ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

edram

عضو جدید
دوستان حدودا 4500 نفر از شرکت کنندگان کنکور خیلی خیلی اماده هستن تا رتبه های زیر 500 بیارن . پس باید از این به بعد تلاشتون رو 2 برابر کنید.بنظرم روزی باید 9 ساعت به بالا بخونید. چون 130 روز دیگه کلا باید تمام کتب را مام و تستاشم زده باشید و 3 هفته آخر و فقط و فقط تست های 12 سال اخیر رو از نو بزنید و مرور کنید. بدون شک تمامی دروس را به جز ریاضیات خلاصه نویسی کنید.
ریاضی خیلی خیلی سرنوشت سازه هر منبعی که میخونید سعی کنید تست های بسیار سخت و بزنید از همین اول مخصوصا تست های mba برق عمران( البته اول مکانیک) در کنارش سعی کنید تست های ریاضی ازمونهای پارسه رو هم بزنید چون 2-3 ساله که سوالات ازمون کارشناسی ارشد خیلی خیلی غیرمنطقی و سخت شده و هر چه که جلوتر میره به سوالات ریاضی پارسه بیشتر شبیه میشه.

hadi.samsam

عضو جدید
سلام
مرسی لینکشو دارین بذارین جناب مهندس
لطفا!!!
من پارسال دانلودش کردم و الان لینکشم از ایمیلم حذف شده چون باید خریداری میکردم لینکشو تا دانلود بشه حالا هر کدو از دوستان که لازم دارن من ایمیلش میکنک براشون.

mm.caffee

عضو جدید
دوستان حدودا 4500 نفر از شرکت کنندگان کنکور خیلی خیلی اماده هستن تا رتبه های زیر 500 بیارن . پس باید از این به بعد تلاشتون رو 2 برابر کنید.بنظرم روزی باید 9 ساعت به بالا بخونید. چون 130 روز دیگه کلا باید تمام کتب را مام و تستاشم زده باشید و 3 هفته آخر و فقط و فقط تست های 12 سال اخیر رو از نو بزنید و مرور کنید. بدون شک تمامی دروس را به جز ریاضیات خلاصه نویسی کنید.
ریاضی خیلی خیلی سرنوشت سازه هر منبعی که میخونید سعی کنید تست های بسیار سخت و بزنید از همین اول مخصوصا تست های mba برق عمران( البته اول مکانیک) در کنارش سعی کنید تست های ریاضی ازمونهای پارسه رو هم بزنید چون 2-3 ساله که سوالات ازمون کارشناسی ارشد خیلی خیلی غیرمنطقی و سخت شده و هر چه که جلوتر میره به سوالات ریاضی پارسه بیشتر شبیه میشه.

البته من سوالای ریاضی پارسه رو دیدم ولی در حد بعضی سوالای ماهان داغون نبودن!!

سارنیا

عضو جدید
سلام اگه منظورتون به من وسارنیاست در کوبیدن دیگران بله حق دارین بگین!!!
ولییی اونا کارشون از اول معلوم بود دارن تبلیغ میکنن ولی ما اولاش چیزی نمیگفتیم اتفاقا برین نگا کنین سارنیا تو یه پستی در مورد همون جهاد دانشگاه گفته بذارین تبلیغ کنن و ما به این قضایا با دید مثبت نگا کنیم. ولی وقتی راحت شروع به فحاشی و فراری دادن کسایی که دارن بی منت به ما تو این تاپیک مشاوره میدن میکنن به نظر من سکوت کار خوبی نیست وباید مثل خودشون بود.
ما تو این تاپیک به کسایی که قبل از ما ارشد دادن و این راهو رفتن نیاز داریم وباید از این جور آدما حمایت کنیم نه کسایی که به جیب و منافع خودشون فکر میکننن.رتبه ی51 تبدیل اومد تاپیک برای مشاوره.با چند تا پست اذیتش کردن رفت!ما هیچی نگفتیم همین rheoman تو همه ی زمینه های مکانیک به بچه های باشگاه مشاوره میداد و اونم رفت.
آقایون محترم که میترسید کتابی بگید که متهم به تبلیغات بشین !!! کی از طرف ما متهم شدید نه خدا وکیلی کی؟؟؟اتفاقا من خیلی از کتابام راهیانه وبا این انتشارات اصلا مشکلی ندارم . این تاپیک اصلی ترین هدفش کمک گرفتن از افراد باتجربه هست همین.
همگی موفق باشید و خداحافظ

دیگه آیناز بس کن جواب هیچ کدومشونو نده.لطفا!
به قول امیر خوشی زیاد زده زیر دلمون.تو که رتبه ی تک رقمی 24 ساعته مشاوره بهت میده و منم یکی خوبشو دارم من که دیگه تو این تاپیک واقعنی دیگه نمیام (تازگیا فهمیدم به این تاپیک موتاد شدم!!!!! برای ترک این اعتیادم برام دعا کنید خواهشا دوستان)تا روز بعد کنکور
برای همه ی شما دوستان عزیز و گرامی بهترین ها را آرزومندم و امیدوارم به هر چی که میخواین دست پیدا کنید.
خداحافظ همگی

آخرین ویرایش:

sabadi

عضو جدید
سلام دوستان

یه سئوالی داشتم
میخواستم بدونم شما شرکت تو کدوم موسسات ازمون ازمایشی رو پیشنهاد میکنید؟

bia2learn

عضو جدید
در باکس دینامیک ها طی چند سال اخیر فقط کنترلاش خیلی سخت بوده بنظرم کسی وقت بذاره راحت میتونه 10 تا سوال جواب بده. اصلا باکس وقت گیری نیست.

شما تبلیغ باکس دینامیک را میکنی معلوم نیست چقدر پول از باکس دینامیک گرفتی که همش تبلیغ این باکس را میکنی!!!

پ.ن: (با توجه به پست های چند صفحه اخیر): من دیگه حرفی ندارم!!

• Like
واکنش ها: meko

M.o.h.a.m.m.a.d

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیزم
با توجه به اینکه زمان زیادی تا کنکور نمونده و من از اول مهر میخوام شروع به خوندن کنم با خوندن این تاپیک واسه خرید کتاب به یه سری نتایج رسیدم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ترمودینامیک و سیالات و انتقال >> راهیان ارشد
دینامیک، دینامیک ماشین، ارتعاشات و کنترل >> راهیان ارشد
استاتیک و مقاومت >> پوران پژوهش نوشته محمد حسن نائي
طراحی اجزا >> راهیان ارشد
ازمون >> نصیر (فقط جامع)
نظرتون راجه به این کتابا و ازمون چیه؟؟
واسه ریاضی و معادلات و ریاضی مهندسی هم ممنون میشم شما نظر بدید (با توجه به زمان محدود باقیمانده)

hsdanesh

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیزم
با توجه به اینکه زمان زیادی تا کنکور نمونده و من از اول مهر میخوام شروع به خوندن کنم با خوندن این تاپیک واسه خرید کتاب به یه سری نتایج رسیدم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ترمودینامیک و سیالات و انتقال >> راهیان ارشد
دینامیک، دینامیک ماشین، ارتعاشات و کنترل >> راهیان ارشد
استاتیک و مقاومت >> پوران پژوهش نوشته محمد حسن نائي
طراحی اجزا >> راهیان ارشد
ازمون >> نصیر (فقط جامع)
نظرتون راجه به این کتابا و ازمون چیه؟؟
واسه ریاضی و معادلات و ریاضی مهندسی هم ممنون میشم شما نظر بدید (با توجه به زمان محدود باقیمانده)

در مورد کتاب ها قبلا هم گفتم منابع زیاد فرق ندارن باهم ولی پیشنهادم در مورد منابع کنکور ایناست:
زبان: زبان انگلیسی ارشد زیر ذره بین
ریاضی 1-2: پارسه معتقدی
دیفرانسیل: کتاب گاج
ریاضی مهندسی: مدرسان شریف نامی - نصیر کریمی
سیالات: راهیان خداکرمی
ترمودینامیک: راهیان خداکرمی
انتقال حرارت: راهیان خداکرمی
استاتیک: پوران نائی
مقاومت: پوران نائی
طراحی اجزا: راهیان حسینی
دینامیک: راهیان حسینی - مدرسان شریف کبیریان
ارتعاشات: پوران جباری
دینامیک ماشین: پوران راستگو - راهیان
کنترل: پوران رضایی

در مورد آزمون هم نصیر بد نیست. سعی کن از آزمون ها نهایت استفاده رو ببری و رو نقاط ضعفت بیشتر تمرکز کنی.

M.o.h.a.m.m.a.d

عضو جدید
Re: ارشد94

در مورد کتاب ها قبلا هم گفتم منابع زیاد فرق ندارن باهم ولی پیشنهادم در مورد منابع کنکور ایناست:
زبان: زبان انگلیسی ارشد زیر ذره بین
ریاضی 1-2: پارسه معتقدی
دیفرانسیل: کتاب گاج
ریاضی مهندسی: مدرسان شریف نامی - نصیر کریمی
سیالات: راهیان خداکرمی
ترمودینامیک: راهیان خداکرمی
انتقال حرارت: راهیان خداکرمی
استاتیک: پوران نائی
مقاومت: پوران نائی
طراحی اجزا: راهیان حسینی
دینامیک: راهیان حسینی - مدرسان شریف کبیریان
ارتعاشات: پوران جباری
دینامیک ماشین: پوران راستگو - راهیان
کنترل: پوران رضایی

در مورد آزمون هم نصیر بد نیست. سعی کن از آزمون ها نهایت استفاده رو ببری و رو نقاط ضعفت بیشتر تمرکز کنی.
ممنون دوست عزیز
فقط کدوم ازمون به نظر شما بهتره؟؟

hsdanesh

عضو جدید
ممنون دوست عزیز
فقط کدوم ازمون به نظر شما بهتره؟؟

جواب سوال شما خیلی سخته. من باید همه آزمون ها رو امتحان کنم که بتونم نظر بدم. اکثر دوستان میگن سنجش یا پارسه، ولی نصیر هم به خاطر طراحان سوالش فکر کنم در همین سطح باشه. فقط ماهان و موسسه های دیگه رو بیخیال بشید.

hassan676767

عضو جدید
سلام من برنامه ای که برای پاییز نوشتم رو اینجا میمیدارم هر پیشنهادی دارین لطفا دریع نکنین ممنون

Emad_Mousavi

عضو جدید
سلام دوستان

یه سئوالی داشتم
میخواستم بدونم شما شرکت تو کدوم موسسات ازمون ازمایشی رو پیشنهاد میکنید؟

من پارسال آزمون های پارسه رو امتحان دادم و تو خونه ماهان و مدرسان رو از خودم امتحان میگرفتم. به نظر من اول پارسه دوم ماهان سوم مدرسان. البته هر 3 خوبن تفاوت زیادی ندارن.

meko

کاربر فعال
دوستانی که قصد دارن دینامیک ماشینو حذف کنن که من خودم اصلا پیشنهاد اینکارو نمیکنمم ولی در هر صورت به هر علتی خواستین حذف کنید حتما بخش چرخدنده ها و درجات ازادیشو بخونید چون حتما 1-2 سوال راحت میاد ازش.

با شما کاملا موافقم. البته به مواردی که گفتید " مکانیزم های معادل" رو هم اضافه کنید. یعنی سه تا سوال از 5تا سوال دینامیک ماشین رو مثه آب خوردن میشه جواب داد.

sabu

عضو جدید
کمک برای مطالعه از اول مهر

کمک برای مطالعه از اول مهر

سلام به همگی-وقتتون بخیر
میدونم همه دارید خوب میخونید. من میخواستم از تابستون شروع کنم ولی تنبلی اصلا اجازه نداد.
الان میخوام شروع کنم ولی نیاز به یه نفر دارم که همراهیم کنه.میدونم هرکسی برنامه خاص خودشو داره و حاضر نیست وقتش رو برای دیگری صرف کنه
ولی امیدوارم با کمک کسی استارت بزنم.میدونم اگه استارت بزنم راه میوفتم.مثل موتورهای قدیمی...
اگه از آقایون کسی مایل بود و تهران(شمال شرق) زندگی میکرد ،،، لطفا کمک کنه.
متشکر از همگی
موفق باشید.

hassan676767

عضو جدید
به نام خدا
برنامه ریزی تدوین شده از مهر 93 شروع می شود.
نکته ها:
1 کمتر از 5 ساعت در روز به هیچ عنوان مطالعه نشود.
2)تمام دروس به غیر از ریاضیات به صورت دوره ای مطالعه شود به طوریکه به 25 درصد اول رسیدم کتابهاعوض شود(کتاب بعدی هم از همان گروه باشد)
***توجه:باید در موسسه پارسه (کنکور آزمایشی پارسه)ثبت نام کنم
3)درس خواندن حتما وحتما باید باحل تست انجام شود

جامدات

ریاضیات

شنبه

دینامیک

سیالات

یکشنبه

جامدات

ریاضیات

دوشنبه

دینامیک

سیالات

سه شنبه

جامدات

ریاضیات

چهارشنبه

دینامیک

سیالات

پنج شنبه

(((استراحت))) ومرور درس هایی که عقب افتادم
جمعه

***درس ریاضیات ازهمان ابتدا فقط تست می زنم (توی تابستون مفصل مطالعه شده است)

hassan676767

عضو جدید
بچه ها نظراتتون رو حتما بهم بگین تا با اصلاح این برنامه بتونم نتیجه بهتری بگیرم
شما هم برنامه هاتون رو اینجا بگذارین ممنون

آخرین ویرایش:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
به نام خدا
برنامه ریزی تدوین شده از مهر 93 شروع می شود.
نکته ها:
1 کمتر از 5 ساعت در روز به هیچ عنوان مطالعه نشود.
2)تمام دروس به غیر از ریاضیات به صورت دوره ای مطالعه شود به طوریکه به 25 درصد اول رسیدم کتابهاعوض شود(کتاب بعدی هم از همان گروه باشد)
***توجه:باید در موسسه پارسه (کنکور آزمایشی پارسه)ثبت نام کنم
3)درس خواندن حتما وحتما باید باحل تست انجام شود
جامدات
ریاضیات
شنبه
دینامیک
سیالات
یکشنبه
جامدات
ریاضیات
دوشنبه
دینامیک
سیالات
سه شنبه
جامدات
ریاضیات
چهارشنبه
دینامیک
سیالات
پنج شنبه
(((استراحت))) ومرور درس هایی که عقب افتادم
جمعه

***درس ریاضیات ازهمان ابتدا فقط تست می زنم (توی تابستون مفصل مطالعه شده است)

سلام دوست عزیز
چند تا سوال:برنامه ای که اینجا نوشتید خیلی کلیه جزییاتش رو هم دارین؟!
برای مهر به بعد دو درس برای یک روز کم نیست؟!مثلا بشه سه تا کتاب توی یه روز با حداقل جمعا 6ساعت در روز بهتر نیست؟!
ولی اگه فک میکنید که با شرایط شما سازگاره خب همین روند رو اجرا کنید اما حتما جزئیات برنامه رو داشته باشید
شاد باشید و پرانرژی
;)

meko

کاربر فعال
بچه ها نظراتتون رو حتما بهم بگین تا با اصلاح این برنامه بتونم نتیجه بهتری بگیرم
شما هم برنامه هاتون رو اینجا بگذارین ممنون

نظر من:
اولا : من حس میکنم شما از پارسه پول گرفتید که تبلیغ کنید:biggrin:
دوما : اینکه نوشتید مثلا شنبه جامدات+ریاضیات ، از جامدات کل روز رو میخواین استاتیک بخونید ؟ چون گفتید " به طوریکه به 25 درصد اول رسیدم کتابهاعوض شود " . به نظرتون حوصله سربر نمیشه ؟

hassan676767

عضو جدید
نظر من:
اولا : من حس میکنم شما از پارسه پول گرفتید که تبلیغ کنید:biggrin:
دوما : اینکه نوشتید مثلا شنبه جامدات+ریاضیات ، از جامدات کل روز رو میخواین استاتیک بخونید ؟ چون گفتید " به طوریکه به 25 درصد اول رسیدم کتابهاعوض شود " . به نظرتون حوصله سربر نمیشه ؟

سلام کلی خندیدم دوست عزیز ممنونم
من استاتیک و مقاومت رو تو تابستون خوندم منظور من از 25 درصد یعنی اینکه وقتی 25 درصد اول استاتیک تموم شد برم سراغ مقاومت:biggrin::w15:

hassan676767

عضو جدید
سلام دوست عزیز
چند تا سوال:برنامه ای که اینجا نوشتید خیلی کلیه جزییاتش رو هم دارین؟!
برای مهر به بعد دو درس برای یک روز کم نیست؟!مثلا بشه سه تا کتاب توی یه روز با حداقل جمعا 6ساعت در روز بهتر نیست؟!
ولی اگه فک میکنید که با شرایط شما سازگاره خب همین روند رو اجرا کنید اما حتما جزئیات برنامه رو داشته باشید
شاد باشید و پرانرژی
;)
دوست من هر چی فک می کنم نمی شه از ساعت 6 بعد از ظهر تا 12 شب 3 تا کتاب خوند....(بنده شاغل هستم و 5 بعدازظهر از کارم مرخص میشم) به نظر شما می شه واقعا؟؟؟

mech.shima

کاربر ممتاز
دوست من هر چی فک می کنم نمی شه از ساعت 6 بعد از ظهر تا 12 شب 3 تا کتاب خوند....(بنده شاغل هستم و 5 بعدازظهر از کارم مرخص میشم) به نظر شما می شه واقعا؟؟؟
به نظر میاد شما واقعا علاقه و انگیزه زیادی دارید واسه ادامه تحصیل هیچ راهی نداره که زودتر از سرکار برگردید؟!با این شرایط نه سخت میشه براتون
من خودم از مهر کار تدریسم شروع میشه شاید حدود 10ساعت در هفته باشه باز هم با این وجود واقعا نگرانم که نکنه به درسم نرسم
نه حاضرم از این موقعیت بگذرم چون واقعا به تدریس علاقه دارم و نه به هیچ وجه از ارشد میگذرم چون شدیدا به درس خوندن علاقه دارم
به نظر شما اشتباه میکنم که از این موقعیت نمیگذرم؟!خودم واقعا گیج شدم

hassan676767

عضو جدید
به نظر میاد شما واقعا علاقه و انگیزه زیادی دارید واسه ادامه تحصیل هیچ راهی نداره که زودتر از سرکار برگردید؟!با این شرایط نه سخت میشه براتون
من خودم از مهر کار تدریسم شروع میشه شاید حدود 10ساعت در هفته باشه باز هم با این وجود واقعا نگرانم که نکنه به درسم نرسم
نه حاضرم از این موقعیت بگذرم چون واقعا به تدریس علاقه دارم و نه به هیچ وجه از ارشد میگذرم چون شدیدا به درس خوندن علاقه دارم
به نظر شما اشتباه میکنم که از این موقعیت نمیگذرم؟!خودم واقعا گیج شدم
من از 7 تیر شروع کردم به خوندن متاهل هستم و کار هم می کنم
ببین دوست عزیز اول از هر کاری باید به هدفت فک کنین ممکن این فک کردن 1 ماه هم ظول بکشه اگه واقعا بدونین که یک انسان چه کارها می تونه انجام بده اصلا و ابدا هیچ چیز نمی تونه جلوش رو بگیره (این جمله رو حتما زیاد شنیدین) ولی اگه واقعا این جمله رو تونسته باشید لمس کنید تو یک قدمیه موفقیت قرار میگیرید
تو خلوت خودتون تمرکز کنین و تا می تونید برای زندگیتون برنامه ریزی و هدف مشخص کنید (بنده خیلی خیلی کوچیکتر از اونیم که این حرفا رو میزنم عذر می خوام از همه)

باور کنید انسان یه موجود خارق العادست و هر کار و تصمیمی داشته باشه بهش می رسه و شما هم مستثنی از این جمله نیستین
یه چیز رو که نیاز داره اعتراف کنم و خیلیم آزارم میده رو اینجا می نویسم(فارق التحصیل دانشگاه آزاد تاکستان هستم با معدل 12/56)

mech.shima

کاربر ممتاز
من از 7 تیر شروع کردم به خوندن متاهل هستم و کار هم می کنم
ببین دوست عزیز اول از هر کاری باید به هدفت فک کنین ممکن این فک کردن 1 ماه هم ظول بکشه اگه واقعا بدونین که یک انسان چه کارها می تونه انجام بده اصلا و ابدا هیچ چیز نمی تونه جلوش رو بگیره (این جمله رو حتما زیاد شنیدین) ولی اگه واقعا این جمله رو تونسته باشید لمس کنید تو یک قدمیه موفقیت قرار میگیرید
تو خلوت خودتون تمرکز کنین و تا می تونید برای زندگیتون برنامه ریزی و هدف مشخص کنید (بنده خیلی خیلی کوچیکتر از اونیم که این حرفا رو میزنم عذر می خوام از همه)

باور کنید انسان یه موجود خارق العادست و هر کار و تصمیمی داشته باشه بهش می رسه و شما هم مستثنی از این جمله نیستین
یه چیز رو که نیاز داره اعتراف کنم و خیلیم آزارم میده رو اینجا می نویسم(فارق التحصیل دانشگاه آزاد تاکستان هستم با معدل 12/56)

بسیار بسیار ممنونم ازتون بخاطر راهنماییاتون
و مطمئن شدم باید برای این مدت چیکار کنم
چون واقعا نمیخواستم موقعیت کاریم رو از دست بدم
انگیزه شما فوق العاده اس و همین انگیزه حتما تا روزامتحان همراهتون هست و باعث میشه از این روند خسته نشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا