استخدام شرکت ملی نفت ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

hadishs

عضو جدید
بازم فکر کنم جای امید باشه نه؟

100%
قبول شدن تو آزمون نفت امسال بستگی فوق العاده زیادی به گروه شغلی و محل انتخابی داره. اگه مثل من گروهی رو نتخاب کرده باشین که بیشتر افراد انتخاب میکنن (عملیات بهره برداری نفت و گاز-نفت خیز جنوب-خوزستان)، شانستون میاد پایین :)

Korosh_Sepehri

عضو جدید
100%
قبول شدن تو آزمون نفت امسال بستگی فوق العاده زیادی به گروه شغلی و محل انتخابی داره. اگه مثل من گروهی رو نتخاب کرده باشین که بیشتر افراد انتخاب میکنن (عملیات بهره برداری نفت و گاز-نفت خیز جنوب-خوزستان)، شانستون میاد پایین :)
من اولویتی رو انتخاب کردم که یه نفر میخواست . البته اون تیک رو که برای انتخاب جا به تشخیص شرکت نفت بود رو هم زدم. آخه اونای دیگه خیلی سهمیه داشت . یعنی شانسم پایینه ؟

hadishs

عضو جدید
من اولویتی رو انتخاب کردم که یه نفر میخواست . البته اون تیک رو که برای انتخاب جا به تشخیص شرکت نفت بود رو هم زدم. آخه اونای دیگه خیلی سهمیه داشت . یعنی شانسم پایینه ؟

چرا گروه یه نفری آخه! برق که ماشالا این همه گروههای مختلف داشت فکر کنم سر جمع 300-400 نفر کارشناسی میخواست!
اگه سهمیه بومی داری امیدوار باش. زیاد هم امیدوار باش! اما بدون هیچ سهمیه ای، کارت سخته!
در مورد اون تیک هم درصورتی از بقیه گروه ها استفاده میشه که تو اون گروه، نمرات کتبی به حداقل موردنظر نرسه. اینم بستگی به رشته داره. واسه میم شیمی که 60 زدن خیلی راحت بود.

Korosh_Sepehri

عضو جدید
چرا گروه یه نفری آخه! برق که ماشالا این همه گروههای مختلف داشت فکر کنم سر جمع 300-400 نفر کارشناسی میخواست!
اگه سهمیه بومی داری امیدوار باش. زیاد هم امیدوار باش! اما بدون هیچ سهمیه ای، کارت سخته!

سهمیه که ندارم. بعدم کاردانی دارم من . بعد هم کی گفته 300 400 نفر میخان ؟ خیلی کمتر از این حرفا . سر جمع کل مقطع ها فکرر نکنم 200 تا بشه . بعدم فکر کنم اولویت فرمالیتس هر جا که خودشون تشخیص بدن میندازن .
مثلا ضرفیت نفت خیز جنوب 35 نفر بود که قراره 70 درصد کاردانی هاش بومی باشن یعنی 24 نفر یعنی 11 نفر غیر بومی میگیرند و که اونم من حدث زدم متقاضیش خیلی زیاد باید باشه کلا بیخیالش شدم .
کلا فکر کنم آزمون تو رشته برق خیلی سخت بوده

آخرین ویرایش:

hadishs

عضو جدید
سهمیه که ندارم. بعدم کاردانی دارم من . بعد هم کی گفته 300 400 نفر میخان ؟ خیلی کمتر از این حرفا . سر جمع کل مقطع ها فکرر نکنم 200 تا بشه . بعدم فکر کنم اولویت فرمالیتس هر جا که خودشون تشخیص بدن میندازن .
مثلا ضرفیت نفت خیز جنوب 35 نفر بود که قراره 70 درصد کاردانی هاش بومی باشن یعنی 24 نفر اون 20 درصد یعنی 11 نفر غیر بومی میگیرند و که اونم من حدث زدم متقاضیش خیلی زیاد باید باشه کلا بیخیالش شدم .

والا من لیسانس رو یادمه خیلی زیاد میخواست! حالا شاید کاردانی اینطور بوده.
منم موافقم که اون 35 نفری رو انتخاب نکردی. اما گروههای دیگه ای بودن که بیشتر از یه نفر بخواد.
رشته برق سخت نبود، امسال نوع آزمون گرفتنشون خیلی مزخرف بود. ایشالا شما هم قبول بشی ;)

MANO TO

عضو جدید

مثلا ضرفیت نفت خیز جنوب 35 نفر بود که قراره 70 درصد کاردانی هاش بومی باشن یعنی 24 نفر یعنی 11 نفر غیر بومی میگیرند و که اونم من حدث زدم متقاضیش خیلی زیاد باید باشه کلا بیخیالش شدم .

ایشالا که قبول می شی

Saeed_kh

عضو جدید
نظر یکی از دوستان در سایت معترضین:
مصوبه مهرافرین که به گوشتون خورده.مصوبه جنجالی دولت دهم که به استناد اون شرکت نفت و گاز و چند نهاد دیگه استخدامی زدن.مجلس این مصوبه رو غیر قانونی دونسته و دستور به عدم اجرای اون داده!!!جالبه بدونید تو سایت شرکت نفت هم گفتن که اعلام نتایج ازمون بستگی به کسب مجوز های قانونی مربوطه داره.فکر کنم حسابی قضیه مشکل افرین شده.یه شاهکار دیگه از دولت نهم و دهم!!!!

حالا دقیقا معلوم نیست حقیقت داره یا نه؟!!!

Naft O Gaz

عضو جدید
مصوبه مهرافرین که به گوشتون خورده.مصوبه جنجالی دولت دهم که به استناد اون شرکت نفت و گاز و چند نهاد دیگه استخدامی زدن.مجلس این مصوبه رو غیر قانونی دونسته و دستور به عدم اجرای اون داده!!!جالبه بدونید تو سایت شرکت نفت هم گفتن که اعلام نتایج ازمون بستگی به کسب مجوز های قانونی مربوطه داره.فکر کنم حسابی قضیه مشکل افرین شده.یه شاهکار دیگه از دولت نهم و دهم!!!!

کی دیگه راحت میشیم تنفیذ کیه؟

MANO TO

عضو جدید

شاید... ولی شاید بتونن نتیجه ها رو بزنن

Yadavaran

عضو جدید
تايج آزمون شركت ملي نفت پايان هفته اعلام مي شود
براساس اعلام مديريت منابع انساني شركت ملي نفت ايران ، نتايج آزمون اخير اين شركت تا پايان هفته جاري از طريق سايت آزمون اعلام مي شود.
عباس خنيفر مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران گفت: نتايج اوليه آزمون اين شركت پنج شنبه هفته جاري در سايت www.azmoon.nioc.ir اعلام مي شود.

وي با بيان اينكه در اين آزمون 100 هزار نفر شركت كرده اند ،ادامه داد: علت تاخير در اعلام نتايج طولاني بودن زمان ويرايش اطلاعات بوده است .

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت افزود: نتايج آزمون كتبي به ميزان 2 برابر نياز استخدامي اعلام خواهد شد.

خنيفر ادامه داد: بعد از اعلام نتايج قبول شدگان ، 2 مرحله مصاحبه حضوري در قالب مصاحبه شايستگي و فني و تخصصي از سوي كارشناسان امر صورت مي گيرد.

وي اظهار داشت : افرادي كه در مرحله اول قبول شده اند از آنها پس از ماه مبارك رمضان براي مصاحبه حضوري دعوت خواهد شد.

وي با بيان اينكه كارنامه اين آزمون در اختيار شركت كنندگان قرار خواهد گرفت ، خاطر نشان كرد كساني كه به نتايج آزمون اعتراض دارند در بازده زماني مشخص مي توانند اعتراض خود را از طريق سايت اعلام كنند.

انتهاي پيام/باشگاه خبرنگاران جوان. سه شنبه تاریخ 25/4/1392

baaroon

عضو جدید
براساس اعلام مديريت منابع انساني شركت ملي نفت ايران ، نتايج آزمون اخير اين شركت تا پايان هفته جاري از طريق سايت آزمون اعلام مي شود.
عباس خنيفر مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران گفت: نتايج اوليه آزمون اين شركت پنج شنبه هفته جاري در سايت www.azmoon.nioc.ir اعلام مي شود.

وي با بيان اينكه در اين آزمون 100 هزار نفر شركت كرده اند ،ادامه داد: علت تاخير در اعلام نتايج طولاني بودن زمان ويرايش اطلاعات بوده است .

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت افزود: نتايج آزمون كتبي به ميزان 2 برابر نياز استخدامي اعلام خواهد شد.

خنيفر ادامه داد: بعد از اعلام نتايج قبول شدگان ، 2 مرحله مصاحبه حضوري در قالب مصاحبه شايستگي و فني و تخصصي از سوي كارشناسان امر صورت مي گيرد.

وي اظهار داشت : افرادي كه در مرحله اول قبول شده اند از آنها پس از ماه مبارك رمضان براي مصاحبه حضوري دعوت خواهد شد.

وي با بيان اينكه كارنامه اين آزمون در اختيار شركت كنندگان قرار خواهد گرفت ، خاطر نشان كرد كساني كه به نتايج آزمون اعتراض دارند در بازده زماني مشخص مي توانند اعتراض خود را از طريق سايت اعلام كنند.

شمارش معکوسسسسسسسسسسسسس

Naft O Gaz

عضو جدید

امیدوارم سرنوشت قبول شده ها مثل pogc ها نشه...

abdol1987

عضو جدید

یعنی چی؟ یعنی مجوز رو گرفته بودن تا الان و الکی دادن دست ملت که دنبال مجوزیم؟ الان مشکل تاخیر نتایج شده ویرایش اطلاعات؟ میگم مگه ملت گوشاشون مخملیه؟

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید

2312771 شماره صندلی : 7701000736 کد رهگیری :
نام :
مرد جنسیت :
کد ملی :
توليد رسته شغلی : عمليات بهره‌برداري نفت و گاز - كارشناسي گروه شغلی انتخابی :
كارشناسي مقطع تحصیلی : خوزستان استان انتخابی :

وضعیت نهایی داوطلب
قبول : وضعیت نهایی

وضعیت داوطلب در سهمیه بومی خوزستان
737.12 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 899.095 نمره کل داوطلب
74 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 3 رتبه داوطلب
قبول : وضعیت نهایی در سهمیه بومی
کسب حد نصاب نمره حد نصاب نمره آزمون نوع آزمون
بلی 500 715.201 عمومی
بلی 500 756.138 تخصصی
- 531.011 شغلی
بلی : وضعیت کسب حد نصاب
داوطلب گرامی ضمن تشکر از جنابعالی جهت ابراز علاقه به خدمت در شرکت ملی نفت ایران به اطلاع می رساند با توجه به امتیاز کسب شده و تعداد نیاز، در سهمیه بومی پذیرفته شده اید.

توضیحات
1- کسب حد نصاب به معنای حداقل نمره مورد نیاز جهت راهیابی به فرآیند پردازش بوده و بمنزله قبولی قطعی داوطلب نمی باشد.
2- نمرات عمومی، تخصصی و شغلی داوطلبان در هر سهمیه پس از مقایسه نمره داوطلب با نمرات عملکرد کل داوطلبان همان سهمیه محاسبه گردیده که منجر به تفاوت نمرات داوطلب در سهمیه های مختلف می گردد.
3- كسب حدنصاب در هر سهميه مستلزم احراز توامان هر دو حدنصاب آزمونهاي عمومي و تخصصي مي باشد.
مکان و زمان مصاحبه استخدامی
جهت اطلاع از تاریخ و مکان مصاحبه خود مصاحبه از تاریخ .1392/05/20به همین پایگاه مراجعه نمایید.
اداره تامین نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران

Korosh_Sepehri

عضو جدید
ما که قبول نشدیم . خوش به حال اونایی که قبول شدن .رتبه قبولیم شده 5 رتبه 2 قبول شده

dimo joon

عضو جدید
تبریک به کسایی که توی ماراتن از بیکاری در اومدن از میدون بدر نشدند.
متاسفم برای خودم که تو مملکتی زندگی می کنم که خبری از شایسته سالاری نیست
خیر سرم اسمم رو گذاشتن نخبه ملکت ولی یه شغل درست حسابی ندارم
لعنت بر باعث و بانیش...
بازم تبریک

abdol1987

عضو جدید
تبریک به کسایی که توی ماراتن از بیکاری در اومدن از میدون بدر نشدند.
متاسفم برای خودم که تو مملکتی زندگی می کنم که خبری از شایسته سالاری نیست
خیر سرم اسمم رو گذاشتن نخبه ملکت ولی یه شغل درست حسابی ندارم
لعنت بر باعث و بانیش...
بازم تبریک
حالا قبول شدی یا نه؟ نفهمیدم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردود.
میدونستم.بدون سهمیه نمیشه.
تخصصی بهتر عمومی بودم.
من دیگه بدون سهمیه آزمون نمیدم.از بس مسئولین شهر ما بی عرضه هستن!
شرکت نفت و گاز به اون وسعت ولی یه دونه هم مهندس نمیخواستن!خاک تو سرشون.
مبارک اونایی که قبول شدن.

mordabpir

عضو جدید
گروه شغلی انتخابی :
عمليات سيالات حفاري - كارشناسي

وضعیت داوطلب در سهمیه سایر داوطلبان (آزاد)
630.676 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 641.715 نمره کل داوطلب
24 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 20 رتبه داوطلب
قبول : وضعیت نهایی در سهمیه سایر
بلی 500 740.243 عمومی
بلی 450 704.569 تخصصی
- 417.477 شغلی
بلی : وضعیت کسب حد نصاب
داوطلب گرامی ضمن تشکر از جنابعالی جهت ابراز علاقه به خدمت در شرکت ملی نفت ایران به اطلاع می رساند با توجه به امتیاز کسب شده و تعداد نیاز، در سهمیه سایر پذیرفته شده اید.

بچه ها من قبول شدم ولی واسه مصاحبه هم نمیرم ، خیلی حالم گرفته ست امروز
دوباره دوستام قبول نشدن، اعصابم خرده
خدایا به دوستام و هر جوون بیکار که قبول نشده صبر بده
واقعا خیلی سخته

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مردود شدم:(:(
یعنی افتادم رو دور مردودی:(:(
خودمم نفهمیدم چرا در نیومدم...
بلی 500 666.432 عمومی
بلی 500 661.776 تخصصی
- 522.317 شغلی
البته حوزه رو بی تاثیر نمیدونم..
نظارتشون واقعن مسخره بود..هنوز احساسم بر اینه امتحان رو دیر شروع کردن و زودتر امتحانو تموم کردن...بی خیالش

تبریک به همه اونایی که در اومدن

بالا