[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

lakistan

عضو جدید
با سلام
از دوستان فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی جویای کار که ساکن تهران هستند، عزیزانی که تمایل به کار در یک شرکت مهندس مشاور فعال در زمینه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی رو دارند، رزومه های تحصیلی و کاری خودشون رو حداکثر تا تاریخ 91/01/24 به آدرس ایمیل proutoos@gmail.com ارسال نمایند.
(یک شرکت کوچیک ولی آینده دار هست که محیط خوبی یرای شروع و کسب تجربه داره. به دوستانی که میخواند شروع به کار کنند و کسب تجربه براشون از درآمد مهمتره توصیه میشه حتما رزومه بفرستند.)

اسم شرکتش چیه؟

kuwait

کاربر فعال
سلام بر دوستان
2 روز پیش روزنامه همشهری آگهی استخدام شرکت پترو پارسو زده بود فعلا وقت داره فقط باید به زبان انگلیسی آشنا باشین (یکی از موارد استخدامه)
موفق باشید
(کل آگهی نیز به زبان انگلیسی بود)

M-F-CH

عضو جدید
کار!!!

کار!!!

به نظر شما برای فوق لیسانس مهندسی شیمی خانم کار پیدا میشه؟خوزستان؟:(

mohandes-87

عضو جدید
ممنونم

ممنونم

سلام به آقا یا خانم مهندسی که معدلت هم 14.87 است:).معدل اصلا مهم نیست، من دوست خودم رتبه 1 ارشد مهندسی شیمی شد،معدل لیسانسش زیر 15 بود.جایی هم که کار می کنم دوستام معدل 13 هم هستند.من خودم 15.01 بودم.یعنی لب مرز:)
کلا اوضاع بازار کار به خاطر س ی ا ستهای غلط آقایان به هم ریخته و الا کشوری مثل ما با این حجم عظیم ذخایر نفت و گاز نباید بیکار اونم توی زمینه مهندسی نفت و گاز داشته باشه.
حالا شرایط بازار کار یه خورده عجیب غریب شده: مثلا پتروپارس خیلی رو دانشگاهی که ازش مدرک گرفتی حساسه و هر کسی رو برای مصاحبه دعوت نمی کنه.بعضی شرکتا براشون مهم نیست از کجا مدرک گرفتین.من هم کلاسیام که دختر هم هستند و از دانشگاه تهران فوق گرفتند الان بیکارند ولی چرا؟نمی دانم. واقعا زیاد شدن مدرک دردسر شده.بعضا منی که فوق دارم دردسر کار دارم جون بعضی شرکتا بهم میگفتند که فوق نمی گیریم چون همون کار لیسانس رو انجام میده ولی پول بیشتری باید بهش بدیم.یعنی فوق داشتن نکته منفی بود برام.
ولی حالا از من به همه دوستانی که فارغ شدن از درس :D و پارتی هم ندارند و فقط خدا را دارند.
1- زیان انگلیسی بسیار مهم است
2- دانش داشتن در زمینه کارتون مهمه. این برمیگرده به خودتون و دانشگاهتون
3- اگر برای کاری اقدام می کنین حتما رزومه و کاور لتر مناسب تهیه کنین
4- واسه هر کاری اقدام نکنین چون تو چه زمینه ای سابقه داشته باشین مهمه
5- اگر پارتی باشه که هیچ کدوم را نیاز ندارین.
6- اگر سعی کنین کدنویسی رو یاد بگیرین خیلیی خیلی به دردتون می خوره.من خیلی سعی کردم یاد بگیرم ولی نشد.

واقعا ازتون ممنونم خیلی بهم کمک کردید;)

ramram87030

عضو جدید
به نظر شما برای فوق لیسانس مهندسی شیمی خانم کار پیدا میشه؟خوزستان؟:(
سلام آره چرا پیدا نشه؟ من خودم بچه اهوازم الانم دارم مهندسی شیمی میخونم تو ماهشهر،، میشه کار پیدا کرد ولی باید یه ذره همت کرد، من دختر زیاد میشناسم الان تو ماهشهر شاغلن از گرایش صنایع غذایی گرفته تا گرایش های بهنر اونم با مدرک لیسانس..
شما گرایش لیسانس و فوق لیسانست چیه؟ کجا ساکنی؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
استخدام شرکت پیمانکاری igc
هم می تونید رزومه بدید

هم می تونید به دفتر مرکزی تهرانش مراجعه کنید واسه استخدام

http://www.igc-ir.com/

سیدمحمد طباطبایی (مدیر)

22010208 ، 22047703 ، 22048905 تلفن

فکس، 22048905

ایران - تهران -منطقه 03 - ولی عصر - بالاتر از جام جم - ک. کرانه - پ. 34 - ک.پ : 1966847773

ایمیل: info@igc-ir.com

آخرین ویرایش:

sonya.b

عضو جدید
سلام به همه. بچه ها کسی اطلاع داره شرکت پتروشیمی قطر که داره نیرو میگیره شرایطش چجوریه؟؟ شنیدم 5 سال سابقه تو شرکت نفت و تسلط به زبان انگلیسی میخاد. کسی میدونه از کجا میتونم اطلاعات بیشتری بگیرم؟

ramram87030

عضو جدید
سلام به همه. بچه ها کسی اطلاع داره شرکت پتروشیمی قطر که داره نیرو میگیره شرایطش چجوریه؟؟ شنیدم 5 سال سابقه تو شرکت نفت و تسلط به زبان انگلیسی میخاد. کسی میدونه از کجا میتونم اطلاعات بیشتری بگیرم؟
سلام
این سایتشه www.qp.com.qa/en بعدش اگه بری قسمت employment خودت متوجه میشی..
از شرایطش یکیش که تسط به زبان انگلیسیه ، یکه دیگه حداقل داشتن 5 سال سابقه کار در یه ارگان معتبر مثل شرکت نفت یا پتروشیمی یا . . .
درضمن هرچی اینجا پست مهمتری داشتی واسه اونا بیشتر به کار میاد. تسط به نرم افزار های مرتبط با رشته هم امتیاز محسوب میشه.
نمیدونم تا چه حد صحت داره اما من شنیدم به خاطر اینکه ایران توو تحریم از ایران کسیو نمیگیرن...!!!

sonya.b

عضو جدید
سلام
این سایتشه www.qp.com.qa/en بعدش اگه بری قسمت employment خودت متوجه میشی..
از شرایطش یکیش که تسط به زبان انگلیسیه ، یکه دیگه حداقل داشتن 5 سال سابقه کار در یه ارگان معتبر مثل شرکت نفت یا پتروشیمی یا . . .
درضمن هرچی اینجا پست مهمتری داشتی واسه اونا بیشتر به کار میاد. تسط به نرم افزار های مرتبط با رشته هم امتیاز محسوب میشه.
نمیدونم تا چه حد صحت داره اما من شنیدم به خاطر اینکه ایران توو تحریم از ایران کسیو نمیگیرن...!!!

اره منم یه همچین چیزایی شنیدم. اما بازم ممنون از اطلاعاتتون.

ramram87030

عضو جدید
اره منم یه همچین چیزایی شنیدم. اما بازم ممنون از اطلاعاتتون.
آخه من یکی از دوستای خودم رزومشو فرستاده بود واسشون(زبانش خوبه، و 12 سال هم سابقه کار داره که بیشترش توو پتروشیمی مارون بوده) اما مثل اینکه بهش گفته بودن باید توو لیست انتظار باشی(به خاطر تحریم) و از این حرفها دیگه...

omidam

عضو جدید
یادش بخیر
اونروزا دنبال کار میگشتم
خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم
چه زود گذشت..........

omidam

عضو جدید
سلام
حالتون خوبه؟
قرار بود هرکی میره سرکار خبر بده آ
چی شد پس؟
نشستم 47 صفحرو خوندم، کلی خاطره برام زنده شد
هییییی
یادش بخیر واقعا
راستی خانوما چیکار کردن؟رفتن سر کار یا نه؟یادمه خیلی شاکی بودن و متنفر از واژه ذکور تو آگهی ها:D

(عبدالله)

عضو جدید
استخدام 3هزار نفر در شرکت نفت

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران از برنامه جذب سه هزار نفر نیروی مورد نیاز این شرکت در سال 91 خبر داد و گفت :
تاریخ برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت به زودی اعلام می شود .

منبع : روزنامه بازارکار شنبه 9 اردیبهشت91

M-F-CH

عضو جدید
سلام.به نظر شما آزمون نفت رشته ما واسه خانمها هم هست؟یا باز قراره آقایون فقط شرکت کنند؟:(:(:(:(:(:(

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عوض این حرف ها بهتره استخدامی های موجود مهندسی شیمی رو اینجا انعکاس بدیم.مرد و زن نداره که شما هام بحث های قرون وسطایی راه انداختین!در مورد سربازی هم حق با مرداس باید واسه خانوم هام باشه مثل سپاه دانش یا بهداشت در گذشته که بوده..

m1984mm

عضو جدید
عوض این حرف ها بهتره استخدامی های موجود مهندسی شیمی رو اینجا انعکاس بدیم.مرد و زن نداره که شما هام بحث های قرون وسطایی راه انداختین!در مورد سربازی هم حق با مرداس باید واسه خانوم هام باشه مثل سپاه دانش یا بهداشت در گذشته که بوده..

سلام دوست عزيز........جمله اولتون كاملا درسته ولي.........سربازي رو بايد براي پسرا هم بردارن نه اينكه يك عده ديگه رو هم علاف كنن....سربازي اجباري فقط تو چند تا كشور دنيا رايج است.............
براي بچه هاي بومي كرمان http://azmoon2.karasa.ir/

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره m1984mm جان من با این وضعیت فعلی گفتم وگرنه کلا اگه نباشه که بهتره..

a1988

عضو جدید
سلام.منم لیسانس مهندسی شیمی دارم و ساکن اهواز.خود من یه ساله دنبال کار میگردم تو ماهشهر .اصن فایده نداره.تا پارتی نداشته باشی دستت به اونجا بند نمیشه.با همه ی شرکتای اونجا تماس گرفتم.خودشون میگن که یا پارتی داشته باشی یا منتظر استخدامی باشی.استخدامیشونم که مرد میخوان.

آخرین ویرایش:

a1988

عضو جدید
لرستان زن میخواستن فک کنم این محدودیتا برا مناطق گرمسیره.تهرانم میشه کار کرد.برای یه مهندس شیمی اونم خانم :هیچ بن بستی وجود نداره یا راهی خواهیم یافت یا خواهیم ساخت....دولتی نشد خصوصی..خصوصی نشد دور هم یه شرکت میزنیم ..رشته به این شیکی ..کشور با این همه منبع نفتی برا ما کار پیدا نشه برا کی پیدا شه..

آخرین ویرایش:

eli1989

عضو جدید
آقا اصن آدم افسردگی میگیره هیچ جا آدم و نمیخوان!!!اصن یه وضعیی
میری دنبال آگهی استخدامی اصن چیزی به اسم مهندسی شیمی نیست!!!
من کم کم دارم افسرده میشم که 4 سال این رشته رو خوندم!!!:|

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته کاملا درسته استخدام مهندسی شیمی بدون سابقه خیلی کمه مگه اینکه مهندسی فروش بخواد جایی

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره کلا مهندسی فروشم حتی نسبت به سال 88 که من درسم تموم شده بود و دنبال کار بودم کمتر شده.

بالا