ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

meca

عضو جدید
آقا تو رو خدا یکی جواب بده:w00::w00::w00::w00:

آهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

870 طراحی کابردی
کجا قبول میشه
آهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

1mobin1

عضو جدید
هزینه ماهانه پانسیون در تهران برای دانشجویانی که احتمالا در مقطع ارشد در تهران پذیرفته میشن اما خوابگاه بهشون تعلق نمیگیره :
به نظرم بد نیست دوستان شهرستانی قبل انتخاب رشته یک برآوردی از هزینه ها داشته باشن.

هزینه پانسیون تهران
مفید ترین پست این تاپیک بودش ;)
با 511 طراحی و 546 تبدیل بهترین شبانه که میارم چی میتونه باشه؟

meca

عضو جدید

870 طراحی کابردی
کجا قبول میشه

بچه ها جواب نمیدین؟

max2007

عضو جدید
سلام دوستان.راجع به گرایشای خاص تحقیق کردم.چیزی تا الان دسگیرم شده مینویسم.
از دانشگا های شیراز و شریف و اصفهان.
فقط در صورتی برین که مکانیک موفق نبودین و میخواین تغییر رشته بدین.
بازار کار برای تبدیل و طراحی خوبه ولی برای این رشته ها بازاری نیست فقط امیده.شیراز میگفت امید دارم مسئله هسته ای عادی سازی بشه وضعیت کاریمون خوب شه.اصفهان میگفت انرژی فرصت شغلی براش نیس سیستم بهتره.شریف میگفت بعد سونامی ژاپن همه دارن تعطیل میکنن نیروگا ها رو و مذاکرات جدیدم بازار کار امنیتی قبلی برا هسته ای رو عملا از بین برده پس انرژی بهتره.
بازم بیشتر پرس و جو کنید.

آخرین ویرایش:

ami68

عضو جدید
سلام
شبانه خواجه نصیر بهتره یا روزانه علم وصنعت /چون در مورد غلم وصنعت خوب نشنیدم

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز

870 طراحی کابردی
کجا قبول میشه

توی تهران فقط بهشتی شانس داری.شب اصفهان رو هم احتمال زیاد میاری و البته باقی شهرها روز

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شبانه خواجه نصیر بهتره یا روزانه علم وصنعت /چون در مورد غلم وصنعت خوب نشنیدم

؟؟؟؟؟!!!! کسی که روز علموص رو بیاره روز خواجه هم میاره.من خواجه رو پیشنهاد میکنم اگه تبدیل یا کنترل بخوای بخونی

H4D1

عضو جدید
آقا تبدیل عباسپور یا بابل؟!! واسه یه خانم که ساکن ماندران هست و لیسانس بابل بوده بنظرتون کدوم بهتره؟!
و اینکه شرایط خوابگاه چطوره؟آخه تو دفترچه نوشته به هیچ وجه خوابگاه نمیدن حتی به دخترا!
من عباسپور بودم کارشناسی
بهتره نیاد
اساتید صنعتی هستن فوق العاده

H4D1

عضو جدید
سلام دوستان
1060 تبدیل شدم!!!!!!!
شهید بهشتی(عباسپور سابق) بودم با معدل 15.20
1- تبدیل کجا میشه قبول شد به نظرتون؟
2- سیستم انرژی تهران بهتره یا تبدیل شهرستان ؟
3- دانشگاه تربیت دبیر رجایی چجوریاس؟کسی میشناسه؟
ممنون

moha.ghafari

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما با رتبه 845 طراحی و 960 تبدیل چمران اهواز روزانه قبول میشم چون من شاغلم فقط این دانشگاه رو میتونم برم برام فرقی هم نمکنه کدومشون
مرسی از راهنماییتون

Sharzeheeali

عضو جدید
هیات علمیش خیلی خوبه،استادای بخش سیالاتش پوست میکنن ولی!5تا استاد تمام داره...به نطرم طراحیش بهتره
اگه از لحاظ امکانات بخای نگاه کنی صنعتی اصفهان فک کنم بهتره یکم ولی هیات علمی شیراز بهترن
شما ترمو2 با دکتر ابوعلی و انتقال حرارت با دکتر جعفرپور چند شدین؟

somie

عضو جدید
سلام دوستان من تازه واردم
:redface:
به نظرتون با رتبه 2200 سیالات روزانه کجا امکان قبولی هست؟؟

mostafa70

عضو جدید
سلام خوبین ؟؟
شما می دونید با2200 سیالات کجا روزانه میگیره؟؟؟اصلا داریم؟؟
والا فکر کنم زنجان بیاری!!!
توی پست http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/433415-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-93?p=7592817&viewfull=1#post7592817 یه فایل اکسل گذاشتم واسه فکر کنم 3 سال پیش
خیلی جامعه. از رو اون می تونی تخمین بزنی

elham.mech

عضو جدید
ریاضی 25 ، سیال 36 ، جامد 35 ، دینام 20
تبدیل 630
طراحی 592
و بین تبدیل و طراحی تبریز به شدت در تردید می باشم! :confused::D

87682111

عضو جدید
شیراز تا اونجایی که می دونم تبدیلش زودتر پر میشه. حداکثر تا 470-480

moha.ghafari

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما با رتبه 845 طراحی و 960 تبدیل چمران اهواز روزانه قبول میشم چون من شاغلم فقط این دانشگاه رو میتونم برم برام فرقی هم نمکنه کدومشون
مرسی از راهنماییتون

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مرسی از راهنماییتون
جفتشون رو میاری

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا