ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mm.caffee

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
من امسال به خاطر درسام و امتحانا نتونستم زیاد برای ارشد بخونم ولی با این وجود شبانه دانشگاه شاهرود قبول شدم . میخواستم بدونم به نظر شما همینو برم یا یک سال پشت کنکور بمونم ؟! (با توجه به اینکه امسال فارق التحصیلم و وقت خیلی بیشتری واسه درس خوندن دارم و مطمئنم میتونم تو یه دانشگاه خیلی بهتر قبول شم) .
به علاوه میخواستم بدونم سطح دانشگاه شاهرود چجوریه ؟ کلا دانشگاهش خوبه یا نه ؟ اگه کسی اونجا تحصیل کرده یا تحصیل میکنه ممنون میشم نظرشو در مورد این دانشگاه بگه .

سلام
بستگی داره هدف شما چیه
اگه هدفتون صرفا ارشد خوندنه و مساله مالیش واستون فرقی نمیکنه که همین الان برید و معطل نکنید ولی اگه دانشگاه و کیفیت بهتر و پروژه قویتر و پرستیژ بهتر مد نظرتون هست و بحث مالی هم مطرح و صد البته میتونید بخونید(مساله مهمی هست)، بمونید بهتره
البته اینو بر این مبنا میگم که میگید میتونید دانشگاه خیلی بهتر قبول بشید، مثلا رتبه زیر 700 بیارید.

peyman_mihankhah

عضو جدید
سلام. از اون دسته از داوطلبانی که تو رشته ساخت وتولید قبول شدن عاجزانه تقاضا دارم لطفا بگن چه منابعی رو نگاه کردند در ضمن لطفا درصداشون رو هم بگن؟؟؟؟

Amirhj

عضو جدید
سلام
بستگی داره هدف شما چیه
اگه هدفتون صرفا ارشد خوندنه و مساله مالیش واستون فرقی نمیکنه که همین الان برید و معطل نکنید ولی اگه دانشگاه و کیفیت بهتر و پروژه قویتر و پرستیژ بهتر مد نظرتون هست و بحث مالی هم مطرح و صد البته میتونید بخونید(مساله مهمی هست)، بمونید بهتره
البته اینو بر این مبنا میگم که میگید میتونید دانشگاه خیلی بهتر قبول بشید، مثلا رتبه زیر 700 بیارید.
منم با نظر شما موافقم صددر صد
دانشگاه شاهرود دانشگاه خوبیه الته نمیدونم شما ساکن شاهرودید یا نه جون معمولا به شبلنه ها خوابگاه نمیدن
اگر بحث سربازی نبود من قاطعانه به شما میگفتم سال بعد بخون اما الان با توجه نظر دوستمون خودتون باید تصمیم بگیرید.یک فاکتور دیگم داشتن کاره که بحث
هزینه رو تقریبا منتفی میکنه

M Engineer

عضو جدید
با سلام به دوستای عزیز
نیاز به کمک دارم
من ساکنه اهوازم و کارشناسی ارشد مکانیک تبدیل موسسه غیر انتفایی صنعتی فولاد فولادشهر قبول شدم. به نظرتون ارزش داره برم اصفهان یا ازاد اهواز بخونم بهتره؟ اعتبار مدرک موسسه غیرانتفایی پایین نیست؟ اسم دانشگاه رو هم یدک نداره!!!!!!!!!!!! کسی درباره موسسه صنعتی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیارم بزاره

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به دوستای عزیز
نیاز به کمک دارم
من ساکنه اهوازم و کارشناسی ارشد مکانیک تبدیل موسسه غیر انتفایی صنعتی فولاد فولادشهر قبول شدم. به نظرتون ارزش داره برم اصفهان یا ازاد اهواز بخونم بهتره؟ اعتبار مدرک موسسه غیرانتفایی پایین نیست؟ اسم دانشگاه رو هم یدک نداره!!!!!!!!!!!! کسی درباره موسسه صنعتی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیارم بزاره
نداره ولک!

Amirhj

عضو جدید
با سلام به دوستای عزیز
نیاز به کمک دارم
شما اگر غیر انتفاعی اهواز و ازاد میخواستید برید میشد روش بحث کرد ولی از اهواز پاشید برید اصفهان یک دانشگاه مثل ازاد بری اصلا معقول نیست
غیر انتفاعی شنیدم بالاتر از ازاده منتها با شرایط شما ازاد صد در صد بهتره 2 روز بیشتر سر کلاس نیستی بقیه روزو تو اصفهان میخوای جیکار کنی بعلاوه خوابگاه هم یحمل نمیدن البته اینا نظر منه

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
از کی تا حالا امیر کبیر قبول شدن جزو بد بختیاس؟:surprised:
تحقیق کردم دیدم بعضیا زیادی شلوغش کردن.به همه سختیاش میارزه.چون بهترینه تو ساخت ;)

بدون شک امیرکبیر حرف اول رو تو ساخت میزنه راجع به گرایشات دیگه زیاد اطلاعات ندارم ولی در مورد ساخت و تولید مطمئنم.اگه امسال تهران زودتر پرشده مطمئن باشید به خاطر سطح علمیش نیست فقط چون راحته و انگار دارید تو هتل 7 ستاره درس میخونید!!! من خودم پارسال تهران انتخاب 4 و5 ام بود چون واقعا تو ساخت و تولید حرفی برای گفتن نداره به نظرم دانشگاه تبریز و صنعتی اراک خیلی از تهران سرترن . چون اونجا مجبورید تو دو تا گرایش شکلدهی و متالورژی کار کنید. مثلا جوشکاری ماشینکاری تولید مخصوص سی ان سی و ... واقعا حرفی برای گفتن نداره.
موفق باشید

dianabole

عضو جدید
با سلام
من از شبانه تبدیل خواجه قبول شدم.احیانا از بچه های سایت کسی شرایط منو داشت و قصد هم خانه ای یا هم پانسیون شدن داشت تماس بگیره.
09351830947

peyman_mihankhah

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
از اون دسته از داوطلبانی که تو رشته ساخت وتولید قبول شدن عاجزانه تقاضا دارم لطفا بگن چه منابعی رو نگاه کردند در ضمن لطفا درصداشون رو هم بگن؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: meko

Masoud16ahm

عضو جدید
سلام مجدد
کسی دیگه ای نیست دانشگاه گیلان قبول شده باشه؟ یا قبلآ اونجا بوده باشه ؟
طراحی کاربردی اونجا قبول شدم.
هر اطلاعاتی اگه درباره استادا ، سخت گیریشون ، سوادشون و..... یا دانشگاه و خوابگاهاش دارید ممنون میشم کمک کنید.

kyokushin

عضو جدید
این ADSL مخابرات هم تو شرایط حساس قطع میشه. دقیقا یه ساعت قبل اعلام نتایج که قطع شد فهمیدم خبریه!
خب من از اول میگم

زبان 1%
ریاضی 24%
سیالات 55%
جامدات 34%
دینامیک 20%
356 تبدیل 443 طراحی
روزانه تبدیل انرژی تربیت مدرس قبول شدم. روزانه و شبانه تبدیل و طراحیه شریف و تهران و امیرکبیر و طراحی صنعت نفت رو بعلاوه 4 تا گرایش تبدیل علم و صنعت رو قبول نشدم.

آخرین ویرایش:

mm.caffee

عضو جدید
این ADSL مخابرات هم تو شرایط حساس قطع میشه. دقیقا یه ساعت قبل اعلام نتایج که قطع شد فهمیدم خبریه!
خب من از اول میگم

زبان 1%
ریاضی 24%
سیالات 55%
جامدات 34%
دینامیک 20%
356 تبدیل 443 طراحی
روزانه تبدیل انرژی تربیت مدرس قبول شدم. روزانه و شبانه تبدیل و طراحیه شریف و تهران و امیرکبیر و طراحی صنعت نفت رو بعلاوه 4 تا گرایش تبدیل علم و صنعت رو قبول نشدم.
البته این مدرس و علم و صنعت هر سال جاشون عوض میشه انگار. پارسال که فک کنم دور دوره مدرس بود.

انشاا... میری و موفق میشی;)

maysam_n2005

کاربر فعال
برین دانشگاتون درس بخونید:Dرزومه جمع کنید دانشگاه سطح 10 هم باشید زومه قوی نداشته باشید یه دانشجوی دانشگاه آزاد با رزومه قوی از یه دانشجوی سطح 1 بی رزومه قوی سطحش بالاتره;)رزومه جمع کنید .

mostafa70

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
از اون دسته از داوطلبانی که تو رشته ساخت وتولید قبول شدن عاجزانه تقاضا دارم لطفا بگن چه منابعی رو نگاه کردند در ضمن لطفا درصداشون رو هم بگن؟؟؟؟

دوست من 2 دقیقه وقت اضافه آورد و ساخت رو شانسی زد. درصدش شد 25 و رتبه ش شد 40! البته رتبه تبدیلش شد 210
می خوای ازش بپرسم چه منابعی رو واسه ساخت خونده؟؟؟! :smile:

آخرین ویرایش:

mostafa70

عضو جدید
آقا این چه وضعشه!!!!!
صنعتی اصفهان واسه پیش پرداخت ثبت نام نوبت دوم اومده پول کل ترم رو گذاشته: 25000000 ریال!!
آخه نامردا تا پارسال هرکی نوبت دوم قبول میشد یه 500 تومن پیش پرداخت میداد تقریبا یه میلیون هم وام بش میدادن و بقیه رو هم بعدش میداد (حداقل علم و صنعت اینجوری بود)
به ما که رسید اینجوری شد!!!!!!

بچه های شبانه بیان بگن ببینم پیش پرداخت بقیه دانشگاه ها هم مث اصفهانه؟

روحانی مچکر نیستم!

Hooladi

عضو جدید
آقا این چه وضعشه!!!!!
صنعتی اصفهان واسه پیش پرداخت ثبت نام نوبت دوم اومده پول کل ترم رو گذاشته: 25000000 ریال!!
آخه نامردا تا پارسال هرکی نوبت دوم قبول میشد یه 500 تومن پیش پرداخت میداد تقریبا یه میلیون هم وام بش میدادن و بقیه رو هم بعدش میداد (حداقل علم و صنعت اینجوری بود)

روحانی مچکر نیستم!

جدی؟:surprised:

mostafa70

عضو جدید

اگه باور نمی کنی می تونم از صفحه ثبت نام اینترنتی یه عکس بگیرم اینجا آپلود کنم! اولش فکر کردم 250 تومنه و زدم که پرداخت کنه که گفت موجودی کافی نیست! بعد نیگا کردم دیدم بعععععله یه صفر کم دیدم. زنگ زدم امور مالی گفت بله قانون جدیده!!!!!

mm.caffee

عضو جدید
آقا این چه وضعشه!!!!!

روحانی مچکر نیستم!

2.5 میلیون تومن؟!؟!؟
یا امام حسین!!
این که تا پارسال برای دانشگاه های تاپ 1.6 تا 1.7 میلیون بود!!
مگه دانشگاه آزاده؟!
تازه دانشگاه آزاد هم اینقدر رو نمیگه باید اول بسم ا... واریز کنی!!!
با وزارت علوم تماس بگیر ببین چی میگن

hsdanesh

عضو جدید
خب من از اول میگم

زبان 1%
ریاضی 24%
سیالات 55%
جامدات 34%
دینامیک 20%
356 تبدیل 443 طراحی

تبریک میگم موفق باشید :gol::smile:

mm.caffee

عضو جدید
اگه باور نمی کنی می تونم از صفحه ثبت نام اینترنتی یه عکس بگیرم اینجا آپلود کنم! اولش فکر کردم 250 تومنه و زدم که پرداخت کنه که گفت موجودی کافی نیست! بعد نیگا کردم دیدم بعععععله یه صفر کم دیدم. زنگ زدم امور مالی گفت بله قانون جدیده!!!!!

اینا دارن پول الکی میگیرن
این مبلغ رسمی اعلام شده هست که صنعتی اصفهان هم جزءشه

http://www.phdazmoon.net/شهریه-ارشد-شبانه-university-تهران-شهریه-شریف.html

با 9 واحد ترم اول میشه 1580 و با 12 واحد میشه 1940
تازه مطمئنا 9 واحد میدن
زنگ بزن وزارت علوم یا اگه کسی رو داری تهران بگو بره حضوری اگه تلفنی به نتیجه نرسیدی

*انگار این مال پارساله! لامصبا خیلی گرون کردن. 20%*

آخرین ویرایش:

mostafa70

عضو جدید
2.5 میلیون تومن؟!؟!؟
یا امام حسین!!
این که تا پارسال برای دانشگاه های تاپ 1.6 تا 1.7 میلیون بود!!
مگه دانشگاه آزاده؟!
تازه دانشگاه آزاد هم اینقدر رو نمیگه باید اول بسم ا... واریز کنی!!!
با وزارت علوم تماس بگیر ببین چی میگن

سازمان سنجش حداکثر شهریه ثابت رو 625 زده و هر واحد 150 تومن. به عبارتی میشه 12.5 واحد واسه ترم اول! ولی آخه همون اول که نباید این قیمت رو بکنن تو پاچه مون. لااقل آسته آسته!!!!

mm.caffee

عضو جدید
سازمان سنجش حداکثر شهریه ثابت رو 625 زده و هر واحد 150 تومن. به عبارتی میشه 12.5 واحد واسه ترم اول! ولی آخه همون اول که نباید این قیمت رو بکنن تو پاچه مون. لااقل آسته آسته!!!!

اوه اوه!!
البته اینو جاهای دیگه هم میگفتن ولی میشد با صحبت کردن حلش کرد
به نظرم با همون وزارت علوم پیگیری کن

mostafa70

عضو جدید
اینا دارن پول الکی میگیرن
این مبلغ رسمی اعلام شده هست که صنعتی اصفهان هم جزءشه

http://www.phdazmoon.net/%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%87-university-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81.html

با 9 واحد ترم اول میشه 1580 و با 12 واحد میشه 1940
تازه مطمئنا 9 واحد میدن
زنگ بزن وزارت علوم یا اگه کسی رو داری تهران بگو بره حضوری اگه تلفنی به نتیجه نرسیدی

این جدول واسه سال 92 نه 93
تو دفترچه امسال 25٪ قیمت ها بیشتر شده

Hooladi

عضو جدید
من چرا هرکاری میکنم نمیتونم وارد سیستم گلستان مالک اشتر بشم؟:cry:

hsdanesh

عضو جدید
اونایی که روزانه هستن واسه دورس جبرانی باید پول بدن؟ جالبه الان اطلاعیه دانشگاه صنعتی سهند رو میخوندم نوشته روزانه و شبانه ها واسه دروس جبرانی هر واحد 100 هزار تومن باید واریز کنند!

Amirhj

عضو جدید
آقا این چه وضعشه!!!!!

روحانی مچکر نیستم!
اگر واقعیت داشته باشه واقعا ظلمه .شما کاش بیشتر تحقیق میکردی .الانم میخوا خین تو پاچت کنن.پول نریز .برو پیگیری کن بگو ندارم .مثلا خیر سرشون دارن یک دانشجوی خوب میگیرنااااااااااااااا
روحانی دوست داریم اساسییییییییییییی

Amirhj

عضو جدید
اونایی که روزانه هستن واسه دورس جبرانی باید پول بدن؟ جالبه الان اطلاعیه دانشگاه صنعتی سهند رو میخوندم نوشته روزانه و شبانه ها واسه دروس جبرانی هر واحد 100 هزار تومن باید واریز کنند!
یحتمل ید اینطوریه باشه البته با صحبت با مدیر گروه میشه بعضی از جبرانی ها رو حذف کرد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا