ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Reyhan2667

عضو جدید
سلام دوستان
تو فایل اصلاحیه نوشته کد رشته 20489 دارای گرایش دینامیک و کنترل هست، من بنا بر همین این کد رشته رو گذاشتم تو اولویت
اما الان متوجه شدم نوشته شکل دهی
الان چیکار باید کرد؟
فایلشم آپلود کردم،
یعنی چی آخه

تو فایل اصلاحیه ضریب گرایش رو هم به اشتباه برای این کد زده بودن 3 و از اونجا که شبانه فرآیند بود مشخص بود که این کد باید روزانش باشه

شما میتونی تا قبل از بیستم مرداد حضوری با مدارک ثبت نامی و شناسنامه و ... بری سازمان سنجش و درستش کنی
البته قبلش حتما با سازمان سنجش هماهنگ کن تلفنی

Reyhan2667

عضو جدید
خب من اینو نمیدونستم ! اینجوری منطقی تره . بقول فرنگیا My Apologies !!

خواهش میشه دوست عزیز
من هنوز هم معتقدم تو کنترل صنعتی بهتره
و اگه شیراز قبول شم بی شک میرم تو ضمینه ی جامدات

در شیراز و صنعتی مثل همن تقریبا
و باید سلیقه رو واسه انتخابشون در نظر گرفت

1mobin1

عضو جدید
تو فایل اصلاحیه ضریب گرایش رو هم به اشتباه برای این کد زده بودن 3 و از اونجا که شبانه فرآیند بود مشخص بود که این کد باید روزانش باشه

شما میتونی تا قبل از بیستم مرداد حضوری با مدارک ثبت نامی و شناسنامه و ... بری سازمان سنجش و درستش کنی
البته قبلش حتما با سازمان سنجش هماهنگ کن تلفنی

نمیتونم، سر کارم هستم
راه دیگه ای نداره؟

Abolfazl6776

عضو جدید
بچه های با سابقه یه سوال داشتم ازتون ، اگه من تو ازمون ارشد امسال میانگین درصدامم 40 باشه واسه ریاضی و جامدات و دینامیک ، سیالاتم 60 بزنم ، چه رتبه ای میارم ، شانس قبولی تو کجا رو دارم.
واسه حذف بعضی درسا میخوام چون من واقعا به اون شعار قدیمیه گاج معتقدم خخخخخخخخ

ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like
واکنش ها: meko

87682111

عضو جدید
بچه های با سابقه یه سوال داشتم ازتون ، اگه من تو ازمون ارشد امسال میانگین درصدامم 40 باشه واسه ریاضی و جامدات و دینامیک ، سیالاتم 60 بزنم ، چه رتبه ای میارم ، شانس قبولی تو کجا رو دارم.

ممنون میشم راهنمایی کنید

با این درصد رتبه زیر 200 میشه قطعا...

mm.caffee

عضو جدید

ممنون میشم راهنمایی کنید

طبق درصدایی که من میدونم زیر 100 هم میتونی بشی!!

edram

عضو جدید

ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست من کنکور 3 سال اخیر ثابت کرده که هیچ بخشی رو نباید حذف کرد!!!!!!!!!!!

Abolfazl6776

عضو جدید
دوست من کنکور 3 سال اخیر ثابت کرده که هیچ بخشی رو نباید حذف کرد!!!!!!!!!!!

خب چاره ای نیست ، تجربه من تو کنکور سراسری بهم ثابت کرد که اگه یه بخش خاصی که راحت تره و سوال قطعی میاد فووول کنی خیلی خیلی ارزشش بیشتر از خوندن کل دروسه
الانم بیشتر مشکلم سر ریاضی 1و2 و درسایی مثل اجزا و ارتعاشاته که حجمشون واقعا بالاست ، مخصوصا ریاضی ها که با دیدن سوالات 93 واقعا شک دارم بتونم ریاضی 1 و 2 بزنم ، از طرفی تو مهندسی واقعا قوی هستم و معادلات به نظرم اگه وقت ریاضی 1و2 رو روش بذارم راحت بشه سوالاتش رو حل کرد.
نهایتا انالیز کنم یکی دو مطلب از ریاضی 1 و2 که تست همیشگی هست و سوالاش راحتن بخونم

لطفا راهنمایی کنید و بگید با این سبک ریاضی خوندن موافقید یا مخالف ؟؟ چرا؟؟

باتشکر

آخرین ویرایش:

1mobin1

عضو جدید
خب چاره ای نیست ، تجربه من تو کنکور سراسری بهم ثابت کرد که اگه یه بخش خاصی که راحت تره و سوال قطعی میاد فووول کنی خیلی خیلی ارزشش بیشتر از خوندن کل دروسه
الانم بیشتر مشکلم سر ریاضی 1و2 و درسایی مثل اجزا و ارتعاشاته که حجمشون واقعا بالاست ، مخصوصا ریاضی ها که با دیدن سوالات 93 واقعا شک دارم بتونم ریاضی 1 و 2 بزنم ، از طرفی تو مهندسی واقعا قوی هستم و معادلات به نظرم اگه وقت ریاضی 1و2 رو روش بذارم راحت بشه سوالاتش رو حل کرد.
نهایتا انالیز کنم یکی دو مطلب از ریاضی 1 و2 که تست همیشگی هست و سوالاش راحتن بخونم

لطفا راهنمایی کنید و بگید با این سبک ریاضی خوندن موافقید یا مخالف ؟؟ چرا؟؟

باتشکر

با تغییر مقطع آزمون درجه آشوب هم تغییر میکنه (!!! تکبیر!!!) :biggrin: چون آزمون کنکور دقیقا" از روی سیلابل میاد
آزمون ارشد با انحراف معیار 50% و اونطوری که شنیدم از دوستان داوطلب دکتری،
، کنکور دکتری دقیقا" منطبق بر تئوری آشوب هست!!! اصلا" معلوم نیست چی به چیه کلا" اونی که اصـــــلا" نخونده بود و استاد سریال دیدن بوود تو دانشگاه آورده 10!!!! و مابقی 600+ کلا معلوم نیست چی به چیه از کجا میاد
شاگرد اول هم قربونش برم کلا مجاز نبید :)
بخاطر شاگرد اولی در تلاش هست!!!!

engineer0529

عضو جدید
تو کارشناسی ارشد اصلا نمیشه بخشی رو حذف کرد.باید همه رو خوند.چون زیاد حساب کتاب نداره.میبینی چندسال از یه موضوع سوال نیومده بعد یکباره 3-4تاسوال از اون بخش میاد یا برعکس همیشه سوال می اومده ولی به یکباره یه سوال هم از اون بخش نمی دن.مثلا من خودم امسال بخش اصطکاک و... استاتیک روتقریبا ترکوندم اما یه سوالم ازش نیومد!در صورتی که هرسال سوال می اومد.کلا ارشد مشخص نمی کنه.اگه جامدات امسال مثل پارسال بودمن درصدم خیلی بالاتر می رفت.

آخرین ویرایش:

edram

عضو جدید
تو کارشناسی ارشد اصلا نمیشه بخشی رو حذف کرد.باید همه رو خوند.چون زیاد حساب کتاب نداره.میبینی چندسال از یه موضوع سوال نیومده بعد یکباره 3-4تاسوال از اون بخش میاد یا برعکس همیشه سوال می اومده ولی به یکباره یه سوال هم از اون بخش نمی دن.مثلا من خودم امسال بخش اصطکاک و... استاتیک روتقریبا ترکوندم اما یه سوالم ازش نیومد!در صورتی که هرسال سوال می اومد.کلا ارشد مشخص نمی کنه.اگه جامدات امسال مثل پارسال بودمن درصدم خیلی بالاتر می رفت.
100% تایید میشه. حذف کردن یک بخش ممکنه 700 نفر تو ررتبت اختلاف بندازه!!!!!!!!!!!!!!
از طرفی متاسفانه سرفصل رشته مکانیک از تمامی رشته ها بیشتره. به عنوان مثال 2 برابر عمرانه!!!!!!!!!!!!
ولی چاره ای نیست. حداقل بایستی 7 ماه وقت گذاشت.

mohammad_444_0o

عضو جدید
سلام بچه ها
من برای کنکور 93، آزمون های پارسه شرکت می کردم
پاسخ نامه هاش رو برای دوستم می خوام
خودم گم کردم
کسی داره؟؟؟

آقا من میخوام تابستون یکی دو تا از دروس ارشد رو بخونم (طراحی کاربردی) بنظرتون از کدوم کتابا شروع کنم ؟؟ البته هنوز نتونستم تصمیم بگیرم کنترل میخوام ادامه بدم یا مکانیک جامدات .

edram

عضو جدید
آقا من میخوام تابستون یکی دو تا از دروس ارشد رو بخونم (طراحی کاربردی) بنظرتون از کدوم کتابا شروع کنم ؟؟ البته هنوز نتونستم تصمیم بگیرم کنترل میخوام ادامه بدم یا مکانیک جامدات .
فقط ریاضی عمپمی مهندسی و معادلات رو بخون برای تابستان!!!

nafas..

عضو جدید
سلام
ببین چه درسای نیاز به تحلیل و خوندن زیاد داری
دروسی مثه ریاضی و ارتعاشات نیاز دارن وقت بزاری
اما دینامیک هرچی وقت بزاری سوالای میدن که حلش به این سادگی به ذهنت نمیره
پس کنارش بزاری و رو درس ارتعاشات سرمایه گذاری بکنی بهتره.

nafas..

عضو جدید
من فکر کردم کنکور ارشد میخوای شرکت کنی:smile:

edram

عضو جدید
با سلام
دوستان به نظرتون برای تبدیل انرژی در تابستان روی چه نرم افزارها و برنامه نویسی هایی سرمایه گذاری کنم؟!
با تشکر

mohsen-ta

عضو جدید
با سلام
دوستان به نظرتون برای تبدیل انرژی در تابستان روی چه نرم افزارها و برنامه نویسی هایی سرمایه گذاری کنم؟!
با تشکر
سلام
برنامه نویسی فقط MATLAB ولی در محاسبات سنگین، سرعت اجرای کندی داره و به طور معمول از
FORTRAN استفاده میشه.

mohammadbah

عضو جدید
مکاترونیک شریف رو احتمالش ضعیفه بیاری.
من سه نفر رو میشناسم با رتبه های 12و52و90 مکاترونیک شریف زدن انتخاب اول.
امیرکبیر رو راحت میاری

edram

عضو جدید
دوستان با رتبه 400 مهندسی پزشکی میشه روزانه علم و صنعت رو اورد؟
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا