ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Reyhan2667

عضو جدید
بچه‌ها به نظرتون به شبانه‌ی علم و صنعت (تو تموم زیر مجموعه‌های گرایش طراحی کاربردی) حد‌اکثر تا چه رتبه‌ای می‌شه امید داشت؟؟؟

بچه‌ها به نظرتون به شبانه‌ی علم و صنعت (تو تموم زیر مجموعه‌های گرایش طراحی کاربردی) حد‌اکثر تا چه رتبه‌ای می‌شه امید داشت؟؟؟

آخرین ویرایش:

Reyhan2667

عضو جدید
با 511 امیدی به علم و صنعت میشه داشت
برای گرایش های مکاترونیک و کامپوزیت طراحی کاربردی
راستی بچه ها نیگن معمولاً چند روزقبل تاریخ اعلامشده جوابها میاد مثلا فردا یا پس فردا میزارن

به نظرت به شبانه‌ی علم و صنعت (تو تموم زیر مجموعه‌های گرایش طراحی کاربردی) حد‌اکثر تا چه رتبه‌ای می‌شه امید داشت؟؟؟

mm.caffee

عضو جدید
آقا یکی اگه میدونه کامل بگه استرس گرفتیم :)))) من هنو پروژمو دفاع نکردم والا از دانشکده پرسیدم گفت بهت نامه مییدم که ارشد و ثبت نام کنی ولی باید تا 24 آبان دفاع کنی غیر از این نیست که ؟ :دی هر کی میدونه خواهشن کامل بگه ببینم چه خاکی بر سرم بگیرم :دی

اینو بزار نتایج که اومد یه تماسی با آموزش دانشگاه مورد نظر بگیر، ازشون بپرس
هر دانشگاهی واسه خودش چیزی میگه
3 روز دیگه میزنن، پس با آرامش به ادامه پروژت فکر کن!

edram

عضو جدید
مطمئنید؟!
اگه کسی رو آمارشو دارید با سهمیه شاگرد اولی ای چیزی نبوده؟!
دوستان من با رتبه 450 هم قبول نشدن!!

نمیدونم والا شاید سهمیه شاگرد اولی بود و.لی جایی دیده بودم با 550 قبول شده بود. البته امسال ظرفیتها بنسبت سال قبل بالا رفته و از طرفی با توجه به ازدیاد شهریه شبانه حتمال قبولی دارید.البته شبانه خواجه نصیر هم ارزش خوندن داره.

Amirhj

عضو جدید
نمیدونم والا شاید سهمیه شاگرد اولی بود و.لی جایی دیده بودم با 550 قبول شده بود. البته امسال ظرفیتها بنسبت سال قبل بالا رفته و از طرفی با توجه به ازدیاد شهریه شبانه حتمال قبولی دارید.البته شبانه خواجه نصیر هم ارزش خوندن داره.
اندکی صبر سحر نزدیک است. از خدا بخواید اونجا
که به صلاحتونه قبول شید.
دوستان پس از اعلام نتایج رتبه و محل قبولی و گرایش و نوعشم بگن

mm.caffee

عضو جدید

من که پارسال کنکور دادم!
احتمالا اون آماری که دیدید مربوط به کنکور 90 بوده که به نسبت الان نمیشه مقایسه درستی کرد!

hsdanesh

عضو جدید
سال 91 و 92 هم سنجش یه روز خاصی رو واسه نتایج نهایی اعلام کرده بود ولی دو روز قبلش نتایج رو زد و همه رو غافلگیر کرد. امسال نتایج دکترا رو هم زودتر از موعد مقرر زد. امیدوارم امروز تا ساعت 4 نتایج رو بزنن. من که خیلی استرس دارم.

mm.caffee

عضو جدید
سال 91 و 92 هم سنجش یه روز خاصی رو واسه نتایج نهایی اعلام کرده بود ولی دو روز قبلش نتایج رو زد و همه رو غافلگیر کرد. امسال نتایج دکترا رو هم زودتر از موعد مقرر زد. امیدوارم امروز تا ساعت 4 نتایج رو بزنن. من که خیلی استرس دارم.

من که پارسال دادم یادمه روز قبلش زدن نه دو روز قبل :que:

(M&M)

کاربر بیش فعال

یعنی ممکنه امروز بیاد؟:w47:

hsdanesh

عضو جدید
probably not
because the official work time is almost over (14:00) therefore we have to RESIST!!! for at least more 24 hrs

درسته که زمان اداری تا ساعت 2 ولی اگه اشتباه نکنم امسال کارنامه کنکور سراسری کارشناسی ساعت 11 شب اعلام شد. مطمئنم که زمان اداری نبود!

1mobin1

عضو جدید
درسته که زمان اداری تا ساعت 2 ولی اگه اشتباه نکنم امسال کارنامه کنکور سراسری کارشناسی ساعت 11 شب اعلام شد. مطمئنم که زمان اداری نبود!
ای بگم چی بشی سنجش
روابط حالا دیگه غیر خطی شد و باید لاپلاس و فوریه پاشون به قضیه وابشه

Reyhan2667

عضو جدید

تو گرایش طراحی کاربردی:
پارسال دوست من با رتبهٔ ۵۴۸ بدون هیچ سهمیه‌ای شبانه تربیت مدرس رو آورد!
میگفت تا ۵۷۸ هم شبانه تربیت مدرس گرفته!
امسال هم که ۱۱۷ نفر به ظرفیت دانشگاه‌های خوب تهران اضافه شده!
من با اطمینان ۹۹.۹۹% می‌تونم بگم شبانه‌های تهران امسال تا ۷۰۰ رو میگیرن!!!

1mobin1

عضو جدید
تو گرایش طراحی کاربردی:
با 511 میتونم امیدی به روزانه خواجه داشته باشم یا گرایش های پرت علم صنعت
البته امسال اموزش محور نداشت و هرچی کد رشته طراحی کاربردی بوده زدم مثلا علم و صنعت در شاخه مکاترونیک یا شاخه فرایند تولید خواجه

masoud king

عضو جدید
الان اگه دانشگاه هایی مثه مالک اشتر که مصاحبه دارند رو آخرا زده باشیم ولی اولویت های قبل اون رو بیاریم دیگه نمیشه مالک رو آورد؟!؟
یا این دانشگاه های دارای شرایط خاص جدا هستند؟

Reyhan2667

عضو جدید
با 511 میتونم امیدی به روزانه خواجه داشته باشم یا گرایش های پرت علم صنعت
البته امسال اموزش محور نداشت و هرچی کد رشته طراحی کاربردی بوده زدم مثلا علم و صنعت در شاخه مکاترونیک یا شاخه فرایند تولید خواجه

نمی‌خوام امید الکی‌ بدم ولی‌ ۹۹.۹۹% با ۵۱۱ بعضی‌ از گرایش‌های روزانه علم و صنعت و روزانه خواجه رو میاری (تو طراحی کاربردی البته) . . .
گرایش‌ها پرت نیستن، چون تو مدرک درج نمی‌شن و ضمنا استاد‌های شاخی تو همون گرایش‌ها هستن که تو سایر دانشگاه‌ها نظیرشون نیست تو اون زمینه ها!

Reyhan2667

عضو جدید
الان اگه دانشگاه هایی مثه مالک اشتر که مصاحبه دارند رو آخرا زده باشیم ولی اولویت های قبل اون رو بیاریم دیگه نمیشه مالک رو آورد؟!؟
یا این دانشگاه های دارای شرایط خاص جدا هستند؟

جواب اونا که ۳ ماه پیش تو خرداد اومد پسرم!!!
ربطی‌ به جاشون نداشت!
اونا ۳ ماه پیش مشخص شدن!

میتونی‌ از اینجا نتیجه‌‌هاشون رو ببینی‌:
http://result.sanjesh.org/p_krn/index.php/krn_arshd/sar_khas_93tfs/krn

mm.caffee

عضو جدید
تو گرایش طراحی کاربردی:

پارسال هم صنعتی شریف در مجموع حدود 100 نفر باید میگرفت ولی بعدش کم شد!!!

edram

عضو جدید
با سلامدوستان ممکنه در بخش شبانه دانشگاهها بیشتر از اون چیزی که در دفترچه اعلام کردن دانشجو بگیرن؟!با تشکر

mm.caffee

عضو جدید
با سلامدوستان ممکنه در بخش شبانه دانشگاهها بیشتر از اون چیزی که در دفترچه اعلام کردن دانشجو بگیرن؟!با تشکر

تا سال های قبل اینطور بود ولی سال قبل خیلی خیلی کم شده بود. با توجه به افزایش زیادی ظرفیت ها، بعیده بازم بیشتر کنن
با خیال راحت دو روز فیلمی چیزی ببین، تفریح کن، برو بیرون
خودتو زیاد درگیر نکن چون دیگه چیزی دست تو نیست
فقط توکل به خدا :smile:

edram

عضو جدید
دوستان کسی اطلاع داره تقریبا چند هزار نفر در ازمون ارشد مکانیک شرکت کردند؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا