[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

a1988

عضو جدید
من میگم لازم نیس که همش منتظر استخدامی روزنامه و.. باشیم.اول دنبال یه پارتی باشیم و به شرکتای مربوطه مرتب سر بزنیم و پیگیر باشیم.از همین صنایع کوچیکم میشه شروع کرد.باید گشت و پیدا کرد.وقتی تو روزنامه میزنن انقد نیروی متقاضی زیاده که جذبش سخته.

mohandes-87

عضو جدید
چه خبر

چه خبر

بچه هاکسی خبرداره آگهی استخدامی شرکت نفت وبقیه کی میاد دیگه خسته شدم

m1984mm

عضو جدید
.....

.....

بچه هاکسی خبرداره آگهی استخدامی شرکت نفت وبقیه کی میاد دیگه خسته شدم

اينايي كه مي گم منبع خبرش رسمي نيست............شركت گاز احتمالا تا 1 ماه آينده آگهي ميزنه......شركت نفت هم شايعاتي هست براي آبان ماه............البته همون جور كه گفتم منبع رسمي نداره و دوستاني كه داخل هستند گفتند;)

mohandes-87

عضو جدید
ممنونم.اگه خبرجدیدی شنیدیدلطفااطلاع بدید.اطلاع ندارید که نیروی خانم هم میخوان یانه ؟

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينايي كه مي گم منبع خبرش رسمي نيست............شركت گاز احتمالا تا 1 ماه آينده آگهي ميزنه......شركت نفت هم شايعاتي هست براي آبان ماه............البته همون جور كه گفتم منبع رسمي نداره و دوستاني كه داخل هستند گفتند;)

پس این 3000 هزار نفر که میگن نیرو میخان قضیه اش چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!

m1984mm

عضو جدید
ممنونم.اگه خبرجدیدی شنیدیدلطفااطلاع بدید.اطلاع ندارید که نیروی خانم هم میخوان یانه ؟
حتما;)..................هنوز چيزي مشخص نيست

پس این 3000 هزار نفر که میگن نیرو میخان قضیه اش چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!

.............................همون آزموني هست كه شايعه هست آبان گرفته ميشه

m1984mm

عضو جدید
ولی خود سایت شرکت نفت گفته !!!

منظورم از شايعه زمانش هست كه شنيدم آبان ماه است .....................امتحان پارسال كه گرفته شد از سال قبلش وزارت نفت مي گفت 3000 تا ميخوايم بگيريم...............ولي يك سال طول كشيد تا آزمون گرفت.....................

mohamad.63

کاربر فعال
سلام
هیچکس یه استخدامی اینجا نمیذاره همش بحثش هست
.
.
.
استخدام در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمیکارشناسان فرآیند مکانیک ، پایپینگ ، سیویل ، سازه ، معماری ، قراردادهای و هزینه یابی ، برق و ابزار دقیق با حداقل 3 سال سابقه کار طراحی نشانی ، خیابان قادم مقام فراهانی ، جنب بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه آزادگان ، پلاک 13 ارسال رزومه از طریق شماره فکس 88712703

paveh

عضو جدید
پتروشیمی کردستان استخدام میکنه. تا نهم خرداد ماه زمان ثبت نام هست.http://kpc.iran-azmoon.ir
جدول نیازمندیهای نیروی انسانی:
مقطع ردیف رشته تحصیلی تعداد
کارشناسی و کارشناسی ارشد 1 مهندسی مکانیک 5
2 مهندسی صنایع 3
3 مهندسی برق 3
4 مهندسی الکتروینک 3
5 مهندسی شیمی 10
6 مهندسی مواد/ متالوِژی 2
7 شیمی 2
8 حسابداری 2
9 بهداشت و محیط زیست 1

karbar2007

عضو جدید
پتروشیمی کردستان استخدام میکنه. تا نهم خرداد ماه زمان ثبت نام هست.http://kpc.iran-azmoon.ir
جدول نیازمندیهای نیروی انسانی:
مقطع ردیف رشته تحصیلی تعداد
کارشناسی و کارشناسی ارشد 1 مهندسی مکانیک 5
2 مهندسی صنایع 3
3 مهندسی برق 3
4 مهندسی الکتروینک 3
5 مهندسی شیمی 10
6 مهندسی مواد/ متالوِژی 2
7 شیمی 2
8 حسابداری 2
9 بهداشت و محیط زیست 1

دوستان این پتروشیمی ها خصوصی هستند و نیرو از قبل گرفتن و فقط برای اینکه دهن مردم بسته باشه نگن حق کسی ضایع شده و ما آزمون گرفتیم و از این حر فا یک سری آزمون برگزار می کنن و یک عده را که دنبال کارند مشغول میکنن هم کاسبی است هم اینکه کسی دیگه در نهایت معترض نیست . همش سرکاریه

mohamad.63

کاربر فعال
مهندس کارگاهی

, مهندس کارگاهی , piping , پروژه نفتی خوزستان , مسلط به PDMS , با 5 سال سابقه کار مرتبط
فكس: 88533147 info@seisco.org

اگرچه برا پایپینگ بیشتر شرکت ها از بچه های مکانیک نیرو میگیرن ولی بچه های مهندسی شیمی هم تو این زمینه خیلی ها هستن که دارن کار میکنن

paveh

عضو جدید
دوستان این پتروشیمی ها خصوصی هستند و نیرو از قبل گرفتن و فقط برای اینکه دهن مردم بسته باشه نگن حق کسی ضایع شده و ما آزمون گرفتیم و از این حر فا یک سری آزمون برگزار می کنن و یک عده را که دنبال کارند مشغول میکنن هم کاسبی است هم اینکه کسی دیگه در نهایت معترض نیست . همش سرکاریه

نمیدونم این حرف شما تا چقد میتونه درست باشه چون خود من یک ماه ونیم پیش تو آزمون استخدامی پتروشیمی لرستان شرکت کردم و بعد از قبول شدن در مرحله کتبی برا مصاحبه دعوت شدم.الانم چند روز هست که جواب مصاحبه ها اومده و پذیرفته شدم.در هر صورت در شرایط فعلی باید در همین آزمون ها شرکت کرد و امیدوار بود.

eng_chemist

عضو جدید
دوستان از خوزستان کسی اینجا هست؟امیدونین آزمون استخدامی استانداری کیه؟

k_siroos

مدیر بازنشسته
استخدام مهندس برق,مکانیک و شیمی در سراسر کشور

بالا