[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
« راهنماي آگهي آزمون دعوت به همكاري »
شركت پتروشيمي کردستان واقع در استان کردستان، شهرستان سنندج در چارچوب قانون كار و تامين اجتماعي (بصورت قرارداد مدت معين) در مقاطع و رشته هاي تحصيلي مختلف از داوطلبان واجد شرايط با رعايت الويت بومي استان کردستان و استانهاي همجوار (بر اساس تعاريف مندرج درتوضيحات ذيل) از طريق برگزاري آزمون كتبي؛ مصاحبه فني/تخصصي، طب صنعتي و گزينش دعوت به همكاري مي نمايد.
توضيحات :
- طبق دستورالعملهاي موجود؛ حداقل 50% جذب موضوع اين آگهي به داوطلبان بومي استان کردستان (مطابق تعريف ذيل)؛ در صورت ثبت نام متقاضيان بومي و كسب امتياز لازم در آزمون؛ به اينگونه افراد اختصاص خواهد يافت.

* تعريف بومي استان کردستان : نيروي بومي استان کردستان؛ شامل افرادي است كه داراي يكي از شرايط زير باشند:
1- محل تولد يا صدور شناسنامه خود يا يكي از والدين آنها دراستان کردستان باشد .
2- سابقه حداقل 10 سال سكونت متوالي منتهي به زمان تقاضاي كار ؛ به همراه خانواده و با تائيد بخشداري محل در استان داشته باشد.

*تعريف استانهاي همجوار: متولدين و يا دريافت كنندگان مدرك تحصيلي ديپلم استانهاي (آذربایجان غربی ، همدان ، زنجان و کرمانشاه)

الف – شرايط داوطلبان استخدام :
1- شرايط عمومي:
1-1- تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران ومتدين به دين مبين اسلام ويا يكي از اديان رسمي كشور .
2-1- عدم سوء پيشينه كيفري .
3-1- داشتن تندرستي وتوانائي كامل جسماني وروانشناختي .
4-1- دارا بودن برگ پايان خدمت يا معافيت دائم كامپيوتري براي داوطلبان درزمان ثبت نام .
5-1- عدم اشتغال و تعهد كار بصورت پيماني؛ آزمايشي و رسمي درسازمانها و موسسات دولتي و مراكز وابسته به آن .

2- شرايط سني :
1-2- حداكثر سن براي داوطلبان مقاطع كارداني 24 سال ( متولدين 68/10/01 به بعد )؛ كارشناسي 28 سال (متولدين 64/10/01 به بعد) و كارشناسي ارشد 30 سال (متولدين 62/10/01 به بعد) مي باشد .
2-2- مدت زمان خدمت سربازي به حداكثر سن داوطلب اضافه مي شود .
3-2- مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با مدرك تحصيلي و در زمينه صنعت نفت؛ گاز و پتروشيمي؛ حداكثر به ميزان پنج سال به سقف سني افزوده خواهد شد. ( ارائه گواهي سابقه كار معتبر الزامي است)
4-2- به حداكثر سن استخدام خانواده شهدا و مفقودالاثرها (همسر؛ فرزندان)؛ جانبازان و آزادگان تا ميزان سه سال اضافه مي شود.
توضيح: درهرحال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن با مراعات كليه بندهاي مندرج در رديف 2 شرايط سني از قسمت الف راهنماي آگهي براي كارداني از 29 سال؛ كارشناسي از 33 سال و كارشناسي ارشد از 35 سال نبايد بيشتر باشد .

3-شرايط معدل :
1-3- حداقل معدل براي داوطلبان با مدرك تحصيلي كارداني و كارشناسي دانشگاه هاي دولتي 13 و دانشگاههاي غير دولتي 14 و براي مقطع كارشناسي ارشد 15 مي باشد .
2-3- به داوطلبان شاغل كه به هنگام ثبت نام بصورت قراردادي تمام وقت (يا مدت معين) حسب ضوابط مصوب به خدمت گرفته شده اند به ازاي هرسال سابقه خدمت درصنعت پتروشيمي 2% نمره و حداكثر 1 نمره درشرط معدل آنان تقليل داده مي شود.
3-3- شرط معدل براي جذب يكي از فرزندان كاركنان جانباز 25 % و بالاتر و آزاده صنعت پتروشيمي اعم از شاغل، فوت شده و عادي (در زمان فوت مشمول حالت اشتغال گرديده) يا از كارافتاده در مقاطع تحصيلي كارداني؛ كارشناسي 12 و كارشناسي ارشد 14 مي باشد .
تذكر 1 : شرط فوق فقط براي يكبار و صرفا به يكي از فرزندان كاركنان موصوف تعلق گرفته و در صورت استفاده يكي از فرزندان از سهميه جذب؛ اين امتياز شامل ديگر فرزندان نمي گردد .
تذكر 2 : افرادي كه از مزاياي اين بند بهره مند مي گردند؛ حق استفاده از مزاياي ساير بندهاي مربوط به تقليل معدل ندارند.
5-3- بر اساس قانون تسهيلات استخدامي ويژه فرزندان شاهد (فرزند شهيد/مفقودالاثر رعايت حداقل معدل براي فرزندان شاهد داوطلب استخدام الزامي نمي باشد. ليكن رعايت سقف معدل مورد پذيرش وزارت علوم؛ تحقيقات و فناوري الزامي است .
6-3- دارندگان مدارك تحصيلي رشته هاي فني درمقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاههاي تهران؛ صنعتي شريف؛ صنعتي اميركبير؛ صنعتي اصفهان؛ تربيت مدرس؛ شيراز؛ علم و صنعت؛ خواجه نصيرالدين طوسي و صنعت نفت ازتقليل يك نمره درشرط معدل بهره مند مي شوند .

4-شرايط مدرك تحصيلي :
1-4- دارا بودن مدرك تحصيلي و يا اصل گواهي فراغت از تحصيل كه در آن مقطع ؛ رشته و گرايش تحصيلي؛ معدل و تاريخ فراغت از تحصيل ذكرشده باشد (گواهي تحصيلي يا لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظام وظيفه مورد پذيرش نخواهد بود .)
2-4-تائيد مدارك فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از سوي دفتر امور فارغ التحصيلان سازمان مركزي آن دانشگاه و فارغ التحصيلان خارج از كشور از طرف وزارت علوم؛ تحقيقات و فن آوري الزامي است.
3-4-مدارك دانشگاهي كساني براي شركت در آزمونهاي استخدامي قابل قبول است كه از طريق آزمونهاي سراسري دانشگاههاي دولتي يا آزاد و يا آزمون خاص سراسري دانشگاه جامع علمي– كاربردي كه از طريق سازمان سنجش برگزار مي شود موفق به ورود به مراكز آموزش عالي براي دريافت مدارك رسمي شده باشند و يا از دانشگاههاي معتبر خارج از كشور؛ مدارك مورد تائيد وزارت علوم؛ تحقيقات و فن آوري دريافت كرده باشند.
4 -4- مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه پيام نور مي بايست از طريق سازمان مركزي دانشگاه مزبور و با درج پذيرش از طريق آزمون سراسري و با ذكر معدل صادر گرديده باشد.
5-4- مدارك تحصيلي تحت عناوين معادل؛ دوره هاي فراگير؛ آموزش باز؛ مكاتبه اي و پودماني دانشگاهها و مراكز آموزش عالي با توجه به نحوه خاص پذيرش كه خارج از آزمونهاي سراسري دانشگاههاي دولتي است قابل پذيرش نمي باشد.
تذكر 1: فارغ التحصيلان و دانشجويان مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده؛ مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي براي مقاطع تحصيلي پائين تر نخواهند بود. درصورت مشاهده بعنوان كتمان حقيقت تلقي خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگيري بعمل خواهد آمد.
تذكر 2 : مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعداز تاريخ برگزاري آزمون استخدامي باشد به هيچ وجه مورد پذيرش قرار نمي گيرد.

ب: جدول نيازمنديهاي نيروي انساني :

مقطع رشته تحصيلي گرايش تحصيلي جنسيت
مرد زن
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسي مكانيك همه گرايش ها بجزمهندسي دريا * --
مهندسي مواد متالوژي * --
مهندسي صنايع همه گرايش ها * --
مهندسي برق قدرت وكنترل * --
مهندسي الكترونيك ابزاردقيق * --
مهندسي شيمي صنايع پتروشيمي ؛ پليمر وصنايع نفت * --
شيمي ترجيحا كاربردي ؛ آلي ومحض * *
ايمني - * --
محيط زيست - * --
اداري كارشناسي مديريت دولتي ؛ مديريت صنعتي * *
حسابداري - * *
مخابرات مقطع كارشناسي * --
کاردانی مكانيك همه گرايش ها * --
برق همه گرايش ها * --
شیمی همه گرايش ها * --

ج – نحوه ثبت نام براي شركت درآزمون :
ثبت نام براي شركت در آزمون استخدامي صرفاً از طريق پايگاه اينترنتي انجام مي گيرد. لذا داوطلبان درصورتي كه واجد شرايط در آزمون باشند مي بايست اقدامات ذيل را انجام دهند :
1- داوطلب مي بايست مبلغ 50000 ريال بابت هزينه ثبت نام به حساب جاري شماره 7370099926نزد بانك ملت شعبه چهار راه کالج به نام شرکت تعاونی اساتید و کارکنان دانشگاه امیر کبیر (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملت سراسر كشور) واريز نمايد.
2- فرم ثبت نام را بطور دقيق و واقعي تكميل نمايد.

د- تاريخ ثبت نام براي آزمون :
داوطلبان پس ازمطالعه دقيق مفاد راهنماي آگهي استخدام و درصورت دارا بودن شرايط اعلام شده ؛ از ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 17/10/1392 لغايت ساعت24روز دوشنبه مورخ 30/10/1392 مي توانند ثبت نام خود را از طريق پايگاه اينترنتي به آدرس فوق الذكر انجام دهند. لازم به ذكر است تاريخ ثبت نام به هيج وجه تمديد نمي گردد و امكان ثبت نام داوطلبان بعد از موعد مقرر مقدور نخواهد بود.
ضمناً آزمون كتبي روز جمعه مورخ11/11/1392 در شهرستان سنندج برگزار مي گردد.
لذا داوطلباني كه اطلاعات درج شده در برگه مجوز (كارت ورود به جلسه) آنها با مشخصات واقعي مطابقت دارد جهت پرینت کارت ورود به جلسه در مورخ 08/11/1392 می توانند به پایگاه اینترنتی مربوطه مراجعه نمایند.
.

ﻫ –مواد آزمون :
الف – مقطع تحصيلي كارداني ؛ كارشناسي وكارشناسي ارشد :
1- دروس عمومي ( ادبيات فارسي ؛ زبان انگليسي؛ كامپيوتر)
2- دروس تخصصي رشته مربوطه

و- نحوه تكميل فرم ثبت نام :
داوطلبان گرامي پيش از تكميل فرم ثبت نام ؛ نكات بسيار مهم مندرج در بند ح راهنماي آگهي را به دقت مطالعه نموده و سپس براساس دستورالعمل ذيل نسبت به تكميل آن اقدام نمايند.
تذكرات :
1- قبولي در آزمون كتبي منوط به صحت مندرجات فرم ثبت نام و كسب نمره لازم مي باشد.
2- چنانچه داوطلب با ذكر مشخصات غير واقعي در فرم ثبت نام اقدام به شركت در آزمون نمايد با مشخص شدن عدم صحت مندرجات درمراحل بعدي (حتي در صورت پذيرش در آزمون واشتغال به كار)؛ موضوع استخدامي وي منتفي و مراتب از طريق مراجع ذيصلاح قانوني پيگيري خواهد شد.
3- كليه داوطلباني كه قبلاً در شركتها و سازمانهاي دولتي شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوي هيات هاي رسيدگي به تخلفات اداري شركتها و سازمانهاي مربوطه اخراج شده اند؛ حق شركت در آزمون را نخواهند داشت.
4- مبلغ فيش پرداختي به هيچ وجه مسترد نخواهد شد .
5-در مواردي كه قسمتي از سابقه كار به يك ماه كامل نمي رسد درصورت دارا بودن بيش از 15 روز سابقه كار؛ بعنوان يك ماه منظور گردد.

ز- الويت هاي ويژه :
الويتهاي ويژه اجتماعي مربوطه طبق جدول شماره 3 مي باشد، كه داوطلب در صورت دارا بودن شرايط مي بايست در فرم ثبت نام اعلام نمايد.

جدول شماره 3- اولويت هاي ويژه اجتماعي
ردیف عنوان
1 فرزند شهيد / مفقود الاثر
2 فرزند جانباز ازكارافتاده كلي*
3 برادر شهيد / مفقودالاثر
4 همسر شهيد / مفقودالاثر
5 فرزند كاركنان از كارافتاده ويافوت شده ناشي از كار درصنعت نفت
6 فرزند كاركنان ( شاغل ؛ بازنشسته ؛ ازكارافتاده وفوت شده عادي) صنعت نفت
7 فرزند كاركنان شهيد صنعت نفت
8 فرزند كاركنان آزاده شاغل صنعت نفت
9 فرزند كاركنان جانباز 25% وبالاترشاغل صنعت نفت
10 فارغ التحصيلان دانشگاه صنعت نفت
11 فرزند جانبازي كه قبل از فوت مشمول حالت اشتغال گرديده
12 بومي استان کردستان

* صرفاً فرزندان جانباز از كار افتاده كلي از امتياز مربوطه بهره مندخواهند شد و فرزندان جانبازان عادي مشمول اين امتياز نمي گردند.
توضيح اينكه جانبازان از كارافتاده كلي؛ جانبازاني را شامل مي شود كه درصد جانباز بودن آنان 65% و بالاتر مي باشد.

ح- نكات بسيار مهم :
1- استخدام صرفاً در چارچوب قانون كار و تامين اجتماعي ( بصور قرارداد مدت معين) مي باشد.
2- به ثبت نام داوطلباني كه اطلاعات غير واقعي ارائه نموده اند؛ ترتيب اثر داده نخواهد شد و چنانچه اين موضوع در هر مرحله از استخدام براي شركت محرز گردد؛ افراد خاطي از طريق مراجع ذيصلاح قانوني تحت پيگرد قانوني قرار خواهند گرفت.

ط – مدارك مورد نياز :
1- اصل و تصوير آخرين مدرك تحصيلي يا گواهي فراغت از تحصيل كه در آن مقطع؛ رشته؛ گرايش تحصيلي؛ معدل و تاريخ فراغت از تحصيل ذكر شده باشد .
2- تصوير صفحات شناسنامه .
3- تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه (دو طرف) و يا معافيت دائم كامپيوتري .
4- يك قطعه عكس 4*3 جديد با ذكر نام و نام خانوادگي در پشت آن.
5- اصل فيش بانكي مبلغ واريز شده بابت ثبت نام.
6- داوطلباني كه داراي سابقه كار مرتبط با مدرك تحصيلي بصورت تمام وقت مي باشند؛ لازم است گواهي سابقه كار كه درآن تاريخ شروع؛ خاتمه و نوع كار ذكر شده باشد (مطابق فرم شماره سه مندرج در راهنماي آگهي) همراه با مدارك پرداخت حق بيمه را پس از امضاء توسط مقام ذيصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت در زمان مقتضي كه متعاقباً اعلام خواهد شد به همراه داشته باشند (گواهي سابقه كار همزمان با تحصيل و قبل از فراغت از تحصيل و همچنين در طول خدمت نظام وظيفه قابل قبول نخواهد بود)
7-تصوير صفحه اول شناسنامه والدين
8-گواهي سابقه حداقل 10 سال سكونت متوالي منتهي به زمان تقاضاي كار؛ به همراه خانواده و با تائيد بخشداري محل استان آذربایجان غربی
9-گواهي و مدارك معتبر براي آزادگان (با ذكر مدت اسارت و حضور در جبهه)؛ جانبازان (با ذكر درصد جانبازي و مدت حضور در جبهه و طول مدت درمان )؛ رزمندگان (با ذكر مدت حضور در جبهه)؛ فرزندان شهدا؛ مفقودين؛ جانبازان از كار افتاده كلي؛ افراد خانواده شاهد و مفقودالاثرها (همسر)؛ جانبازان ؛ آزادگان ؛ فرزندان كاركنان صنعت نفت (شاغل؛ بازنشسته و از كار افتاده؛ فوت شده عادي يا ناشي ازكار) فرزندان كاركنان شهيد؛ آزاده و جانباز 25% و بالاتر درصنعت نفت.
تذكر 1 : گواهي فرزندان كاركنان صنعت نفت؛ بايد از طريق امور اداري شركت محل خدمت والدين صادر شده باشد.
تذكر 2: با توجه به اينكه ثبت نام براي شركت در آزمون كتبي صرفاً از طريق پايگاه اينترنتي انجام مي شود از داوطلبان تقاضا مي گردد از ارسال هر گونه مدرك خودداري نمايند و صرفاً پذيرفته شدگان آزمون كتبي؛ و فرزندان عزيز شاهد و شاغلين حداقل 3 سال سابقه مستمر از طريق پيمانكاري درشرکت پتروشیمی کردستان؛ موظف به ارائه مدارك مورد نياز در زمان مقتضي كه متعاقباً اعلام خواهد گرديد مي باشند.
براي ثبت نام اينجا را كليك نماييد

http://a1.iran-azmoon.ir/Conditions.aspx

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مث اينكه پتروشيمي همدان هم تو ماه هاي آينده استخدامي داشته باشه.. اينجور كه شنيدم با توجه بحث پيش راه اندازيش..

خلاصه دوستاني كه تو اين مدت بيكار بودند، اين سه تا استخدامي خوب بندرعباس و بندر امام و كردستان رو از دست ندند...

دخترا هم بخونن احتمالش زياده آزموناي بعد دختر بخوان (هر چند اصلا كار پتروشيمي رو به دخترا توصيه نميكنم)

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلوم نیست چه مرضیه که نزدیک آزمون باید اطلاعیه استخدام بدن؟حالا مثلا 3 ماه زودتر بگن میمیرن؟

hadishs

عضو جدید
معلوم نیست چه مرضیه که نزدیک آزمون باید اطلاعیه استخدام بدن؟حالا مثلا 3 ماه زودتر بگن میمیرن؟

دوست عزیز معمولا هر چند ماه یه بار یه آزمون استخدامی برای پتروشیمی ها برگزار میشه. هر وقت آماده به کار بودین کافیه آماده امتحان بشین. همین پتروشیمی ها هم از زمان بیرون اومدن اطلاعیه تا روز امتحان بطور متوسط یه ماه وقت میدن که برای مرور کردن درسا کافیه.
اگه تلاش کنین قبولی توشون خیلی سخت نیست : )

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط برای آزمون نفت تلاش میکنم.الان خودم سر کار هستم.البته کلا هممون سر کاریم!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داش وحيد تو شركت كن..توكل بر خدا
باز واس اين مسائل نذاري شركت نكني!!!
موفق باشي

آزمونای سراسری که سهمیه میخواد آزمونای شرکتای پتروشیمی غیر دولتی هم خب که کلا سرکاریه.مثه همین پتروشیمی کردستان که نیروهاشو پارسال گرفته و به خاطر اعتراض مردم از اینکه چرا اطلاع رسانی نشده میخوان امسال آزمونشو بگیرن(میتونین برین صحت این موضوع رو تحقیق کنین).
کلا هرکسی رفت سر کار که خوش بحالش و الا دیگه هیییییییییییییییییییییچ امیدی نیست.
تمو شد همه چیز...

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
دوستان توکلتون بخدا اوضاع داره کمی بهتر میشه امسال استخدامیا بیشتر بود انشالا اوضاع بهتر میشه حداقل اقایون برن سرکار که واجبتره
خدابزرگه درست مشکلات زیاده و بیکاری بیداد میکنه
اما انسان با امید زنده ست
درستونو بخونین و سعی کنید ادامه بدید وایشالا مشکل کار هم حل میشه
حالا این وسط ما ده شصتیا خیلی سختی کشیدیم نه فقط تو کار.
ایشالا برای بقیه دوستان بهتر بشه
خدا بزرگه

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان توکلتون بخدا اوضاع داره کمی بهتر میشه امسال استخدامیا بیشتر بود انشالا اوضاع بهتر میشه حداقل اقایون برن سرکار که واجبتره
خدابزرگه درست مشکلات زیاده و بیکاری بیداد میکنه
اما انسان با امید زنده ست
درستونو بخونین و سعی کنید ادامه بدید وایشالا مشکل کار هم حل میشه
حالا این وسط ما ده شصتیا خیلی سختی کشیدیم نه فقط تو کار.
ایشالا برای بقیه دوستان بهتر بشه
خدا بزرگه

ما دهه شصتیا از همون اول انگشت شصت به سمتمون بود.کنکور-اشتغال -ازدواج و ...

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین که دو تای اول رو رد کردی یعنی موفقی.منم دو تای اول رو رد کردم ولی هنوز به سومی نرسیدم!

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
ما دهه شصتیا از همون اول انگشت شصت به سمتمون بود.کنکور-اشتغال -ازدواج و ...
اون که البته ما شصتیا جورکش همه شدیم.دیگه پوست کلفت شدیم به چیزایی که بقیه میگن مشکل ما میخندیم.ایشالا به اون اخریشم میرسن به سلامتی
حداقل ایشالا بعد رسیدنش دیگه این مورد سختیش تموم بشه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان توکلتون بخدا اوضاع داره کمی بهتر میشه امسال استخدامیا بیشتر بود انشالا اوضاع بهتر میشه حداقل اقایون برن سرکار که واجبتره خدابزرگه درست مشکلات زیاده و بیکاری بیداد میکنه اما انسان با امید زنده ستدرستونو بخونین و سعی کنید ادامه بدید وایشالا مشکل کار هم حل میشهحالا این وسط ما ده شصتیا خیلی سختی کشیدیم نه فقط تو کار.ایشالا برای بقیه دوستان بهتر بشهخدا بزرگه
واقعا باید از خدا یه تعریف برای ملت ما بکنن!!یجور میگن خدا خودش درستش میکنه انگار خدا رئیس پتروشیمیه و پالایشگاهه و ما مدارکمونو باید ببریم بدیم بهش و بذارمون سر کار!!!نخیر ازین خبرا نیست.از دست خدا هم کاری بر نمیاد.اینقدر بهمون سخت میگذره که میترسم منکر خدا هم بشیم!!

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
واقعا باید از خدا یه تعریف برای ملت ما بکنن!!یجور میگن خدا خودش درستش میکنه انگار خدا رئیس پتروشیمیه و پالایشگاهه و ما مدارکمونو باید ببریم بدیم بهش و بذارمون سر کار!!!نخیر ازین خبرا نیست.از دست خدا هم کاری بر نمیاد.اینقدر بهمون سخت میگذره که میترسم منکر خدا هم بشیم!!
منظورمن این بود
منظورم اینه خدا یه معجزه بکنه عقل درستی به اونایی بده که بانی اینکارا هستن:D
کلا خیلی توپتون پره آقای وحید بخدا من فقط خواستم کمی به دوستان روحیه بدم
توکل کردن بخدا یه نوع امیدواری برای اینکه روحییتون حفظ بشه وگرنه این اوضاع بهم ریخته حالا حالاها درست نمیشه به عمر ما قد نمیده
ولی با روحیه خراب هم زندگی رو بخودمون زهر میکنیم

toteshan8602

عضو جدید

:cool:

alexmorgan

کاربر بیش فعال
((ان الله مع الصابرین))
درسته که اوضاع سخته، ولی این فشار برای طیف وسیعی از جوونهاست
بجای اینکه خودمون رو با بقیه مقایسه کنیم، بهتره خودمون را با خودمون مقایسه کنیم.
نمیگم بی عدالتی نیست، نمیگم اینجا مدینه فاضله است که اگر بود، اون موقع چشم به ظهور امام زمان داشتیم؟
به خدا باید امید داشت، خیلی از ماها خدایی میخوایم که هر چی خواستیم بهمون بده، تا چیزی رو از ما دریغ میکنه سریع زمین و آسمانو بهم میریزم که
ای وای این چه وضعشه، چرا فلانی داره، من ندارم و ... . خداوند انسانها را به شکلهای مختلف آمتحان میکند و تنها با کلمه اسلام آوردن کار تمام نمیشود،
که اگر به حرف بود در کربلا 72 نفر باقی نمی ماندند ...

در راه خدا قدم برداریم تا خدا هم کمکمون کنه. شاید وضعیتمون از یکسری آدمها بدتر باشه ولی از خیلی های دیگه بهتره.
حضرت علی فرموده: (( با تهیدستان بنشین تا شکرگذاریت از خدا زیاد شود)).

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
((ان الله مع الصابرین))
بجای اینکه خودمون رو با بقیه مقایسه کنیم، بهتره خودمون را با خودمون مقایسه کنیم.
نمیگم بی عدالتی نیست، نمیگم اینجا مدینه فاضله است که اگر بود، اون موقع چشم به ظهور امام زمان داشتیم؟
به خدا باید امید داشت، خیلی از ماها خدایی میخوایم که هر چی خواستیم بهمون بده، تا چیزی رو از ما دریغ میکنه سریع زمین و آسمانو بهم میریزم که
ای وای این چه وضعشه، چرا فلانی داره، من ندارم و ... . خداوند انسانها را به شکلهای مختلف آمتحان میکند و تنها با کلمه اسلام آوردن کار تمام نمیشود،

در راه خدا قدم برداریم تا خدا هم کمکمون کنه. شاید وضعیتمون از یکسری آدمها بدتر باشه ولی از خیلی های دیگه بهتره.
من خودم خدایگان این حرفا هستم!
من خودم نماد تهیدستیم!بیا با ما بنشینین!!!
همین جمله که میگن توکل برخدا!خدا خودش درستش میکنه رو برای من معنی کنین خواهشا!!
یعنی دقیقا خدا چیکار میکنه؟؟؟
خدا یه کار میتونست برای ما بکنه اونم متولد شدن در یک خونواده ی مرفه بود که خب نشد!بقیش که دیگه همش بدبختیه!
خودم خیلی دوس دارم خودمو امیدوار نشون بم و بگم به خدا و رحمتش امید دارم ولی واقعا سرکاریه!خبری نیست!کسی دلش برای آدم بی صاحاب نمیسوزه توی این مملکت که خدا بزنه پس کله ی یه نفری بیاد دست منو بگیره!!
نمیدونم شاید شماها توی خونواده های مرفه یا با نفوذ به دنیا اومدین که اینقدر راجب امیدواری و توکل کردن حرف میزنین!!!شاید هنوز دری به روتون باز هست!!ولی واسه ما همه ی درها بسته هستن!!!
اگه اینجور نیست یکی به ما بگه چطور باید توکل کرد؟فرمول خاصی داره؟
چرا هرچی جلوتر میریم بدتر میشه که بهتر نمیشه!!!

aminrezae

عضو جدید
Re: استخدامی های مهندسی شیمی

Re: استخدامی های مهندسی شیمی

((ان الله مع الصابرین))

چی داری می گی تو ؟آخه چه ربطی داره ، می خای تا اشهدمون رو هم بخونیم

Sent from my A1-810 using Tapatalk

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا یه کار میتونست برای ما بکنه اونم متولد شدن در یک خونواده ی مرفه بود که خب نشد!بقیش که دیگه همش بدبختیه!
خودم خیلی دوس دارم خودمو امیدوار نشون بم و بگم به خدا و رحمتش امید دارم ولی واقعا سرکاریه!خبری نیست!کسی دلش برای آدم بی صاحاب نمیسوزه توی این مملکت که خدا بزنه پس کله ی یه نفری بیاد دست منو بگیره!!
نمیدونم شاید شماها توی خونواده های مرفه یا با نفوذ به دنیا اومدین که اینقدر راجب امیدواری و توکل کردن حرف میزنین!!!شاید هنوز دری به روتون باز هست!!ولی واسه ما همه ی درها بسته هستن!!!

حرفات کاملا درسته.فقط باید تلاش کرد .این توکل و این حرفا هم توجیه برای آروم کردن خودمونه.خود من آشنا داشتم که کار پیدا کردم و اگه آشنا نداشتم توکل حضرت محمد هم داشتم کاری از پیش نمیبردم.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفات کاملا درسته.فقط باید تلاش کرد .این توکل و این حرفا هم توجیه برای آروم کردن خودمونه.خود من آشنا داشتم که کار پیدا کردم و اگه آشنا نداشتم توکل حضرت محمد هم داشتم کاری از پیش نمیبردم.
ممنون از واقع بینیت.
تو بگو من باید چطور تلاش کنم؟؟؟
چیکار کنم؟
شرایط زندگی منو که نمیدونین!!
حداقل راهاتونو پیشنهاد بدین تا من روشون فکر کنم اگه میشه!
کاش قبل از رفتن به دانشگاه میرفتیم یه فنی یاد میگرفتیم مثه مکانیک خودرو و ...دیگه فرصت برای شروع یه راه و زندگی جدید نداریم :( .
خسته شدم دیگه

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از واقع بینیت.
تو بگو من باید چطور تلاش کنم؟؟؟
چیکار کنم؟
شرایط زندگی منو که نمیدونین!!
حداقل راهاتونو پیشنهاد بدین تا من روشون فکر کنم اگه میشه!
کاش قبل از رفتن به دانشگاه میرفتیم یه فنی یاد میگرفتیم مثه مکانیک خودرو و ...دیگه فرصت برای شروع یه راه و زندگی جدید نداریم :( .
خسته شدم دیگه

همین الان داشتم اون پستایی که نوشته بودی پسر داییم از بیخ چلغوزه ولی قبول شده رو میخوندم.من میگم بازم برای آزمون استخدامی نفت تلاش کن.پس لازم شد یکم از وضعیت خودم بگم.چند ماهی میشه که عسلویه مشغول کارم.با وجود اینکه اینجا از نطر امنیت شغلی هیچ مشکلی ندارم ولی تو نخ آزمون استخدامی هستم هنوز.همین الان دارم برای دکترا میخونم آخر همین ماه هم آزاد امتحان دارم.2 سال قبل علوم و تحقیقات توی مصاحبه ردم کردن ولی بازم نا امید نشدم.بعد از این کنکور خودم رو برای آزمون استخدامی آماده میکنم.6 ماه بعد از درسم بیکار بودم میدونم چه شرایطی داری و همه این برنامه هایی که بالاتر گفتم بعد از سر کار رفتن برنامه ریزی شد.یعنی موقعی که از نظر روحی بهتر شدم و انگیزه پیدا کردم.کار ما 14 روز کار 7 روز رست هست ولی من رست قبلی رو موندم اینجا تا درس بخونم رست بعدی هم برنامم همینه.دوست من بدون هیچ پارتی توی آزمون قبل از شما استخدام نفت شد پس اینقدر نگو بدون سهمیه نمیشه.در کنار برنامه ای که برای خودت میریزی یک سرگرمی کوچیک هم داشته باش که کم نیاری.باور کن کمی شانس و کمی تلاش کنی موفقیت رو شاخته.هندونه هم زیر بغلت نمیذارم.بازم هر کمکی از دستم بربیاد در خدمتم.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین الان داشتم اون پستایی که نوشته بودی پسر داییم از بیخ چلغوزه ولی قبول شده رو میخوندم.من میگم بازم برای آزمون استخدامی نفت تلاش کن.پس لازم شد یکم از وضعیت خودم بگم.چند ماهی میشه که عسلویه مشغول کارم.با وجود اینکه اینجا از نطر امنیت شغلی هیچ مشکلی ندارم ولی تو نخ آزمون استخدامی هستم هنوز.همین الان دارم برای دکترا میخونم آخر همین ماه هم آزاد امتحان دارم.2 سال قبل علوم و تحقیقات توی مصاحبه ردم کردن ولی بازم نا امید نشدم.بعد از این کنکور خودم رو برای آزمون استخدامی آماده میکنم.6 ماه بعد از درسم بیکار بودم میدونم چه شرایطی داری و همه این برنامه هایی که بالاتر گفتم بعد از سر کار رفتن برنامه ریزی شد.یعنی موقعی که از نظر روحی بهتر شدم و انگیزه پیدا کردم.کار ما 14 روز کار 7 روز رست هست ولی من رست قبلی رو موندم اینجا تا درس بخونم رست بعدی هم برنامم همینه.دوست من بدون هیچ پارتی توی آزمون قبل از شما استخدام نفت شد پس اینقدر نگو بدون سهمیه نمیشه.در کنار برنامه ای که برای خودت میریزی یک سرگرمی کوچیک هم داشته باش که کم نیاری.باور کن کمی شانس و کمی تلاش کنی موفقیت رو شاخته.هندونه هم زیر بغلت نمیذارم.بازم هر کمکی از دستم بربیاد در خدمتم.
آزمون نفت؟؟؟داش شرکت نفت سه هزارتا آزمون قبلی و 1000تا هم از آزمون قبلی استخدام شده ی آماده داره که کار براشون نداره بفرستشون سر کار!!!دیگه تا بخوان اینارو سامون بدن یه سه چهارسالی آزمون نیست!برای آزمون گاز هم که معلوم شد بدون سهمیه و سابقه کار نمیشه قبول شد!چون بحث شنیدن نیست!خودم آزمون قبلی گاز رو دادم درصدامم بالای 95 بودن اکثرا.با بچها چک کردیم!کسایی قبول شدن که درصداشون 50 60 بود ولی چون سابقه داشتن قبول شدن.من متأسفانه به دلیل مشکلات مالی از ادامه ی تحصیل محرومم!پس این گزینه از زندگیم حذف شده!برای این قضیه هم که میگی تلاش کن!!باید یه راهی باشه تا آدم توش تلاش کنه!!آخه یکی رو نداریم مارو یه جا توی عسلویه بند کنه تا من توی اون کار تلاش کنمو خودمو نشون بدم!!!فرصت بروز استعدادا اصن داده نمیشه!!!تو فقط بگرد ببین نمیتونی یه جور یه کاری حتی کارگری توی عسلویه برای ما جور کنی!!!هرکاری باشه حاضرم بیام فقط کارگری ساختمونی نباشه!!!یه کارگری باشه که ربطی به صنعت داشته باشه!فیتری یا هرچیز دیگه ای!!خودم اونجا برای پیشرفت راه پیدا میکنم فقط یکی نیست مارو اونجا بند کنه! :( !آزمون گاز کی قراره باشه؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمون نفت؟؟؟داش شرکت نفت سه هزارتا آزمون قبلی و 1000تا هم از آزمون قبلی استخدام شده ی آماده داره که کار براشون نداره بفرستشون سر کار!!!دیگه تا بخوان اینارو سامون بدن یه سه چهارسالی آزمون نیست!برای آزمون گاز هم که معلوم شد بدون سهمیه و سابقه کار نمیشه قبول شد!چون بحث شنیدن نیست!خودم آزمون قبلی گاز رو دادم درصدامم بالای 95 بودن اکثرا.با بچها چک کردیم!کسایی قبول شدن که درصداشون 50 60 بود ولی چون سابقه داشتن قبول شدن.من متأسفانه به دلیل مشکلات مالی از ادامه ی تحصیل محرومم!پس این گزینه از زندگیم حذف شده!برای این قضیه هم که میگی تلاش کن!!باید یه راهی باشه تا آدم توش تلاش کنه!!آخه یکی رو نداریم مارو یه جا توی عسلویه بند کنه تا من توی اون کار تلاش کنمو خودمو نشون بدم!!!فرصت بروز استعدادا اصن داده نمیشه!!!تو فقط بگرد ببین نمیتونی یه جور یه کاری حتی کارگری توی عسلویه برای ما جور کنی!!!هرکاری باشه حاضرم بیام فقط کارگری ساختمونی نباشه!!!یه کارگری باشه که ربطی به صنعت داشته باشه!فیتری یا هرچیز دیگه ای!!خودم اونجا برای پیشرفت راه پیدا میکنم فقط یکی نیست مارو اونجا بند کنه! :( !آزمون گاز کی قراره باشه؟

من که میگم به احتمال خیلی زیاد بازم آزمون نفت به این زودی خواهیم داشت.نمیدونی خود من با چه بدبختی اینجا وارد شدم با وجودیکه آشنای کلفت هم داشتم.اونقدر امروز فردا شد که نگو.پارسال آزمون گاز بهمن یا اسفند بود اگر اشتباه نکنم فعلا که خبری از اونم نیست.حداقل این آزمونهایی که این چند وقته بود مثل ستاره خلیج فارس و کردستان و ..رو ثبت نام میکردی چون تو فاز آزمون بودی فقط نیاز به مرور داشتی خیلی لازم نبود زیاد براشون وقت بذاری.در مورد ادامه تحصیل هم اینجور که متوجه شدم برای شهریه آزاد مشکل داری.برای سراسری چی؟اونم پول میخاد.فعلا گزینه های موجود همینه و به قول آقای اوباما همه گزینه ها روی میز هست!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که میگم به احتمال خیلی زیاد بازم آزمون نفت به این زودی خواهیم داشت.نمیدونی خود من با چه بدبختی اینجا وارد شدم با وجودیکه آشنای کلفت هم داشتم.اونقدر امروز فردا شد که نگو.پارسال آزمون گاز بهمن یا اسفند بود اگر اشتباه نکنم فعلا که خبری از اونم نیست.حداقل این آزمونهایی که این چند وقته بود مثل ستاره خلیج فارس و کردستان و ..رو ثبت نام میکردی چون تو فاز آزمون بودی فقط نیاز به مرور داشتی خیلی لازم نبود زیاد براشون وقت بذاری.در مورد ادامه تحصیل هم اینجور که متوجه شدم برای شهریه آزاد مشکل داری.برای سراسری چی؟اونم پول میخاد.فعلا گزینه های موجود همینه و به قول آقای اوباما همه گزینه ها روی میز هست!
سراسری هم پول میخواد.پول همین خرج خورد و خوراک و خابگاه و ...
آزمون ستاره ی خلیج و کردستان و .. همشون سرکارین.من یاد گرفتم تا زمانیکه حداقل بومی نباشم شرکت نکنم توی آزمونا چون وقت تلف کردنه.کسیم که میگه بدون سهمیه قبول شده دروغگویی بیش نیست!!یا سهمیه داشته یا سابقه داشته یا اینکه به طور قرعه کشی اسمش از توی قرعه درومده(چون معمولا دو سه نفری رو به صورت قرعه کشی از بین اون بدبختای بدون سهمیه و پارتی در میارن تا برن تبلیغ کنن که ما بدون سهمیه قبول شدیم و واسه آزمونای بعدی بازم مردم ثبت نام کنن).
اگه یه گزینه ی خیلی با احتمال کم هم روی میز بود مطمئن بود پدرشو در میاوردم ولی متأسفانه هیییییچ گزینه ای نیست!!!غیر اینکه در راه خدا قدم برداریم بلکه خدا یه پارتی برامون جور کنه.

keyvanm

عضو جدید
استخدامی

استخدامی

مهندس شیمی - پلیمر آشنا به قطعات خودرو مکان شغل : تهران - محدوده شهری حقوق دريافتی : منوط به مذاکره و توافق گروه شغلی مرتبط : مهندس پلیمر و مهندس شیمی سطح شغل : کارمند میانی سابقه مورد نیاز : مشخص نشده مدت همکاری : مشخص نگردیده تاريخ انتشار آگهی : ۲۲ دي ۱۳۹۲ شماره آگهی : ۱۵۶۸۶ تشريح سمت: شرکتی فعال و پویا در نظر دارد برای تکمیل نیروی انسانی خود از افراد دارای شرایط ذیل جهت بازرسی در تهران و قزوین دعوت به همکاری نماید . مهارت ها و شرایط لازم: - دارای مدرک تحصیلی لیسانس شیمی / پلیمر - آشنا به قطعات خودرو تماس با کارفرما: لطفاً جهت اقدام برای گزینش در سمت فوق رزومه خود را از طریق اطلاعات تماس زیر به کارفرما ارسال فرمائید. ايميل : iss.inspect97 gmail com (در هنگام تایپ ایمیل فاصله هاي سفید خالي دو طرف '@' و '.' را ناديده بگيريد) دليل؟ فکس : ۸۸۲۷۶۷۶۴ کارشناس کنترل کیفیت خانم مکان شغل : تهران - محدوده شهری حقوق دريافتی : منوط به مذاکره و توافق گروه شغلی مرتبط : مهندس شیمی و کارشناس و بازرس کنترل کیفیت سطح شغل : کارمند میانی سابقه مورد نیاز : مشخص نشده مدت همکاری : مشخص نگردیده تاريخ انتشار آگهی : ۲۷ دي ۱۳۹۲ شماره آگهی : ۱۵۷۶۶ تشريح سمت: شرکتی تولیدی در نظر دارد برای تکمیل کادر پرسنلی خود جهت تصدی پست کارشناس کنترل کیفیت با شرایط و مشخصات ذیل دعوت به همکاری نماید . مهارت ها و شرایط لازم: - دارای مدرک تحصیلی لیسانس شیمی - شیمی کاربردی - ساکن شهر ری یا حسن آباد قم - جنسیت : خانم تماس با کارفرما: لطفاً جهت اقدام برای گزینش در سمت فوق رزومه خود را از طریق اطلاعات تماس زیر به کارفرما ارسال فرمائید. ايميل : sealsanat yahoo co uk (در هنگام تایپ ایمیل فاصله هاي سفید خالي دو طرف '@' و '.' را ناديده بگيريد) دليل؟ فکس : ۲۲۹۷۷۱۲۷ استخدام کارشناس شیمی مکان شغل : تهران - محدوده غرب حقوق دريافتی : منوط به مذاکره و توافق گروه شغلی مرتبط : کارشناس شیمی و فیزیک > کارشناس و متخصص شیمی سطح شغل : کارمند میانی سابقه مورد نیاز : حداقل ۳ سال مدت همکاری : مشخص نگردیده تاريخ انتشار آگهی : ۲۲ دي ۱۳۹۲ شماره آگهی : ۱۵۶۸۴ تشريح سمت: شرکتی معتبر با بیست سال سابقه فعالیت در زمینه صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از یک نفر به عنوان کارشناس شیمی واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید . مهارت ها و شرایط لازم: - دارای مدرک تحصیلی لیسانس شیمی - دارای حداقل ۳ سال تجربه کاری مفید تماس با کارفرما: لطفاً جهت اقدام برای گزینش در سمت فوق رزومه خود را از طریق اطلاعات تماس زیر به کارفرما ارسال فرمائید. ايميل : rgcv refcon ae (در هنگام تایپ ایمیل فاصله هاي سفید خالي دو طرف '@' و '.' را ناديده بگيريد) دليل؟ فکس : ۴۴۹۸۹۲۹۰

SCIENSE

عضو جدید
دوستان عزیز این تاپیک نسبتا خوب و مفیدی هست لطفا بحث های حاشیه ای رو تو تاپیک های دیگه مطرح بفرمایید با تشکر

toteshan8602

عضو جدید
دقیقا!!
هرکی میدونه به منم بگه

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
((ان الله مع الصابرین))

نیگا داداش خوبم هم بانظرت موافقم هم با بعضی چیزاش مخالف

درسته خدا بندگانشو به شکل مختلف امتحان میکنه

ما از اوناشیم که نه دنیا داریم نه اخرت...حداقل پول دارا دنیا دارن ممکنه اخرت نداشته باشن که بستگی به این داره که ازکجا پول اووردن

ما کج بخت و بدبختیم....بعدشم من ارادت خاصی به مولام علی دارم ولی چرا با تهیدست بشینیم؟؟ما خودمون بدبختیم چرا بالاتر خودمونو نیگا نکنیم .... من فقط تا الان تنها چیزی که شکر گذار خدام سلامتیمه وگرنه دلیلی واسه شکر گذاری ندارم که هیچ گاها کفر هم گفتم

تازه میگی در راه خدا قدم برداریم تا خدا هم کمکمون کنه....میخای چن نفر معرفی کنم که در راه خدا قدم بر نداشتن به هر چی خواستن رسیدن

Yadavaran

عضو جدید
شركت پتروشيمي بوعلی سینا

شركت پتروشيمي بوعلی سینا

شركت صنايع پتروشيمي خليج فارس
شركت سهامي پتروشيمي بوعلی سینا
" بسمه تعالي"
اطلاعيه دعوت به همكاري

شركت پتروشيمي بوعلی سینا واقع در منطقه ويژه اقتصادي بندر امام خميني (ره) - استان خوزستان - به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي بهره برداري طبق مقررات اشتغال نيروي انساني وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعي، صنعتي و ويژه اقتصادي از بين داوطلبان مرد و بومي استان خوزستان، واجد شرايط در مقطع كارشناسي و كارداني (شرايط بومي بند4-4) ، از طريق برگزاري آزمون هاي كتبي و روانشناختي ، مصاحبه فني/ تخصصي ، طب صنعتي و گزينش دعوت به همكاري مي نمايد .

1- تخصص هاي مورد نياز :

رديف مقطع تحصيلي رشته تحصيلي گرايش تحصيلي تعداد مورد نياز
1 كارشناسي مهندسي شيمي كليه گرايش ها بجزء سلولزي و رشته هاي مرتبط با اكتشاف، حفاري و مخازن هيدروكربوري 13 نفر
2 كارداني فوق ديپلم شيمي كليه گرايش ها بجزء رنگ ، آرايشي و شيمي آزمايشگاهي 17 نفر

2- شرايط مدرك تحصيلي:
2-1- دارا بودن مدرك تحصيلي و يا اصل گواهي فراغت از تحصيل كه در آن مقطع، رشته وگرايش تحصيلي ، معدل و تاريخ فراغت از تحصيل ذكر شده با شد.
( گواهي تحصيلي يا لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظام وظيفه مورد پذيرش نخواهد بود.)
2-2- تائيد مدارك فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از سوي دفتر امور فارغ التحصيلان سازمان مركزي آن دانشگاه و فارغ التحصيلان خارج از كشور از طرف وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري الزامي است.
2-3- مدارك دانشگاهي كساني براي شركت درآزمونهاي استخدامي قابل قبول است كه از طريق آزمونهاي سراسري دانشگاههاي دولتي يا آزاد و يا آزمون خاص سراسري دانشگاه جامع علمي- كاربردي كه از طريق سازمان سنجش برگزار مي شود موفق به ورود به مراكز آموزش عالي براي دريافت مدارك رسمي شده باشند و يا از دانشگاههاي معتبر خارج از كشور، مدارك مورد تائيد وزارت علوم ، تحقيقات و فن آوري دريافت كرده باشند.
2-4 – مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه پيام نور مي بايست از طريق سازمان مركزي دانشگاه مزبور و با درج پذيرش از طريق آزمون سراسري و با ذكر معدل صادر گرديده باشد.
2-5- مدارك تحصيلي تحت عناوين معادل: دوره هاي فراگير، آموزش باز، مكاتبه اي ، و پودماني دانشگاهها و مراكز آموزش عالي با توجه به نحوه خاص پذيرش كه خارج از آزمونهاي سراسري دانشگاهها است قابل پذيرش نمي باشد.
تذكر1 : فارغ التحصيلان و دانشجويان مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده ، مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي براي مقاطع تحصيلي پائين تر نخواهند بود. در صورت مشاهده بعنوان كتمان حقيقت تلقي خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگيري بعمل خواهد آمد.
تذكر2 : مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون استخدامي باشد به هيچ وجه مورد پذيرش قرار نمي گيرد.

3-شرايط عمومي:
3-1- تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران .
3-2- ايمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ولايت فقيه و متدين به دين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور .
3-3 - عدم سوء پيشينه كيفري.
3-4- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسماني و روانشناختي به تائيد سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت .
3-5- دارا بودن كارت پايان خدمت نظام وظيفه و يا معافيت دائم غير پزشكي كامپيوتري .

4- شرايط استخدام:
4-1- حداكثر سن مجاز داوطلبان كارشناسي 28 سال (متولدين 1364 به بعد) و فوق ديپلم حداكثر 26 سال ( متولدين 1366 به بعد)
4-2- مدت زمان خدمت نظام وظيفه به حداكثر سن داوطلبان افزوده مي شود .
تبصره 1- سن داوطلبان می بایستی تا پایان سال 92 از شرایط سنی مندرج در بند4-1بیشتر نباشد.
تبصره 2- در صورت دارا بودن سابقه كار مرتبط در پيمانكاريهاي طرف قرارداد شركت پتروشيمي بوعلی سینا یا شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه، با توجه به ارائه سابقه كار از سوي پيمانكاري مربوطه و تائيد مراتب از طرف سازمان تامين اجتماعي و امور اداري شركت هاي پتروشيمي مربوطه، حداكثر تا ميزان 5 سال به سقف سني داوطلب افزوده خواهد شد .
تبصره 3- به مجموع امتيازات مكتسبه فرزندان گرانقدر (شهدا ، جانبازان ، آزادگان و مفقود الاثر ) و فرزندان كاركنان پتروشيمي بوعلی سینا (شاغل ، بازنشسته و فوتي ) 10 درصد كل امتياز افزوده خواهد شد .
تبصره 4- در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن داوطلبين با رعايت موارد فوق الذكر ، نبايد از 35 سال براي ليسانس و 33 سال براي فوق ديپلم بيشتر باشد.
4-3- حداقل معدل كل براي داوطلبان دانشگاههاي دولتي 13 و دانشگاه آزاد 14 مي باشد .
تذكر : داوطلبان مي بايست در زمان ثبت نام آخرين مدرك تحصيلي و كارت پايان خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم غير پزشكي ارائه نمايند .
4-4- استخدام صرفا" از افراد بومي شهرهاي استان خوزستان خواهد بود .
تبصره 4 – داوطلب بومي به فردي اطلاق مي شود كه متولد شهرستان بندرماهشهر و بندر امام خميني (ره) يا يكي از شهرهاي استان خوزستان بوده و يا ديپلم خود را از شهر بندرماهشهر و بندر امام خميني (ره) يا استان خوزستان دريافت كرده باشد .
تبصره 5- در صورت كسب امتياز برابر، اولويت جذب با افراد بومي شهرستان بندرماهشهر و بندر امام خميني (ره) خواهد بود .

5- نحوه ثبت نام:
داوطلبان در صورت دارا بودن شرايط لازم مي توانند از روز شنبه مورخ 1392/11/12 تا پايان وقت اداري روز سه شنبه مورخ 1392/11/22 به سامانه اينترنتي :
http://bspc.iran-azmoon.ir مراجعه و پس از ثبت نام و اسكن مدارك درخواستي ، كد رهگيري خود را اخذ نموده و هنگام ورود به جلسه آزمون كتبي به مسئولين مربوطه ارائه نمايند . زمان توزيع كارت و محل آزمون از طريق سامانه فوق الذكراعلام مي گردد . ضمنا" امكان ثبت نام بعد از تاريخ اعلام شده مقدور نخواهد بود. .

6- موادآزمون :
دروس عمومي براي تمامي شركت كنندگان شامل : ادبيات فارسي ، زبان انگليسي ، كامپيوتر ، و دروس تخصصي مرتبط با مقطع و رشته تحصيلي (حسب مورد)مي باشد.

7- تذكرات مهم :
الف : از پذيرفته شدگان نهايي ، سفته به مبلغ يكصد ميليون ريال (بابت آموزش و هزينه هاي متفرقه) و تعهد محضري براي مدت 5 سال كار در پتروشيمي بوعلی سینا اخذ خواهد شد .( سفته بعد از انجام تعهد 5 ساله به افراد مسترد مي شود.)
ب: شركت هيچ گونه تعهدي در قبال تهيه مسكن نداشته و فقط وديعه مسكن طبق شرايط , پرداخت خواهد نمود .
ج: قرارداد همكاري صرفا" در چارچوب مقررات اشتغال نيروي انساني ، تامين اجتماعي در مناطق آزاد تجاري ، صنعتي و ويژه اقتصادي جمهوري اسلامي مي باشد .
د: تمدید قرارداد سالیانه فرد , منوط به رعایت مقررات اداری و ضوابط و الزامات ایمنی خواهد بود.
هـ: در هر مرحله اي از استخدام ، چنانچه خلاف موارد اعلام شده در اين آگهي و يا اظهارات فرد با مستندات مربوط به او ، مشاهده و اثبات شود، به همكاري وي خاتمه داده خواهد شد .

مؤفق باشيد

بالا