ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kyokushin

عضو جدید
شما که همه آنلاینید یه چیزی بگید تاپیک ارشد93 صفحاتش زیاد بشه فک کنم ارشد 92 950 تا صفحه داشت. نتایج رو پارسال همون روزی که قرار بود اعلام بشه دادن ساعت حدود 11. امروز منتظر نباشید.
کیا قراره با من تو یه دانشگاه باشن؟:w32:

Hooladi

عضو جدید
نهایتا تا 8 شب میاد ان شالله 4 بعیده پارسال ساعت 7 و خرده ای شب اومد
دیگه تمومه یا میمیریم یا زنده میمانیم

مهندس هممون قبولیم شک نکن
من 4 سال پیش روزانه خواجه نصیر قبول شدم و نتونستم برم و یک سال محروم شدم . بعدش دانشگاه تهران قبول شدم و نتونستم برم ( البته هدفم خواجه نصیر بود) امسال دیگه میتونم برم و میدونم قبولم .شمام قبولی صد در صد ;)

engineer0529

عضو جدید
دوستان بیاین نتایج که اومد هممون کارنامه خودمون رو بذاریم.به درد 94 ای ها می خوره.انشالله که هیچ کدوممون 94 ای نباشیم.همین93 پروندمون بسته شه.

Amirhj

عضو جدید
من 4 سال پیش روزانه خواجه نصیر قبول شدم و نتونستم برم و یک سال محروم شدم . بعدش دانشگاه تهران قبول شدم و نتونستم برم ( البته هدفم خواجه نصیر بود) امسال دیگه میتونم برم و میدونم قبولم .شمام قبولی صد در صد ;)
انشالهه منم 2 سال شل گرفتم امسالم سفت گرفتم ولی دریغ از شانس که امسال بر خلاف پارسال که سوالا گلابی بودن سخت بودن و ساده شک دار .حالا که شما امید واری منم امیدوارم همه قبولیم

engineer0529

عضو جدید
انشالهه منم 2 سال شل گرفتم امسالم سفت گرفتم ولی دریغ از شانس که امسال بر خلاف پارسال که سوالا گلابی بودن سخت بودن و ساده شک دار .حالا که شما امید واری منم امیدوارم همه قبولیم
واقعا سوالای امسال با پارسال قابل مقایسه نبود.به نظر من جامدات خیلی سخت تر بود.هرچند که خیلیا درمورد جامدات چنین نظری ندارن.

Amirhj

عضو جدید
دوستان بیاین نتایج که اومد هممون کارنامه خودمون رو بذاریم.به درد 94 ای ها می خوره.انشالله که هیچ کدوممون 94 ای نباشیم.همین93 پروندمون بسته شه.
واقعا اگه بجه ها این کارو کنن خیلی خوب میشه من دیگه خسته شدم از دست کارای سنجش بابا ی امار اطلاعات بدرد بخور نمیذاره داوطلبا ازش استفاده کنن

engineer0529

عضو جدید
واقعا اگه بجه ها این کارو کنن خیلی خوب میشه من دیگه خسته شدم از دست کارای سنجش بابا ی امار اطلاعات بدرد بخور نمیذاره داوطلبا ازش استفاده کنن

من خودم حاضرم اطلاعات همه کارنامه رو جمع آوری کنم وبه صورت یه فایل اکسل آپلود کنم.

Amirhj

عضو جدید
من خودم حاضرم اطلاعات همه کارنامه رو جمع آوری کنم وبه صورت یه فایل اکسل آپلود کنم.
البته من نمیدونم اینجا چند نفر حاضر به همکاریی ان ولی اگه بشه این کارو کرد و بان اطالاعاتی رو 30تا حداقل برای شروع ایجاد کرد میتونه خیلی خوب باشه

engineer0529

عضو جدید
با توجه به اینکه اینجا افراد هم دیگه رو نمی شناسن وهویت ها محفوظ هست،بنابراین به نظر نمیاد که قرار دادن کارنامه بدون مشخصات فردی مساله ی خیلی خاصی باشه.من خودم که با کمال میل این کار رو انجام می دم.امیدوارم دیگران هم استقبال کنن.

Amirhj

عضو جدید
حسین توکلی در گفت‌وگو با فارس:
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد فردا اعلام می‌شود
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۳، فردا ـ دوشنبه ـ منتشر می‌شود و داوطلبان از چهارشنبه باید انتخاب رشته را آغاز کنند.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 فردا دوشنبه 22 اردیبهشت‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.وی افزود: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شوند می‌توانند با مطالعه دقیق فرم راهنمای انتخاب رشته که در روز دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد از روز چهارشنبه 24 اردیبهشت‌ماه برای انتخاب رشته اقدام کنند.توکلی ادامه داد: داوطلبان تا روز یکشنبه 28 اردیبهشت‌ماه فرصت دارند تا 100 کدرشته تحصیلی از میان کدرشته مجاز یا کدرشته‌های مجاز انتخاب کنند.انتهای پیام/- See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930220001276#sthash.l8JvLdL6.dpuf

Masoud16ahm

عضو جدید
شما که همه آنلاینید یه چیزی بگید تاپیک ارشد93 صفحاتش زیاد بشه فک کنم ارشد 92 950 تا صفحه داشت. نتایج رو پارسال همون روزی که قرار بود اعلام بشه دادن ساعت حدود 11. امروز منتظر نباشید.

اونا درسخون نبودن میومدن اینجا صحبت میکردن
شانس ما امسال همه درسخون ، دیگه وقت نداشتن بیان اینجا :(

Hooladi

عضو جدید
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۳، فردا ـ دوشنبه ـ منتشر می‌شود و داوطلبان از چهارشنبه باید انتخاب رشته را آغاز کنند.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 فردا دوشنبه 22 اردیبهشت‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.وی افزود: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شوند می‌توانند با مطالعه دقیق فرم راهنمای انتخاب رشته که در روز دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد از روز چهارشنبه 24 اردیبهشت‌ماه برای انتخاب رشته اقدام کنند.توکلی ادامه داد: داوطلبان تا روز یکشنبه 28 اردیبهشت‌ماه فرصت دارند تا 100 کدرشته تحصیلی از میان کدرشته مجاز یا کدرشته‌های مجاز انتخاب کنند.انتهای پیام/- See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930220001276#sthash.l8JvLdL6.dpuf

dislike

Masoud16ahm

عضو جدید
دوستان من اگه رتبه ام طوری باشه که بشه یه ذره روش حساب کرذ :)razz:) میخوام یه وبلاگ بزنم به 94 ی ها کمک کنم و اطلاعات و تجربه های به درد بخور رو در اختیارشون قرار بدم اگه کسی میخواد همکاری کنه بگه تا با هم اوکیش کنیم;)

Amirhj

عضو جدید
اینو که گفت فردا یعنی امروز هیج خبری نیست

Amirhj

عضو جدید
دوستان من اگه رتبه ام طوری باشه که بشه یه ذره روش حساب کرذ :)razz:) میخوام یه وبلاگ بزنم به 94 ی ها کمک کنم و اطلاعات و تجربه های به درد بخور رو در اختیارشون قرار بدم اگه کسی میخواد همکاری کنه بگه تا با هم اوکیش کنیم;)
همین سایت برای خدمت رسانی کفایت میکنه

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
به نظر من شبانه خیلی خوبه واسه ارشد!
اولا که یک دانشگاه خیلی بهتر میتونی درس بخونی واسه دکترا کارت خیلی راحت تر هست.
دوم این که هر ترم 1 میلیون وام شهریه میدن (شاید سال بعد بیشتر بشه)، که بعد از سریازی یا فراغتت (از ارشد یا دکترا) پرداخت میکنید! که با این توررم، وام بدون بهره واقعا بعد از 3-4 سال اصلا پول زیادی به نظر نمیاد مثلا من شهریه این ترمم حدودا 300 تومن شد!
سوم مدرک آزاده و هیچ تعهدی نداری! و بعد از فراغتت با پرداخت 4 میلیون وامی که گرفتی راحت میتونی مدرکتو ترجمه کنی و هرجا که خواستی بری! حالا شما ببینید آزاد کردن یک مدرک روزانه چقدر هزینه بر هست!!!

هزینه ارشدشبانه درکل چقدر میشه؟شهریه این ترمتون 300شد یعنی چی؟

saba_tanhatarin

عضو جدید

به نظر منم بهترین دانشگاه بعد از شریفو تهرانو امیرکبیر، خواجه نصیره واقعا نمیدونم با اساتید تربیت مدرس و علم و صنعت سرو کار داشتید یا نه! واقعا بد برخورد میکنن با دانشجو و واقعا معدلها نسبت به این 3 دانشگاه پایین هست....

siavash.ma

عضو
هزینه ارشدشبانه درکل چقدر میشه؟شهریه این ترمتون 300شد یعنی چی؟
اگر وام نگیرید ترمی حدود 1.5 میلیون
با یک میلیون وامی که قبل از شروع ترم بهم داده بودن این ترم برای ثبت نام 300 تومن دادم تازه میتونستم تا اخر ترم برای دادن این 300 تومن زمان بگیرم! کلا" دانشگاه سراسری شبانه قابل قیاس با آزاد نیست

اینو قبل از اومدن نتایج خواستم بگم که از بابت شبانه یا روزانه شدن زیاد نگران نباشید چون شبانم اگر شهر خودت باشی خوبیای خودشو داره

در مورد خوابگاه شبانم باید بگم اگر شهرتون از شهرای بزرگ دور هست بهتر هست که شبانه نباشید. چون خوابگاه گرونه تهران ماهی 150-170 هست (در حالی که برای روزانه ها ترمی 170) و خوابگاه های خودگردان هم ماهی 300 تومن هزینه داره.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اگر وام نگیرید ترمی حدود 1.5 میلیون
با یک میلیون وامی که قبل از شروع ترم بهم داده بودن این ترم برای ثبت نام 300 تومن دادم تازه میتونستم تا اخر ترم برای دادن این 300 تومن زمان بگیرم! کلا" دانشگاه سراسری شبانه قابل قیاس با آزاد نیست

اینو قبل از اومدن نتایج خواستم بگم که از بابت شبانه یا روزانه شدن زیاد نگران نباشید چون شبانم اگر شهر خودت باشی خوبیای خودشو داره

در مورد خوابگاه شبانم باید بگم اگر شهرتون از شهرای بزرگ دور هست بهتر هست که شبانه نباشید. چون خوابگاه گرونه تهران ماهی 150-170 هست (در حالی که برای روزانه ها ترمی 170) و خوابگاه های خودگردان هم ماهی 300 تومن هزینه داره.

اگه تصمیم گرفتم شبانه برم بازم سوال دارم ازتون ولی فعلا که نتایج نیومده...

airp

عضو جدید
من بعداز 10 سال که از فارق التحصیلیم میگذشت امسال برای بار اول شرکت کردم.خب سخت بود که بعد 10 سال بشینی درس بخونی.متاسفانه نتیجه خوبی هم نداشت
2400

از ما که گذشت و باید بریم دنبال کارمون.اینم درصدهای من واسه دوستانی که سال بعد شرکت میکنن
ریاضی 5
سیالات 25
جامدات 26.32
دینامیک 25
و یه معدل کم 13 و خورده ای
واسه همه شماها ارزویی موفقیت دارم.ایشالا همه قبول بشید و هم توی درس و هم توی زندگی موفق باشید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا