ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با درصدای زیر مهندسی هسته ای شهید بهشتی قبول میشم و رتبه تبدیل من چند میشه؟

زبان 20
ریاضی 30
سیالات 33
جامدات 10
دینامیک 0

احتمالاً حدود 1400 تا 1800. متاسفانه درباره این رشته اطلاعی ندارم. البته این رشته های نانو و هسته ای رو معمولاً عده کمی میرن. فکر می کنم شانسش هست ولی به هیچ عنوان مطمئن نیستم.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداکنه.من می ترسم با این درصدا در حدود 1700-1800 بشم.:cry:جواب کنکور خیلی دیر میاد.تا اون موقع واقعا آدم نمی دونه باید چی کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه وقتی میاد هم بحث انتخاب رشته !!!!!!!!!!!!!!وای خدای من!

آروم باش، مشورت کن و فقط انتخاب کن. همین.

hsdanesh

عضو جدید

yashar500

عضو جدید
دوست من پارسال با درصدهای پایینتر از شما 670 شد، شما هم زیر 700 میشید اگه شرایط مثل پارسال باشه
یه چیزی که احساس میکنم رتبمو نسبت به اون کسایی که حتی میانگین درصد های بالاتر از من زدن شاید بالا ببره اینه که نسبتا متعادله ماله من یعنی هیچ درسی رو سفید نذاشتم یا درصد خیلی پایین 2و 5و 7و.... ندارم

mehdin1

عضو جدید
دوستان سلام،منم نگران نتیجه ام،درصدامو حساب کردم این شد.با این درصدا حدود چه رتبه ای میارم به نظرتون؟
زبان:10 ریاضی:0 سیالات :35 جامدات:35 دینامیک:40

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام،منم نگران نتیجه ام،درصدامو حساب کردم این شد.با این درصدا حدود چه رتبه ای میارم به نظرتون؟
زبان:10 ریاضی:0 سیالات :35 جامدات:35 دینامیک:40

700 تا 500 احتمالاً، البته خیلی مطمئن نیستم نمی دونم این درصد غیرعادی دینامیکتون می تونه تراز بد ریاضیتون رو جبران کنه یا نه!

mehdin1

عضو جدید
700 تا 500 احتمالاً، البته خیلی مطمئن نیستم نمی دونم این درصد غیرعادی دینامیکتون می تونه تراز بد ریاضیتون رو جبران کنه یا نه!
من خودم بالای هزار فکر می کردم.ریاضیم خیلی بد شد،حدود یک ساعت ب کل وقتمو گرفت از آخرم هیچی،میتونستم درسای دیگه رو بهتر بزنم.این رنج هم بد نیس

omid1869

عضو جدید
انگار ما رو وسط صحرا با هلی کوپتر انداختن پایین ،الان هم همه جارو نگاه میکنی سرابه (به قول سیاوش قمیشی)
راهی رفتن است و بس به جست وجوی همنفس
میبردم تا اسمان عشق رهایی از قفس

Armin.AP

عضو جدید
سلام دوستان
با این درصد های عجیب من امیدم به چه رتبه ای و کدون دانشگاه میتونه باشه برا روزانه کجا و شبانه کجا؟

زبان 5
ریاضی 1.66
سیالات 61.66
جامدات 31.66
دینامیک 8.3

معدل 13.16

نمره خام کل شما با احتساب معدل ولی بدون در نظر گرفتن دانشگاه محل تحصیل 30.36 که نمره خوبیه!
و اگه سختی کل آزمون امسال مثل سال قبل باشه اگه خدا بخواد حدودا رتبه ای بین 500-700 کسب خواهید کرد !!

Armin.AP

عضو جدید
خدا رو شکر 3-4 روز اول رو به ما مرخصی دادن تونستم بیام کلید ها رو ببینم ......سوال 57 رو اعتراض دادم......52 هم کاملا غلطه بر اساس چیزی که پارسه گفته و نمیشه این مساله رو جرم کنترلی در نظر گرفت .....ثانیا مقدار Ln10 رو هم صورت سوال نداده بود......63 هم قصد دارم اعتراض بنویسم....... و لی انصافا 52 بیاید همه اعتراض بزنیم آخه مگه ما باید ln 10 رو حفظ باشیم؟؟؟!!!!

Armin.AP

عضو جدید
ln10 رو به صورت ln 2+ln5 که باید بلد باشیم دیگه..

همون 2و5 هم بلد نیستم ..... فقط لگاریتم مبنا 10 ,2 رو میدونم...... مگه اینها جدول ضربن که باید بلد باشیم؟؟؟!!! حداقل باید 2و5 رو میداد !! ....
تازه اصلا این سوال رو نمیشه جرم کنترلی حل کرد !!! باسد حجم کنترل گرف که جواب چیزه دیگه ای میشد!!!!

Arsa Persian

عضو جدید
همون 2و5 هم بلد نیستم ..... فقط لگاریتم مبنا 10 ,2 رو میدونم...... مگه اینها جدول ضربن که باید بلد باشیم؟؟؟!!! حداقل باید 2و5 رو میداد !! ....
تازه اصلا این سوال رو نمیشه جرم کنترلی حل کرد !!! باسد حجم کنترل گرف که جواب چیزه دیگه ای میشد!!!!

اگه به سوال های سیالات 3 سال اخیر نگاه کنید هر سال 1 سوال بوده که نیار بوده Ln چند عدد پایه ای رو حفظ باشیم

حالا زیاد سخت نگیرید. آزمون استاندارد IELTS یا TOEFL که شرکت نکردیم. کنکوره!

سوال 89 رو اعتراض کنید که تابلوئه غلط حل شده شاید اینو اصلاح کنن و گرنه مطمئن باشید سوالات دیگه رو اصلاح نمی کنن. من به اصلاح سوال 89 هم مطمئن نیستم چه برسه به این سوالا

hsdanesh

عضو جدید
اگه به سوال های سیالات 3 سال اخیر نگاه کنید هر سال 1 سوال بوده که نیار بوده Ln چند عدد پایه ای رو حفظ باشیم

حالا زیاد سخت نگیرید. آزمون استاندارد IELTS یا TOEFL که شرکت نکردیم. کنکوره!

سوال 89 رو اعتراض کنید که تابلوئه غلط حل شده شاید اینو اصلاح کنن و گرنه مطمئن باشید سوالات دیگه رو اصلاح نمی کنن. من به اصلاح سوال 89 هم مطمئن نیستم چه برسه به این سوالا

من به اصلاح سوال 89 امیدوارم، سنجش زیادم بی حوصله نیست، پارسال چند تا سوال رو از بعضی از رشته ها حذف و یا تصحیح کرده بودن. دوستان سوال 89 رو پیگیر باشید و اعتراض کنید. این سوال تابلوترین اشتباه کلید اولیه سنجشه :w15:

سلام دوستان عزيز

كسي ميتونه به من بگه با در صد ها ميتونم اميدوار با شم يا اين كه دوباره شروع كنم

زبان 35
رياضي -3
سيالات 30
جامدات 15
ديناميك 5
ساخت 24
تو تبديل انر‍‍ژي يا جامدات روزانه يا شبانه ميتونم قبول شم ؟

87682111

عضو جدید
سلام دوستان عزيز

كسي ميتونه به من بگه با در صد ها ميتونم اميدوار با شم يا اين كه دوباره شروع كنم

زبان 35
رياضي -3
سيالات 30
جامدات 15
ديناميك 5
ساخت 24
تو تبديل انر‍‍ژي يا جامدات روزانه يا شبانه ميتونم قبول شم ؟

فکر کنم تو انرژی دور و بر 2300 بشی

edram

عضو جدید
با سلام
دوستان برای اینکه ریاضیو بالای 50% بزنی کدوم کتاب رو در مجموع پیشنهاد میکنید؟
1.معتقدی پارسه
2. اقاسی

yashar500

عضو جدید
با سلام
1.معتقدی پارسه
2. اقاسی
ببین هیچ موقع نمیشه در مورد ریاضی به این صورت بحث کرد یعنی نمشه قاطعانه گفت بالای 50 درصد
و اون دلیلش فقط و فقط اینه که شما میخوای کنکور مهندسی مکانیک بدی !!!!!!!
یعنی چی ؟ یعنی اینکه کنکور مهندسی مکانیک بدون شک حجیم ترین کنکور از لحاظ حجم درسیه و شما مجبورید زمان خودتونو به 4 درس سنگین ریاضی و سیال و جامد و دینام تقسیم کنی که این خودش باعث میشه به ریاضی که درس سنگینیه هم قبل از جسه و موقع خوندن دروس و هم سر جلسه انرژی و وقت زیادی رو می طلبه کم بیارین مثلا من خودم که ریاضی رو از اقاسی به صورت کامل خونده بودم و حتی نکات مهمش و همچنین تست های نکته دارشو خلاصه کرده بودم نتونستم امسال بیشتر از 20 بزنم و شاید اگر از یه منبع دیگری می خوندم شاید همین درصدو میاوردم که با اقاسی اوردم
پس من میتونم اینو بگم که حداقل واسه سوالات امسال هیچ فرقی نمیکرد که از چه منبعی خونده باشین چون معتقدم تو درصد نهایی هیچ تاثیر خاصی نداشت
نکته اخر که تجربیات شخصی منه اینه که حجم این اقاسی (معتقدی رو نمیدونم) فوق العاده زیاد و سنگین و اکثر دانشجو ها رو خسته میکنه اما اگه بتونین یه جزوه خلاصه مثل پارسه که 3 تا درس ریاضی رو فشرده کرده رو بخونین بعدش فقط تست های زیادی رو حل کنین خیلی خوبه مثلا دوست من همین جزوه کم حجم پارسه رو سال 89 خونده بود و همون سال ریاضی رو نزدیکه 40 زده بود ولی من امسال کتابهای حجیم اقاسی و معادلات گاج و مهندسی کریمی رو خوندم ولی نتونستم بیشتر از 20 بزنم

edram

عضو جدید
با سلام
1.معتقدی پارسه
2. اقاسی
با تشکر از یاشار عزیز
دوستان دیگر هم نظر بدن لطفا در مورد معادلات و ریاضی مهندسی هم بگن.
با تشکر

1mobin1

عضو جدید
نمره خام کل شما با احتساب معدل ولی بدون در نظر گرفتن دانشگاه محل تحصیل 30.36 که نمره خوبیه!
و اگه سختی کل آزمون امسال مثل سال قبل باشه اگه خدا بخواد حدودا رتبه ای بین 500-700 کسب خواهید کرد !!
خدا کنه اینطور باشه ... اونوقت میتونم به شبانه تهران(بجز عباسپور و خوارزمیو... :) ) و روزانه تاپ شهرستان امیدوار باشم دیگه آره... (انشالله) مثال شیراز و ص اصفهان و تبریز

Stress

عضو جدید
بچه ها به نظرتون با این درصدا رتبم چند میشه؟
زبان 6
ریاضی 15
سیالات 2
جامدات 27
دینامیک 15
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا