ازدواج جالب دختر تایوانی بخاطر فرار از ترشیده شدن !!

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

زنی تایوانی به دلیل كمبود خواستگار تصمیم گرفت بدون حضور داماد مراسم ازدواج خود را برگزار كند!
«چن وی یه» كه به نظرش برای برگزاری جشن عروسی به جناب داماد نیازی ندارد، در روز مقرر پیراهن سفیدش را بر تن می‌كند، دست گلش را برمی دارد و در یك سالن مجلل، عروسی‌اش را به همراه 30 نفر از دوستان جشن می‌گیرد!

این خانم 30 ساله كه كارمند موفق یك دفتر تجاری در تایپه است، در پیدا كردن مرد مناسب زندگی‌اش به هیچ عنوان موفق نبود اما از آنجا كه دیگر نمی‌توانست فشارهای اجتماعی را برای مجرد بودن تحمل كند خودش با خودش ازدواج كرد.به گزارش ایران ناز چن می‌گوید:« 30 سالگی برای من یكی از بهترین دوره‌های زندگی است. شغل عالی و تجربیات موفقی دارم اما هنوز هیچ شریكی برای زندگی ام پیدا نكرده‌ام. خب، چه كاری از دستم بر می‌آید؟
این تصمیم به معنای مخالفت من با ازدواج نیست. فقط امیدوارم با این كار بتوانم با باورهای غلط جامعه سنتی در این مورد مبارزه كنم. اینكه مردم با دیده تحقیر به من نگاه كنند یا لقب‌های نامناسب بدهند شایسته هیچ زنی نیست.» بعد از اعلام خبر ازدواج 3600 پوندی این زن، یك كمپین آنلاین مخالف در اینترنت برای موارد مشابه راه اندازی شد.
زنان تایوان بعد از رسیدن به وضعیت با ثبات و موفق اقتصادی و شغلی دیرتر و كمتر ازدواج می‌كنند و این مسئله دولت این كشور را در مورد كاهش نرخ تولد و تاثیر روی باروری به شدت نگران كرده است.

به گزارش رسانه‌های محلی در تحقیقاتی كه سال جاری انجام شده است تنها دو پنجم زنان تایوان عنوان كرده‌اند كه به نظرشان خانم‌های متاهل نسبت به مجردها زندگی بهتری دارند. «چن» كه برای ماه عسل انفرادی‌اش قصد سفر به استرالیا را دارد می‌گوید:«فقط امیدوارم انسان‌ها برای خودشان احترام بیشتری قائل شوند تا برای حرف‌های دیگران.»

مادر او در ابتدا به حضور یك داماد در مراسم اصرار و تاكید داشت اما مدتی بعد قید حضور در جشن ازدواج دخترش را زد. به هر ترتیب خانم «چن» نمی‌تواند ازدواج با خودش را به شكل رسمی ثبت كند و اگر بعدها مرد مناسبش را پیدا كرد باید دوباره ازدواج كند.

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
لابد بهونه ی دیگه ای برای جشن گرفتن پیدا نکرده دیگه:redface:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه من مردم خودم می رفتم می گرفتمش تمام بچه های باشگاه رو هم تو مجلسم دعوت می کردم
کلی هم خوش می گذشت

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نه جون دادش نمی شه ولم کنید می خوام برم نجاتش بدم سنت و اجرا کنم.........................

:biggrin:

ای بابا گیر دادی ها
بری اون جا حیف میشی جون داداش نمیزارم بری پیش ما بمون:smile:

capslock

عضو جدید
داشتم هرم جمعیتی شهر سبزوار رو مشاهده میکردم که طوری که حساب کردم حداقل 20 هزار دختر نمیتونن تو این شهر ازدواج کنن باید مسولان به گوش باشن

رزتنها

کاربر فعال
ازدواج قسمته
انگار تمام مشکل دنیا ازدواج شده
بخدا قدیم اینقدر در موردش حرف نمیزدن همه سر خونه و زندگیشون بودن حالا شده معضل بشریت
خوشا بحال قدیمیا اینقدر فکرشون مشغول این موضوع نبود.

scorpion555

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از دخترها خیلی عقده عروس شدن دارند.این یکی دیگه نوبره

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب لااقل در تفکر ازدواج کرده و دیگه اذیت نمیشه....
با اینکه خندهداره ولی واقعا تاسف انگیز بوووووووووووود:redface:

???zendegi

عضو جدید
یعنی ازدواج نکردن ونداشتن همسر اینقدر غیر قابل تحمل بوده که اینجور کار احماقانه ای کرده؟:eek:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی ازدواج نکردن ونداشتن همسر اینقدر غیر قابل تحمل بوده که اینجور کار احماقانه ای کرده؟:eek:
خوب شاید شماااا احساساتت فرق میکرده با اون....
شاید دیگه نتونسته جلو خودش رو بگیره...با اینکه واقعا کار احمقانه ایست....

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه جون دادش نمی شه ولم کنید می خوام برم نجاتش بدم سنت و اجرا کنم.........................

به حرف کسی گوش ندید از قدیم گفتن در کار خیر ...., همه ی بچه های انجمن رو ناهار و شام و هتل مهمون کن
خوشبخت بشی . یک ماه عروسی بگیر . کم نیاری جلو خارجی ها
منم با فامیلهامون میام:biggrin::biggrin: