استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

hadishs

عضو جدید
عاغا ما هم مصاحبه رو دادیم و خلاااااااااااصصصصصصصص! احتمالا هم قبول نمیشم چون نمره هام رو تونستم ببینم! نمره کتبیم پایینه (اونطور که اون آقاهه میگفت!)
اما مصاحبه ی من خیلی خیلی راحت بود. یه جوری که اگه یه ذره تسلطم رو مسائل و قضایا بیشتر بود حتی میتونستم 100 درصد سوالا رو جواب بدم! اما چندتا سوال رو اصلا نخونده بودم و چندتا رو هم اونجا یادم نیومد. کلا اونطور که بعضی از بچه ها میگفتن، سوالای عجیب غریب نمیپرسیدن. من تقریبا به همه سوالایی که مربوط به صنعت بود جواب دادم اما تو تئوری ها چندان خوب نبودم! (فکر میکردم برعکس بشه)
در ضمن امروز آخرین گروه دوره کارشناسی مربوط به پارس جنوبی مصاحبه دارن و همه ی کسایی که پارس جنوبی رو انتخاب کردن مصاحبشون تموم میشه و نمره ها هم معلومه. امیدوارم زودتر جواب نهایی رو اعلا کنن تا از بلاتکلیفی در بیایم.
من برم یه 10-12 ساعتی بخوابم :)

delpier0

کاربر بیش فعال
سلام
دوستان من فردا مصاحبه دارم
کسی توصیه ای،تجربه ای،پندی حکایتی چیزی داره به ما بگه این دم آخری؟
از الان استرس داره دیوونم میکنه خدا فردا رو بخیر کنه:confused: اولین باره دارم مصاحبه میدم
دلپیرو جان شما کی مصاحبه داری داداش؟

داداش من 8 تم مصاحبم هست . استرس نداشته باش نمیدونم چرا به دلم افتاده تو قبول میشی .:cool:

delpier0

کاربر بیش فعال
دقیقا مثل منی ! من پروژم ترجمه شده رفرنس خارجی اونم مقطع ارشد بود ! که خوبم برام ترجمه نکرده بود ! پدرررررررررری از من درومد واسه خوندن این برای مصاحبه که از 4 روز قبلش دل درد و دل پیجه بدجور گرفته بودم و داشت گریم میگرفت[/QUOTE
رامین اگه پروژه زیاد مهم نیست ولش کنم ؟ وقتمو بذارم رو درسا

delpier0

کاربر بیش فعال
عاغا ما هم مصاحبه رو دادیم و خلاااااااااااصصصصصصصص! احتمالا هم قبول نمیشم چون نمره هام رو تونستم ببینم! نمره کتبیم پایینه (اونطور که اون آقاهه میگفت!)
اما مصاحبه ی من خیلی خیلی راحت بود. یه جوری که اگه یه ذره تسلطم رو مسائل و قضایا بیشتر بود حتی میتونستم 100 درصد سوالا رو جواب بدم! اما چندتا سوال رو اصلا نخونده بودم و چندتا رو هم اونجا یادم نیومد. کلا اونطور که بعضی از بچه ها میگفتن، سوالای عجیب غریب نمیپرسیدن. من تقریبا به همه سوالایی که مربوط به صنعت بود جواب دادم اما تو تئوری ها چندان خوب نبودم! (فکر میکردم برعکس بشه)
در ضمن امروز آخرین گروه دوره کارشناسی مربوط به پارس جنوبی مصاحبه دارن و همه ی کسایی که پارس جنوبی رو انتخاب کردن مصاحبشون تموم میشه و نمره ها هم معلومه. امیدوارم زودتر جواب نهایی رو اعلا کنن تا از بلاتکلیفی در بیایم.

اقا بگو چی پرسیدن خب . اگه اینجا نمیشه بگی واسم تو خصوصی بگو . داداش منتظرما . منو چشم انتظار نذار . یه توضیح کامل بده . دستت درست . فقط تراپاتونی :)

ha_mi

عضو جدید

مصاحبت فک کنم مثه منو وحید بوده من به سه تا از سوالا که همشم همون یارو داغونه پرسید جواب ندادم یکیشم همون لحظه بی دقتی کردم غلط ج دادم، این چارتا واقعا سوالای خیلی سخت و ریز درسی بود وحیدم همینطور بود انقد نا امید نباش پسر :) شاید نمره ازمونت پایینتر از نرمال باشه ولی خب امکان داره مصاحبت بالاتر باشه و درصدشونم که 50-50 اِ :) راسی از کجا نمره ازمونو دیدی؟
اره امروز روزه اخره یکی از دوستام امروزه ...
دیروزم با تو یکی دیگه از دوستام بود شاید دیده باشیش مهدی غیاثی ؟ خب این رزومش خیلی قویه 5تا مقاله تو ISI داشت میگف اینارو گفتم خیلی از مقاله ها سرشون نمیشد گیر بدن ولی سوال پیچم کردن به 5-6 از سوالاشون نتونسم جواب بدم، اخرشم روانشناسه برگشته بم گفته تو با این رزومت تو صنعت نمیمونی پس به درده اینجا نمیخوری! خلاصه اونم خیلی ناراحت بود!
راسی بچه ها از شما پرسید روانشناسه در مورد ادامه تحصیل ؟ چی باید جوابشو میدادیم به نظرتون؟ همون اول که وارد شدم پرسید گفتم چون تو صنعت اکثره بچه هامون هستن گفتن با لیسانس استخدام شید و بعدش ادامه بدید بهتره! زدن زیره خنده!:biggrin: اخرش روانسناسه باز پرسید گفتم اره حینه کار بره ارشد میخونم ....

alexmorgan

کاربر بیش فعال

مهندس تو که امتحانو خوب داده بودی، یکی از بچه ها میگفت دوبرابر ظرفیت دعوت کردن، با اون سوالای کتبی آزمون حتما نمره بالایی داشتی که قبولت کردن، تازه از دانشگاه شریفی، رو شماها یه حساب دیگه باز میکنن. اون یارو نگفت که این نمره آزمون کتبیه یا با نمره هوش جمع شده؟؟!!!!!
ایشالا که همه بچه های این تاپیک قبول شن

منم مصاحبه دادم ولی افتضاح بود، همش سوالای کتابی بود منم هیچی یادم نمی اومد، در صورتی که موقع امتحان فوت آب بودم، از پایان نامه خیلی میپرسیدن سرویسم کردن، سوالای صنعتی هم در حد آشنایی با ابزار سیالاتی بود، انگار یه جورایی داشتن مسخرم میکردن که وقت بگذره:(
امیدم به خدا است، ببینیم چی میشه، زیاد سترس نداشته باشین که از هر چی روش کار کردین میپرسن، فقط تو مصاحبه وا ندین

alexmorgan

کاربر بیش فعال
دیروزم با تو یکی دیگه از دوستام بود شاید دیده باشیش مهدی غیاثی ؟ خب این رزومش خیلی قویه 5تا مقاله تو ISI داشت میگف اینارو گفتم خیلی از مقاله ها سرشون نمیشد گیر بدن ولی سوال پیچم کردن به 5-6 از سوالاشون نتونسم جواب بدم، اخرشم روانشناسه برگشته بم گفته تو با این رزومت تو صنعت نمیمونی پس به درده اینجا نمیخوری! خلاصه اونم خیلی ناراحت بود!
آقا این دوستت لیسانس بوده :eek:؟؟؟؟؟!!!!! الان بری بگردی دکتراشم 5 تا ISI نداره
ما قراره با اینا رقابت کنیم :( کسی نمیدونه این مقاله چقدر تاثیر داره ؟

hadishs

عضو جدید
مهندس تو که امتحانو خوب داده بودی، یکی از بچه ها میگفت دوبرابر ظرفیت دعوت کردن، با اون سوالای کتبی آزمون حتما نمره بالایی داشتی که قبولت کردن، تازه از دانشگاه شریفی، رو شماها یه حساب دیگه باز میکنن. اون یارو نگفت که این نمره آزمون کتبیه یا با نمره هوش جمع شده؟؟!!!!!
ایشالا که همه بچه های این تاپیک قبول شن

منم مصاحبه دادم ولی افتضاح بود، همش سوالای کتابی بود منم هیچی یادم نمی اومد، در صورتی که موقع امتحان فوت آب بودم، از پایان نامه خیلی میپرسیدن سرویسم کردن، سوالای صنعتی هم در حد آشنایی با ابزار سیالاتی بود، انگار یه جورایی داشتن مسخرم میکردن که وقت بگذره:(
امیدم به خدا است، ببینیم چی میشه، زیاد سترس نداشته باشین که از هر چی روش کار کردین میپرسن، فقط تو مصاحبه وا ندین

اتفاقا همونی که نمرم رو بهم گفت دقیقا همین رو گفت. گفت تو که شریفی هستی چرا اینقدر نمرت پاییه : )))))))
اون یارو میگفت آزمون هوش اصلا نمره نداره و مهم نیست. فقط برای اینه که مشخص باشه هوشت زیاد پایین نیست! اینو که گفت کلی دپرس شدم چون آزمونش رو عالی داده بودم.

من تقریبا نفر آخر بودم رفتم تو اتاق مصاحبه. همه داشتن میرفتن. واسه همین مصاحبم زیاد طول نکشید.
ایشالا که حق به حق دار برسه. ما هم قبول شیم :)

hadishs

عضو جدید
مصاحبت فک کنم مثه منو وحید بوده من به سه تا از سوالا که همشم همون یارو داغونه پرسید جواب ندادم یکیشم همون لحظه بی دقتی کردم غلط ج دادم، این چارتا واقعا سوالای خیلی سخت و ریز درسی بود وحیدم همینطور بود انقد نا امید نباش پسر :) شاید نمره ازمونت پایینتر از نرمال باشه ولی خب امکان داره مصاحبت بالاتر باشه و درصدشونم که 50-50 اِ :) راسی از کجا نمره ازمونو دیدی؟
راسی بچه ها از شما پرسید روانشناسه در مورد ادامه تحصیل ؟ چی باید جوابشو میدادیم به نظرتون؟ همون اول که وارد شدم پرسید گفتم چون تو صنعت اکثره بچه هامون هستن گفتن با لیسانس استخدام شید و بعدش ادامه بدید بهتره! زدن زیره خنده!:biggrin: اخرش روانسناسه باز پرسید گفتم اره حینه کار بره ارشد میخونم ....

نمره آزمون رو کسی که داشت مدارکم رو چک میکرد بهم گفت.
والا من نوبت دوم بودم و تقریبا آخرین نفری بودم که رفتم تو اتاق مصاحبه. متاسفانه دوستتون رو ندیدم.
سوال روانشناسه از من این بود که آیا برای اینکه جون یکی رو نجات بدی دزدی میکنی؟ منم گفتم آره! احتمالا باید میگفتم نه ولی خوب راستش رو گفتم :)

alexmorgan

کاربر بیش فعال
اتفاقا همونی که نمرم رو بهم گفت دقیقا همین رو گفت. گفت تو که شریفی هستی چرا اینقدر نمرت پاییه : )))))))
اون یارو میگفت آزمون هوش اصلا نمره نداره و مهم نیست. فقط برای اینه که مشخص باشه هوشت زیاد پایین نیست! اینو که گفت کلی دپرس شدم چون آزمونش رو عالی داده بودم.

من تقریبا نفر آخر بودم رفتم تو اتاق مصاحبه. همه داشتن میرفتن. واسه همین مصاحبم زیاد طول نکشید.
ایشالا که حق به حق دار برسه. ما هم قبول شیم :)

من هر جور فکر میکنم جور در نمیاد، بابا اگه نمره ماهایی که بدون سهمیه قبول شدیم، پایین بود که دعوت نمیشدیم چون اونجا که بودم خیلیا با سهمیه بومی اومده بودن و صحبت میکردیم ، البته من خودم چیزی بارم نیس ولی اونا خیلی چیزای تابلو رو هم بلد نبودن :question:
منم که اول واسه تحویل مدارک رفتم، یارو گفت سابقه کار که نداری، واسه چی اومدی!!!! اینو که گفت خالی شدم :cry: آخه خیلیا بودن که سابقه کار داشتن، کار تحویل مدارکشون کلی طول میکشید، مال من دو سوته تموم شد:(
مصاحبم اصلا انجوری که میخواستم پیش نرفت، فکرش هنوز تو مخمه
پناه بر خدا ببینیم خدا چی میخواد ........

کسی نمیدونه ترتیب افراد واسه روز مصاحبه چجوریه؟؟ منظورمم اینه که نفر دوم یا سوم باشی که مصاحبه میدی بر چه اساسیه (نمره یا رندوم)؟؟

ha_mi

عضو جدید
نمره آزمون رو کسی که داشت مدارکم رو چک میکرد بهم گفت.
والا من نوبت دوم بودم و تقریبا آخرین نفری بودم که رفتم تو اتاق مصاحبه. متاسفانه دوستتون رو ندیدم.
سوال روانشناسه از من این بود که آیا برای اینکه جون یکی رو نجات بدی دزدی میکنی؟ منم گفتم آره! احتمالا باید میگفتم نه ولی خوب راستش رو گفتم :)

اها :( پس قشنگ یارو قبله مصاحبه تر زد تو روحیت :( ایشاله مصاحبت بهتره قبول میشی :) ااِ من فک کردم سوال طوریه که از بقیم ممکنه پرسیده باشن ...

آره لیسانسه! کلا تمام وختش رو همینا بود همش تقریبا تو یه فیلده نزدیکن بهم سه تاش فک کنم در مورد هایدریته، همین بود تو دانشکدمون انقد مقاله اکسپت شده داشت! شاگرد اولامون خفنامون تهش یکی دوتا داشتن که همه رفتن ارشد اونام ...
بابا بیخیال چرا انقد میترسی مگه چن نفر میخان مقاله داشته باشن اکثره کساییم که مقاله دارن ارشدن نگران نباش :) نمره خاصیم مطمئنن نباید داشته باشه فقط اون دیدیه که مصاجبه کننده ها بت پیدا میکنن و نمره خوبی میدن..

من هر جور فکر میکنم جور در نمیاد، بابا اگه نمره ماهایی که بدون سهمیه قبول شدیم، پایین بود که دعوت نمیشدیم چون اونجا که بودم خیلیا با سهمیه بومی اومده بودن و صحبت میکردیم ، البته من خودم چیزی بارم نیس ولی اونا خیلی چیزای تابلو رو هم بلد نبودن :question:
منم که اول واسه تحویل مدارک رفتم، یارو گفت سابقه کار که نداری، واسه چی اومدی!!!! اینو که گفت خالی شدم :cry: آخه خیلیا بودن که سابقه کار داشتن، کار تحویل مدارکشون کلی طول میکشید، مال من دو سوته تموم شد:(

کسی نمیدونه ترتیب افراد واسه روز مصاحبه چجوریه؟؟ منظورمم اینه که نفر دوم یا سوم باشی که مصاحبه میدی بر چه اساسیه (نمره یا رندوم)؟؟

انقد نگران نباش ایشاله که بهتر از بقیه دادی :) عجب ادم داغونیه ضد حال میزده به همه چرا قبله مصاحبه !! اون رو با من که خوب بود من از دسته یارو نوبت میداد قاطی بودم شوخی میکرد سره اون خوشم اومده بود ازش اتفاقا، نه ترتیب بر اساس استان محل تولد بوده گویا، بعد تو اون استان مورد نظر مثلا واسه ما تهرانیا که زیاد بودیم وحید میگف از یارو پرسیدم گفته بر اساس نمرس ...

آخرین ویرایش:

amin2x

عضو جدید
راسی بچه ها از شما پرسید روانشناسه در مورد ادامه تحصیل ؟
تو صنعت نفت به شدت با ادامه تحصیل نیرو ها مخالفن چون ادامه تحصیل باعث افزایش هزینه و بالارفتن توقع نیرو کار میشه.کار تو صنعت نفت بیشتر حالت کارگری داره و تجربه محور هست تا دانش محور بهترین پاسخ اینه که بگید نه بابا همون لیسانس بسه بعد که وارد شدید کار خودتونه بکنید.بودن شرکتایی که مدرک بالاتر نیروهاشونو تعدیل نکردن و گفتن ما لیسانس میخواستیم اگه فوق میخواستیم از ابتدا فوق میگرفتیم.

نام کاربریت برام اشناس!حامد بهرامی نیستی؟

hadishs

عضو جدید
اقا بگو چی پرسیدن خب . اگه اینجا نمیشه بگی واسم تو خصوصی بگو . داداش منتظرما . منو چشم انتظار نذار . یه توضیح کامل بده . دستت درست . فقط تراپاتونی :)

والا به من گفته بودن ساعت 2.5 اونجا باشم. من 1.5 رسیدم. اما همون موقع که رسیدم همه رفتن ناهار! پس یا قبل 1 برین یا بعد 2.5
حتما حتما حتما تموم مدارکتون رو کامل با خودتون ببرین. اصل و فرع و همه چی. اگه گیر بدن ممکنه سر همین قضیه قبولتون نکنن!
من تقریبا آخرین نفری بودم که سر مصاحبه رفتم. همه داشتن میرفتن واسه همین مصاحبه من رو خیلی زیاد طولش ندادن. حداکثر 15-20 دقیقه بود.
کلا همشون هم آدمای خوشرو و خوبی بودن. همون اولش هم شروع کردن به جوک گفتن و خندیدن.
در مورد سوالا هم اول از پروژه شروع کردن. من همه چی پروژم رو تقریبا حفظ بودم. اما یه سری سوال بیرون از پروژه ازم پرسیدن که بهتره واردش نشم :)
در مورد کارآموزی هم پرسیدن. اما زیاد روش مانور ندادن. چون تو خود شرکت گاز بودم خیلی نتونستن ازش اشکال بگیرن.
در مورد برج های سینی و اینکه رفلاکس چیه و اینا پرسیدن که راحت بود.
در مورد شیرین سازی و نمزدایی هم پرسیدن. مثلا اینکه چرا اصلا نمزدایی میکنیم. از چه موادی استفاده میکنیم. کلا سوالاشون سوالای آسونی بود.
از من سیکل تبرید رو هم پرسیدن که اصلا مراحلش یادم نیومد.
در مورد قانون لاواسیه هم پرسیدن. همونی که اگه عاملی باعث بر هم زدن واکنش بشه، واکنش در جهتی پیش میره که با اون مقابله کنه. یا یه همچین چیزی.
یه نمودار 2 فازی p-v هم نشون دادن و ازش سوال کردن که کجا مایع داریم و کجا گاز و اینکه قانون بویل چیه. هر کاری کردم قانون بویل یادم نیومد!
در مورد هایسیس هم درجه آزادی رو ازم پرسیدن و همین!
کلا خیلی راحت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم. اما من خیلی درخشان نبودم :)

ha_mi

عضو جدید
تو صنعت نفت به شدت با ادامه تحصیل نیرو ها مخالفن چون ادامه تحصیل باعث افزایش هزینه و بالارفتن توقع نیرو کار میشه.کار تو صنعت نفت بیشتر حالت کارگری داره و تجربه محور هست تا دانش محور بهترین پاسخ اینه که بگید نه بابا همون لیسانس بسه بعد که وارد شدید کار خودتونه بکنید.بودن شرکتایی که مدرک بالاتر نیروهاشونو تعدیل نکردن و گفتن ما لیسانس میخواستیم اگه فوق میخواستیم از ابتدا فوق میگرفتیم.

نام کاربریت برام اشناس!حامد بهرامی نیستی؟

چراا :دی تویی امین :))) دهن سرویس تو اینجا چیکا میکنی :دی تو که راحتی ماییم که استرس داریم:biggrin:

hadishs

عضو جدید

خوب ما باید با اونایی که نمره هاشون بالاست رقابت کنیم. نه اونایی که سهمیه دارن.
من هرکی رو دیروز دیدم سهمیه داشت. خدایی اینجوری قبول شدن خیلی سخته!

حالا 2-3 هفته دیگه نتایج میاد. ایشالا هممون قبول بشیم با اینکه من خیلی امید چندانی ندارم :)

وحیدوحید

عضو جدید

سوال روانشناسی ای که از من پرسید یکیش این بود که کار عملیاتی دوست داری یا کار دفتری؟
یکیش هم این بود که به نظر شما توی پارس جنوبی برای پیشرفت چه چیزی مهم تره

amin2x

عضو جدید
چراا :دی تویی امین
:)
)) دهن سرویس تو اینجا چیکا میکنی :دی تو که راحتی ماییم که استرس داریم
انقد که طولانی شده اعصاب نمونده واسم الان 7 ماه گذشته هنوز طب و گزینش نرفتیم.حامد خیلی پروسه استخدام طولانیه خیلییییییییییییییی

ha_mi

عضو جدید
سوال روانشناسی ای که از من پرسید یکیش این بود که کار عملیاتی دوست داری یا کار دفتری؟
یکیش هم این بود که به نظر شما توی پارس جنوبی برای پیشرفت چه چیزی مهم تره

همم پس کلن متفاوت میپرسن ...
واسه پیشرفت چی گفتی ؟:biggrin: دیدی روانشناسه چه ولوو بود همیچن لم داده بود اول فک کردم دوربین مخفیه!:biggrin:

انقد که طولانی شده اعصاب نمونده واسم الان 7 ماه گذشته هنوز طب و گزینش نرفتیم.حامد خیلی پروسه استخدام طولانیه خیلییییییییییییییی

هممم :( اره شماهارو معطل ماها کردن احتمالا میخان باهم بفرسن اموزشی، سلحشور گفته بود تا مهر تمام سعیمونو میکنیم بفرستیم اموزشی قبول شده هارو ولی خیلی بعید بدونم تا اون موقه اکی شه :( راسی شنیدم سمتای شما اومده امین اره؟
در مورد اونم نمیدونسم چی بگم والا راستشو گفتم میخام ادامه تحصیل بدم دهنشون سرویس اگه واسه اون جواب بخان نمره منفی ایـ چیزی لحاظ کنن!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-به سلاااااااااااااااااااامتی رفیق خوشحالم راحت شدی دیگه برو بچسب به گیم و داف بازیو و استراحت تا چند روز :D
2-نمره کتبیت چند بود؟
3-کلا چندتا سوال از شما پرسید و چندتا رو جواب درست دادی؟ مال من فکر کنم حدود 20 تا شد
4-نگفتن بعد از چندماه زنگ میزنن؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا مثل منی ! من پروژم ترجمه شده رفرنس خارجی اونم مقطع ارشد بود ! که خوبم برام ترجمه نکرده بود ! پدرررررررررری از من درومد واسه خوندن این برای مصاحبه که از 4 روز قبلش دل درد و دل پیجه بدجور گرفته بودم و داشت گریم میگرفت[/QUOTE
رامین اگه پروژه زیاد مهم نیست ولش کنم ؟ وقتمو بذارم رو درسا
نه دیونه پروژه مهمه حتی مثل من بلد نیستی حداقل در حده 2 پاراگراف حفظ کن خودشون تا به پاراگراف سوم نرسیدی قطع میکنن و میگن از کاراموزیت بگو ;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
از من یادمه اینا رو پرسید:
بین واژه های فداکاری و دلسوزی کدوم انتخاب میکنی؟ بین دشمن و اسرائیل کدوم؟ و .... نپرسید درمورد تحصیل

hadishs

عضو جدید
1-به سلاااااااااااااااااااامتی رفیق خوشحالم راحت شدی دیگه برو بچسب به گیم و داف بازیو و استراحت تا چند روز :D
2-نمره کتبیت چند بود؟
3-کلا چندتا سوال از شما پرسید و چندتا رو جواب درست دادی؟ مال من فکر کنم حدود 20 تا شد
4-نگفتن بعد از چندماه زنگ میزنن؟

1- آره راحت شدم خدایی! این چند روزه رو احتمالا با رفقا بزنیم بریم کوه و دشت و جنگل : ))
2- والا بهتره نمره کتبیم رو نگم! داغ دل اونایی که قبول نشدن دوباره تازه میشه. کلا خیلی خیلی کمتر از اون چیزی بود که من جواب داده بودم. یا نحوه تصحیحشون خیلی داغون بوده یا نمره ها رو بردن زیر نمودار منفی!
3-راستش یادم نیست چندتا سوال بود. همون نزدیک 20 تا شاید. اما حدود 70 درصدش رو خوب جواب دادم. زبان هم یکم توپوق داشتم ولی کامل ترجمه کردم.
4- تو اون برگه که دادن بهمون زده بود تا آخر خرداد باید جواب ها بیاد

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاله isi البته ثبت شده خیلی سخته و کاره راحتی نیست باید نوین و جدید باشه و ابتکاری ! دوستت واقعا دیوانست البته ببخشینا ! چون کسی با این رزومه عمرا نمیاد تو پارس جنوبی با اون شرایط کار کنه!!! اینو همه میدونن ! یارو راحت مثل آب خوردن بورسیه میگیره واسه ارشد یا دکترا میره خارج بعدش هم استاد میشه و پول خوبی میگیره ! معلومه یجا کار میلنگه این وسط!!!!!

alexmorgan

کاربر بیش فعال
خوب ما باید با اونایی که نمره هاشون بالاست رقابت کنیم. نه اونایی که سهمیه دارن.
من هرکی رو دیروز دیدم سهمیه داشت. خدایی اینجوری قبول شدن خیلی سخته!
حالا 2-3 هفته دیگه نتایج میاد. ایشالا هممون قبول بشیم با اینکه من خیلی امید چندانی ندارم :)

اگه اینجوری باشه که ما بیخیالش بشیم، مگه کلا چن نفر بدون سهمیه میخوان، اگه سهمیه بومی و ... و بقیه رو کنار بذاریم دیگه چیزی نمی مونه!!!!!:(
فقط کافیه چن نفر IQ بالا باشن دیگه مارو میخوان چیکار :que: وضعیت جوری شده خوب بودن کافی نیست باید عالی باشی ...
یعنی اگه ارشد میدادیم فک کنم راحتتر قبول میشدیم این همه استرس نداشتیم، از اون اولش که کنکور دادیم گفتیم دیگه تموم شد ولی مثه اینکه تمومی نداری این استرس همیشه خواهد بود، منتهی به اشکال مختلف، یه جورایی باید بزنم به جاده ای که بتونم شرشو بکنم :biggrin:

[=QUOTE] بابا بیخیال چرا انقد میترسی مگه چن نفر میخان مقاله داشته باشن اکثره کساییم که مقاله دارن ارشدن نگران نباش[/QUOTE]
بابا که گفته که اردها مقاله میدن، من چن تا از دوستام ارشد شریف خوندن و تمومم کردن و لی هیچکدوم مقاله هم ندادن، این رفیقت کی بوده دیگه:eek:
ولی محض خنده:D هم که باشه همینا هستن که سطح توقع رو بالا میبرن، که آره یارو تولیسانس n تا مقاله داده شمایی که ارشدی چیکار کردی!!!!

[=QUOTE]وحید میگف از یارو پرسیدم گفته بر اساس نمرس ...[/QUOTE]
اگه براساس نمره باشه حداقل یکم امیدروارشدم که آره حداقل تو اون روز جز نفرای بالا بودم، در کل خراب کردم ولی نمیدونم چرا بازم یه امیدی دارم، میگم نکنه دارم دچار توهم میشم و سطح واقعی نگریم داره صفر میشه:(

:gol:خدایا، آیا بعد این سختیهایی که کشیدیم به آسانیش خواهیم رسید، تنها امید و امید .... و به امید آن روزی که در امتحانات الهی سرافراز باشیم :gol:

وحیدوحید

عضو جدید
همم پس کلن متفاوت میپرسن ...
واسه پیشرفت چی گفتی ؟:biggrin: دیدی روانشناسه چه ولوو بود همیچن لم داده بود اول فک کردم دوربین مخفیه!:biggrin:

خیلی سعی کردم جوابشو فلسفی بدم. بهش گفتم مهمترین عامل اینه که بتونم خودمو با شرایط اونجا وفق بدم. یه جوری نگام کرد که یعنی بیشتر توضیح بده منم شروع کردم به چرت و پرت گفتن که مثلا خیلی عامل واسه پیشرفت وجود داره اما وفق دادن با شرایط پیش نیازه همشونه و از این حرفا
آخرش هم فکر نکنم یارو فهمید من دارم چی میگم :D

delpier0

کاربر بیش فعال
نه دیونه پروژه مهمه حتی مثل من بلد نیستی حداقل در حده 2 پاراگراف حفظ کن خودشون تا به پاراگراف سوم نرسیدی قطع میکنن و میگن از کاراموزیت بگو ;)
اخه رامین من پروژم بیشتر شبیه تحقیق و تاریخچه هست . میترسم بدتر ضایع بشم . اصلا شبیه پروژه نیست شبیه انشا هست

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه رامین من پروژم بیشتر شبیه تحقیق و تاریخچه هست . میترسم بدتر ضایع بشم . اصلا شبیه پروژه نیست شبیه انشا هست
خب ببخشین ولی یه پیشنهاد میدم بت هرچند درست نیست اما شاید زمان برگرده عقب خودم اینکارو بکنم!!
یه پروژه دیگه سریع انتخاب کن و بخون مال هرکی باشه مهم نیست اونا نمیفهمن اینو! حالا باز خوددانی

ما رفتیم ناهار... :cool:

آخرین ویرایش:

amin2x

عضو جدید
راسی شنیدم سمتای شما اومده امین اره؟

اره سمتا رو زدن تا اونجایی که خبر دارم تایید هم شده.اصلا یه جا نیوفتادیم سمتا متفاوته من کارشناس ارشد نوبتکار بهربردار اتاق کنترل شدم.;)
ایشالا کار تو دوستانی که تو این تاپیک هستن درست بشه از بلاتکلیفی در بیاید:smile:

alexmorgan

کاربر بیش فعال
1
2- والا بهتره نمره کتبیم رو نگم! داغ دل اونایی که قبول نشدن دوباره تازه میشه. کلا خیلی خیلی کمتر از اون چیزی بود که من جواب داده بودم. یا نحوه تصحیحشون خیلی داغون بوده یا نمره ها رو بردن زیر نمودار منفی!

میگم شاید درصد نمره های کتبی و مصاحبه فرق می کنه، مثلا 50-50 نیست، شاید درصدارو روی 70 کتبی و 30 مصاحبه بسته باشن، یعنی هر چه بگیری بر مبنای این درصدا (یا 60 به 40 مثلا و یا چیزای دیگه ....)
شاید محض همین نمره پایین بوده، حالا من نمیدونم منظورت از پایین چقدره، شای از نظر تو 70 یا 80 پایین باشه، در کل میگم شاید نمره رو با تغییرات اعمال کردن زیاد نگران نباش.

بالا