

اگه منظورت با من بود که من رشته ام "طراحی فرآیند" هستش

mahdismh69

عضو جدید
آقا از حقوقشم بگید یه ذره انگیزه بشه واسمون...
منطقه 6 بندرعباس افتادم....کسی اطلاعات موثق داره راجع به حقوق؟
من در مورد اسکان پرسیدم گفتن مجردها باشگاه دارن واسه اسکانشون.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقوق من قبلا بتون گفتم چجوریه.
علی کنکوری خیلی بزرگش کردی اصلا رفرنس و ... نمیخاد ! اسون تر از چیزیه که دارین تصور میکنید اما شانسیه !

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا مصاحبه نفت من تمام درسا و فرمولا دیگه یادم رفته و میره ! حوصله خوندن هم ندارم کلی کتابه و درس ! الانم فقط حس بیرون رفتن با خانوم بچه ها و تو خونه بازی فارکرای و بایوشاک رو دارم :D
از کتاب متاب حالم بهم میخوره!

Yadavaran

عضو جدید
صرفا جهت تفریح:eek:
[h=1]پرنده ای عجیب و ناشناخته[/h]
تیراژ۲۴ - پوتوس نوعی پرنده عجیب از خانواده ها Nycitibiidae است.این نوع پرنده در شمال امریکای جنوبی دیده شده است. این نوع پرنده همانند جغدها شب زی هستند و در طول روز روی کنده های درختان بدون حرکت استراحت میکند.به گونه ای که اگر دقت نکنید و یا حضور او با خبر نباشید او را با کنده درخت یکی فرض خواهید کرد و متوجه ان نخواهید شد.
:surprised::w46::w21::w00::thumbsdown:

وحیدوحید

عضو جدید
اره از من حتی مسئله دادن تانک آب که باید فشار خروجی از پایین بدست میوردیم ذهنی با فرمول

مگه فشار خروجی با فشار اتمسفر برابر نیست؟
توی مسائل، وقتی برای یه تانک روباز معادله برنولی رو مینوشتیم فشارها رو با هم میزدیم. چون فشار سطح روباز که برابر اتمسفر بود فشار خروجی هم همین طور که بعد سرعت خروجی برابر با جذز 2gh میشد

Yadavaran

عضو جدید
توی مسائل، وقتی برای یه تانک روباز معادله برنولی رو مینوشتیم فشارها رو با هم میزدیم. چون فشار سطح روباز که برابر اتمسفر بود فشار خروجی هم همین طور که بعد سرعت خروجی برابر با جذز 2gh میشد[
دقیقا فشار خروجی برابر فشار آتمسفراست چون جت را برابر فشار جو درنظرمیگیرم .

Yadavaran

عضو جدید
معاون وزیر نفت در امور منابع انسانی و مدیریت:
نظام جامع سرمایه انسانی صنعت نفت در دست تدوین است

۱۴:۵۴ (چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲)

اهواز _ شانا _ گروه نفت: معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت گفت: نظام جامع سرمایه انسانی متناسب با نیازهای صنعت نفت از سوی این معاونت در دست تدوین است.

به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفت خیز جنوب، دکتر کریم سلحشور روز چهارشنبه (یکم خرداد) در نخستین همایش مدیریت دانش در بخش بالادستی صنعت نفت در اهواز با اشاره به برنامه های کلان تدوین نظام های سرمایه انسانی صنعت نفت گفت: یکی از زیرمجموعه های نظام جامع سرمایه انسانی صنعت نفت موضوع مدیریت دانش است که برای این منظور نظام نامه آن تدوین شده است.

وی اظهار کرد: در دنیای امروز دانش به عنوان مهمترین ابزار تولید محسوب می شود که در کانون آن نیروی انسانی تحصیل کرده و مجرب قرار دارد.

به گزارش خبرنگار شانا از اهواز، دکتر کریم سلحشور صبح امروز (چهارشنبه یکم خرداد) در نخستین همایش مدیریت دانش در صنعت بالادستی نفت، با اشاره به وضعیت نیروی انسانی صنعت نفت در افق ١٠ سال آینده گفت: تا ١٠ سال آینده بیش از ٢٤ هزار نفر از کارکنان صنعت نفت بازنشسته می شوند.

معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت افزود: بر این اساس لازم است بحث مدیریت دانش در صنعت نفت و ضبط تجربیات کارکنان و انتقال آنها به نیروهای جدید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی با اشاره به ابزارهای مورد نیاز برای اجرای مدیریت دانش در صنعت نفت اظهار کرد: فرهنگ، ساختار و فناوری، ٣ حوزه اصلی در پیاده سازی مدیریت دانش است که برای هر حوزه از سوی معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت برنامه هایی در دست اقدام است.

