استخدام شرکت ملی نفت ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سری اطلاعات مفید در مورد گزینش

دوستان بنده چند ماهی است تو بایگانی هسته گزینش یکی از ادارات دولتی شهرمون (شرکت نفت نیست :d) به صورت کار نیمه وقت مشغول به کارم
دیدم دوستان خیلی تو تاپیک ها برای موارد گزینشی سوال دارم گفتم یک سری اطلاعات که در این مورد دارم رو بزارم که شاید به درد دوستان بخوره
اول این که اصول کار کلی هسته های گزینش اداره جات دولتی تقریبا یکیه و همه هسته های گزینش اداره جات دولتی زیر نظر هیات عالی گزینش کشور کار میکنند

در مورد مراحل گزینش
اول که میرید تشکیل پرونده میدید و یه فرم اطلاعات فردی رو پر میکنید (این فرمی که برای شرکت نفت داده بودند دقیقا همین فرمی بود که اینجا که من هستم میدن پر کنن)
بعد از اون از سه تا محل میرن براتون تحقیق 1. محل سکونت 2. محل کار 3.محل تحصیل (بر اساس اون چیزی که تو بگه اطلاعات فردی پر کردید )
حالا اگر هر کدوم از این سه تا تو حوزه استحفاظی خودشون باشه خودشون میرن تحقیق ولی اگر تو یه شهر یا یه استان دیگه باشه یک نامه به همراه فتوکپی فرم مشخصات فردی به نزدیک ترین هسته گزینش محل مورد نظر(سکونت تحصیل و یا کار) میفرستن و اون هسته گزینش به نیابت از گزینشش محل استخدام از محل مورد نظر براتون تحقیق میکنه و جوابشو براشو میفرسته
در مورد اسم افرادی که برا تحقیق نوشتین در مرحله اول اصلا به اون اسما کار ندارن و از محل سکونت و تحصیل و کار خودشون کسی رو پیدا میکنن و تحقیق میکنن که اگر کسی رو برای تحقیق پیدا نکردن میرن سراغ اون افراد حالا امکان داره از خود اون افراد بپرسن یا این که بهشون بگن که چند نفر دیگه که شما رو میشناسن رو بهشون معرفی کنن و میرن سراغ اونا
این در مورد تحقیقات :D

بعد از اون میرسیم سر موضوع مصاحبه
مصاحبه عقیدتی یک چیز یه که هر کی هر جور عشقش بکشه مصاحبه میگیره و قانون خاصی نداره به طور مثال همین جا که من هستم دو سه نفر کار مصاحبه رو انجام میدن یکیششون خیلی سخت گیره و طرفو کلی میپیچونه باز یکی دیگشون همه رو سر سری رد میکنه کلا بستگی به طرف مصاحبه گیرنده داره به طور مثال خودم چند ماه پیش برای یکی از شرکت های دولتی رفتم مصاحبه عقیدتی دادم سخت ترین سوال عقیدتی که ازم پرسید این بود که مرجع تقلیدت کیه:biggrin:
نکته در مورد مراجع مصاحبه
به نظر من این رساله احکام پسران که تو صفحه اول همین تاپیک گزاشتن رو بگیرید بخونید بهترین مرجعه بیشتر از اینم نمیپرسن نرید خودتون رو با رساله احکام 1000صفحه ای درگیر کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=76889&d=1324308941
دو سوال رو اکثر تو این جور جاها میپرسن که حتما این دو تا رو قشنگ یاد بگیرید
1. موارد مربوط به ولایت فقیه که مثلا چی هست کارش چیه و چرا باید باشه و..
2. موارد مربوط به نماز جمعه
سوالات سیاسی هم در حد مواردی که اکثر میدونن میپرسن مثلا میپرسن نحوه نظارت رهبر بر مجلس شورای اسلامی چطوریه و...

و مورد دیگه هم بگم که برای مصاحبه (حداقل این جایی که من هستم) کسی رو رد نمیکنن بودن افرادی که اومدن هیچی بلد نبودن بعد بهشون گفتن برو فلان چیزارو بخون و یه وقت دیگه دادن و دوباره ازش مصاحبه گرفتن

در حین انجام مراحل بالا یک سری استعلام هم از مرکز اسناد سازمان اطلاعات از طریق هیات عالی گزینش میگیرن که سابقه ی چیزی نداشته باشی و همچنید اگر جای دیگه هم پرونده گزینشی قبلا تشکیل داده باشید یه نامه میدن که یه کپی از پروندت براشون بفرستن
بعد این مراحل یک سری فرم های ارزیابی نهایی هست که خودشون بر اساس مستنداتی که تو مراحل بالا بدست اوردن پرش میکنن
که دو قسمت اصلی داره که هر کدوم از این قسمت ها توسط 3 نفر پر میشه
تو قسمت اول با توجه به پرونده رای کلی میدن که این آقا صلاحیت داره یا نه که حداقل دو نفر از 3 نفری که رای میدن باید او کی بدن
تو قسمت دوم هم یک سری امتیاز های ارزشیابیه که بهششون نمره 0 تا 10 میدن و معدل امتیاز هایی که سه نفر میدن باید بالای 50 بشه تا او کی بشه بعضی از گزینه هاش که یادمه ایناست؟
التزام به ولایت فقیه
شرکت در بسیج
شرکت در راهپیمایی
شرکت در نماز جمعه
شرکت در نماز جماعت
دقت در انتخاب دوستان مناسب
و...

و اگر قسمت اول و دوم این فرم او کی باشه یک نامه تاییدیه به مدیریت منابع میفرستن و بقیش دیگه با مدیریت منابع انسانی هستش

حالا اگر ردتون کردند شما تا سه بار میتونید به رای هسته گزینش اعتراص کنید حالا دقیق نمیدنم ولی فکر کنم دو سری اول توسط هسته گزینش بررسی میشه ولی بار سوم میره به دیوان عدالت اداری

در کل بگم که اگر مشکل خیلی حادی نداشته باشید ردتون نمیکنند و تهش اینه که سری اول ردتون کردن اعتراض میزنید وبعد انشالله تو تجدید نظر قبولتون میکنن تو بعضی موارد هم دیدم که طی تحقیقات فهمیدن طرف موردی داشته یه تعهد در مورد اون مورد که بهش برخوردن ازش میگیرن که دیگه تکرار نشه
من تو این چند ماهی که گزینش بودم فقط دونفر و دیدم که کلا ردشون کردن و اعتراضم کارساز بوده یکیشون انقدر مورد اخلاقی داشته که از ارتش اخراجش کرده بودن :eek: اون یکی دیگه هم چند جا کار کرده بوده که تو همه این جاها ارباب رجوع ها از دستش ناراضی بودن و گفته بودن که طرف روانیه :D

تا حالا انقدر تایپ نکرده بودم :biggrin: اگه غلط املایی یا نگارشی داشت به بزرگی خودتون ببخشید :D
اگه سوالی بود در خدمت هستیم :D

آقا عالی بود مرسی
فقط داداش من نه بسيج شرکت کردم نه نماز جمعه نه راهپيمايی! اما نماز جماعت و ولايت فقيه و اوضاع سياسی جامعه (با توجه به روزنامه های خود مملکت) و اوکی هستم. به نظرت چند امتياز کم دارم؟
نزديک ترين راهپيمايی کيه تا بريم؟ :دی

shamabady

کاربر فعال
سلام دوست عزیز من یک سوال داشتم:
به نظر شما میشه که گزینش یک فردی بیوفته واسه بعداز استخدام شدن؟؟؟؟
من پالایش آبادان هستم و فقط گزینش نرفتم تمام مراحل رو رفتم و اکثر بچه های پالایش آبادان حدود 2 ماه پیش رفتن واسه گزینش و من و تعداد محدود(خیلی کم) به گزینش دعوت نشدیم(قبل از اینکه نتیجه مصاحبه فنی و تخصصی رو بزنن)
یکی از دوستام که 2 سال پیش پالایش آبادان قبول شده بود گزینش اون بعد از استخدام شدنش بود و لی بعضی از دوستاش قبل از استخدام شدنشون گزینش رفته بودن.

نه امکان نداره بدون گزینش استخدام کنن
شاید ایشون منظورش مصاحبه بوده که بعد استخدام انجام شده که مصاحبه امکانش هست مقعی که بخواین رسمی بشین انجام بشه ولی خود گزینش حتما قبل استخدامه
در ضمن بعد از دوره پیمانی برای تبدیل وضعیت به رسمی موقت و رسمی دائم هم باز دوباره در موردتون تحقیقات انجام میدن شاید دوباره مصاحبه هم انجام بدن

shamabady

کاربر فعال
آقا عالی بود مرسی
فقط داداش من نه بسيج شرکت کردم نه نماز جمعه نه راهپيمايی! اما نماز جماعت و ولايت فقيه و اوضاع سياسی جامعه (با توجه به روزنامه های خود مملکت) و اوکی هستم. به نظرت چند امتياز کم دارم؟
نزديک ترين راهپيمايی کيه تا بريم؟ :دی

اینارو اکثر یه حداقل امتیازی بهش میدن مگر این که در حین تحقیقات خلافش ثابت بشه مثلا همه بگن که نماز جمعه عمرا نمیره یا مثلا اگه همه تاکید کنن که همیشه نماز جمعه میره امتیاز بالا میدن ولی اگه این دو تا نباشه 4 یا 7 میدن
راهپیمایی 22 بهمن بود که تموم شد :))

shamabady

کاربر فعال
سوال هایی که تو مصاحبه عقیدتی از من پرسیدند :

اول که از اوضاع خانواده سوال کرد که چیکارن چقدر مذهبی هستند کسی از فامیلتون شهید شده نماز میخونی و.....
و این که کجاها درس خوندی و...
بعد یک سری سوال کلی پرسید که اونایی که یادم میاد رو مینویسم
1. اصول دین و فروع دین و این که کدومشو باید تقلید کنیم
2.واجبات نماز کدوم ها هستند و فرق بین رکن و غیر رکن تو نماز کدومه
3.نمازهای واجب کدومهاست
4.نماز جمعه چطوری میخونن وآخرین باری که نماز جمعه رفتی کی بود
5.کار مجلس و مجلس خبرگان
6.از ولایت فقیه چی میدونی
7. انتخابات چه اهمیتی داره
8.راهپیمایی چه اهمیتی داره
9. تو انتخابات و راهپیمایی شرکت میکنی یا نه
و...سوالات کلا در همین حد بود

shamabady

کاربر فعال
یه خلاصه ای از رساله احکام پسران که تو صفحه اول تاپیک بود تهیه کردم که میتونه برای دوستان خیلی مفید باشه و قول میدم که سوال دینی بیشتر از این نمیپرسن
17 صفحه هم بیشتر نیست

خلاصه احکام پسران.pdf

تو این لینک هم میتونید شجره نامه 14 معصوم (ع) رو به همراه محل تولد و دفنشون رو ببینید

http://fa.wikipedia.org/wiki/چهارده_معصوم

و تو این لینک هم هرچی در مورد امور سیاسی جمهوری اسلامی ایران بخواید پیدا میکنید
از منوی سمت چپ مورد مورد نظرتون رو انتخاب کنید

http://fa.wikipedia.org/wiki/جمهوری_اسلامی_ایران

mahdifadaee

عضو جدید
سلام دوست عزیز:
تا اونجا که من اطلاع دارم و از بعضی دوستام خبر گرفتم گزینش حین استخدام هم هست اما تعدادش کمه و ظاهرا برای مواردی استفاده میشه که فرصت زیادی برای فرایند استخدام وجود نداشته باشه. بنابر این مشغول به کار میشین و بعدش یه روز خبرتون می کنن یه سر برین دست بوس حضرات! با آرزو موفقیت برای همه بچه های لایق و با حال ایران زمین مخصوصا شما دوست عزیز.

mahdifadaee

عضو جدید
سلام دوست عزیز من یک سوال داشتم:
به نظر شما میشه که گزینش یک فردی بیوفته واسه بعداز استخدام شدن؟؟؟؟
من پالایش آبادان هستم و فقط گزینش نرفتم تمام مراحل رو رفتم و اکثر بچه های پالایش آبادان حدود 2 ماه پیش رفتن واسه گزینش و من و تعداد محدود(خیلی کم) به گزینش دعوت نشدیم(قبل از اینکه نتیجه مصاحبه فنی و تخصصی رو بزنن)
یکی از دوستام که 2 سال پیش پالایش آبادان قبول شده بود گزینش اون بعد از استخدام شدنش بود و لی بعضی از دوستاش قبل از استخدام شدنشون گزینش رفته بودن.

سلام دوست عزیز:
تا اونجا که من اطلاع دارم و از بعضی دوستام خبر گرفتم گزینش حین استخدام هم هست اما تعدادش کمه و ظاهرا برای مواردی استفاده میشه که فرصت زیادی برای فرایند استخدام وجود نداشته باشه. بنابر این مشغول به کار میشین و بعدش یه روز خبرتون می کنن یه سر برین دست بوس حضرات! با آرزو موفقیت برای همه بچه های لایق و با حال ایران زمین مخصوصا شما دوست عزیز.

پارسیان 65

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان من یک سوال داشتم می خواستم بدونم از زمانی که توی مصاحبه تخصصی قبول شدیم بعد از چه مدت دعوت به معاینه و گزینش می شویم و در کل روند استخدامی چقدر طول می کشد ؟ و آیا راهی برای کم شدن این مدت هستش؟- مرسی

karim1362

عضو جدید

دوستان بنده چند ماهی است تو بایگانی هسته گزینش یکی از ادارات دولتی شهرمون (شرکت نفت نیست :d) به صورت کار نیمه وقت مشغول به کارم
دیدم دوستان خیلی تو تاپیک ها برای موارد گزینشی سوال دارم گفتم یک سری اطلاعات که در این مورد دارم رو بزارم که شاید به درد دوستان بخوره
اول این که اصول کار کلی هسته های گزینش اداره جات دولتی تقریبا یکیه و همه هسته های گزینش اداره جات دولتی زیر نظر هیات عالی گزینش کشور کار میکنند

در مورد مراحل گزینش
اول که میرید تشکیل پرونده میدید و یه فرم اطلاعات فردی رو پر میکنید (این فرمی که برای شرکت نفت داده بودند دقیقا همین فرمی بود که اینجا که من هستم میدن پر کنن)
بعد از اون از سه تا محل میرن براتون تحقیق 1. محل سکونت 2. محل کار 3.محل تحصیل (بر اساس اون چیزی که تو بگه اطلاعات فردی پر کردید )
حالا اگر هر کدوم از این سه تا تو حوزه استحفاظی خودشون باشه خودشون میرن تحقیق ولی اگر تو یه شهر یا یه استان دیگه باشه یک نامه به همراه فتوکپی فرم مشخصات فردی به نزدیک ترین هسته گزینش محل مورد نظر(سکونت تحصیل و یا کار) میفرستن و اون هسته گزینش به نیابت از گزینشش محل استخدام از محل مورد نظر براتون تحقیق میکنه و جوابشو براشو میفرسته
در مورد اسم افرادی که برا تحقیق نوشتین در مرحله اول اصلا به اون اسما کار ندارن و از محل سکونت و تحصیل و کار خودشون کسی رو پیدا میکنن و تحقیق میکنن که اگر کسی رو برای تحقیق پیدا نکردن میرن سراغ اون افراد حالا امکان داره از خود اون افراد بپرسن یا این که بهشون بگن که چند نفر دیگه که شما رو میشناسن رو بهشون معرفی کنن و میرن سراغ اونا

مصاحبه عقیدتی یک چیز یه که هر کی هر جور عشقش بکشه مصاحبه میگیره و قانون خاصی نداره به طور مثال همین جا که من هستم دو سه نفر کار مصاحبه رو انجام میدن یکیششون خیلی سخت گیره و طرفو کلی میپیچونه باز یکی دیگشون همه رو سر سری رد میکنه کلا بستگی به طرف مصاحبه گیرنده داره به طور مثال خودم چند ماه پیش برای یکی از شرکت های دولتی رفتم مصاحبه عقیدتی دادم سخت ترین سوال عقیدتی که ازم پرسید این بود که مرجع تقلیدت کیه:biggrin:
به نظر من این رساله احکام پسران که تو صفحه اول همین تاپیک گزاشتن رو بگیرید بخونید بهترین مرجعه بیشتر از اینم نمیپرسن نرید خودتون رو با رساله احکام 1000صفحه ای درگیر کنید
سوالات سیاسی هم در حد مواردی که اکثر میدونن میپرسن مثلا میپرسن نحوه نظارت رهبر بر مجلس شورای اسلامی چطوریه و...

و مورد دیگه هم بگم که برای مصاحبه (حداقل این جایی که من هستم) کسی رو رد نمیکنن بودن افرادی که اومدن هیچی بلد نبودن بعد بهشون گفتن برو فلان چیزارو بخون و یه وقت دیگه دادن و دوباره ازش مصاحبه گرفتن

در حین انجام مراحل بالا یک سری استعلام هم از مرکز اسناد سازمان اطلاعات از طریق هیات عالی گزینش میگیرن که سابقه ی چیزی نداشته باشی و همچنید اگر جای دیگه هم پرونده گزینشی قبلا تشکیل داده باشید یه نامه میدن که یه کپی از پروندت براشون بفرستن
بعد این مراحل یک سری فرم های ارزیابی نهایی هست که خودشون بر اساس مستنداتی که تو مراحل بالا بدست اوردن پرش میکنن
تو قسمت اول با توجه به پرونده رای کلی میدن که این آقا صلاحیت داره یا نه که حداقل دو نفر از 3 نفری که رای میدن باید او کی بدن
تو قسمت دوم هم یک سری امتیاز های ارزشیابیه که بهششون نمره 0 تا 10 میدن و معدل امتیاز هایی که سه نفر میدن باید بالای 50 بشه تا او کی بشه بعضی از گزینه هاش که یادمه ایناست؟
التزام به ولایت فقیه
شرکت در بسیج
شرکت در راهپیمایی
شرکت در نماز جمعه
شرکت در نماز جماعت
و...

و اگر قسمت اول و دوم این فرم او کی باشه یک نامه تاییدیه به مدیریت منابع میفرستن و بقیش دیگه با مدیریت منابع انسانی هستش

حالا اگر ردتون کردند شما تا سه بار میتونید به رای هسته گزینش اعتراص کنید حالا دقیق نمیدنم ولی فکر کنم دو سری اول توسط هسته گزینش بررسی میشه ولی بار سوم میره به دیوان عدالت اداری

در کل بگم که اگر مشکل خیلی حادی نداشته باشید ردتون نمیکنند و تهش اینه که سری اول ردتون کردن اعتراض میزنید وبعد انشالله تو تجدید نظر قبولتون میکنن تو بعضی موارد هم دیدم که طی تحقیقات فهمیدن طرف موردی داشته یه تعهد در مورد اون مورد که بهش برخوردن ازش میگیرن که دیگه تکرار نشه
من تو این چند ماهی که گزینش بودم فقط دونفر و دیدم که کلا ردشون کردن و اعتراضم کارساز بوده یکیشون انقدر مورد اخلاقی داشته که از ارتش اخراجش کرده بودن :eek: اون یکی دیگه هم چند جا کار کرده بوده که تو همه این جاها ارباب رجوع ها از دستش ناراضی بودن و گفته بودن که طرف روانیه :D

تا حالا انقدر تایپ نکرده بودم :biggrin: اگه غلط املایی یا نگارشی داشت به بزرگی خودتون ببخشید :D

مهندس توضیحات مفید و جالبی بود،ممنون از تمامی دوستان بابت نشر اطلاعات علمی

karim1362

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان من یک سوال داشتم می خواستم بدونم از زمانی که توی مصاحبه تخصصی قبول شدیم بعد از چه مدت دعوت به معاینه و گزینش می شویم و در کل روند استخدامی چقدر طول می کشد ؟ و آیا راهی برای کم شدن این مدت هستش؟- مرسی

برای استخدامی شرکت نفت در دوره اول (زمستان) هنوز برخی از نفرات آموزش نرفتند،فکر کنم بستگی به سازمان و تعداد نیروهایی که جذب کرده داره و بر اساس اون برای گروه های شغلی تقسیم بندی میکنه و نفرات جدید الاستخدام میرن آموزش
شما هم جزء نفرات جذب شده در تکمیل ظرفیت هستید؟

Mohsen406

عضو جدید
سلام دوستان من تازه تو این سایت ثبت نام کردم
من به صورت ممتاز وارد شرکت نفت شدم طب صنعتی رفتم یکبار هم رفتیم گزینش فرم پر کردم هفته قبل هم آمدن تو محلومن واسه تحقیق کسی نمی دانه بعد اینکه جواب گزینش آمد حدودا چند وقت بعد دعوت به کار می شیم؟

mehdi8487

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان من تازه تو این سایت ثبت نام کردم من به صورت ممتاز وارد شرکت نفت شدم طب صنعتی رفتم یکبار هم رفتیم گزینش فرم پر کردم هفته قبل هم آمدن تو محلومن واسه تحقیق کسی نمی دانه بعد اینکه جواب گزینش آمد حدودا چند وقت بعد دعوت به کار می شیم؟
سلام دوستان مهندس محسن من هم دقیقآ شرایط شما رو دارم، من اسفند ماه 90 رفتم مصاحبه بعد هم اردیبهشت رفتم طب صنعتی و خرداد هم تو گزینش فرم پر کردم ولی از اون زمان تا الان خبری نشده می خواستم ببینم شما مصاحبه عقیدتی رو رفتن و جواب چی شد و اینکه می خواستم ببینم شما می دونید محل کارتون در تهران در کدوم بخشه، چون منم محل کارم تهرانه

arva1

عضو جدید
سلام دوستان عزیز. در مورد امور سیاسی و دیگر مواردی که برا ی مصاحبه به درد میخوره اگه مطلبی بصورت pdf و غیره داری برام بفرستید.ممنون

آخرین ویرایش:

hyperlink05

عضو جدید
سلام به تمامی دوستان. میخواستم بپرسم آیا کسی دلیل مصاحبه مجدد برای تکمیل ظرفیت آزمون شرکت نفت رو میدونه؟

anisman

عضو جدید
خیلی خیلی ممنون
یه سوال
این درمورد وزارت خارجه هم صادقه؟

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
سلام علیکم
اینا همش سیاه بازیه
ما یه کشوری داریم که الان تحریم شده
نه میتونیم نفت و گاز تولید کنیم
نه میتونیم بفروشیمش
کلا دور نفت و گاز رو خط بکشید بهتره
مثلا ما با فوق لیسانس نفت بیکاریم حداقل 500-600 نفرم میشناسم با فوق لیسانس نفت بیکار هستن
خودتون بهتر میدونید که مردمی داریم که بدبخت عالم هستن الان
نه کار هست
نه پول هست
نه میشه با گرونی ها ازدواج و تشکیل خانواده کرد
کلا مردم ما اینده ای ندارن
متاسفیم
ان شاء الله وضع بهتر شود اما مطمئنم وضع موجود هر روز بدتر و سخت تر میشود.

shayan yoyo

عضو جدید

در مورد مراحل گزینش

التزام به ولایت فقیه
شرکت در بسیج
شرکت در راهپیمایی
شرکت در نماز جمعه
شرکت در نماز جماعت
و...

دوستان یکی از دوستای من که فرزنده جانبازه و بدون ازمون پذیرفته شده گفت به من که حتی گزینش هم ندارن!!!واسه فلات قاره انتخاب شده.یعنی واقعا اینا گزینش هم ندارن؟؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استخدام شرکت ملی نفت ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

سلام برای جلوگیری از بی نظمی در بقیه تاپیکهای استخدامی بحث شرکت نفت رو جدا بررسی کنیم بهتره.
استخدامی شرکت نفت

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی ثبت نام تو این آزمون از کنکور هم پیچیده تره!!!!!!!!!
این همه جدول برا چی!!!!!!

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی اوضای خودم از همه خرابتره!!!!
گچساران با تولید 720 هزار بشکه در روز دومین شرکت نفت ایرانه و من غیر بومی باید امتحان بدم!!!!یعنی خدای ظلم و ستم به این میگن!!!!!

باز شما میتونید امتحان بدید ما که حتی قادر به ثبت نامش هم نیستیم چی بگیم!امیدوارم بدون استفاده از هیچ سهمیه ای خودتون با اتکا به خودتون قبول بشید.

amin2x

عضو جدید
همونجوری که گفتم نفت و گاز پارس نیرو نمیگیره و با این همه سهمیه و کوفتو زهرمار قبول شدن دانشجویانی که نمیتونن از هیچ سهمیه ای استفاده کنن و بومی هم نیستن تقریبا صفره.
من که دلم خوش بود فارغ التحصیلای گروه الف دانشکده نفت نباید ازمون بدن انگاری اینم برداشته شده.من به طور کل بی خیال این ازمون شدم

toteshan8602

عضو جدید
تورو خدا یکی این جدولارو توضیح بده
بالاخره خوزستان مهندسی شیمی خانم میخواد یا نه؟؟؟!!!:cry:

mohsenv21

عضو جدید
همونجوری که گفتم نفت و گاز پارس نیرو نمیگیره و با این همه سهمیه و کوفتو زهرمار قبول شدن دانشجویانی که نمیتونن از هیچ سهمیه ای استفاده کنن و بومی هم نیستن تقریبا صفره.
من که دلم خوش بود فارغ التحصیلای گروه الف دانشکده نفت نباید ازمون بدن انگاری اینم برداشته شده.من به طور کل بی خیال این ازمون شدم

منم فوق لیسانس دانشگاه شیرازم، توی استان فارس کلاً 6 نفر میخوان (البته لیسانس و ارشد و دکتری)
تقریباً بیخیالش شدم
چقدر پشیمونم که از 6ماه پیش به امید این آزمون چندتا موقعیت کاری دیگه رو از دست دادم

hadishs

عضو جدید
میگم چرا اینقدر کم میگیره؟ من شمردم کلا حدود 1800 ، (اعلام شده بود 2676 تا میخوان)
بعد چرا اینقدر پیچوندنش؟! مهندس شیمی رو تو حدود 10 تا گروه شغلی میخوان که باید فقط یکی رو انتخاب کرد بعد، از اون یه گروه فقط یه شهر !
نمیشد مثل قبل خودشون تقسیم کنن؟! الان 2 تا گروه اصلی ما عملیات بهره برداری نفت و گازه با عملیات حفاری سیالات. مواد امتحانیشون هم دقیقا عین همدیگست. چرا این 2 تا رو تو یه گروه نذاشتن مثلا؟!

من که کلا موندم کدوم رو انتخاب کنم. بعدش هم که باید شهر و شرکتش رو هم انتخاب کرد. کسی اطلاعی در این مورد نداره؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز شما میتونید امتحان بدید ما که حتی قادر به ثبت نامش هم نیستیم چی بگیم!امیدوارم بدون استفاده از هیچ سهمیه ای خودتون با اتکا به خودتون قبول بشید.

خودم که خوندم و آماده هستم برای آزمون گاز.
قبلا دنبال آزمون نفت بودم الان دوست دارم برم عسلویه شرکت گاز بخدا شرف داره به شرکت نفت!!!!
برین آگهی رو نگاه کنین!!!ایقد جدول و کوفت و زهر مار داره آدم منصرف میشه ثبت نام کنه!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم چرا اینقدر کم میگیره؟ من شمردم کلا حدود 1800 ، (اعلام شده بود 2676 تا میخوان)
بعد چرا اینقدر پیچوندنش؟! مهندس شیمی رو تو حدود 10 تا گروه شغلی میخوان که باید فقط یکی رو انتخاب کرد بعد، از اون یه گروه فقط یه شهر !
نمیشد مثل قبل خودشون تقسیم کنن؟! الان 2 تا گروه اصلی ما عملیات بهره برداری نفت و گازه با عملیات حفاری سیالات. مواد امتحانیشون هم دقیقا عین همدیگست. چرا این 2 تا رو تو یه گروه نذاشتن مثلا؟!

من که کلا موندم کدوم رو انتخاب کنم. بعدش هم که باید شهر و شرکتش رو هم انتخاب کرد. کسی اطلاعی در این مورد نداره؟

چه حوصله داشتی همشو خوندی؟؟؟
داداش برای ماهم توضیح بده اگه چیزی فهمیدی!!!!
منکه نفهمیدم چرا مهندسی شیمی باید با مهندسی نفت مشترک امتحان بدن؟؟؟؟
چرا ایقد مهندسی شیمی کم میخوان!!!؟؟؟؟
چیش خودم میگفتم شرکت نفت دیگه همش مهندسی شیمی باید بگیره!!!چون درسشو خوندیم!!!ولی هیچ!!!همش زده کاردانی!!!!بابا بخدا این مملکت صنعتش هیچ پیشرفتی نمیکنه!!!!پیش خودشون میگن کاردانی بگیریم که کمتر حقوق بخدان!!!کار ندارن که مهندس فکرای سازنده شاید به ذهنش برسه!!!

hadishs

عضو جدید
چه حوصله داشتی همشو خوندی؟؟؟
داداش برای ماهم توضیح بده اگه چیزی فهمیدی!!!!
منکه نفهمیدم چرا مهندسی شیمی باید با مهندسی نفت مشترک امتحان بدن؟؟؟؟
چرا ایقد مهندسی شیمی کم میخوان!!!؟؟؟؟
چیش خودم میگفتم شرکت نفت دیگه همش مهندسی شیمی باید بگیره!!!چون درسشو خوندیم!!!ولی هیچ!!!همش زده کاردانی!!!!بابا بخدا این مملکت صنعتش هیچ پیشرفتی نمیکنه!!!!پیش خودشون میگن کاردانی بگیریم که کمتر حقوق بخدان!!!کار ندارن که مهندس فکرای سازنده شاید به ذهنش برسه!!!

داداش به قول خودت من فقط با برنامه ریزی برای این آزمون دلخوش بودم! :(
اینجور که دستگیر من شد باید از بین این گروه های شغلی فقط یکی رو انتخاب کنیم.
اگه کل گروه های شغلی که مهندس شیمی ها میتونن امتحان بدن جمع کنیم حدود 300 نفر میخوان! اما چه گروه هایی!!!!!!!!!!!!!
گروه عملیات حفاری که 144 نفر میخواد و فقط مهنس شیمی و نفت میخواد یه مواد امتحانی عجیبی داره که آدم میگرخه!!!!!!!! حتی یکیش هم مربوط به رشته ی ما نیست! بیشتر ابزار دقیق و برقه تا میم شیمی و نفت!

کلا 3 تا گروه شغلی هست که به درد ما میم شیمیا میخوره:
1-عملیات سیالات حفاری (31 نفر) همش تو یه شهر
2-عملیات بهره برداری نفت و گاز (89 نفر) تو 10 شهر مختلف!
3-مهنس شیمی (4نفر!) 3 شهر!

مواد امتحانی هر 3 تا سیالات، جرم، عملیات، حرارت و ترمو هستش

اما خبر خیلی خیلی خیلی بد اینه که فقط میشه یه گروه با یه شهر انتخاب کرد! یعنی کسی که مثلا عملیات بهره برداری نفت و گاز انتخاب میکنه تو خوزستان، دیگه کلا برای بقیه گروه ها و شهرها در نظر گرفته نمیشه.

کلا نابود کردن با این استخدامیشون!

بالا