ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سارنیا

عضو جدید
سلام بچهها
من فقط باکس سیالاتو تموم کردم جز.سیالات کاربردی ,خودسیالاتام بار دوم.میخونم
استاتیک و ریاضی۱
ولی کنترل نخوندم ,کسی جزوه کنترل پارسه داره بفرسته ب میلم m.ariaboy@yahoo.com
خیلی عقبم؟؟ انتخاب واحد گندمون انجام دادیم سه روز تو هفته ۱۴ واحد شد خونه هم پیدا کردم باخیال راحت بخونم
کنترل بود ک.گفتید قارپوز قابوقه؟انقد راحته
بچهها این یه ماه اینده من چی بخونم باکس جامدات یا دینامیک؟ یا ریاضی مهندسی و معادلات؟
ممنون

سلام
از یکی از بچه های سال بالایی مکانیک باشگاه کمک بگیرین. ارشد93 یا

سارنیا

عضو جدید
بچه ها من سربازم روزی 3-4 ساعت بیشتر نمیرسم بخونم
چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام آقای hasan676767هم مثل شماست منتها ایشون شاغلند ولی الان با پشتکار عالیشون بیشتر از منی که 24 ساعتم مال خودمه خوندن.
همون 3و4 ساعت در روز غوغا میکنه بخونید

ehsan esf

عضو جدید
من تجربه اي ندارم ولي به نظرم رياضي مهندسي را بشروع

چون واقعا درس وقت گيريه

MohammadAli.E

عضو جدید
مشاهده پیوست 219528

اینو دیدم گفتم بزارم شاید به دردتون بخوره برای کنترل:cowboy:

مرسی
مثل اینکه سوالا ها اخیرا سمت مکان هندسی و پاسخ فرکانسی بوده.

این جناب حامدی خیلی باحاله. ایشون در 2 انتشارات مختلف کتاب ارشد کنترل چاپ کردند. واقعا فلسفه دو کتاب با موضوع یکسان در 2 انتشارات چیه؟ من که هنوز نفهمیدم.
این بازار چاپ کتاب کنکور و پول به جیب زدن دیگه از موسسات هم فراتر رفته و به مولف ها رسیده.

hassan676767

عضو جدید
با سلام
می خواستم ببینم واسه پاییز چجوری برنامه ریزی می کنید؟؟؟؟( 3ماه مدنظر هست) با روزی 4 ساعت مطالعه مفید شما چطور برنامه ریزی میکنید؟؟؟ می خوام تو پاییز برناممو عوض کنم اگه کمکم کنین ممنون می شم (لطفا هرکسی که می تونه (اگه زحمتی نیست) برنامه هاشو اینجا بزاره)

hsdanesh

عضو جدید
سلام بچهها
من فقط باکس سیالاتو تموم کردم جز.سیالات کاربردی ,خودسیالاتام بار دوم.میخونم
استاتیک و ریاضی۱
ولی کنترل نخوندم ,کسی جزوه کنترل پارسه داره بفرسته ب میلم m.ariaboy@yahoo.com
خیلی عقبم؟؟ انتخاب واحد گندمون انجام دادیم سه روز تو هفته ۱۴ واحد شد خونه هم پیدا کردم باخیال راحت بخونم
کنترل بود ک.گفتید قارپوز قابوقه؟انقد راحته
بچهها این یه ماه اینده من چی بخونم باکس جامدات یا دینامیک؟ یا ریاضی مهندسی و معادلات؟
ممنون

تا الان که خیلی خوب خوندی. سعی کن تست زیاد بزنی مخصوصا واسه ریاضی و استاتیک. تو یک ماه آینده مقاومت و معادلات و ریاضی 2 رو بخون مخصوصا رو مقاومت خیلی زمان بذار که مهمه.

hassan676767

عضو جدید
این مطلب رو به نقل از یکی از دوستان میذارم یه مدل برنامه ریزی هستش به نظر شما برا کسی که 4 ساعت در روز می تونه بخونه تو پاییز خوب هست یا نه؟؟؟ هر پیشنهادی دارین با دل و جان بهش توجه می کنم

تصمیم گرفتم به پیشنهاد دوستان ، خواندن به طریقی باشه که همزمان هم درس باشه ، هم تست . برنامه طوري هست كه در طول يك ماه دو بار بریم سراغ كل كتابا .يعني هيچ كتابي بيشتر از دو هفته رها نكنم.براي مثال هفته اي اول گروه رياضي و سيالات و هفته ي دوم گروه جامدات و ديناميك و هفته ي سوم رياضي و سيالات وهفته ي اخرم جامدات و ديناميك.شبيه ي يك سيكل ميشه كه هيچ درسي بيشتر از دو هفته جا نميمونه ،هر هفته هم اینجوری باشه که مثلا اگر قرار باشه در طول هفته ، چهار درس ریاضی 1 ، معادلات ، سیالات و انتقال خوانده بشه ، شنبه و دوشنبه و چهارشنبه ریاضی 1 و سیالات ، یکشنبه و سه شنبه و پنج شنبه هم معادلات و انتقال .از شنبه تا 5 شنبه برنامه به این روال است ، جمعه هم گذاشتم برای دوره مطالب ، خواندن مطالب عقب افتاده ، رفع اشکال و نمره دهی و شناسایی نقاط قوت و ضعف خودمون . فقط یه نکته ای هست واسه دو هفته آخر هر ماه ، علاوه بر خوندن دروس قرار داده شده ، دروس دو هفته اول رو هم باید مرور کنیم تا فراموش نشه و کاملا در ذهن تثبیت بشه .

هاشمیان20

عضو جدید
این مطلب رو به نقل از یکی از دوستان میذارم یه مدل برنامه ریزی هستش به نظر شما برا کسی که 4 ساعت در روز می تونه بخونه تو پاییز خوب هست یا نه؟؟؟ هر پیشنهادی دارین با دل و جان بهش توجه می کنم

تصمیم گرفتم به پیشنهاد دوستان ، خواندن به طریقی باشه که همزمان هم درس باشه ، هم تست . برنامه طوري هست كه در طول يك ماه دو بار بریم سراغ كل كتابا .يعني هيچ كتابي بيشتر از دو هفته رها نكنم.براي مثال هفته اي اول گروه رياضي و سيالات و هفته ي دوم گروه جامدات و ديناميك و هفته ي سوم رياضي و سيالات وهفته ي اخرم جامدات و ديناميك.شبيه ي يك سيكل ميشه كه هيچ درسي بيشتر از دو هفته جا نميمونه ،هر هفته هم اینجوری باشه که مثلا اگر قرار باشه در طول هفته ، چهار درس ریاضی 1 ، معادلات ، سیالات و انتقال خوانده بشه ، شنبه و دوشنبه و چهارشنبه ریاضی 1 و سیالات ، یکشنبه و سه شنبه و پنج شنبه هم معادلات و انتقال .از شنبه تا 5 شنبه برنامه به این روال است ، جمعه هم گذاشتم برای دوره مطالب ، خواندن مطالب عقب افتاده ، رفع اشکال و نمره دهی و شناسایی نقاط قوت و ضعف خودمون . فقط یه نکته ای هست واسه دو هفته آخر هر ماه ، علاوه بر خوندن دروس قرار داده شده ، دروس دو هفته اول رو هم باید مرور کنیم تا فراموش نشه و کاملا در ذهن تثبیت بشه .

برنامه ریزی خوبی نیست.
بهتره همه درسارو تو ارشد با هم خوند. چون فراموشی زود رخ میده

مثلا :
روزهای زوح صبح ها مجموعه ریاضی، عصرها محموعه سیالات
روزهای فرد صبح ها مجموعه جامدات و عصرها مجموعه دینامیک
جمعه مرور همشون.

hassan676767

عضو جدید
برنامه ریزی خوبی نیست.
بهتره همه درسارو تو ارشد با هم خوند. چون فراموشی زود رخ میده

مثلا :
روزهای زوح صبح ها مجموعه ریاضی، عصرها محموعه سیالات
روزهای فرد صبح ها مجموعه جامدات و عصرها مجموعه دینامیک
جمعه مرور همشون.
ممنون ولی بنده شاغلم و ساعت 6 تا نهایت 12 شب می تونم بخونم

هاشمیان20

عضو جدید

پس به نظرم بازم بهتره همه دروس رو با هم بخونین و بینشون فاصله نندازین.
چون تو کنکور باید همه اینارو با هم جواب بدین و تمرکزتون باید به نحوی شکل بگیره که سریع بتونین از یک مجموعه به مجموعه دیگه برین.
مطمئن باشید اینکه یک درس رو تموم کنید برید سراغ یکی دیگه، یک ماه میگذره میبینید کلا یادتون رفته.
ولی اگه تعداد صفحات و فصل هارو یادداشت کنین و تا پایان دی ماه ضرب الاجل تعیین کنید، با همین 6 ساعت هم میتونین برین جلو.