نخستین همایش مدیریت دانش در صنعت بالادستی نفت روز چهارشنبه(اول خرداد) با حضور مدیران ارشد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران به میزبانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در اهواز برگزار شد.

این همایش یکروزه از سوی معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، با همکاری ستاد طرح‌ها و پروژه‌های ویژه وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد.

وحیدوحید

عضو جدید
توی مسائل، وقتی برای یه تانک روباز معادله برنولی رو مینوشتیم فشارها رو با هم میزدیم. چون فشار سطح روباز که برابر اتمسفر بود فشار خروجی هم همین طور که بعد سرعت خروجی برابر با جذز 2gh میشد[

پس فرمول خاصی نداره درسته؟

Yadavaran

عضو جدید
جذب 5 هزار نيروي ممتاز براي فعاليت در صنعت نفت

جذب 5 هزار نيروي ممتاز براي فعاليت در صنعت نفت

وزير نفت خبر داد؛[h=5]جذب 5 هزار نيروي ممتاز براي فعاليت در صنعت نفت[/h]
وزير نفت در سومين جلسه شوراي سياستگذاري و نظارت راهبردي پژوهش و فناوري صنعت نفت اظهارداشت: طي چند سال اخير وزارت نفت موفق شده است نزديك به 5 هزار نيروي ممتاز را جذب اين صنعت كند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران، رستم قاسمي؛ وزير نفت با تاكيد براين موضوع كه ممتازان و نخبگان جذب شده ، سرمايه هاي مهم اين صنعت هستند خاطر نشان كرد: نحوه بهره مندي از توانمندي هاي اين نيروها يك اصل مهم است و با يك برنامه ريزي صحيح مي توان از حداكثر توان اين متخصصان استفاده كرد.
وزير نفت، 2 موضوع را در راس برنامه هاي وزارت نفت برشمرد و افزود: در شرايط كنوني ، سرعت در اجراي پروژه ها و توسعه محورها ي مورد نياز دو اصل اساسي در پيشبرد اهداف صنعت نفت است.
وي افزود: براي دستيابي به اهداف مورد نظرمان در سال 92 با توجه به اهميت و ضرورت توسعه اين صنعت، بودجه قابل توجهي به وزارت نفت اختصاص يافته كه به طور حتم بخشي از اين بودجه صرف توسعه پژوهش، فناوري و دانش محوري اين صنعت خواهد شد.
قاسمي درپايان با ذكر اين موضوع كه وزارت نفت از پروژه هاي پژوهشي كه قابليت تجاري شدن دارد استقبال مي كند، تصريح كرد: با ايجاد بازارهاي تجاري و عقد قراردادهاي بلندمدت با شركت ها، هزينه هاي هنگفت پژوهشي متعادل تر خواهد شد و ضرورت دارد براي اجراي اين طرح هرچه زودتر اقدام كرد.

Yadavaran

عضو جدید

hadishs

عضو جدید
امیدوارم تو 2 روز آینده نتایج نفت نیاد!
اگه بیاد و قبول نشده باشم با بیشترین استرس ممکن میرم سر جلسه مصاحبه. اگه اونجوری بشه احتمالا به هیچ کدوم از سوالاشون نتونم جواب بدم!

Yadavaran

عضو جدید
استخدام امسال فلات قاره

استخدام امسال فلات قاره

مدير منابع انساني شركت نفت فلات قاره ايران:
تبديل وضعيت 1600 نيروي پيمانكار در شركت نفت فلات قاره ايران/ براي افزايش حقوق و مزاياي كاركنان اقماري مذاكره مي كنيم

مدير منابع انساني شركت نفت فلات قاره ايران با بيان اينكه طي سال گذشته، 1600 نفر از نيروهاي پيمانكار اين شركت تبديل وضعيت شده اند، گفت: امسال نيز در تلاشيم با اخذ مجوز از وزارت نفت، با 400 نفر از نيروهاي پيمانكار مشمول قوانين اعلام شده از سوي وزارت نفت، قرارداد موقت ببنديم.

سعيد فتاح زاده در گفت و گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران توضيح داد: تبديل وضعيت كاركنان مذكور از پيمانكاري به قرارداد موقت، بر اساس دستورالعمل وزارت نفت صورت گرفت و اين روند در سال جاري نيز ادامه مي يابد.
فتاح زاده در ادامه، با اشاره به تفاوت قابل توجه حقوق و مزاياي كاركنان اقماري شركت ملي نفت ايران با شركت هاي خارجي و حتي شركت هاي خصوصي داخلي فعال در اين حوزه، يادآور شد: براي كاهش ميزان اختلاف درآمدها و به منظور جلوگيري از ريزش نيروي انساني، در نظر داريم مذاكراتي را با اداره تنظيم مقررات وزارت نفت و واحد مربوطه در شركت ملي نفت ايران انجام دهيم تا در صورت توافق مراجع ذيربط، در خصوص افزايش حقوق و مزاياي كاركنان اقماري به خصوص بهبود وضعيت درآمدي كاركنان سكوها اقدام شود.
استخدام 40 نفر از محل آزمون استخدامي شركت ملي نفت در سال جاري
وي در زمينه جذب نيروي جديدالاستخدام به شركت نفت فلات قاره ايران گفت: در سال گذشته و از محل آزمون استخدامي شركت ملي نفت در سال 90، حدود 600 نفر به استخدام نفت فلات قاره درآمدند و دوره هاي آموزشي بدو خدمت خود را در مراكز آموزشي محمودآباد، اصفهان و كيش سپري كردند.

به گفته وي، امسال نيز برنامه ريزي شده است از محل آزمون استخدامي شركت ملي نفت، 40 نفر براي فعاليت در سمت هاي سازماني منطقه عملياتي كيش به استخدام شركت نفت فلات قاره درآيند.

117 ساعت؛ ميانگين نفر- ساعت آموزشي براي كاركنان نفت فلات قاره
مدير منابع انساني شركت نفت فلات قاره ايران با بيان اينكه تامين مسكن براي كاركنان منطقه عملياتي كيش نيز در دستور كار اين شركت قرار دارد، تصريح كرد: هم اكنون مسكن كاركنان اين منطقه عملياتي از طريق پرداخت وديعه مسكن تامين مي شود، اما با توجه به روند فزاينده قيمت مسكن در كيش، خريد مسكن، گزينه منطقي تري است.
فتاح زاده با اشاره به اينكه ميانگين آموزش كاركنان در شركت نفت فلات قاره ايران طي سال گذشته، 117 نفر- ساعت بوده است، خاطرنشان كرد: اميدواريم با اختصاص مناسب منابع مالي، امكان افزايش ميانگين آموزشي به بيش از 150 ساعت در سال جاري فراهم شود.

Yadavaran

عضو جدید
امیدوارم تو 2 روز آینده نتایج نفت نیاد!
اگه بیاد و قبول نشده باشم با بیشترین استرس ممکن میرم سر جلسه مصاحبه. اگه اونجوری بشه احتمالا به هیچ کدوم از سوالاشون نتونم جواب بدم!
شرکت نفت همیشه اعلام نتایجش با تاخیر است ان شالله که نیمه دوم باشد تا ماهم بتوانیم مصاحبه را به سلامت طی کنیم در ضمن فردا اعلان نتایج پتروشیمی کارون است .

hadishs

عضو جدید
شرکت نفت همیشه اعلام نتایجش با تاخیر است ان شالله که نیمه دوم باشد تا ماهم بتوانیم مصاحبه را به سلامت طی کنیم در ضمن فردا اعلان نتایج پتروشیمی کارون است .

من که اونجا شرکت نکردم. امیدوارم بعدا حسرتشو نخورم!
ایشالا شما هم قبول میشی داداش مثه همیشه :)

delpier0

کاربر بیش فعال
برا مصاحبه نفت من تمام درسا و فرمولا دیگه یادم رفته و میره ! حوصله خوندن هم ندارم کلی کتابه و درس ! الانم فقط حس بیرون رفتن با خانوم بچه ها و تو خونه بازی فارکرای و بایوشاک رو دارم :D
از کتاب متاب حالم بهم میخوره!
داداش خب واسه گاز انصراف میدادی که واسه نفت بخونی :D . با خانو بچه ها میرین سی و سه پل دیگه ؟ ;) اخ اخ فار کرای خیلی باحال هست البته بازی نکردم فقط تبلیغشو دیدم . من فقط fifa 13 بازی میکنم .

delpier0

کاربر بیش فعال
اقا چطوری فشارشون یکی هست ؟ فشار مایع به ارتفاعی که داره بستگی داره . ؟؟؟

delpier0

کاربر بیش فعال
اره از من حتی مسئله دادن تانک آب که باید فشار خروجی از پایین بدست میوردیم ذهنی با فرمول

رامین تو پالایشگاه جم زده بودی ؟ اگه جم نزده بودی من جم زده بودم میتونی سوالارو یه سریاشو بگی . چون ما که قرار نیست جای هم رو بگیریم . من یه جا دیگم ;)

HAMED A

عضو جدید
سلام
منم 5شنبه رفتم مصاحبه. از صبح اونجا بودم تا بالاخره ساعت 3 بعداز ظهر مصاحبه شدم. نفرات مصاحبه کننده ارشد با لیسانس فرق میکنه. به نظر من مصاحبه کننده های ارشد کمتر تجربه بهره برداری داشتن و بیشتر مال قسمتهای پژوهشی بودن چون با اینکه من 5 سال سابقه صنعتی داشتم فقط سئوالای درسی می پرسیدن که منم خیلیاش یادم نبود. تا جائیکه وسط مصاحبه گفتم من فکر می کردم مصاحبه فنی سئوال میکنید و واسه مطالب علمی آمادگی ندارم که از اون به بعد چند تا سئوال ساده فنی هم پرسیدن.

delpier0

کاربر بیش فعال
تصویری از خشک شدن دریاچه ارومیه از سال 1984 تا امروز

واقعا ناراحت کنندس ولی از همه طرف داریم بیچاره میشیم .

delpier0

کاربر بیش فعال
سلام
منم 5شنبه رفتم مصاحبه. از صبح اونجا بودم تا بالاخره ساعت 3 بعداز ظهر مصاحبه شدم. نفرات مصاحبه کننده ارشد با لیسانس فرق میکنه. به نظر من مصاحبه کننده های ارشد کمتر تجربه بهره برداری داشتن و بیشتر مال قسمتهای پژوهشی بودن چون با اینکه من 5 سال سابقه صنعتی داشتم فقط سئوالای درسی می پرسیدن که منم خیلیاش یادم نبود. تا جائیکه وسط مصاحبه گفتم من فکر می کردم مصاحبه فنی سئوال میکنید و واسه مطالب علمی آمادگی ندارم که از اون به بعد چند تا سئوال ساده فنی هم پرسیدن.
ایشالا که قبول میشی .
نمره ازمون کتبی و هوشتم دیدی ؟

HAMED A

عضو جدید
پس از سئوالایی که در مورد پایان نامه ام پرسیدن سئوالای علمی اینا بودن:
تعریف لایه مرزی - درایوینگ فرس در مایعات و گازها- معادلات ناویر استوکس-انواع رژیم جریان و پروفایل سرعتشون- کارایی مبدل جریان همسو بیشتره یا نا همسو-چرا از بخار بیشتر واسه گرم کردن در مبدلها استفاده میشه-
حالا بازم یادم اومد مینویسم
یه نفر هم که از نرم افزار میپرسید و چون من پایان نامه ام با متلب بود همش از متلب پرسید.

Yadavaran

عضو جدید
سلام

مهندس مصاحبه ات ساعت چند بود . از کامیپوتر ونر افزار چی پرسیدند از زبان انگلیسی چی از رفرنس وطراحی هم پرسیدند .

Yadavaran

عضو جدید
پس از سئوالایی که در مورد پایان نامه ام پرسیدن سئوالای علمی اینا بودن:
تعریف لایه مرزی - درایوینگ فرس در مایعات و گازها- معادلات ناویر استوکس-انواع رژیم جریان و پروفایل سرعتشون- کارایی مبدل جریان همسو بیشتره یا نا همسو-چرا از بخار بیشتر واسه گرم کردن در مبدلها استفاده میشه-
حالا بازم یادم اومد مینویسم
یه نفر هم که از نرم افزار میپرسید و چون من پایان نامه ام با متلب بود همش از متلب پرسید.
مهندس خدا رحم کنه چه سوالات خفنی ازت پرسیدن شما با لیسانس رفتی یا با کارشناسی ارشد نکنه ازما هم این سوالهارو بکنند معادله ناویر استوکسو کی بلده خوووو:cry:

HAMED A

عضو جدید

مهندس مصاحبه ات ساعت چند بود . از کامیپوتر ونر افزار چی پرسیدند از زبان انگلیسی چی از رفرنس وطراحی هم پرسیدند .
من کد 46 بودم گفته بودن 10 صبح برم ولی تا 3 طول کشید.ناهار هم میدن:D
ازم پرسید چه نرم افزارایی بلدی؟؟و یکیشون هم همش از متلب چون پایان نامه کد متلب بود پرسید.زبان هم گفت خودتو به انگلیسی معرفی کن و در مورد تحصیلات و ... صحبت کن که گفتم بعد گفتم مدرک تافل هم دارم گفت نیاز نیست همینکه صحبت کردی کافیه.از رفرنس و طراحی نپرسیدن

بالا