[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

hamidrezachemeng

کاربر فعال
یه بار رفته بودم پالایشگاه اصفهان، بقول خودشون پالایشگاه طلائی.
70 میلیون داده بودن دانشگاه شریف که براشون واخدهای کاتالیستیشونو با petro sim شبیه سازی کنه. یعنی یه پالایشگاه با اون عظمت و سابقه که به پالایشگاه طلائی معرفه چندتا مهندس طراح نداشت که براشون کار کنه.
حالا بیا عسلویه. اکثر کارهای مربوط به واحدها رو خودشون انجام میدن. یه واحد درست کرده بودن برای پتروشیمی که ماهی 1 میلیارد سود دهی داشت.
از اینجور ادما زیاد پیدا میشه اونجا. در صورتی که تو پالایشگاه های دیگه کمتر داریم.
آره. واقعا" آدم رو میسازه. یعنی بهتر بگم مرد میسازه از آدم. از طرف دیگه چون همه یه جورایی اونجا احساس دوربودن از خانواده دارن انگار صمیمیمتی که بین اونا هست توهیچ محیط کاری دیگه نیست. همه با هم یه جورایی دوستن و کار همدیگرو راه میندازن.

hamidrezachemeng

کاربر فعال
همين چارشنبه رفته بودم واسه كار توي يه كارخانه توليد مواد شوينده(بدبختي رو ميبيني گرايش پالايش رو چه به شوينده؟) ساعت دو و ده دقيقه رفتم تو آتاق رئيس ساعت سه و ربع اومدم بيرون. بعد از حدود يك ساعت سوال و جواب و سين جيم در حالي كه مشخص بود راضيه گفت بريم سر شرايط كاري:
6ماه اول ماهي دويست تومن بدون بيمه.(كه در نظر بگيريد ماهي حدودا 30 تومن رفت و آمدم ميشه)
بعد از 6ماه 330 تومن كه با كسري بيمه دريافتيتون ميشه 308 تومن.(يعني حداقل حقوق قانون كار.
گفتم ميرم فكرامو ميكنم ميام. بابام گفت بشيني تو خونه بهتر از اينه بري ايجوري كاري كني. حقم داره. منم قيدشو زدم.
چند جاي ديگه هم كه رفتم وضع بهتري نداشتن.
ي بابا... كارمون به جايي رسيده كه طرف بايد فوق ديپلم بهداشت دخترشو به رخ من بكشه. كه چي؟ دخترش رفته سر كار و داره كلي حقوق ميگيره ولي من بيكارم.ديگه مامانم هم كم كم داره ميگه كاش رفته بودي بهداشت خونده بودي.
من از این مصاحبه ها زیاد رفتم. البته بی تجربه تر از اونم که بخوام نظر قطعی بدم اما برداشتم اینه که اگه آدم میخواد کار صنعتی کنه بره بخش های دولتی بهتره. بخش های خصوصی که تو کار تولیدن و کارخونه یا کارگاه دارن دیگه بعضیاشون(یعنی بیشترشون) خیلی دارن اجحاف میکنن در حق کارمندها. اما بخش دولتی و به خصوص برای ما مهندسین شیمی به طور مشخص صنعت نفت انصافا" خیلی خوبه اگه بشه وارد شد.

phalagh

مدیر بازنشسته
من از این مصاحبه ها زیاد رفتم. البته بی تجربه تر از اونم که بخوام نظر قطعی بدم اما برداشتم اینه که اگه آدم میخواد کار صنعتی کنه بره بخش های دولتی بهتره. بخش های خصوصی که تو کار تولیدن و کارخونه یا کارگاه دارن دیگه بعضیاشون(یعنی بیشترشون) خیلی دارن اجحاف میکنن در حق کارمندها. اما بخش دولتی و به خصوص برای ما مهندسین شیمی به طور مشخص صنعت نفت انصافا" خیلی خوبه اگه بشه وارد شد.
بله البته بخش دولتي بهتره. اما به قول خودتون اگه بشه وارد شد.
من تقريبا هر شب به سايت بازار كار سرميزنم. تمام آگهي ها بدون استثنا سابقه كارميخوان. دوسال سه سال پنج سال.
آخه پدر بيامرز من بايد از يه جايي شروع كنم كه بشه سابقه كار؟

kebrit

عضو جدید
1390/1/28 قابل توجه متقاضيان استخدام/ تعديل مدرك تحصيلي
ثبت نام آزمون استخدامي شرکت ملي گاز ايران آغاز شد. متقاضيان عزيز جهت ثبت نام بر روي لينک زير کليک فرمايند.

شرکت ملي گاز ايران در نظر دارد بمنظور تأمین بخشي از نیازمندیهای نیروی انسانی مورد نیاز خود در شركت مجتمع گاز پارس جنوبي واقع در استان بوشهر- عسلويه از ميان دانش آموختگان ذكور مقاطع تحصیلی دكتري، كارشناسي ارشد و كارشناسي داوطلبان واجد شرایط را از طريق برگزاري آزمون کتبی (علمي)، آزمون استعداد و روان شناختی ، مصاحبه حضوری فنی و تخصصی ، گزینش و طب صنعتی استخدام نماید.

http://www.nigc.ir

در پایان داغ ترین خبر استخدامی در ساعت 1 شب آمده است: آیا میدانید کلید تشکر کجاست!!!!;)

kebrit

عضو جدید
دوستان کسی منبع تستی واسه شیمی فیزیک سراغ داره؟ آخه قبلاًتو منابع آزمون نبود شایدم من اشتباه میکنم.

Sensero

عضو جدید
تو سایت زده انتقال جرم منظورش جرم و عملیاته یا فقط انتقال جرم؟

hamidrezachemeng

کاربر فعال
دوستان کسی منبع تستی واسه شیمی فیزیک سراغ داره؟ آخه قبلاًتو منابع آزمون نبود شایدم من اشتباه میکنم.
واسه شیمی فیزیک یه کتابی هست که فردی به اسم لوین نوشته سه جلد هم هستش انتشاراتش رو یادم نیست اما کتاب خوبیه.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله البته بخش دولتي بهتره. اما به قول خودتون اگه بشه وارد شد.
من تقريبا هر شب به سايت بازار كار سرميزنم. تمام آگهي ها بدون استثنا سابقه كارميخوان. دوسال سه سال پنج سال.
آخه پدر بيامرز من بايد از يه جايي شروع كنم كه بشه سابقه كار؟
منم وضعیتم همینه...گاهی به 15 سال سابقه کار هم میرسه.....

آخرین ویرایش:

kebrit

عضو جدید
کسی میدونه این آزمون استعداد و روانشناسی چیه
استعدادش دیگه چیه!!!!!

pedrami

عضو جدید
سلام دوستان

کسی میشه یکم راجب آزمون روان شناختی و مصاحبه توضیح بده؟؟

یه جا خوندم یکی از بچه ها زده بود اگه لاغر باشی رد صلاحیت میشی چون توان جسمانی کافی رو نداری

میشه راجب اینم توضیح بدین واقعا راسته؟؟

Ariyaee_0098

کاربر فعال
آگهي استخدام شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش

شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش به منظورتأمين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين واجدين شرايط ذكور :mad:(صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع تحصيلي كارداني و كارشناسي از طريق برگزاري آزمون هاي كتبي و روانشناختي (شغلي)، مصاحبه فنی/ تخصصي، طب صنعتي و گزينش استخدام مي نمايد.

http://azmoon.nioc.ir/

masoud panahi

عضو جدید
سلام دوستان

کسی میشه یکم راجب آزمون روان شناختی و مصاحبه توضیح بده؟؟

یه جا خوندم یکی از بچه ها زده بود اگه لاغر باشی رد صلاحیت میشی چون توان جسمانی کافی رو نداری

میشه راجب اینم توضیح بدین واقعا راسته؟؟

نه آقا این چه حرفیه.لاغر باشی که نشد دلیل.ببین 4 روز پیش آزمون روانشاختی دادم قبلا اینا رو تو مصاحبه علمی ازت می پرسیدن که حالا از اون جداش کردن که اینطوری خیلی بهتر شده چون استرسش واقعا کمتره.به نظر من اگه تو قرار باشه استخدام شرکت گاز بشی یعنی اگه خدا خواسته باشه تو استخدام بشی پس لاغریت در مقابل خواست خدا چیزی نیست.امیدوارم منظورمو رسونده باشم.به امید استخدام شدنه همه مردها

masoud panahi

عضو جدید
بچه ها من نمونه سوالات استخدامی گاز تاریخ 6/3/90 رو دارم امیدوارم مفید باشه.

mary_satan

عضو جدید
هنوز توی واحد عملیاتی نرفتید که بدونید چی هستش. وقتی چاه آتش میگیره دمای اون منطقه به بالای 80 درجه می رسه. ظهر گرما توی عسلویه دمای هوا 60 درجه هستش وقتی کنار فلر میرسید دما میشه 80 درجه...اگر زیرش برید بدنتون شروع به تاول زدن خود به خود میکنه. فکر می کنید می تونید توی این اوضاع کار کنید؟ وقتی میرید طب صنعتی برای چی؟ واسه اینکه ببینه پوست بدن کی چه رنگیه؟ نخیر برای چک کردن وضع جسمانی هستش شما اگر کمی لاغر باشید محاله طب صنعتی پذیرشتون کنه.
مگه کار کردن واسه یک ساعت یا دو ساعته؟ برای 12 ساعت کار روزانه در شرایط ایده ال هستش فقط کافیه کمی از حالت نرمال خارجه بشه اون وقت به جای 12 ساعت باید 18 ساعت کار کنید. فکر میک یند ون مهندس هستید می شینید روی صندلی پشت میز و اتاق کولر دار؟ نه از این خبرا نیست. باید برید روی لوله استیم با دمای 120 درجه با استید تا زیر کفشتون دود بلند بشه. به حرف شاید بگید میرم نه مشکلی نداره، وقتی رفتید متوجه می شوید. مردها که برن نهایتش که گرمشون بشه کمی لباس آزاد تر میپوشن خانم ها با مانتو و کلاه ایمنی و کفش ایمنی چطوری می خوان کار کنن؟
ممنون از جوابتون نمیخوام عصبیتون کنم ولی من دوست دارم این نوع کار کردن و ولی خوب بهر حال معلوم میشد تو تست طب صنعتی رد میشد چون لاغرم.ولی رشته ما بی عدالتی مطلق برای خانم ها
اما فوق العاده شیرین عاشقشم

mobin712

عضو جدید
8 خبر جدید استخدام مهندس شیمی - مرداد 90

8 خبر جدید استخدام مهندس شیمی - مرداد 90

· استخدام کارشناس میکروبیولوژی 90/05/22

· استخدام شرکت تولید کننده مکمل های غذایی 90/05/22

·
· استخدام در پروژه های نفتی 90/05/22

· استخدام شرکت نفت پتروپارس 90/05/22

·
· استخدام کارشناس در صنعت نفت و گاز 90/05/22

·
· استخدام مهندس شیمی 90 90/05/21

·

parsethylene

عضو جدید
استخدام مهندس شیمی, پلیمر و حسابدار فروش

استخدام مهندس شیمی, پلیمر و حسابدار فروش

شرکت پارس اتیلن برای دفتر فنی مهندسی ,مهندس شیمی و حسابدار استخدام میکند
برای ارسال فرم به سایت www.parsethylene-kish.com بخش استخدام و یا فرصت های شغلی بروید و فرم را کامل کنید ,
مهلت ارسال برای رشته شیمی : 11 شهریور
مهلت ارسال برای رشته حسابداری : 15 شهریور
:gol:

omidam

عضو جدید
سلام به همه
2سالی بود که اینجا نیومده بودم
یادش بخیر اون وقتارو، بدجور دنبال کار بودم
پشم گذاشتیم رو هم 2سال و نیم سابقه بهم زدیم
هی
کی میشه بازنشست بشیم

shimi 88

عضو جدید
لطفا یکی اماری از میزان استخدام شده های فارغ التحصیل مهندسی شیمی بده ممنون می شم . چند درصد از فارغ التحصیلای کارشناسی این رشته در رشته ی تحصیلی خودشون استخدام می شن ؟

k_siroos

مدیر بازنشسته
لطفا یکی اماری از میزان استخدام شده های فارغ التحصیل مهندسی شیمی بده ممنون می شم . چند درصد از فارغ التحصیلای کارشناسی این رشته در رشته ی تحصیلی خودشون استخدام می شن ؟

من که بعید می دونم چنین آمار مشخصی وجود داشته باشه .

galadrail77

عضو جدید

آره منم بعيد ميدونم
آخه اينجا تو ايران مگه مطالعات اجتماعي درچه حديه به نظرم اين انتظار بيجاييه
ولي من با توجه به اطرافيان خودم و دوستانم هم دوره اي ها و ... بخوام بگم
اگه اونايي كه توي دانشگاه مشغول به كارند رو كنار بزاريم يعني اونايي كه دارن هنوز ادامه تحصيل ميدن تو ايران يا خارج اون
شايد 10 تا 20 درصد از كساني كه از دانشگاه فارق التحصيل ميشن ميتونن تا 2 سال نشده كار مربوط به رشته شيمي گرايش خودشون رو گير بيارن
و اين آمار كه گفتم كاملا تجربيه
خيلي هم به دانشگاه ربط نداره

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
از فارغ التحصیلان و ورودی های قبل 90 ارشد نفت ومهندسی شیمی دعوت به همکاری میشود

از فارغ التحصیلان و ورودی های قبل 90 ارشد نفت ومهندسی شیمی دعوت به همکاری میشود

از فارغ التحصیلان و ورودی های قبل 90 رشته های مهندسی مخازن هیدروکربوری - پالایش - حفاری و اکتشاف که ریاضیات پیشرفته با دکتر امامزاده پاس کردند و نمره ی بالای 16 اوردند و مستقر در تهران هستند ، دعوت به همکاری میشود.
نمره خود را پیامک کنید ، همکاری در زمینه تدریس خصوصی
شماره ارتباط :09364859871

k_siroos

مدیر بازنشسته
جذب بیش از 2000 نیروی تحصیل کرده و نخبه در پارس جنوبی

جذب بیش از 2000 نیروی تحصیل کرده و نخبه در پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت : جذب بیش از 2000 نفر از جوانان تحصیلکرده ، متعهد و نخبه کشور به عنوان یک ضرورت فوری در دستور کار این شرکت قرار دارد .

متن خبر

بالا