hsdanesh

عضو جدید

برنامه بدی نیست. من خودم تقریبا با این روال درس میخوندم. برنامه 25 درصد بهتر جواب میده واسه شما! پست 1006 همین تاپیک یه برنامه پیشنهاد دادم که اینجا کپیش می کنم:

یه برنامه درسی تنظیم کنید که در هر هفته 25 درصد 3 درس رو تموم کنید! تا آخر شهریور 3 هفته مونده، تو این 3 هفته 25 درصد 8-9 درس رو تموم می کنید و یه کم استرستون کم میشه. خوب مطمئنا یکی از دروس رو هم خوندین پس تا آخر شهریور حتی بیشتر از 25 درصد 9 درس مهم رو میتونید مطالعه کنید و تست بزنید. مهر که شروع شد 2 هفته همین کار رو ادامه بدین ولی از هفته سوم مهر شروع کنید به مرور اون 25 درصدهایی که خوندین و تست زیاد بزنید. بعدش همین روش رو واسه 25 درصدهای دوم و سوم و چهارم به کار ببرید. آزمون های پارسه هم میتونه تو همین روش رو برنامه ریزیتون کمک کنن.

سارنیا

عضو جدید
سلام به همگی
آیا در سیالات همه ی فرمولایی که نوشته رو باید حفظ کنیم؟؟؟؟ مثلا عدد حفره زدایی و ارتفاع افت وخیز موئینگی و تغییرات فشار در حباب صابون و اجسام دوپیچه کروی واستوانه ای و...
اگه قراره حفظ کنیم که خدا به دادمون برسه چجوری باید یادمون بمونه ؟؟؟؟ با جعبه لایتنر شماها یادتون میموند؟؟؟ چکار میکردین جناب ترم بالایی های گرامی کنکور ارشد قبل تر داده از ماااااااا؟؟؟؟
و میشه لطفا برای اجسام دوپیچه ی استوانه ای یه مثال بزنید؟؟؟
چجوری در محاسبه ی اجسام دو پیچه ی استوانه ای یکی از شعاع های انحنا بی نهایت میشه؟؟؟؟ چون کنارش خط راسته آیا؟؟؟؟ چرا استوانه رو خوابیده در نظر میگیریم ؟؟؟؟؟؟همون حالت طبیعی که سیال روی یه جسم صلب باشه به صورت خوابیده میشه واسه همینه؟
مرسی

آخرین ویرایش:

سارنیا

عضو جدید
سلام به همگی
آیا در سیالات همه ی فرمولایی که نوشته رو باید حفظ کنیم؟؟؟؟ مثلا عدد حفره زدایی و ارتفاع افت وخیز موئینگی و تغییرات فشار در حباب صابون و اجسام دوپیچه کروی واستوانه ای و...
اگه قراره حفظ کنیم که خدا به دادمون برسه چجوری باید یادمون بمونه ؟؟؟؟ با جعبه لایتنر شماها یادتون میموند؟؟؟ چکار میکردین جناب ترم بالایی های گرامی کنکور ارشد قبل تر داده از ماااااااا؟؟؟؟
چجوری در محاسبه ی اجسام دو پیچه ی استوانه ای یکی از شعاع های انحنا بی نهایت میشه؟؟؟؟ چون کنارش خط راسته آیا؟؟؟؟ چرا استوانه رو خوابیده در نظر میگیریم ؟؟؟؟؟؟همون حالت طبیعی که سیال روی یه جسم صلب باشه به صورت خوابیده میشه واسه همینه؟
مرسی

پس کجائید؟ دارین درس میخونین؟؟؟؟ یا لالا تشریف دارین؟؟؟ که به سوال من جواب نمیدید؟
منم الان دارم انتخاب واحد میکنم!!! برای خلاصی خودمون از شر هر چی مدیرگروه بی نظم و اعصاب خوردکن کچل دعا بفرمائید ..................الهی امین
مرسی

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
مرسی

سلام.شما اینقدر سوال میپرسی معلومه مدیرگروهت کچل میشه :)(مزاح کردم مثلا!!)
نه نیاز نیست هرچی فرمول میبینی حفظ کنی!فصل اول سیالات فقط قسمت ویسکوزیتی مهمه.روابطی که اهمیت داره رو از تست ها استخراج کنید و اونموقه حفظ کنید.ضمنا اگر تست با تعداد قابل قبول بزنی دیگه اتوماتیک سیو میشن فرمول ها!
بقیه سوالها رو هم خودت جواب دادی تقریبا!!
موفق be !

shayan940

عضو جدید
من باکس دینامیکو از راهیان خوندم راضیم
ولی در مورد درس طراحی اجزاء یکم نگرانم. با اینکه خوب خوندم (هم شیگلی و هم راهیان) و از منابع و طرز خوندن راضیم، اما باز ممکنه سوال طوری بیاد که نشه جواب داد. نظر دوستان چیه؟

shayan940

عضو جدید
راستی نظر شما در مورد شرکت در کلاس کنکور چیه؟

مثلا همین کلاسهای جهاد دانشگاهی تهران...

sabu

عضو جدید
سلام
متشکر از pdf خوبتون
یه سوال نمی دونید رتبه قبولی طراحی کاربردی داشنگاه شیراز چند هست؟ کلا از رتبه قبولی دانشگاه شیراز اطلاعی دارید؟
ممنون.موفق . موید باشید
یا علی

khorshid_mech

عضو جدید
سلام.شما اینقدر سوال میپرسی معلومه مدیرگروهت کچل میشه :)(مزاح کردم مثلا!!)
نه نیاز نیست هرچی فرمول میبینی حفظ کنی!فصل اول سیالات فقط قسمت ویسکوزیتی مهمه.روابطی که اهمیت داره رو از تست ها استخراج کنید و اونموقه حفظ کنید.ضمنا اگر تست با تعداد قابل قبول بزنی دیگه اتوماتیک سیو میشن فرمول ها!
بقیه سوالها رو هم خودت جواب دادی تقریبا!!
موفق be !
:biggrin:
سارنیا ببین چقدر خوب شناختنت!!!:biggrin:
آره این سارنیا از اون استاد کچل کن هاست:w15: ولی سوگلی و نور چشمی تمام اساتید گرام میباشد.

زمان کنکور ما دقیقا کی میشه؟؟؟؟ 15 بهمن؟؟ رشته ی شناور چجوریه؟ من میتونم کنکور هوافضا هم بدم؟مشکلی برام پیش نمیاد

سارنیا

عضو جدید
آره این سارنیا از اون استاد کچل کن هاست:w15: ولی سوگلی و نور چشمی تمام اساتید گرام میباشد.

زمان کنکور ما دقیقا کی میشه؟؟؟؟ 15 بهمن؟؟ رشته ی شناور چجوریه؟ من میتونم کنکور هوافضا هم بدم؟مشکلی برام پیش نمیاد

خانوم خورشید قسمت حرف اولتون بی ربط به این تاپیک میباشد و اخطاررررررررررررررررررررر میدم دیگه تکرار نشه.:mad::redcard:
زودم پاکش کن!:mad:

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز

نیمه دوم بهمن هست احتمالا.
بله شناور رو معمولا هوافضا میرن مکانیکالز!! هیچ مشکلی هم پیش نمیاد فقط ممکنه قبول بشید!!!

آخرین ویرایش:

سحرخیز

عضو جدید

سلام مهندس من یه پیشنهادی برا شما دارم
من خودم پارسال تا شهریور خوندم بعدش رفتم سراغ خدمت. خودم هم عمل میکنم شما نیم نگاهی به حذف هم داشته باش البته حذف ریسک داره مثلا پارسال دینامیک ماشین گلابی بود سوالاش من دوستام واسه ارتعاشات رفته بودن کلاس جباری ولی یه دونه بیشتر نزده بودند ولی دینامیک ماشین رو خودشون خوندن اونم خیلیییی کم. ولی بجاش رو باکس آی دیگه کامل مسلط باش

hassan676767

عضو جدید
سلام مهندس من یه پیشنهادی برا شما دارم
من خودم پارسال تا شهریور خوندم بعدش رفتم سراغ خدمت. خودم هم عمل میکنم شما نیم نگاهی به حذف هم داشته باش البته حذف ریسک داره مثلا پارسال دینامیک ماشین گلابی بود سوالاش من دوستام واسه ارتعاشات رفته بودن کلاس جباری ولی یه دونه بیشتر نزده بودند ولی دینامیک ماشین رو خودشون خوندن اونم خیلیییی کم. ولی بجاش رو باکس آی دیگه کامل مسلط باش
سلام
اصلا به حذف فک نمی کنم اگه احساس کنم که وقت کم میارم حتی شده قید کارمو می زنم تا به همه درسام برسم

aydogan

عضو جدید
تو تایپیک های پیش یکی از عزیزان فایل صوتی ریاضی مهندسی کریمی را گذاشته بودند.
آیا کسی فایل صوتی دیگری داره؟

سارنیا

عضو جدید
سلام
اصلا به حذف فک نمی کنم اگه احساس کنم که وقت کم میارم حتی شده قید کارمو می زنم تا به همه درسام برسم

سلام
من از شما خیلی انگیزه میگیرم مرسی واقعا روحیه ی قابل تحسینی دارید هر وقت که از درس خوندن خسته میشم شما رو به یادم میارم ودوباره با انرژی مضاعف تر میخونم.

peyman9999

عضو جدید
سلام
واسه طراحی اجزا و سیالات راهیان ارشد.قرمز و آبی داره؟کدوم کتابش مخصوص مکانیکه؟
بعد اینکه یه سری فصلها رو استادا سر کلاس درس ندادن و حذف کردن.یا کلا هیچی ازشون یادم نمیاد.خوندشونم خیلی وقت میگیره.شما رو همه اینا وقت میذارید؟ الان 3 هفتس دارم مقاومت و ریاضی2 میخونم ولی تموم نمیشه.زیاد هم مسلط نشدم.:(

meko

کاربر فعال
سلام
واسه طراحی اجزا و سیالات راهیان ارشد.قرمز و آبی داره؟کدوم کتابش مخصوص مکانیکه؟
بعد اینکه یه سری فصلها رو استادا سر کلاس درس ندادن و حذف کردن.یا کلا هیچی ازشون یادم نمیاد.خوندشونم خیلی وقت میگیره.شما رو همه اینا وقت میذارید؟ الان 3 هفتس دارم مقاومت و ریاضی2 میخونم ولی تموم نمیشه.زیاد هم مسلط نشدم.:(

سر فصلهای آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

مکانیک سیالات
خواص سیال – استاتیک سیالات – مباحث دینامیکی – آنالیز ابعادی و تشابه – جریان داخلی – جریان پتانسیل و لایه مرزی

ترمودینامیک
کار وحرارت – قانون اول- قانون دوم- آنتروپی – برگشت ناپذیری – سیکل های توان و تبرید – روابط ترمودینامیکی – مخلوط ها و محلول ها – واکنش های شیمیایی – تعادل شیمیایی – جریان داخل شیپوره ها
انتقال حرارت
مقدمه ای بر انتقال حرارت –هدایت حرارتی – هدایت یک بعدی و دایم – هدایت دو بعدی و دایم – هدایت غیر دایم – مقدمه ای بر جابجایی – جابجایی داخلی- جابجایی خارجی
جابجایی طبیعی – مبدل های حرارتی – مقدمه ای بر تشعشع-تشعشع بین سطوح

استاتیک
تجزیه نیرو به مولفه های آن در مختصات قایم دو بعدی و سه بعدی- برآیند نیروهای متقارب – برآیند نیروها به وسیله مولفه های آنها – تعادل نقطه مادی – گشتاور نیرو حول یک نقطه در مختصات دو بعدی و سه بعدی – تبدیل سیستم نیرو به یک نیرو و گشتاور – تعادل اجسام صلب – تعادل جسم تحت سه نیرو – قاب ها – خرپا –مرکز سطح – قضیه گلدن پایوس – دیاگرام نیروی برشی و گشتاور خمشی – ممان اینرسی – کار مجازی

مقاومتمصالح
تنش محوری – تغییر مکان محوری – کرنش- قانون هوک –کرنش حجمی –استوانه جدار نازک – پیچش – خمش – برش-تحلیل تنش –تغییر مکان تیرها – روش انرژی – کمانش ستون

طراحی اجزاء
تحلیل تنش – مواد نرم و ترد – تمرکز تنش – نظریه های شکست استاتیکی – نظریه خستگی – طراحی اتصالات رزوه ای و پرچی – طراحی اتصالات جوشی- طراحی فنرها – طراحی محور ها – یاتاقان های غلتشی – روانسازی و یاتاقان های لغزشی – طراحی چرخدنده های ساده و مارپیچ – چرخ دنده های مخروطی و حلزونی – کلاچ – ترمز – اجزای مکانیکی انعطاف پذیر

دینامیک
آشنایی با دینامیک – سینماتیک ذرات – سینتیک ذرات – سینتیک مجموه ذرات – سینماتیک اجسام صلب در صفحه و فضا – سینتیک اجسام صلب در صفحه و فضا

ارتعاشات
ارتعاشات آزاد – ارتعاشات واداشته هارمونیکی – ارتعاشات گذرا – سیستم ها با دو یا چند درجه آزادی – خواص سیستم های نوسانی –معادله لاگرانژ

دینامیکماشین
تعاریف و مقدمات- حرکت شناسی سازو کار های صفحه ای – درجه آزادی ساز و کارهای صفحه ای – مراکز آنی چرخش ساز و کارهای صفحه ای – سرعت شناسی با استفاده از مراکز آنی چرخش – سرعت شناسی و شتاب شناسی ساز و کارهای صفحه ای - ساز و کارهای صفحه ای معادل – نیرو شناسی ساز و کارهای صفحه ای – ترازمندی اجرام چرخان – ترازمندی اجرام آرو – چرخ لنگر – بادامک و پیرو – مجموعه چرخدنده های معمولی – مجموعه چرخدنده های خورشید صفحه‌ای – مجموعه چرخدنده های خورشید فضایی

کنترل
انواع مدلسازی – فضای حالت –تابع تبدیل – فرمول میسون – تحلیل پاسخ گذاری سیستم های درجه 1 و 2 – پایداری- معیار راوس هرویتس- نوع سیستم و خطای ماندگار – فیدبک و اثرات فیدبک – مکان هندسی ریشه ها- پایداری در حوزه فرکانس – معیار پایداری نایکوییست – دیاگرام بود – حد فاز و بهره – معیار پایداری بود – طراحی کنترل کننده

ریاضی عمومی
تابع – حد- پیوستگی- مشتق- کاربرد مشتق – دنباله و سری – انتگرال – کاربرد انتگرال – ماتریس – منحنی ها- رویه ها – حد و پیوستگی و مشتق پذیری توابع چند متغیره – جبر خطی – بهینه سازی توابع چند متغیره – میدان های برداری – انتگرال چند گانه – انتگرال منحنی الخط – انتگرال سطح – قضیه های انتگرال و کاربرد آن ها

ریاضی مهندسی
سری های فوریه – محاسبه سری ها با استفاده از سری فوریه – انتگرال گیری و مشتق گیری از سری فوریه – رابطه پارسوال – قضیه همگرایی- شرایط دیریکله – محاسبه ضریب فوریه بدون انتگرال گیری – انتگرال فوریه – محاسبه انتگرالهای معین با استفاده از انتگرال فوریه – تبدیل فوریه و خواص آن و کاربرد های تبدیل فوریه – اعداد مختلط – نگاشت – خواص حد و پیوستگی و مشتق تابع مختلط – توابع تحلیلی – معادلات ریمان – توابع هارمونیک – تابع تکین – بسط لران – معرفی قطب – نقطه ویژه اساسی- نقطه حذف شدنی- محاسبه مانده در نقاط تکین منفرد – محاسبه انتگرالهای مختلط – محاسبه انتگرال های معین با استفاده از انتگرال مختلط – معادلات دیفرانسیل با استفاده از مشتقات جزیی مرتبه اول –
معادلات دیفرانسیل با استفاده از مشتقات جزیی مرتبه دوم-
استاندارد سازی – تشخیص نوع دوم معادلات درجه دوم – حل دالامبر معادله موج – ل معادله موج و حرارت در مختصات دکارتی و قطبی – حل معادله لاپلاس در مختصات دکارتی و قطبی و کروی- حل معادله لاپلاس با استفاده از نگاشت همدیس - معادلات دیفرانسیل با استفاده از مشتقات جزیی با استفاده از سری های فوریه – تبدیل فوریه و تبدیل لاپلاس

معادلاتدیفرانسیل
معادلات دیفرانسیل معمولی - معادلات دیفرانسیل مرتبه اول – معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم و بالاتر – حل معادلات با استفاده از سری ها – دستگاه های معادلات دیفرانسیل خطی – تبدیل لاپلاس

peyman9999

عضو جدید
سر فصلهای آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

...
مرسی.خوب الان حداقل دو فصل کلی از هرکدوم این درسا رو اسمشون هم نشنیده بودم :smile: به نظرتون فقط رو چیزایی که زمان تحصیل خوندم کار کنم یا رو همه سرفصل ها وقت بذارم؟ شما همچین مشکلی ندارید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا