استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش به نظرت اگه زیاد راجب پروژه حرف بزنیم که دیگه وقتی نمونه بخواد ازش سوال کنه بهتر نیست یا سوال کمتر بپرسه . چون من زیاد راجب مسائل جانبی پروژم چیزی نمیدونم حتی خودشم درست نمیدونم :d:
وسط حرفات میپرن سوال میکنن و نمیزارن حتی تا آخر بگی! من 45 دقیقه تو بودم به گفته شاهدین ! اما حتی نصف پروژم رو نگفتم و حتی کاراموزِی ! از بس خودشون سوال میکنن وسطش

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی جان تحویل بگیر . میبینی چجور اعتماد به نفس میدی به بچه ها .:)
علی به جان خودم تو شما فکر کردی بچه هایی که اینحا هستن همون کسایی هستن که مصاحبه میکنن واسه همین داری همه چیو رو میکنی که اینا قبولت کنن داداش . بخدا ما مصاحبه کننده نیستیم . من شخصا یه پا پتی هستم .
نه بابا بخدا فقط بره اونجا بگه من عاشق اسمز دنده معکوسم و فرایند mdi و ... کافیه ! همین که بفهمن عاشقه قبولش میکنن و خودش ارزش داره.
من اصلا علاقه ندارم به رشتم از بچگی زیست و پزشکی بیشتر دوست داشتم اما خب رفتم شیمی گفتم آیندش معلومه ! که البته خیلی انگار معلومه :confused:

delpier0

کاربر بیش فعال
وسط حرفات میپرن سوال میکنن و نمیزارن حتی تا آخر بگی! من 45 دقیقه تو بودم به گفته شاهدین ! اما حتی نصف پروژم رو نگفتم و حتی کاراموزِی ! از بس خودشون سوال میکنن وسطش

داداش یعنی بیشتر وقت واسه کار اموزی پروژه میره ؟ یا چی ؟

delpier0

کاربر بیش فعال
نه بابا بخدا فقط بره اونجا بگه من عاشق اسمز دنده معکوسم و فرایند mdi و ... کافیه ! همین که بفهمن عاشقه قبولش میکنن و خودش ارزش داره.
من اصلا علاقه ندارم به رشتم از بچگی زیست و پزشکی بیشتر دوست داشتم اما خب رفتم شیمی گفتم آیندش معلومه ! که البته خیلی انگار معلومه :confused:

به جان خودم منم عاشق پزشکی هستم البته من همه چی دوست دارم ولی پزشکی از همش بیشتر . انقدر که همه چی دوست داشتم به هیچکدوم نرسیدم . انینه که میگن یه چیز انتخاب کن تا تحش برو.
اقا ما یه چرتی میزنیمو میایم . به خدا نه ماشین داریم نه پول درست حسابی داریم , با این همه بدبختی و اجاره نشینی خانواده و مشکلات بزور ادم خوابش میبره ولی چه کنیم دیگه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جان خودم منم عاشق پزشکی هستم البته من همه چی دوست دارم ولی پزشکی از همش بیشتر . انقدر که همه چی دوست داشتم به هیچکدوم نرسیدم . انینه که میگن یه چیز انتخاب کن تا تحش برو.
اقا ما یه چرتی میزنیمو میایم . به خدا نه ماشین داریم نه پول درست حسابی داریم , با این همه بدبختی و اجاره نشینی خانواده و مشکلات بزور ادم خوابش میبره ولی چه کنیم دیگه
خب داداش بیا اصفهان با هم یه بیزینس راه بندازیم من اگه گازو نفت گبول نشم دیگه میزنم تو کاره آزاد . اگه بشه ی آتلیه عروس دوماد میخام بزنم البته تجربه اونم ندارم :(

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج مصاحبه پتروشیمی کارون

خب داداش بیا اصفهان با هم یه بیزینس راه بندازیم من اگه گازو نفت گبول نشم دیگه میزنم تو کاره آزاد . اگه بشه ی آتلیه عروس دوماد میخام بزنم البته تجربه اونم ندارم :(

آقاجان از پتروشیمی کارون به من زنگ زدند گفتند گرایشت چیه درضمن گفتند امروز نتایج می زنند ولی خبری نشد کسی می دونه چرا

delpier0

کاربر بیش فعال

نمیدونم والا بذار حالا جوابای این بیاد ببینیم چی میشه بعد میشینیم فکر بکنیم که چیکار کنیم. من یه مدت برنامم بود برن تو کوه و جنگل زندگی کنم ولی از حشرات میترسم واسه همین تا حالا نشده برم . ببینیم چی میشه دیگه

وحیدوحید

عضو جدید
داداش به نظرت اگه زیاد راجب پروژه حرف بزنیم که دیگه وقتی نمونه بخواد ازش سوال کنه بهتر نیست یا سوال کمتر بپرسه . چون من زیاد راجب مسائل جانبی پروژم چیزی نمیدونم حتی خودشم درست نمیدونم :d:

عزیزم اونا کارشون رو بلدن. قشنگ مدیریتت میکنن :biggrin:

mahdismh69

عضو جدید
اقاجان اون آدمایی که من تو آزمون 87 دیدم خیلی خطری بودند خوووو وقتی از جلسه مصاحبه اومدم بیرون تازه فهمیدم چه بلایی سرم اومده اونجا فهمیدم باید بطور کامل براشون توضیح بدی خصوصا رابطه آنتوان که رابطه فشار بخار ودما رو بیان می کنه .
من هم ار قبولیای برق هستم که 5 خرداد مصاحبه دارم...خدمت دوستان مهندس شیمی و نفت یه سوال
این آزمون هر سال برگزار میشه؟ یا بخاطر این قانون استخدام های جدید هستش که دارن امسال استخدام می کنن؟
ممنون

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم والا بذار حالا جوابای این بیاد ببینیم چی میشه بعد میشینیم فکر بکنیم که چیکار کنیم. من یه مدت برنامم بود برن تو کوه و جنگل زندگی کنم ولی از حشرات میترسم واسه همین تا حالا نشده برم . ببینیم چی میشه دیگه
نه داداش اون توش پول نیست من خیلی تحقیق کردم ! فکر کنم آتلیه بهتر باشه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاجان از پتروشیمی کارون به من زنگ زدند گفتند گرایشت چیه درضمن گفتند امروز نتایج می زنند ولی خبری نشد کسی می دونه چرا
آقا جان پتروشیمی کارون کی رفتی امتحان دادی؟ ببین علی کنکوری به نظرم برو پتروشیمی کارون خیلی بهتره باور کن مزایاش هم بیشتره ، پس مصاحبه گاز نرو دیگه باشه؟ :D

Yadavaran

عضو جدید

آقا جان پتروشیمی کارون کی رفتی امتحان دادی؟ ببین علی کنکوری به نظرم برو پتروشیمی کارون خیلی بهتره باور کن مزایاش هم بیشتره ، پس مصاحبه گاز نرو دیگه باشه؟ :D

آقا جان من می ترسم مصاحبه پتروشیمی با مصاحبه شرکت گاز تلاقی کنه نتونم برم مصاحبه پتروشیمی

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان من می ترسم مصاحبه پتروشیمی با مصاحبه شرکت گاز تلاقی کنه نتونم برم مصاحبه پتروشیمی

ساده ای مگه؟!! اگه تلاقی کرد باید پتروشیمی رو بری چون کارش خیلی بهتره و پولش بیشتره .
گاز چیه ، به درد نمیخوره که ! هر لحظه احتمال انفجارش هم وجود داره :surprised:

وحیدوحید

عضو جدید
من هم ار قبولیای برق هستم که 5 خرداد مصاحبه دارم...خدمت دوستان مهندس شیمی و نفت یه سوال
این آزمون هر سال برگزار میشه؟ یا بخاطر این قانون استخدام های جدید هستش که دارن امسال استخدام می کنن؟
ممنون

من اینطوری شنیدم که سال 90 قرار شد که وزارت نفت 10000 نیرو رو توی 3سال بگیره یعنی قرار شد که تقریبا سالی 3000 تا استخدامی باشه. حالا فکر کنم این استخدامی هم در راستای همون قرارداد باشه

delpier0

کاربر بیش فعال
علی جان راست میگه پتروشیمی کارون ضریبش 18 برابره . پولدار میشی خلاصه . تو گاز هیچی نیست باور کن. به قول رامین احتمال انفجارم هست . حیف جوونی:cry:

Yadavaran

عضو جدید

آقاجان پتروشیمی که خصوصی است ولی گاز دولتی است در ضمن پتروشیمی چه مزایای خاصی دارد می توانید شفاف سازی کنید خووووو

Yadavaran

عضو جدید
ساده ای مگه؟!! اگه تلاقی کرد باید پتروشیمی رو بری چون کارش خیلی بهتره و پولش بیشتره .
گاز چیه ، به درد نمیخوره که ! هر لحظه احتمال انفجارش هم وجود داره :surprised:
راستی اینو می دونستید که از لحاظ تاریخی پالایشگاه بیدبلند قدیمیترین پالایشگاه دنیا در اوایل بهره برداری که توسط نیروهای شیطان بزرگ بوده است . انفجاری داشته و 16 نفر از پرسنل خود را از دست داداه است .

delpier0

کاربر بیش فعال
راستی اینو می دونستید که از لحاظ تاریخی پالایشگاه بیدبلند قدیمیترین پالایشگاه دنیا در اوایل بهره برداری که توسط نیروهای شیطان بزرگ بوده است . انفجاری داشته و 16 نفر از پرسنل خود را از دست داداه است .

پالایشگاه جم چی ؟

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج

اعلام نتایج

پالایشگاه جم چی ؟
آقاجان جم رو فکر نکنم شرکت پیشرفته ای است
پالایشگاه بیدبلند قدیمی بوده این انفجار مال 50 سال پیش بوده در اوایل شکل گیری صنعت گاز
الان فرایندها ازلحاظ ایمنی خیلی پیشرفت کرده اند
اصلا فکرش بکن مثل انفجار کارخانه Fertilizer Works تگزاس چه هیجانی داره خوووووووو

delpier0

کاربر بیش فعال
آقاجان جم رو فکر نکنم شرکت پیشرفته ای است
پالایشگاه بیدبلند قدیمی بوده این انفجار مال 50 سال پیش بوده در اوایل شکل گیری صنعت گاز
الان فرایندها ازلحاظ ایمنی خیلی پیشرفت کرده اند
اصلا فکرش بکن مثل انفجار کارخانه Fertilizer Works تگزاس چه هیجانی داره خوووووووو

داداش به نظرت پالایشگاه منفجر بشه ادم اونجا باشه درد داره مدرنش ؟ یا انقدرقدرت زیاده که هیچی نمیفهمی ؟

Yadavaran

عضو جدید
THE PETROLEUM PROGRAM

THE PETROLEUM PROGRAM

آقاجان یک کتاب مفید در زمینه صنعت نفت معرفی میکنم خیلی بدردتون می خوره البته به زبان انگلیسی هستش وتوسط نوشته شده از انتشارات نشر نور پردازان وبطرز زیبایی فرایندهای پتروشیمی نفت گاز رو توضیح داده به زبان ساده در ضمن یک سی دی همراه هم داره که مکالمه پرسنل صنعت نفت رو نشون می ده این کتاب در علاقه من خیلی مهم بود درضمن زبانم بشدت تقویت شد نام کتاب (THE PETROLEUM PROGRAM)
ENGLISH FOR INDUSTRY

آخرین ویرایش:

delpier0

کاربر بیش فعال
مهندس انفجارش آنی است بطوریکه درانفجار کارخانه Fertilizer Works تگزاس چند نفر مفقود الثر شدند

دیگه خدایی فکر نمیکردم ممکنه مفقود اثر بشم :biggrin: . دوستان حواستون باشه ممکنه هر کدوم از ما مفقود بشم . یه مشت مفقود اثر ریختن اینجا

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا خودت داری میگی انفجار داشته ! از جوونیت سیر شدی؟ برو پتروشیمی تا آخر عمر جونت در امانه خووووو

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاجان یک کتاب مفید در زمینه صنعت نفت معرفی میکنم خیلی بدردتون می خوره البته به زبان انگلیسی هستش وتوسط نوشته شده از انتشارات نشر نور پردازان وبطرز زیبایی فرایندهای پتروشیمی نفت گاز رو توضیح داده به زبان ساده در ضمن یک سی دی همراه هم داره که مکالمه پرسنل صنعت نفت رو نشون می ده این کتاب در علاقه من خیلی مهم بود درضمن زبانم بشدت تقویت شد نام کتاب (THE PETROLEUM PROGRAM)
ENGLISH FOR INDUSTRY
آقا جان من اگه گبول بشم گاز بعدش میام سراغت علی کنکوری و تمام کتاب های زیبا و مختلف رو ازت آمار میگیرم میرم میخونم چون دیگه خیالم راحته کارم رو دارم اما وقتی کاروبار مشخص نیست آدم دلش به هیچی نمیره و نگران زندگیشه!
بچه ها یه سوال خیلی مهم:
نتایج نفت این هقته باید بیاد. احتمالا ماها که گاز قبول شدیم نفت هم احتمال زیاد میشیم، حالا برای مصاحبه وازرت نفت چی بخونیم دوباره؟ مثل گاز میمونه؟ یعنی همون پمپ و کمپرسورها و تجهیزات و پروژه و کاراموزی؟ یا فرق میکنه؟

delpier0

کاربر بیش فعال
آقا جان من اگه گبول بشم گاز بعدش میام سراغت علی کنکوری و تمام کتاب های زیبا و مختلف رو ازت آمار میگیرم میرم میخونم چون دیگه خیالم راحته کارم رو دارم اما وقتی کاروبار مشخص نیست آدم دلش به هیچی نمیره و نگران زندگیشه!
بچه ها یه سوال خیلی مهم:
نتایج نفت این هقته باید بیاد. احتمالا ماها که گاز قبول شدیم نفت هم احتمال زیاد میشیم، حالا برای مصاحبه وازرت نفت چی بخونیم دوباره؟ مثل گاز میمونه؟ یعنی همون پمپ و کمپرسورها و تجهیزات و پروژه و کاراموزی؟ یا فرق میکنه؟

من شخصا نرفتم سر امتحان نفت . حالم خوب نبود . رامین فرمول هم میپرسن تو مصاحبه یا نه ؟

Yadavaran

عضو جدید
اقا جان اگر نفت هم قبول شیم خیلی خوبه اونوقت درجه آزادی وحق انتخاب بالا می ره می تونیم احتمال قبولی خودمونو با توجه به تابع احتمال ومنحنی هرم پراکنش تابع احتمال بالا ببریم خوووووووووووووووووو

Yadavaran

عضو جدید
دیگه خدایی فکر نمیکردم ممکنه مفقود اثر بشم :biggrin: . دوستان حواستون باشه ممکنه هر کدوم از ما مفقود بشم . یه مشت مفقود اثر ریختن اینجا
شاید باورتون نشه خو خطرناکترین واحد همون واحد اوره آمونیاک هستش که بدلیل فشار بالای راکتورهای تولید آمونیاک هستش درضمن در انفجار راکتور پتروشیمی پردیس نفر اپراتور سایت در اثر انفجار نقشش بروی یکی از وسل ها چاپ شد خووووووووووووو

Yadavaran

عضو جدید
بچه ها یه سوال خیلی مهم:

شاید باورت نشه خووووو در صنعت نفت مصاحبه خیلی راحت تر است مثلا دیگه اونجا نمی گند تالیف وترجمه هم داشتی . یانه .

Yadavaran

عضو جدید

شاید باورت نشه خووووو در صنعت نفت مصاحبه خیلی راحت تر است مثلا دیگه اونجا نمی گند تالیف وترجمه هم داشتی . یانه .

بطور کلی شرکت گاز برعکس شرکت نقت عمل می کنه یعنی شرکت گاز آزمون کتبیش راحت ولی مصاحبه پوست آدمو می کنند ودر شرکت نفت آزمون کتبی سخت ولی مصاحبه آسون تر است ولی امسال برخلاف سالهای گذشته آزمون نفت آسون بود خووووووووووووووووووو

بالا